Dodaj do ulubionych

Czy tusza was ogranicza?

03.09.19, 17:02
W wątku obok pewna forumka żali się, że nie założyłaby seksownej sukienki bo "niestety, figura nie ta" (ma nadwagę). A jak jest u was?
Edytor zaawansowany
  • lauren6 03.09.19, 17:16
    A Ciebie ogranicza? Podziel się swoimi doświadczeniami.
  • 35wcieniu 03.09.19, 17:21
    Nie zrozumiałaś. "Figura nie ta" oznacza że musi się jeszcze podtuczyć, żeby zrobić w tej kiecce choć promil tej furory, którą robi gruba z księgowości.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • lauren6 03.09.19, 17:42
    😂
  • gryfna-frelka 03.09.19, 17:53
    A ja wlasnie mialam pytac gdzie jest Gruba z Ksiegowosci! No gdzie?! Gruba, jestes oczekiwana!! big_grin
  • 21mada 03.09.19, 19:11
    Chicarica właśnie jest zajęta wyjadaniem smalcu, jak skończy na pewno tu przyjdzie, bo zawsze za mną łazi.
  • tt-tka 03.09.19, 19:18
    Ja juz zjadlam swoja porcje smalczyku, poprawilam torcikiem i zastapie Chicarice - my obie (Chica i ja) tez czekamy z utesknieniem na Gruba ! Od niej chetnie uslysze, czy tusza w czyms ja ogranicza i co jej daje, cos niedostepnego dla innych big_grin

Od siebie - mnie moja tusza ogranicza o tyle, ze nie moge nosic ciuchow mojej siostry, a fajne ma. Ale za to ona nie moze nosic moich, a fajne mam tongue_out

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • wolveryana 03.09.19, 19:43
    tt-tka napisała:

> Ja juz zjadlam swoja porcje smalczyku, poprawilam torcikiem
    >
    To ja do tego zestawu poproszę jeszcze tłuściutki rosołek big_grin

--
    Czyli powinien zarabiać tyle razy więcej ode mnie ile wody zużywał. /by ad.a6/
  • malia 03.09.19, 17:22
    Taki post mogłaby założyć gazeta, dokładnie taki. Przypadek ? big_grin
  • edelstein 03.09.19, 17:48
    Figura nie ta nie musi oznaczac nadwagi.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • aquella 03.09.19, 17:57
    Dokładnie. Mam otyłość i bułką z masłem byłoby narzekanie na nie tą figurę nawet jeśli chodziłoby o trzeszczące szwy. Są takie ograniczenia że nikomu nie życzę
  • 21mada 03.09.19, 19:12
    Ale w przypadku tej forumki akurat oznacza. Dlatego pytam.
  • gryfna-frelka 03.09.19, 17:55
    A to Ty nie wiedzialas ze wiele mozliwosci otwiera sie przed kobieta dopiero wtedy kiedy ma wiecej ciala niz modelka?! No cosssty!
  • bei 03.09.19, 17:58
    Zapewne chodzi o to, ze ta dziewczyna nie ma takiej potrzeby, wiec znalazła pierwszy lepszy pretekst. Do seksi sukienki trzeba mieć pewność siebie, a nie figurę. Naprawdę.
  • fornita111 03.09.19, 18:24
    Niczego do niej nie "trzeba" miec sorry. No ale niepewna siebie, garbiaca sie zgrabna dziewczyna zawsze bedzie wygladac w seksownej kreacji lepiej niz pewna siebie babka z fatalna figura. Taka prawda, nie ma ca zaklinac rzeczywistosci bo i po co...
  • 21mada 03.09.19, 19:15
    W UK panie z nadwagą jak najbardziej chodzą w roznegliżowanych kieckach. Można mieć różne podejście do własnej tuszy, jedni lubią ją eksponować, inni nie. Dlatego, pytam jak jest u was. Tusza może, ale nie musi ograniczać.
  • konsta-is-me 03.09.19, 19:47
    Nieprawda.
    Nawet nie chodzi o prosta pewnosc siebie , chociaz i ta nie jest prosta.
    Mowie o meskich oczach, bo wiadomo ze kobiety patrza inaczej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka