Dodaj do ulubionych

Boje się, że mój chłopak ma relację

• ashleigh41 Re: Boje się, że mój chłopak ma relację 08.09.19, 09:25
      Albo przesadzasz i popadasz w jakas paranoje albo faktycznie cos jest na rzeczy.
      Takie silne zainteresowanie dzieckiem brata jest nieco podejrzliwe, jesli to w ogole ma sens to raczej sklanialabym sie do hipotezy ze to dziecko jest twojego chlopaka a oni albo mieli krotki epizod dawno temu albo jednorazowy ale miedzy nimi nic nie ma teraz. Na to wskazuje relacja jego z dzieckiem a nie bratowa. Jak napisalam jesli to nie jakas twoja paranoja to intuicja ci cos podpowiada. Nie wiem co ci doradzic, moze wez wlos dziecka I chlopaka i zlec badanie DNA na ojcostwo.
        • basiastel Re: Boje się, że mój chłopak ma relację 08.09.19, 14:27
          W szwagierce się podkochuje, seksualnie molestuje bratanicę. Ojciec dziecka podejrzany, bo śpi i dzieckiem się nie zajmuje, a mała zamiast ganiać z rówieśnikami jest nienormalna i ma fiksację na punkcie molestującego ja wuja. Jeszcze nic nie wiemy o dziadkach i czekamy na ciąg dalszy.
          • 3-mamuska Re: Boje się, że mój chłopak ma relację 08.09.19, 16:36
            basiastel napisała:

> W szwagierce się podkochuje, seksualnie molestuje bratanicę. Ojciec dziecka pod
            > ejrzany, bo śpi i dzieckiem się nie zajmuje, a mała zamiast ganiać z rówieśnika
            > mi jest nienormalna i ma fiksację na punkcie molestującego ja wuja. Jeszcze ni
            > c nie wiemy o dziadkach i czekamy na ciąg dalszy.

Ta jak to co babcia pcha dziecko w łapy wuja na randkę go wysyła (czytaj festyn)
            A dziewczyna to PENWIE tylko przykrywka.

--
            -----------------
            Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
      • 71tosia Re: Boje się, że mój chłopak ma relację 08.09.19, 15:51
        taaa, najlepiej niech powie wprost swojemu chłopakowi ze podejrzewa go ze jest pedofilem lub ojcem bratanicy, i ze wlasnie zlecila badania DNA. Z pewnoscia po takiej rozmowie relacje miedzy autorka a jej chłopakiem rozkwitną.
        ps pomijam to za zlecenie takich badan można odpowiadac prawnie.
    • hrabina_niczyja Re: Boje się, że mój chłopak ma relację 08.09.19, 16:51
      My byśmy nie były w relacji, w której facet przekłada rodzinę brata nad związek z nami. Z drugiej strony na ile on to przedkłada to zaczynam wątpić. Z tego wątku jesteś jak jedna wielka histeryczka. Przeglądać korespondencję faceta z rodziną? Szukać drugiego dna, bo bratowa wysłała zdjęcie? Weź się zastanów nad swoją głupota co?
      • bunt_jest_moim_obowiazkiem Re: Boje się, że mój chłopak ma relację 09.09.19, 11:24
        Nie bierzecie jeszcze pod uwagę, że to dziewczynka może być "zafascynowana" swoim wujkiem... pierwsza miłość i takie tam. Przecież u dziewczynek to się zdarza.
        Chęć sypiania z wujkiem w jednym łóżku też budzi moje wątpliwości. Mężczyźni są łasi na zainteresowanie, moim zdaniem mogą nie umieć rozsądnie postawić granicy w kwestii fascynacji nimi przez dorastającą panienkę.
        To odpowiedzialnością chłopaka wątkodawczyni (jako dorosłej osoby) jest takie zachowanie, aby nie "podkręcać" potencjalnej niezdrowej fascynacji tej dziewczynki, a od pewnego wieku w dobrze pojętym interesie dziecka - postawienie zdrowych granic wzajemnej intymności.
        Uważam, że wątkodawczyni nie powinna wierzyć że jest paranoiczką, bo subtelne odczucia/intuicja nie zawsze myli... trzeba obserwować ich relacje, czytać między wierszami i wprost mówić chłopakowi o swoich obserwacjach, aby miał szansę zdać sobie sprawę jak to wygląda z zewnątrz i ewentualnie skorygować postępowanie.

--
        Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
        • 3-mamuska Re: Boje się, że mój chłopak ma relację 09.09.19, 12:33
          Chęć sypiania z wujkiem w jednym łóżku też budzi moje wątpliwości

Następna przecież ona nie chciała i nie chce z nim spać specjalnie, ojp .
          Zasnęła bo grali czy oglądali mecz.
          2 razy na ile 1.5 roku? Dobrze pamietam?

--
          -----------------
          • 3-mamuska Re: Boje się, że mój chłopak ma relację 09.09.19, 12:36
            Zainteresowanie dorastająca panna? 10
            Latka to dorastająca panna? Idź się leczyć bo to chore co wypisujesz.
            Jakby miała 15-16 to tak byłoby to dziwne. Narazie to niewinne dziecko i w oczach rodziny i wujka takie pozostaje.

--
            -----------------

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka