Dodaj do ulubionych

Rzęsy 1:1 jakie opinie?

06.09.19, 21:25
Tak się zastanawiam czy sobie zagęścić rzęsy ta metodą ale to leżenie kilka godzin mnie przeraża. Robiłyście? Długo się utrzymują?
Edytor zaawansowany
  • mary_lu 06.09.19, 21:35
    Pooglądaj sobie na fb prace kosmetyczek, wybierz sobie jakąś polecaną i się przekonasz. Wszystko jest indywidualne, jednym trzyma się pięknie 4tygodnie, inne po tygodniu mają dramat (bo produkują dużo sebum, które rozpuszcza klej; bo mają słabe rzęsy i im wypadają wraz z przedłużeniem)

Mam małe oczy, głęboko osadzone, własnych 5 słabiutkich rzęs na krzyż, przedłużam sobie 5:1 w stylu glammy mess i na moim oku to wygląda zwyczajnie. U kobiety z dużymi oczami i gęstymi rzęsami by był efekt drag queen.

Co do leżenia - to 2 godziny razem z henną pudrową brwi, po prostu wtedy zasypiam.
  • mama0208 06.09.19, 21:40
    córka mnie namawia żebym była jej pierwszą modelką po szkoleniu ale kurcze ona jest taka dokładna że chyba 4 godziny to potrwa
  • mary_lu 06.09.19, 21:59
    U początkującej pewnie tak będzie. Chodzę do kosmetyczki, która jest instruktorką i co jakiś czas zatrudnia swoją początkującą uczennicę. Pierwszy miesiąc pracują dluuugo nad każda klientką, biorą też 50% ceny. Potem już muszą się streszczać, mają określony czas na 1 klientkę.
  • nastjaa 07.09.19, 08:20
    Początkowo może to nawet i 5godzin trwać (wiem, bo znajoma na mnie ćwiczyła).
  • tryggia 07.09.19, 08:02
    Lubię czasem zrobić, bo nie cierpię malować rzęs. Nie mogę trafić na tusz który by mnie satysfakcjonowal. A w 1:1 wyglądają jak pomalowane, a nie doklejone. Tyle, że to nudna robota. Zazwyczaj umawiam się na wściekłe rano i dosypiam 🙂

--
    Hope
  • misia-your 07.09.19, 08:19
    Ja mam od kilku lat tak zagęszczanie , ale tylko 1:1. Moje oczy są małe i głęboko osadzone , rzęsy niestety naturalne krótkie i dzięki zagęszczeniu w końcu widać mi oko, wyglada to bardzo naturalnie .Musisz znaleźć dobra kosmetyczkę i powiedzieć jej o co chodzi , moja wie ze ma być naturalnie bez efektu glist na oczach ! To jest bardzo wygodne , raz zdjęłam wszystkie rzęsy i byłam w szoku , ze z moimi wszystko ok bo wiele złego czytałam co dzieje się z naturalnymi rzęsami .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka