Dodaj do ulubionych

Cateringowe obiady w szkole

06.09.19, 10:42
Czy obiady, które nie są przygotowywane w szkole tylko przywożone mogą być smaczne, lubiane przez dzieci? Macie takie doświadczenia? Ciekawa jestem.
U mojego dziecka w szkole do tej pory takie obiady nie były dobre, dzieci nie chciały jeść i rodzice wypisywali. Firma, która dostarczała jedzenie "nie istniała w internecie", wiec trudno było znaleźć jakieś opinie. Teraz szkoła zmieniła firmę cateringową. Zorientowałam się, ze ta firma ma dobre opinie na np. na fb. Ale tam są opinie głównie prywatnych osób lub pracowników firm, które zamawiają tam obiady. Jest wiec szansa, ze w szkole tez w końcu będzie smacznie. Zobaczymy. A jak jest w szkołach waszych dzieci?
Edytor zaawansowany
  • kryzys_wieku_sredniego 06.09.19, 11:08
    Mój syn lubi tylko kilka zup i kilka 2 dań, my zamawiamy przez stronę internetową już drugi rok i od tego czasu nie ma problemu, że było niesmaczne.
    U nas dania nie są przywozone w plastikowych pojemnikach tylko tak ja na catering firmowy, zupy w wielkich termosach, i podobnie 2 dania (osobno mięso, osobno sos jak jest, osobno ziemniaki, ryż, kluski), osobno surówki.
    W tym czasie zdarzyło się z 3 razy, że syn zaprotestował i nie chciał nic prócz deseru, bo była, np. zupa kalafiorowa a na drugie kasza z gulaszem - czego nie lubi.
  • magata.d 06.09.19, 11:14
    Dzięki.
  • mikams75 06.09.19, 11:14
    u mojego dziecka przywozono w wielkich pojemnikach (nie w pudelkach porcjowane) i zawsze moje dziecko cos tam zjadlo, ale moje z tych wydziwiajacach, inni byli zadowoleni. Wg nie to zalezy bardziej od tego ktos planuje posilki i gotuje a mniej od tego, gdzie sa przygotowywane.
  • joanna_poz 06.09.19, 11:16
    u syna w podstawówce obiady były gotowane na miejscu - ale firma rowniez prowadziła rowniez dzialaność cateringowa i wozili te obiady do innych szkol, przedszkoli. obiady były dobre, dzieci w szkole dośc masowo z nich korzystały, to i ci co je dostawali jako catering chyba nie mieli powodów do narzekania.
    w gimnazjum był catering - obiady były przeciętne, ani super, ani niesmaczne, a i tak syn chciał je jeść, bo chciał zjesc coś cieplego przez tyle godzin w szkole. brał tylko drugie danie.
    teraz w technikum obiadów nie ma ogole i ubolewamy.
  • gajmal 06.09.19, 11:20
    U nas obiady smaczne. Do tego pani dyrektor zapytana kiedyś przez rodzica czy wie z jakich produktów korzysta firma cateringowa była w stanie powiedzieć, że ziemniaki są kupowane od rolnika x, mięso pochodzi z spółdzielni y, jajka są kupowane z gospodarstwa z itd. Dyrekcja bardzo pilnuje jakości dań.
  • kosmos_pierzasty 06.09.19, 11:17
    Moje dziecko twierdzi, że catering w poprzedniej szkole był smaczniejszy, niż gotowane na miejscu w obecnej.
  • kurt.wallander 06.09.19, 11:18
    U mojej najstarszej córki od tego roku w LO są obiady z cateringu. Wybiera się samemu przez internet lub w aplikacji, jest wybór pomiędzy daniami mięsnymi i wege, mozna zamówić tylko zupę lub tylko drugie, albo oba. Dodatkowo jest bar sałatkowy i 2 rodzaje napojów do wyboru. Córka na razie jadła raptem raz, smakowało jej, można się najeść. Cena do zaakceptowania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka