Dodaj do ulubionych

Nie żyje 9-letnia córka Luisa Enrique

31.08.19, 15:42
Takie informacje ścinają z nóg i powodują, że przytulam mocno swoje dzieciaki, bo uświadamiam sobie jaką jestem szczęściarą.
Dla niewtajemniczonych Luis Enrique- piłkarz m.in. Realu Madryt i Barcelony.
W latach 2014-2016 trener Barcelony.
Facet niewątpliwie ma kupę kasy i mógł sobie pozwolić na najlepszych specjalistów dla córki, a mimo to z chorobą nie udało się wygrać i dziewczynka po 5 miesięcznej walce z kostniakomięsakiem, zmarła.

Niewyobrażalna tragedia, gdy rodzic musi rozstać się z 9 cio letnim dzieciakiem...

Niewiarygodna tragedia rodzica, który tak musi żegnać się ze swoim dzieckiem.
"Będziemy bardzo za tobą tęsknić, ale i pamiętać cię każdego dnia naszego życia z nadzieją, że któregoś dnia w przyszłości spotkamy się. Będziesz gwiazdą, która prowadzi naszą rodzinę. Odpoczywaj Xanita."

Edytor zaawansowany
  • 3-mamuska 31.08.19, 15:50
    Dzieci umierają, codziennie na całym świecie.
    3 lata temu był taki rok ze 3 dzieci z mojego otocznia zmarła na raka, w kwietniu czerwcu i październiku.
    Za każdym razem jest to niewyobrażalna tragedia.

Tylko 1 dziecku się udało i wygrywa. Ale matka stoczyła walkę z systemem i z pomocą z całego świata. Dieta i terapia dostosowana do DNA raka.
    Gdyby tylko każdy z rodziców tak mógł.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • jasnoklarowna 01.09.19, 21:33
    A napiszesz więcej szczegółów? Tzn. Jak można zbadać co jeść żeby DNA raka udupić, gdzie to się robi i ile to kosztuje? I najważniejsze czy to faktycznie działa
  • kryzys_wieku_sredniego 31.08.19, 16:05
    To przytulanie swoich dzieci w związku ze śmiercią i tragedią innych nie jest dobrze postrzegane. Patrz insta wątek o dziewczynie co ma niepełnosprawne dziecko.
  • elle-joan 31.08.19, 16:20
    kryzys_wieku_sredniego napisał(a):

> To przytulanie swoich dzieci w związku ze śmiercią i tragedią innych nie jest d
    > obrze postrzegane. Patrz insta wątek o dziewczynie co ma niepełnosprawne dzieck
    > o.
    Przytulać mozna (i nalezy) i cieszyć sie swoim szczęściem, ale takie przemyslenia raczej zostawiamy sobie, ew w gronie bardzo bliskich osób dzielimy się.
  • ma-ura 31.08.19, 16:15
    Facet przed choroba corki tez pewnie uwazal, ze jest szczesciarzem. Problem w tym, ze zycie moze sie szybko zmienic.
  • ajriszka 31.08.19, 16:19
    Życie jest jednak okrutną grą...
  • aguar 31.08.19, 16:21
    Znam, kibicowałam, lubiłam. Straaasznie smutne sad
  • fredzia098 31.08.19, 16:41
    Skrajnie bezczelne i egoistyczne jest takie pocieszanie się tragedią innych i "uświadamianie sobie jakim się jest szczęściarzem". Nie, nie jesteś !!! Jutro lub za rok to może spotkać twoje dziecko. Ty też możesz przeżywać największą tragedię w życiu. A hieny takie jak ty będą się pocieszać twoim kosztem "Jak to dobrze, że to nie na moje dziecko trafiło" Nieszczęścia nie spotykają tylko innych, ciebie też prędzej czy później coś spotka. A ironia losu często daje życiową nauczkę takim co się uważają za szczęściary. Zapamiętaj sobie to.
  • ida_marcowa1 31.08.19, 17:40
    Borze szumiący... weź ty się napij melisy czy co
  • nenia1 31.08.19, 19:38
    Dajże spokój, przecież nie chodzi o prostą satysfakcję i radość z cudzego nieszczęścia, tylko o uświadomienia sobie tego, o czym często się na co dzień nie myśli i nie docenia, że dopóki człowiek ma zdrowe ręce i nogi, jedzenie w lodówce, dach nad głową i zdrową rodzinę to jest cholernym szczęściarzem i warto to docenić, a nie zamartwiać się pierdołami typu - tips mi się odkleił a sąsiad ma znowu zieleńszą trawę
  • wioskowy_glupek 01.09.19, 18:31
    Ty się dobrze czujesz histeryczko ?

--
    "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć autystyka, i co nigdy nie będzie w stanie zrozumieć sytuacji innej niż ta której samo doświadczyło?" ~ kosheen4
  • 3-mamuska 01.09.19, 19:20
    fredzia098 napisał(a):

> Skrajnie bezczelne i egoistyczne jest takie pocieszanie się tragedią innych i "
    > uświadamianie sobie jakim się jest szczęściarzem". Nie, nie jesteś !!! Jutro lu
    > b za rok to może spotkać twoje dziecko. Ty też możesz przeżywać największą trag
    > edię w życiu. A hieny takie jak ty będą się pocieszać twoim kosztem "Jak to dob
    > rze, że to nie na moje dziecko trafiło" Nieszczęścia nie spotykają tylko innych
    > , ciebie też prędzej czy później coś spotka. A ironia losu często daje życiową
    > nauczkę takim co się uważają za szczęściary. Zapamiętaj sobie to.

Powiem tak już w kilku wątkach miałam podejrzenia. Ale ty masz naprawdę coś z głowa nie tak. Teraz to udowdniłaś.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • liberica1 01.09.19, 21:54
    Piznij się porządnie w czoło i ochłoń. Gdzie ty widzisz pocieszanie się tragedią innych? Chyba tylko w twoim chorym umyśle. Kobieta pisze o tym, że faceta dotknęła tragedia. Że mimo środków finansowych nie udało się dziecku pomoc. Kobieta pisze też, że dziękuję za to iż ma zdrowe dzieci. Bo w domyśle codziennie nie zwraca się na to uwagi, że dla nas to zdrowie jest takie jakby oczywiste. Jest i już. A wcale tak mogłoby nie być. Także weź wyluzuj i przestań wciskać komuś coś, czego nie napisał. Idź se na jakąś terapię lub sztachnij się dwa razy dla wyluzowania. Dramę robisz niepotrzebną na forum.
  • malgo21 01.09.19, 22:00
    fredzia098 napisał(a):

> A ironia losu często daje życiową
    > nauczkę takim co się uważają za szczęściary. Zapamiętaj sobie to.

Gdybym wierzyła w karmę to bardziej bym się bała rzucać takie klątwy jak ty to teraz robisz niż doceniać swoje szczęście jak robi to autorka wątku.
  • sundace46 02.09.19, 11:02
    Fredzia lecz się, to poważne zaburzenie.
  • lot_w_kosmos 31.08.19, 16:45
    Tak, to dla każdej matki, ojca straszna rzecz.

Teraz tylko wspomnę Steva Jobsa który mimo takich pieniędzy na koncie, musiał umrzeć. Ania Przybylska, Patrick Swayze....
    Czyli spiskowa teoria o tym, jakoby koncerny farmaceutyczne od dawna miały leki na różne nowotwory, jednak upada....

A jestem ciekawa, jak synek Michaela Bubble, też miał biedaczek nowotwór...
  • vre-sna 01.09.19, 07:13
    Steve Jobs leczyl sie przez dlugi czas sam - dietą.
  • memphis90 01.09.19, 17:38
    Nanorawdę, a powyżej mamuśka3 wychwala dietę jako metodę na raka...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • eilian 02.09.19, 10:12
    nie metodę, tylko wspomaganie, ja tak zrozumiałam.
  • ashleigh41 31.08.19, 16:51
    Tysiace dzieci umieraja kazdego dnia i wiadomo ze dla wiekszosci ich bliskich to tragedia. Tragedia tych rodzicow niczym sie nie rozni od innych, jedynie to medialny news. W jakim celu ten watek?
  • aguar 31.08.19, 17:33
    Może, aby fanki piłki nożnej mogły solidaryzować się z lubianym piłkarzem?
  • ashleigh41 31.08.19, 17:38
    aguar napisała:

> Może, aby fanki piłki nożnej mogły solidaryzować się z lubianym piłkarzem?

Kto wie.
  • majenkir 31.08.19, 19:22
    Jakis taki niesmaczny ten watek uncertain

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • lot_w_kosmos 31.08.19, 20:21
    Bo ematkom odpi.... dala
    Żałują, że ktoś czyjegoś dziecka pożalował....
  • cauliflowerpl 01.09.19, 07:34
    Bo tu trzeba zakładać wątki o śmierci milionerów na motorówce! Wtedy ematki mogą się wykazać zmysłem detektywistycznym, powęszyć, ocenić czyja to była wina, czy zdradzał żonę i czy dobrze mu tak czy może jednak niekoniecznie.
  • potworia116 01.09.19, 11:07
    A potem - pora na tysiącpostowy wątek o tym kto jak się ubrał na pogrzeb i dlaczego ematka zrobiłaby to lepiej.
  • szpil1 31.08.19, 20:13
    janja11 napisał(a):

> Takie informacje ścinają z nóg i powodują, że przytulam mocno swoje dzieciaki,
    > bo uświadamiam sobie jaką jestem szczęściarą.

Czy je przytulasz 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku? Przecież codziennie tysiące dzieci umiera na całym świecie, z powodu chorób, głodu, wpadków.

> Dla niewtajemniczonych Luis Enrique- piłkarz m.in. Realu Madryt i Barcelony.
    > W latach 2014-2016 trener Barcelony.
    > Facet niewątpliwie ma kupę kasy i mógł sobie pozwolić na najlepszych specjalist
    > ów dla córki, a mimo to z chorobą nie udało się wygrać i dziewczynka po 5 mies
    > ięcznej walce z kostniakomięsakiem, zmarła.

I z tego powodu, ze mimo kupy kasy dziewczynka zmarła zakładasz ten watek? Dzieci rodziców, którzy takiej kasy nie mają już cie tak bardzo nie wzruszają?

• annajustyna 01.09.19, 08:03
    🤦‍♀️
  • cauliflowerpl 01.09.19, 18:44
    W Marca przeczytałam taki komentarz:

Osoby, którym zmarł rodzic, nazywa się sierotami. Osoby, którym umarł współmałżonek, nazywa się wdowami/wdowcami. Nie ma jednak słowa, które określa osobę, której zmarło dziecko. Bo jest to sytuacja, której nie da się opisać słowami.

Uderzające i prawdziwe.
  • super-mikunia 01.09.19, 22:39
    Strasznie współczuje. Śliczna dziewczynka, piękna rodzina.

Tydzień temu zmarł uczeń, którego bardzo lubiłam. Fajny chłopak, 15 latek, z bardzo kochającej się rodziny. Cały czas o nich myśle, jak oni się z tego pozbierają...

Los pisze czasami naprawdę okrutne scenariusze.

• sundace46 02.09.19, 11:04
    super-mikunia napisała:

> Strasznie współczuje. Śliczna dziewczynka, piękna rodzina.
    >

A jakby byli brzydcy to byś im nie współczuła? Matko....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka