Dodaj do ulubionych

..wspaniała starsza Pani :)

31.08.19, 18:22
Czytałyście..?
Bardzo warto, zachęcam!

--
What we need, sustain, exhale and breathe again
Stop and watch, don't complain
Hope remains, we still have love (we are back to life)
We are all insane
Edytor zaawansowany
  • myfaith 31.08.19, 19:13
    Mysle, ze trudno jest zachować pogodę ducha jak sie ma ponad 80 lat i zdrowie daje znać bardziej niz wcześniej i nieuchronność kresu dni zbliża sie nieubłaganie a mimo to bohaterce wywiadu sie udało i za to wielkie brawa .

Ja mam w swoim otoczeniu taka pania lat ok 85 ( bo wszak o wiek nie pytam) i naprawdę chciałabym byc taka jak ona - tak sprawna umysłowo i tak z humorem podchodzić do swoich ograniczeń i wieku. Choć tez widze ze częściej niz kiedys sie meczy i potrzebuje odpoczywać w ciagu dnia i trudno jej przyswoić technologie a jednak zachowuje pogodę ducha i nie poddaje sie.
  • chlodne_dlonie 01.09.19, 10:41
    Tak, ilekroć czytam/widzę podobne podejście do życia u starszych osób, włącza mi się tryb 'też tak kiedyś chcę!!' (o ile dożyję, rzecz jasna)

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • qs.ibidem 31.08.19, 21:36
    Ciekawe; dzięki!
  • boogiecat 31.08.19, 23:00
    Czytalam, lubie takie starsze panie. A juz najbardziej mnie ucieszyla piosenka ze Starszych Panow wklejona w artykul- jezeli mnie porzucisz i do innej sie zwrocisz- przeklne cie i twoje z nia potomstwo - so emother😀 nie mowiac o tekscie misia

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • chlodne_dlonie 01.09.19, 10:42
    boogiecat napisała:

> Czytalam, lubie takie starsze panie. A juz najbardziej mnie ucieszyla piosenka
    > ze Starszych Panow wklejona w artykul- jezeli mnie porzucisz i do innej sie zw
    > rocisz- przeklne cie i twoje z nia potomstwo - so emother😀 nie mowiac o teksci
    > e misia

smile smile

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • aankaa 01.09.19, 00:03
    eh...

Tam pilnowano i słowa, i zachowań. Ważne było jak stoisz, jak siedzisz, jak trzymasz łyżkę, łokcie ze stołu.
    ...
    W domu byłam trzymana pod kloszem, ale w szkole panował rygor. Dzieci poddawano ścisłej dyscyplinie. Jak dziecko chciało zrobić głupią minę albo pokazać komuś język, to musiało się bardzo natrudzić, by trafić na sprzyjające okoliczności. Nie było dowolności, nie było rozpasania. Dziś, mam wrażenie, nastąpiło znaczne rozluźnienie obyczajów. Na plan pierwszy wysuwają się głupota i chamstwo.

a dziś, taka wnuczka zakłada wątek o fizjologii w najczystszej postaci
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,168622496,168622496,Zakladanie_wkladki_Mireny_Bolalo_Was_.html
    na który, o bogowie !!!, żadna ematka od kilku godzin nie odpowiedziała

...

Milden, masz pecha
    --
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka