Dodaj do ulubionych

Co robi Beata Szydło na tym zdjęciu?

06.09.19, 13:50
Tekst linka

a) ogląda wystawy sklepowe
b) sprzedaje fajki
c) coś innego
Edytor zaawansowany
  • ms.piggy 06.09.19, 13:54
    przecież to facet z ginekomastią
  • pasquda77 06.09.19, 13:57
    Podpis do tego zdjęcia ukradziony z FB Tygodnika NIE :
    OZZY OSBOURNE ZASTANAWIAJĄCY SIĘ NAD POWROTEM DO BLACK SABBATH (DRAMATYZOWANE).
    😂😂😂
  • beznickova 07.09.19, 09:17
    > przecież to facet z ginekomastią

dictionary.cambridge.org/dictionary/english/body-shaming
    Tak, to jest słabe i niefajne, nawet jak kogoś nie lubimy i mam ku temu powody.
  • beznickova 07.09.19, 09:18
    > > przecież to facet z ginekomastią
    >
    > dictionary.cambridge.org/dictionary/english/body-shaming
    > Tak, to jest słabe i niefajne, nawet jak kogoś nie lubimy i mam ku temu powody

* mamy
  • ms.piggy 06.09.19, 14:05
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e77c4ddcbf11.jpg" border="0" alt="https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e77c4ddcbf11.jpg">
  • mama.nygusa 06.09.19, 14:07
    piggi, kobieta kobiecie... Wstyd!!

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • kk345 06.09.19, 14:10
    Największym grzechem kobiety jest niespełnianie kanonów piękna, narzuconych przez inne kobiety, nie wiedziałaś? Takie chamskiej ocenia i komentarzom podlegają wszystkie kobiety, które pojawiają sie publicznie, niezależnie od strony sceny politycznej. Jakoś panów nikt nie ocenia...
  • chicarica 06.09.19, 14:21
    Oczywiście się zgadzam.
    Z tym, że to jednak środowiska prawicowe zarzucają tzw. lewaczkom brak kobiecości, uroku, "zwariowały bo chłopa nie miały" i frustrację spowodowaną brakiem kobiecej urody i powodzenia u płci męskiej, szydzą z posłanek Senyszyn czy Grodzkiej. Te same środowiska wystawiają na widok publiczny takie cuda jak Szydło czy Sobecka i dziwią się, gdy się wymienionym postaciom zarzuca to samo. Najzabawniej jest, gdy okazuje się że np. posłanka Grodzka ma zgrabniejsze nogi i gust w doborze rajtek i butów niż taka Szydło z powrzynanymi w tłuste kopytka antygwałtkami i za ciasnymi czółenkami.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • alpepe 06.09.19, 14:48
    w punkt

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • livia.kalina 06.09.19, 22:57
    Dokładnie tak jest. Wprost uwielbiam jak Pawłowicz szydzi z braku urody i kobiecości u Anny Grodzkiej albo żony Macrona.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • ms.piggy 06.09.19, 14:48
    obowiązek bycia pięknym, a "dobry wygląd" to coś,
    i tak jak szczerbaty kociarz z żoliborza, tak i szydło wyglądają okropnie, a nie sa to ubogie osoby, których nie stać...
  • mama.nygusa 06.09.19, 14:53
    Przyjmij zatem do wiadomosci, ze sa osoby, ktorzy w pupie maja wyglad.I ok. Pani komorowska tez na biede nie narzekala, a w zyciu prywatnym ubierala sie w krotkie szorty, i tez wygladala ok.Bo to kazdego sprawa jak wyglada.Nam nic do tego!

--
  • iwles 06.09.19, 15:04

a czy jednocześnie krytykowała, czy tez obmawiała wygląd innych ?

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • merces 06.09.19, 15:18
    iwles napisała:

>
    > a czy jednocześnie krytykowała, czy tez obmawiała wygląd innych ?
    A Szydło obmawiała czyjś wygląd?
  • iwles 06.09.19, 15:26

A czy stanęła w obronie i sprzeciwiła się "koleżankom" partyjnym, gdy te szydziły np. z A.Grodzkiej ?

• mama.nygusa 06.09.19, 15:29
    Nie brnij ilwes.

--
  • merces 06.09.19, 15:36
    iwles napisała:

>
    > A czy stanęła w obronie i sprzeciwiła się "koleżankom" partyjnym, gdy te szydzi
    > ły np. z A.Grodzkiej ?
    > Idac Twoim tokiem myślenia - Komorowska stanęła w obronie wielorybow, czyli kobiet z Danii, jak je określił jej mąż?
  • yva-na 06.09.19, 23:08
    Daj Krzysi spokój...
  • mama.nygusa 06.09.19, 15:25
    A co ty teraz ilwes? big_grin a szydlo krytykuje, obmawia wyglad innych? Zdumiewasz mnie.

--
  • ms.piggy 06.09.19, 18:32
    Pani Broszydło w Brukseli nie jest prywatnie.... i gdyby nie to że jest w bandzie szczerbatego, to zwiedzałaby Licheń ew. wystawę krów, a nie reprezentowała PL w europie
  • kk345 06.09.19, 20:09
    Na tej ulicy, w tej konkretnej sytuacji była osobą prywatną i mogła mieć na sobie choćby piżamę. Obrzydliwy wątek
  • szarsz 06.09.19, 23:12
    Mimo wszystko nie jest w pracy 24 h, a PO pracy ma prawo wyjść i coś zwiedzić.
  • sylwester.z.kolonii 07.09.19, 08:25
    Wasz Kasprzak ma jeszcze mniej zębów niż Kaczyński. Ciekawe, ile swoich ma Schetyna. Z przodu to może jego uzębienie wygląda OK, a w środku pewnie różne mosty itp.
  • mdro 07.09.19, 08:51
    Muszę cię zmartwić, józek, Kasprzak już od dłuższego czasu ma implanty. A wyśmiewać się z czyjejś choroby jest bardzo nieładnie.

I co jest złego w "różnych mostach"? Pożyjesz dłużej, to też będziesz "różne mosty" miał (o ile będzie cię stać, bo wydobywanie się z kryzysu niestety zajmie sporo lat).

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • sylwester.z.kolonii 07.09.19, 09:08
    To wy się tu naśmiewacie z niekompletnego uzębienia Kaczyńskiego i to od lat, to wam napisałem że macie swojego Kasprzaka. Ja mam na punkcie zębów obsesję, chcę utrzymać wszystkie własne, stąd różne obsesje dietetyczne i płukanie płynem 3 razy dziennie. Jeszcze implant rozumiem kiedyś mieć np. 1, ale nie jakieś mosty między którymi nie będę mógł włożyć nici dentystycznej. Chciałbym też sobie zęby wybielić żeby mieć jak murzyn z Hollywood, ale obawiam się ich osłabienia od wybielania.
    Kasprzak sporo palił, może i pił. Owszem, pewnie stracił zęby również dlatego bo były bardziej podatne na próchnicę, ale brak dbania o nie i tryb życia też się przyczyniły.
  • sylwester.z.kolonii 07.09.19, 09:09
    No i oczywiście zapomniałaś dodać, że kryzys jak przyjdzie, to będzie z winy PiS!
  • iwles 07.09.19, 09:51
    Przeciez wlasnie zmierzamy do kryzysy wielkimi susami !

Ps. Jozek to ty?

--
    Paweł

• mdro 07.09.19, 10:02
    Oczywiście, że józek - a miał rzucać forum... Zaraz zacznie płakać, że nikt go nie chce.

--
  • mdro 07.09.19, 10:03
    Kryzys, józeczku, będzie ogólnoświatowy, tyle że PiS nie robi nic, żeby się na niego przygotować - wręcz przeciwnie, wszystko, żeby go w Polsce pogłębić.

--
  • mdro 07.09.19, 10:06
    A Kaczyński robi cokolwiek, by sobie zęby naprawić?

Obsesję się leczy. Płukać możesz i co godzinę, a przed niektórymi chorobami i tak się nie uchronisz. I, jak widzę, ciągle w formie, jeśli chodzi o wymyślanie bajeczek - może o córce Szczerby poopowiadasz?

--
  • ms.piggy 06.09.19, 19:14
    no właśnie....ona ma w dudzie nie tylko wygląd
  • ms.piggy 06.09.19, 14:27
    nie wyśmiewam tego czego nie można zmienić ( np. wieku, sylwetki...itp) tylko totalny brak gustu
    baba zgarnęła tyle kasy, a wygląda jak cinkciarz
  • spanish_fly 06.09.19, 15:04
    Moim zdaniem wygląda w tym stroju sto razy lepiej niż w tych ciotkowatych garsonkach, które nosiła jako premier. Ciekawe czy zawsze prywatnie chodziła w takich ciuchach, czy to już wpływ wyjazdów do Brukseli.
  • kk345 06.09.19, 18:02
    A forum oczywiście wie lepiej, jak powinna wyglądać... a o guście bym nie dyskutowała bo tu każdy wątek pt "jakie buty", czy "co myślicie o sukience" wywyłuje jatkę
  • anonimowapodczytywaczka 06.09.19, 14:07
    d) zastanawia się nad przyszłością syna wink
  • ultimate.strike 06.09.19, 17:53
    A co, majż go zamknąć?

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • morekac 06.09.19, 18:12
    Nie, ale wziął urlop od księdzowania.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • kk345 06.09.19, 14:07
    Niezależnie od sympatii politycznych wyśmiewanie człowieka, będącego w neutralnej sytuacji prywatnej i cykniętego z ukrycia, jest mega słabe. No i ja tu powodów do śmiechu nie widzę, normalna kobieta jakich wiele na banalnej ulicy. Pewnie nie mam poczucia humoru.
  • szarsz 06.09.19, 14:11
    Ja też nie mam.
  • malgosiagosia 06.09.19, 14:21
    Ja tez.
  • karme-lowa 06.09.19, 19:16
    Ja też.
  • potworia116 07.09.19, 10:32
    I ja.
  • asia-loi 08.09.19, 14:26
    potworia116 napisała:

> I ja.

Ja też.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • 35wcieniu 06.09.19, 14:28
    Podpisuję się.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • bialeem 06.09.19, 15:05
    Co więcej, nawet fajnie i młodo wygląda bez tych kombinezoników i broszek. Całkiem normalnie.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • bigzaganiacz 06.09.19, 20:03
    nawet fajnie i młodo wygląda

Ze jak wyglada ?
    Raczej jak oborowa na wycieczce zakladowej z pegeeru do stolicy
  • izjaa 06.09.19, 17:04
    Ja też nie mam najwyraźniej.
  • memphis90 07.09.19, 08:32
    Jak dla mnie też wygląda normalnie. Fajna kurtka.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • iwles 07.09.19, 09:51
    I wreszcie dobrze dobrane jeansy ☺

--
    Paweł

• kanga_roo 06.09.19, 14:08
    wzorem wieszczów rozmyśla nad ciężkimi losami emigranta.
    a nie, czekaj, ona tam dobrowolnie pojechała big_grin
  • iwles 06.09.19, 14:13

cokolwiek nie robi, to cieszę się, że robi to na piechotę wink

• edelstein 06.09.19, 19:11
    Lubie to🤣🤣🤣🤣

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • mdro 06.09.19, 14:15
    Nie wiem, czego się tu czepiać. Wygląda lepiej niż wbita w te mundurkowe garsonki.

--
  • nuta15 06.09.19, 14:38
    Wygląda jak większość emateczek jeansy i ramoneskasmile
  • argentea 06.09.19, 16:15
    Prawdopodobnie może być jedną z ematek nawet!
  • bywalec.hoteli 06.09.19, 14:17
    Ciekawe czy kretyn, który takie hejterstwo zamieszcza zostanie zwolniony z pracy jak pani z LOTu czy też stanie się bohaterem opozycji?

--
    Lato smile
  • dyzurny_troll_forum 06.09.19, 14:26
    bywalec.hoteli napisał:

> Ciekawe czy kretyn, który takie hejterstwo zamieszcza zostanie zwolniony z prac
    > y jak pani z LOTu czy też stanie się bohaterem opozycji?

Hejterstwo!?

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • woman_in_love 06.09.19, 14:33
    w każdym razie porządna katoliczka nie powinna tak wyglądać.
  • bei 06.09.19, 14:36
    Ale czego od Niej chcecie?
    To wyjście prywatne, całkiem OK stylizacja- jeansy, polo, ramoneska (teraz znowu styl motocyklowy na topie). Jak słonecznie i bez okularów, to wiadomo, ze trzeba zmarszczyć człowiek, oczy mrużyć (jesssssu, a mało co nie napisałam „ mróżyć”)
    Gdyby nie była „ tą” Beatą Szydło, to byłyby oceny-co za równa babka😊 (ja jej nie lubię, nawet nie dlatego, ze nie z „ mojej” partii, tylko wstydziłam się za panią Premier).
    Kurcze, ale mi te Beaty imię sprofanowały. Wcześniej każdy pytał, czy mam po Tyszkiewicz, (ja po Artemskiej dostałam, bo rodzice lubili operetkę warszawską), czy przez Laskowskiego (7 dziewcząt z Albatrosa),później czy to po Kozidrak, a teraz-heh, pytają, czy to przez Szydło to imię 😱
  • ajaksiowa 06.09.19, 14:43
    Wygląda normalnie i fajnie😊

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • maniaczytania 06.09.19, 14:58
    Lepiej niż w tych 'służbowych' 😊

--
    "Pomyślę o tym jutro"
  • bei 06.09.19, 14:46
    Zmarszczyć czoło, nie wiem kiedy słownik podmienia☹️
  • malgosiagosia 06.09.19, 16:23
    bei napisała:

> Kurcze, ale mi te Beaty imię sprofanowały. Wcześniej każdy pytał, czy mam po Ty
    > szkiewicz, (...) a
    > teraz-heh, pytają, czy to przez Szydło to imię 😱

Masz dwa latka?
  • memphis90 07.09.19, 08:36
    Chcesz powiedzieć, że ludzie pytają Ciebie czy masz imię po Beacie Szydlo...? Gdzie sens, gdzie logika...?

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • simply_z 08.09.19, 13:20
    jak mogą cię pytać czy po Szydło, jeśli ta babka pojawiła się na scenie politycznej raptem kilka lat temu? albo twoi rozmówcy są idiotami albo jesteś małą dziewcińką.
  • bigzaganiacz 06.09.19, 14:44
    cinc many robi
  • roks30 06.09.19, 14:50
    Nie wiem co robi, ale mam ostatnio pewne podejrzenia co do niej😉. Jeśli wiecie co mam na mysli😆.
  • memphis90 07.09.19, 08:36
    Nie, nie wiemy. I chyba nie chcemy wiedzieć.

--
  • betty_bum 06.09.19, 15:08
    Czeka na Kempę i Rafalską, bo się umówiły na szybki wypad za północną granicę.
    Tak tylko wdychając kościelne kadzidła, bez magicznych substancji nie da się znieść towarzystwa tych wszystkich Europejczyków, genderów, kolorowych, muzułmanów i innej zarazy.
    Jeszcze trochę obcowania ze zgniłym zachodem i zobaczymy jakąś konserwatystkę rzucającą stanikiem na striptizie albo prawdziwego Polaka, który się zapomniał i spaceruje za rękę z chłopakiem. Szybko idziesmile
  • argentea 06.09.19, 16:16
    Ale Rafalska to źle nie wygląda...
  • betty_bum 06.09.19, 16:35
    Na żywo dużo gorzej niż w tv. I to nie chodzi o urodę, bo to można skorygować makijażem, a o takie zacięcie, napięcie i brak sympatyczności w twarzy.
  • morekac 06.09.19, 18:15
    Bo chuda jest, a w jej wieku większość chudych zaczyna wyglądać zołzowato.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • koko8 06.09.19, 15:08
    Nic nie robi, jest w tym mistrzynią, jak dotąd niepokonaną.
  • merces 06.09.19, 15:16
    slabizną jedzie z tego wątku, same baby kręcicie na siebie bicz
  • koko8 06.09.19, 15:24
    Serio, mam jeszcze kilku kandydatów do tego tytułu, bez względu na płeć, wiec daruj sobie tego typu wycieczki.
  • betty_bum 06.09.19, 15:30
    Ale o co chodzi? Kobieta pojechała na zgniły zachód i już po miesiącu zmiękł jej kijek w tyłku. Tylko chwalić. Zauważyła, że strój dla kobiety to nie tylko spódnica za kolana do kościoła, fartuch do kuchni i służbowy garniturek. Za kilka miesięcy strzeli sobie różowe pasemko o którym pewnie skrycie marzyła od dzieciństwa i aż się boję myśleć co będzie dalej, zwłaszcza, że chyba rodzina przeżywa swoje dramaty.
  • merces 06.09.19, 15:40
    A Ty wiesz jak nosiła się wcześniej prywatnie? widziałaś ja w tym fartuchu?
  • betty_bum 06.09.19, 17:12
    Nie no wiadomo, Przecieszyn przemierzała w ramonesce i glanach czym zdobyła sympatię mieszkańcówwink
  • koko8 06.09.19, 17:29
    O tak, popełniono wiele akrtykułów o tym, jak w Brzeszczach mieszkańcy lubią Szydło.
  • alpepe 06.09.19, 16:27
    Zacznie popierać LGTB i jej synek z ulgą się wyoutuje.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • beaucouptrop 08.09.19, 14:01
    Oczywiście pierwszy raz wyjechała za żelazną kurtyne. Zdecydowanie brak jej oglady i swiatowego wyrobienia tutejszych ematek.
  • angazetka 06.09.19, 15:30
    Ale... coś jest złego w tym zdjęciu? Ot, babka w cywilu. Czego się tu czepiać?
  • mamalgosia 06.09.19, 15:36
    Szuka sklepu z broszkami

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html
  • gama2003 06.09.19, 16:36
    Zgubiła się.
  • gaga-sie 06.09.19, 17:02
    Patrzy na rozkład jazdy komunikacji zbiorowej. I całkiem normalnie i sympatycznie wygląda.
  • ana119 06.09.19, 17:20
    Podpiszę się
  • olena.s 06.09.19, 18:48
    Cuduje się, że tej bezbożnej Brukseli jakoś szlag nie trafił, a siarka (i co tam jeszcze w Sodomie było??) nie leci z nieba
  • bye-bye 06.09.19, 19:08
    Wygląda ok. Nie musi się wszystkim podobać oczywiście.
    Niektóre teksty w tym wątku niestety bardzo prymitywne😒
  • bywszy 06.09.19, 22:36
    bye-bye napisała:
    > ...
    > Niektóre teksty w tym wątku niestety bardzo prymitywne😒

Uważasz, że nie zasłużyła na hejt? smile
  • szarsz 06.09.19, 22:55
    Na hejt nikt nie zasługuje. Na krytykę za mnóstwo rzeczy tak. Na bardzo ostrą krytykę - owszem. Na wyśmiewanie wyglądu nie. Na to nikt nie zasługuje.
  • bye-bye 07.09.19, 09:18
    Za często używa się słowa hejt ostatnio i często nieadekwatnie.

Na pewno nie zasłużyła, jak nikt zresztą, na krytykę wyglądu wykraczającą poza pewne normy kulturalnych ludzi😉
  • nikita1906 07.09.19, 09:12
    Podpisuję się. A pani Beata ma fajną kurtkę.
  • mikams75 06.09.19, 19:12
    patrzy sie na cos - szyld jakis czy cos na budynku.
    Nie jestem jej fanka, ale nie wiem czego sie mozna czepnac na tym zdjeciu. Jakas babka lazi po miescie i sie przyglada okolicy.
  • beaucouptrop 08.09.19, 13:53
    Pan Mycielski powinien do Plotka zacząć pisać. Jako byly korespondent Gazety Wyborczej pewnie dostałby fuche bez problemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka