Dodaj do ulubionych

Znowu jacys weganie malo nie wykonczyli

01.09.19, 18:59
Swojego dzieciatka. Coz, glupota ludzka nie zna granic...

"Podczas przesłuchania ojciec na pytanie, dlaczego córce podawano wyłącznie wegańskie jedzenie, stwierdził, że "wszystko inne jest tak naprawdę trujące". Przekonywał, że ser przekształca się w ciele człowieka w morfinę i uzależnia. Według niego witaminy i suplementy mogą być zastąpione przez słońce, śmiech i przytulanie."
www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/fakty/swiat/newsamp-weganie-niemal-zaglodzili-dziecko-sad-skazal-ich-na-wiezieni,nId,3006163

--
"Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
Kurt Vonnegut
Edytor zaawansowany
  • woman_in_love 01.09.19, 19:16
    twojego pokroju wykończyli swoje dzieciątko:
    www.rmf.fm/magazyn/news,11397,nie-leczyli-noworodka-bo-bog-nie-popelnia-bledow-dziewczynka-umarla-w-meczarniach.html

Cóż prawacka, rozmodlona głupota nie zna granic...

• 1matka-polka 01.09.19, 19:22
    Wielu wegan to rowniez antyszczepy, a wiec kolejny nieudany lewacki eksperyment spoleczny🙄

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • woman_in_love 01.09.19, 19:25
    Raczej odwrotnie: antyszczepy to najczęściej prawacka hołota - w Polsce spod znaku kukiza.
  • mamtrzykoty 01.09.19, 19:16
    Weganizm to jednak co innego niż bycie narkomanem i alkoholikiem, na dodatek bezdomnym, więc tytuł do bani.
  • 1matka-polka 01.09.19, 19:23
    Co ma moj tytul do alkoholikow?

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • jak_matrioszka 01.09.19, 19:53
    Może skojarzenie, że wykończyć to można butelke? Wraz z delikatna sugestia o inny dobór słów. Na przykład "Znowu jacyś weganie mało nie ukatrupili..." wink
  • 1matka-polka 01.09.19, 19:55
    😄

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • mamtrzykoty 01.09.19, 21:26
    To, że w artykule, który zalinkowłaś stoi, jak wół napisane, że tatuś został skazany za jazdę po pijanemu i posiadanie narkotyków i że prowadzili koczowniczy tryb życia, tudzież unikali lekarzy, bo im nie wierzyli, więc to nie veganizm był przyczyną zagłodzenia dziecka, ale to, że tatuś i pewnie mamusia też ogólne mieli coś nie tak z głową.
  • 1matka-polka 01.09.19, 21:33
    Dziecko bylo na diecie weganskiej a "manie cos z glowa" akurat koreluje z weganizmem.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • mamtrzykoty 02.09.19, 00:17
    Nic nie koreluje, weganie też mają dzieci i ich nie głodzą.
    To nie dieta wegańska powoduje zagłodzenie, tylko brak wiedzy na temat karmienia dziecka.
    To dziecko nie było na diecie wegańskiej, tylko na diecie głodowej.
  • ichi51e 02.09.19, 08:00
    To dziecko nie bylo na zadnej diecie zapewne z ojcem pijakiem i narkomanem matka zapewne podobnie... dawali mu pewnie resztki z tego co sami zarli i tyle

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • triss_merigold6 01.09.19, 19:51
    W zasadzie równie toksyczne, przynajmniej dla dzieci takich rodziców.
  • livia.kalina 01.09.19, 23:51
    Jasne! Rodzice weganie, to zupełnie to samo, co rodzice alkoholicy i narkomani!

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • cruella_demon 02.09.19, 06:45
    Nie, raczej to samo co psychicznie chorzy podczas zaostrzenia choroby.
  • woman_in_love 01.09.19, 19:37
    Uspokój się ematek. Twoja złość wyraźnie pokazuje, że wiesz że nie masz racji. Antyszczepy to prawackie z.eby spod znaku Kukiza, Konfederacji czy innych Federacji, które tam tworzycie co chwilę:
    www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/czy-to-juz-koniec-antyszczepionkowcow-w-ruchu-kukiz15/fztbkzw
  • 1matka-polka 01.09.19, 19:47
    "Wegetarianie i weganie coraz częściej rezygnują z przyjmowania szczepień ze względu na zawartość produktów podchodzenia zwierzęcego."🤣

www.google.com/amp/s/www.hellozdrowie.pl/weganska-szczepionka-czy-jest-potrzebna/amp/

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • woman_in_love 01.09.19, 20:02
    Ojej biedaku. I dlatego przyłączają się do oszołomów prawaczków.
  • 1matka-polka 01.09.19, 19:49
    "www.wykop.pl/ramka/1941360/weganskie-forum-o-szczepieniach/"
    Weganskie forum dla antyszczepow.lol

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • 3-mamuska 01.09.19, 19:53
    Czyli ćpuny żyjący w jakimś wymyślonym świecie.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • 3-mamuska 01.09.19, 19:53
    Jedzenie trujące ale narkotyki i alkohol już nie.

--
    -----------------
  • 1matka-polka 01.09.19, 20:01
    Ci tez: www.google.com/amp/s/bezprawnik.pl/nieszczepione-dzieci-sad/amp/
    www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/hrubieszow-sad-odebral-dzieci-weganom/z5cvlqp.amp
    I pani celebrytka:
    "spróbujcie przejść na weganizm, zdecydujcie się na naturalny poród w wodzie bez leków przeciwbólowych i z położną zamiast lekarza, bądź osobą, która chce wychować dziecko na wegańskiej diecie bez szczepionek."
    www.google.com/amp/s/www.pudelek.pl/artykul/130905/kat_von_d_nie_zaszczepi_dziecka_to_jest_moje_cialo_i_nasze_dziecko/%3famp=1
    --
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • 3-mamuska 01.09.19, 20:22
    Bo co przecież wciąż krzyczycie moje ciało, moja macica, mój płód , wiec i dziecko jest ich.

--
    -----------------
  • 1matka-polka 01.09.19, 20:34
    W sumie, jak dziecko znajdzie sie poza macica to juz nie jest moje cialo...

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • livia.kalina 01.09.19, 20:10
    Antyszczepy aktualnie są w kolaboracji z Konfederacją. Potem jak się incel z Konfederacji popsztykały z Kają Gidek.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • 1matka-polka 01.09.19, 20:16
    Te amerykanskie tez🙄

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • ultimate.strike 01.09.19, 21:03
    Czym sie religia wegańska różni od feministycznej?

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • 1matka-polka 01.09.19, 21:11
    Niczym, ale ja nazywam to ideologia, nie religia, ze wzgledu na brak boga osobowego.

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • ultimate.strike 02.09.19, 08:22
    Tyle, że wyraz "ideologia" brzmi niewinnie w porównaniu do skutków, jakie te zjawiska wyrządzają.

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • 1matka-polka 02.09.19, 09:51
    Dla nieosłuchanego ucha być może, dla mnie słowo "ideologia" brzmi bardzo złowrogo.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • milva24 01.09.19, 23:30
    Temu gościowi prochy zryły beret, weganizm nie ma tu chyba wiele do rzeczy. Równie dobrze mogłoby mu odbić na jakimś innym punkcie.
  • 1matka-polka 01.09.19, 23:43
    "Temu gościowi prochy zryły beret"
    Od kiedy to mezczyzna decyduje o tym, co bedzie robione z dzieckiem🙄

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • milva24 01.09.19, 23:49
    A mało to kobiet, które kiedy mąż mówi "skacz" pytają "jak wysoko?". Mało to kobiet przygląda się biernie kiedy ojciec lub ojczym krzywdzi dziecko?
  • ichi51e 02.09.19, 08:05
    W innym art jest ze karmili ja ziemniakami ciemnym ryzem i mlekiem. A jej stan tlumaczyli tym ze przeszla zatrucie pokarmowe i wychudla. Dzieciak oczywiscie urodzony w domu nie zarejestrowany, bez szczepien itd

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 02.09.19, 08:06
    “I didn’t want to give her cheese. The body transforms it into morphine. Our whole intention has been to avoid turning her into a person who is driven by her addictions,” he said.

--
  • 1matka-polka 02.09.19, 09:57
    Jedni z wielu wegan, poza tym weganie programowo nie szczepią, jeśli szczepionki zawierają produkty odzwierzęce. Istnieją szczepionki 100% syntetyczne? Kat von D ma wpływ na opinie publiczną i co, propaguje swój weganizm połączony z nieszczepieniem.

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • 123zielona123 02.09.19, 00:08
    Fanatycy objawiają się w róznych sytuacjach. Brak zgody na transfuzję krwi bo, brak zgody a aborcje u zgwałgonej dziewczynki, bo, brak zgody na szczepienie, bo...
    Mnóstwo dzieci umiera z głodu bo dorośli bawią się w wojny i maja konkretne fanatyczne poglądy. Nie jestem wegetarianką (kocham golonkę) ale tu chyba weganizm jest tylko pretekstem. Równie dobrze mógł stwierdzić, że dziecku nie da jeść bo ma pokutować za grzechy, albo stosujac starsze kryteria, stwierdzić,że urodzi się nowe jak będzie lepiej
  • 1matka-polka 02.09.19, 09:59
    A ja uważam, że bycie weganinem to już fanatyzm i jak widać ładnie to się łączy z innymi odpałami. A wegetarianie są umiarkowani.

--
    Dorota Masłowska
  • ichi51e 02.09.19, 07:55
    Debile. Jak byli tacy wege to trzeba bylo karmic piersia jak byla niejadkiem. Biedna mala.

--
  • ichi51e 02.09.19, 07:57
    Sory przeciez to jakies swiry pozasystemowe. Mysle ze wege to najmniejszy tam proglem ojciec pijak i pewnie caly czas upalony. 6kg to moze moje dziecko wazylo jak mialo 3 mce... moj tesc urodzeniowa wage mial 5kg... ciekawe czy dzieciaka da sie odratowac

--
  • andaba 02.09.19, 08:01
    Nie weganie, tylko psychole.
    Równie dobrze można by napisać, że blondyni, albo Szwedzi albo coś innego.

Nie, nie jestem weganką.
  • 1matka-polka 02.09.19, 10:03
    No i co z tego, że ci akurat byli psychiczni, skoro weganie rezygnują ze szczepionek bo zawierają produkty odzwierzęce.

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • 1matka-polka 02.09.19, 10:09
    I co z tego, ze ci byli akurat psychiczni, skoro dieta wegańska dla dzieci to jest bardzo zły pomysł.
    "Weganizm u dzieci może powodować uszkodzenia mózgu - alarmują lekarze z Danii. W jednym z tamtejszych miast wprowadzono zakaz wegańskich potraw w stołówkach publicznych i w żłobkach."

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dieta-weganska-nie-dla-wszystkich-dzieci-ostrzezenia-lekarzy,889629.html
    --
    Kurt Vonnegut

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka