Dodaj do ulubionych

Dlaczego usiadła obok mnie?

31.08.19, 20:34
Czekam na wizytę u lekarza. Pusty korytarz z dwoma rzędami krzeseł. Przyszła pani i usiadła na krześle obok mnie. Było 12 wolnych miejsc. Usiadła, wyjęła komórkę i siedziała na fb. Nic nie mówiła. To było miejsce tak po środku.
Edytor zaawansowany
  • magdzialena78 31.08.19, 20:38
    Pusty parking przy galerii na dachu.wracam tez prawie pusty a po bokach 2 auta...
    Efekt stada czy co
  • majenkir 31.08.19, 22:34
    More tamto miejsce bylo po prostu w cieniu?

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • feiticeira 01.09.19, 01:08
    Nie, to efekt oceanu. Też to zauważyłam. Na oceanie, jesli np dryfuje po nim pień drzewa, czy inny większy obiekt - zaraz w jego pobliżu pojawia się życie, ukrywają się pod nim małe rybki i żółwie, w związku z tym pojawiają się jakieś drapieżne i dalej już leci. Tak samo jest na parkingu. Stanie jeden samochód z dala od wszystkich, więc już jest obiektem na pustym oceanie i ośmiela inne samochody, żeby zaparkowały w pobliżu. Wielokrotnie zaobserwowane na własnym samochodzie smile
  • ajaksiowa 01.09.19, 06:49
    Osobowość?też bym usiadła bliżej niż dalej od tej osoby ,dla mnie to jest sygnał:jestem taka sama jak Ty,chcesz pogadać?_jestem😊

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • 123zielona123 31.08.19, 20:44
    Raczej ustawianie się w kolejce
  • ichi51e 01.09.19, 08:21
    Tez stawiam ze kolejkowala

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • glanaber 31.08.19, 20:47
    Na plaży, wczesna godzina (czyt. ok. 10), prawie pusto, przychodzą ludzie i mając mnóstwo pustej plaży do dyspozycji rozkładają koce 1,5 m od nas. Zawsze tak jest. Instynkt stadny, jak nic
  • mondovi 31.08.19, 20:55
    O nie! Niech Ci wytłumaczą ci z wczorajszej foty z parlamentu.

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • double-facepalm 01.09.19, 10:21
    Zwłaszcza ten Starowicz z Elbanowska, których tam nie bylo a ich widziałaś!
  • auksencja15 31.08.19, 20:57
    To się nazywa społeczny dowód słuszności big_grin zawsze testuje na dużych parkingach
  • aankaa 31.08.19, 21:01
    bo wyczuła, że masz założoną mirenę i nie będziesz rozsiewała wink zapachu niezmienionej od godziny podpaski ?

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • mildenhurst 31.08.19, 21:15
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • aankaa 31.08.19, 21:20
    Droga Milden,
    zanim założysz następny wątek podstaw pod strumień zimnej wody nadgarstki (pomaga), zastanów się co pomyśli Twój syn jak odnajdzie je w internetach

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • mildenhurst 31.08.19, 21:39
    Ty chyba zawodo zajmujesz się prześladowaniem. Co ma mój syn wspólnego z kolejką do lekarza.
  • aankaa 31.08.19, 22:16
    nie, nie zajmuję się
    natomiast fascynuje mnie Twój ekshibicjonizm (posunięty tak daleko, że aż strach czekać co jutro napiszesz...)

--
  • maniaczytania 31.08.19, 21:01
    Proszę Cię, pusty mały parking, zaparkowałam, wracam po godzinie, obok stoi samochód, tak blisko, że musiałam wsiadać od strony pasażera big_grin

--
    "Pomyślę o tym jutro"
  • aankaa 31.08.19, 21:07
    w ołówkowej spódniczce i szpilkach ? big_grin
    ciesz się, że nie przez bagażnik

--
  • maniaczytania 31.08.19, 22:30
    😁😁😁

--
    "Pomyślę o tym jutro"
  • kokosowy15 31.08.19, 21:33
    Człowiek jest zwierzęciem stadnym, nawet jeżeli nie zdaje sobie z tego sprawy. Te osoby, które twierdzą że najlepiej czują się w samotności odizolowane od innych na dłuższy czas maja zaburzenia.
  • asia_i_p 31.08.19, 21:39
    Podobno taki jest instynktowne zachowanie kobiet, mężczyźni przeciwnie, siadają tak, żeby mieć dookoła puste miejsce. Z czego wychodzi, że jestem mężczyzną.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • kryzys_wieku_sredniego 31.08.19, 22:10
    Dzięki bogu, bo już myślałam, że jestem inna. Też mam umysł męski i może dlatego nie wpadłambym nawet na pomysł parkowania obok kogoś na pustym parkingu, kocyk na plaży obok innych osób - okropność, przysiąść się do kogoś raczej po największej przekątnej.
  • piataziuta 31.08.19, 22:36
    Nie ma czegoś takiego jak "umysł męski". Ile jeszcze można powtarzać tego typu patriarchalne bzdury rodem ze średniowiecznego ciemnogrodu?

Siadam daleko - bo lubię. To że jestem kobietą, nie ma znaczenia w tej kwestii.

I nie "dzięki bogu". Dzięki mnie i asi_i_p.
  • alpepe 01.09.19, 10:32
    A-MEN

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • ajriszka 31.08.19, 22:28
    asia_i_p napisała:

> mężczyźni przeciwnie, siadają
    > tak, żeby mieć dookoła puste miejsce.

No ale powszechnie wiadomo o co chodzi. O rozkroksmile
    Współczuję...
  • lacunalegis 31.08.19, 21:58
    W przychodni mógł zadziałać instynkt ustawiania się w kolejce. W hipermarkecie przed kasą też ludzie stoją jeden za drugim, mimo że przestrzenie są ogromne.

Ale inna rzecz, że niektórzy lubią być w grupie i potrzebę utrzymywania fizycznego dystansu uważają za dziwactwo. To jest też chyba kwestia kulturowa. Widziałam kiedyś podręcznik języka szwedzkiego dla obcokrajowców, tam właśnie była taka czytanka pouczająca wylewne i towarzyskie narody, że w Szwecji w autobusie, o ile to możliwe, nie dosiada się do obcej osoby. Jeżeli brakuje innych miejsc, można usiąść koło kogoś, ale nie wypada zaczynać rozmowy.
  • mebloscianka_dziadka_franka 01.09.19, 10:14
    W sklepach tak stają ze strachu, że ktoś się w tę wolną przestrzeń przed nimi wepchnie. W przychodniach i tak zawsze się pyta, kto jest ostatni i nie zauważyłam, żeby się kolejka ustawiała.
  • 35wcieniu 31.08.19, 22:03
    Chciała z bliska zobaczyć jak wygląda osoba widząca na jednym zdjęciu Elbanowską i Lwa-Starowicza, pomimo że żadne z nich na tym zdjęciu nie występuje. Nieczęsty przypadek, to sobie pooglądała.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • piataziuta 31.08.19, 22:23
    "Chciała z bliska zobaczyć jak wygląda osoba widząca na jednym zdjęciu Elbanowską i Lwa-Starowicza, pomimo że żadne z nich na tym zdjęciu nie występuje. Nieczęsty przypadek, to sobie pooglądała. "

😂😂😂😂😂

chyba umrę ze śmiechu...
  • double-facepalm 31.08.19, 22:45
    😂
  • agrypina6 31.08.19, 22:07
    Pusty autobus, jestem jedyną pasażerka. Wsiada kobieta i musi koniecznie usiąść obok mnie. No musi. Jeszcze chciała sobie że mną porozmawiać, na szczęście dopuściła, bo odpowiadała polslowkami.
  • agrypina6 31.08.19, 22:08
    Odpuscila , odpowiadalam.
  • mondovi 31.08.19, 22:40
    Pierwsza wersja zabawniejsza.

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • aga_mon_ber 01.09.19, 08:26
    No i co z tego, że usiadła obok?
    To trzeba było się przesiąść, albo ją zapytać o to, czemu raczyła zająć miejsce obok twojej jakże zacnej osoby. Tymczasem pytasz o takie rzeczy na forum , dzikusie...
  • tryggia 01.09.19, 10:16
    Eh...
    Ulubiony temat naszych socjoobserwacji że starszym synem.
    Nazywamy to przyciaganiem kosmicznym.
    Mamy dwa rodzaje przyciągania - do człowieka i do brzegu.
    Do człowieka, wiadomo, już to opisalyscie.
    A do brzegu, wywołane tajemniczą siła odsrodkową,to siadanie z brzegu, nie w środku lub przy oknie. Szczególnie uciążliwe w kościele.
    Pierwsze przyciąganie tłumaczę potrzebą bliskości, społecznym dowodem słuszności lub pewną skromnościa terytorialną.
    Drugie zaś, wręcz przeciwnie - moja jest cała ławka lub dwa miejsca. Raz w kościele przechodzilismy przez taką panią (z drugiego brzegu inna, wyrzucona tą siłą, środek pusty) i pani pełna oburzenia "nie widzicie, że zajęte?"

--
    Hope
  • 21mada 01.09.19, 10:42
    Weź mi nie mów... Wchodzę w prawie pustym budynku firmy do toalety. Za 10 sekund ktoś wchodzi do kabiny obok. 😖

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka