Dodaj do ulubionych

Idzie jesień

01.09.19, 21:58
Zamierzacie się zapuścić tzn. przestać golić nogi i pachy aż do wiosny, odłożyć odchudzanie do następnego sezonu plażowego, przestać malować paznokcie u stóp? Czy zimą robicie to samo co latem?
Edytor zaawansowany
  • barattolina 01.09.19, 22:15
    Ja nie ćwiczę tak samo latem jak i zimą.
    Resztę zabiegów pielęgnacyjnych np. codzienny prysznic też wykonuję niezależnie od pory roku.
    Wyjątek stanowią pomalowane paznokcie u stóp. W zimie nie maluję w ogóle, albo nieczęsto.
  • bei 02.09.19, 07:41
    Skąd taki pomysł?
  • ichi51e 02.09.19, 07:45
    No wiecie... u mnie dzis od rana pada i burzowo dzieciak do pierwszej klasy powinien isc na ulicach dzieci z tytami myslalam ze bedzie cos o pierwszym dniu jesieni...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • daniela34 02.09.19, 07:59

Oto widzisz, znowu idzie jesień.... 

Oto widzisz, znowu idzie jesień -
    człowiek tylko leżałby i spał...
    Załóżże twoj szmaragdowy pierścien:
    blask zielony będzie miło grał.

Lato się tak jak skazaniec kładzie
    pod jesienny topór krwawo bardzo -
    a my wiosnę widzimy w szmaragdzie,
    na pierścieniu, na twym jednym palcu.
    K.I. Gałczyński
  • anika772 02.09.19, 07:59
    Nie, nie mam zamiaru, a co?
  • 21mada 03.09.19, 17:10
    Bo większość osób tak robi. Zapytaj pedicurzystki i kosmetyczki, kiedy maja więcej klientek.
  • aerra 03.09.19, 18:08
    Paznokci u nóg nie maluję na kolorowo, a wyłącznie bezbarwną odżywką i pora roku nie robi mi różnicy. A reszta wręcz przeciwnie - powtórzę sobie laser na nogach, bo mi już efekty poprzedniego zaczynają mijać, poza tym na basen chodzę cały rok, a teraz planuję sobie jeszcze jedne zajęcia sportowo-kondycyjne.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • 21mada 03.09.19, 19:24
    Ja podobnie. Basen zobowiązuje. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka