Dodaj do ulubionych

Bonito schodzi na psy czy ja mam pecha?

04.09.19, 20:56
Na 11 podręczników do liceum kupiłam u nich 1. Miałam pecha czy oni się skiepścili?
Edytor zaawansowany
  • tol8 04.09.19, 21:06
    Wszystko wykupione. Mi udało się kupić taniej na allegro. W tym roku o dziwo bonito droższe było. Kupiłam tylko historię, która była o 16zl tańsza niż ta z All.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • mika_p 04.09.19, 22:34
    Bonito jest porządną firmą, bo ma stan magazynowy powiązany z koszykiem, jak chciałam zamówić podręczniki, to od razu mi wyskoczyło, że ostatni egzemplarz wybranych wykupiono godzinę i dwie temu.
    Przenioslam się do Gandalfa, też nie było wszystkiego, ale próg darmowej wysyłki niższy, zamówiłam wszytsko oprócz jednej, opłaciłam, maż zamówił tę jedną gdzie indziej, przyszła.
    Po kilku dniach uprzejmie spytałam Gandalfa, co z moim zamóieniem, odpisali, że "w międzczasie" część zamówienia została wykupiona i mogą mi przysłać tylko to, co mają. Tydzień w plecy.

Stacjonarnie mogę zapomnieć o zakupach, darmowe podręczniki wykończyły większość ksiegarni edukacyjnych w miescie, a w tych co zostało i tak nie było tego, co trzeba.

Tak więc część przyszła z Gandalfa, część z trzeciego miejsca.
    A teraz nauczyciele informują, że jeszcze ćwiczenia, jeszcze zbiór zadań, jeszcze to i siamto.

Specjalnie czekałam z zamówieniem do ostatniej niedzieli sierpnia, bo część podręczników dopiero pod koniec sierpnia miała premierę wydawniczą.

--
    Buziak kobiety, którą zęby bolą, pożądanym nie jest. (z lektur szkolnych)
  • iwoniaw 04.09.19, 22:45
    Jest dokładnie jak pisze Mika - bonito nie sprzedaje książek, których nie ma w magazynie i nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale jeśli coś ma być skompletnowane za dzień/dwa/osiem, to jest za dzień/dwa/osiem. Z podręczników, których potrzebowałam, brakowało trzech. Może masz jakieś tytuły jeszcze niewydrukowane w wystarczającej ilości, jeśli to po 8. klasie?

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • ela.dzi 04.09.19, 23:02
    To chyba kwestia tego, że szukasz podręczników. Ma przestrzeni ostatnich miesięcy mam masę zamówień z bonito i wszystkie kompletne na następny dzień.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka