Dodaj do ulubionych

Dawnio się tak nie uśmiałam :)

04.09.19, 23:41
www.facebook.com/ElblagHejted/photos/a.863879407089637/1810360309108204/?type=3&theater&ifg=1
Może dlatego, że sama mam kłopoty. Nie dostarcza/dostarcza losowo/ wrzuca sąsiadom dalszym i bliższym za płot (nie do skrzynki)/nie dostarcza nawet awiz.
Przepadła mi ważna korespondencja z urzędem (urząd wysyła listem zwykłym, nie chce poleconym!)

Ps - wiem, że awiza na przesyłki większe od listu są wystawiane od razu (żeby nie było). Temat mam przewałkowany suspicious
Edytor zaawansowany
  • bei 04.09.19, 23:57
    🤣
  • thaures 04.09.19, 23:59
    Tak, mimo przekleństwa też mnie rozsmieszylo. Zwłaszcza, że miiewalam podobne myśli widząc awizo, gdy byłam w domu...
  • taki-sobie-nick 05.09.19, 00:01
    Mnie nie rozśmieszyło, ale współczuję.
  • heca7 05.09.19, 06:43
    Piękne big_grin

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • milka_milka 05.09.19, 07:03
    Mnie się otwiera cała strona. Czego szukać?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • kochamruskieileniwe 05.09.19, 07:28
    Ogłoszenie na skrzynce pocztowej, które pojawiło się na jednej z klatek schodowych w domu w Elblągu:

(niecenzuralne słowo się pojawia)

Do listonosza

Ja jeszcze raz zostawisz awizo, gdy będe w domu, to zejdę i ci w.ierd.le
    A jak przyjedzie policja to mam alibi, bo zostawiłeś awizo, czyli nie ma mnie w domu.
  • ajaksiowa 05.09.19, 07:32
    Podoba mi się👍👍

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka