Dodaj do ulubionych

Kiedy ostatnie zmarszczki?

02.09.19, 19:42
Jak w temacie.
Ciągle słyszę o pojawiających się pierwszych zmarszczkach i kremach na nie.
A kiedy pojawiają się ostatnie zmarszczki? 70? 90? Jakie macie doświadczenia z Waszymi babciami.
Moim zdaniem około 85 roku życia mojej Babci przestały się już pojawiać kolejne zmarszczki (dożyła prawie 90 lat).
A jak u Was?

--
Nie dam się wygasić!
Edytor zaawansowany
  • mai-ra3 02.09.19, 19:53
    Moim zdaniem zmarszczki sa przereklamowane, najbardziej postarza w pewnym momencie utrata owalu twarzy i taki ogólny wyglad / wyraz twarzy. Ze już wiadomo, ze wibo mozna ci w Lidlu sprzedać bez pytaniawink
    A jesli chodzi o odpowiedz na pytanie, to moim zdaniem, z obserwacji, tak w okilicach 70 już wiele się nie zmienia.
  • mai-ra3 02.09.19, 19:54
    wino oczywiście wink
  • bywszy 03.09.19, 10:11
    Dziękujemy za korektę, gdyż był to błędny błąd - wibo, i to w Lidlu, kojarzy się z jakimś gadżetem "zdrowotnościowym" dla seniorów. tongue_out

Poprawnym błędem byłoby bino - po hiszpańsku by uszło. smile
  • katja.katja 03.09.19, 10:43
    A mnie wibo kojarzy się z firmą kosmetyczną, która realnie istnieje (głównie lakiery kojarzę z niej) i się właśnie zastanawiałam czy oprócz lakierów mają jeszcze kremy na zmarszczki big_grin

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 02.09.19, 19:57
    Moim zdaniem ostatnie zmarszczki to niestety nie zatrzymują się na wieku 70 lat. Widać różnicę w przypadku kobiety 70-letnie i w wieku 85 lat.
    Moim zdaniem od około 85 lat już nie pojawiają się nowe zmarszczki więc moim zdaniem ostatnie zmarszczki to te plus/minus w wieku 85 lat.

--
    Nie dam się wygasić!
  • tol8 02.09.19, 20:23
    Moja babcia zbliża się do setki i mam nadzieję że geny odziedziczyłam po niej. Jest prawie gladka, bez krzty botoksu.
    Po niej jestem pewnie też zaradna, bo babcia z dziadkiem w 1945 roku bez skrupułów zajęli sobie wybraną ogromną willę w najdroższej wrocławskiej lokalizacji. Jak cała reszta osiedleńców zresztą. I nikt, w przeciwieństwie do ematek, nie wytykał im tego latami.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • agniesia331 02.09.19, 20:53
    Tak bo 90 latka może być prawie gładka, bez jaj. Prawie gładka ale nie za jędrna, bo wiek to może być 45-50latka
  • bei 02.09.19, 23:03
    Tol😊
  • rosapulchra-0 03.09.19, 10:50
    Tol, po co trollujesz? Lubisz dostawać niemiłe uwagi na swój temat?

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • aqua48 02.09.19, 21:22
    Po pierwszych zmarszczkach wywalasz wszystkie lustra i problem z głowy.
  • mary_lu 02.09.19, 21:26
    Opad pośmiertny odwraca uwagę od zmarszczek, nie martw się.
  • katja.katja 03.09.19, 09:49
    Szukam luki w przemyśle kosmetycznym.
    Widzę, że o ile są kremy (pomińmy ich skuteczność) na pierwsze zmarszczki, tak nie ma kremów na ostatnie zmarszczki.

--
    Nie dam się wygasić!
  • baatexja 03.09.19, 11:27
    Te pierwsze się pogłębiają do śmierci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka