Dodaj do ulubionych

wakacje.pl - opinie

04.09.19, 08:10
Jak długo trwa akceptacja ( po której możliwa jest publikacja ) opinii o hotelu ma portalu wakacje.pl?
Czekam ponad tydzień, nie dostałam dotychczas maila z linkiem aktywacyjnym.
Wystawiłam bardzo negatywną opinię hotelowi Sun Hill w Bodrum.
Po wypadku w hotelowym basenie, skutkiem którego była śmierć 12-letniej Rosjanki, zachowaniu się obsługi, która odpowiedzialnością obarczyła rodziców dziecka oraz niezgodności warunków w hotelu z umową, tylko na taką opinię hotel zasługuje.
Zastanawiam się, czy mój komentarz został zablokowany, czy faktycznie ta procedura jest tak długotrwała (chociaż nie sądzę).
Edytor zaawansowany
  • mdro 04.09.19, 08:35
    Nie wiem, jak z wakacje.pl, ale napisz też opinię na TripAdwisorze, zwłaszcza jeśli byłaś tam wtedy, gdy miał miejsce wypadek.

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • husmus 04.09.19, 08:42
    Niestety, Trip Advisor zablokował dodawanie opinii, po tym jak inny turysta (świadek wypadku) opisał ze szczegółami przebieg akcji ratunkowej, jak i zachowanie pracowników hotelu.
  • mdro 04.09.19, 08:50
    Jeśli było zablokowane, to już odblokowali, bo są recenzje z początku września i działa "napisz recenzję". (Mogli mieć nawał wpisów niepochodzących od osób, które faktycznie były w tym hotelu - w takich wypadkach bywa, że blokują).

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • thea19 04.09.19, 09:51
    wg artykułów w necie hotel został zamknięty
  • srubokretka 04.09.19, 12:57
    www.google.com/amp/s/nypost.com/2019/08/29/12-year-old-girl-dies-in-freak-pool-pump-accident-at-turkish-resort/amp/
    Okropny wypadek sad Biedne dziecko musiala przejsc pieklo.
    Dobrze, ze dotarlo do gazet i opisali ten wypadek. Moje dzieci bdb plywaja i daje im bardzo duzo swobode. Juz mi przeszlo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka