Dodaj do ulubionych

Zdrada małżeńska

07.09.19, 10:28
Czy mężczyźni zdradzają częściej? Na forum wiele było historii zdradzanych żon, a chyba ani jednej w której to żona zdradza. Dlaczego?
Edytor zaawansowany
  • iwles 07.09.19, 10:32
    Masz okazje byc pierwsza. Wreszcie w czyms wyprzedzisz inne ematki 😄

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • 21mada 07.09.19, 10:39
    No ale serio - czy kobiety nie zdradzają? Ematki na pewno nie, bo tu dominuje typ "jestem szczęśliwa w małżeństwie, nic więcej mi nie potrzeba do szczęścia, seksu tez mi już nie potrzeba, jest super".
  • aerra 07.09.19, 11:09
    Nie, pierwsza to nie będzie. Był taki wątek (parę lat temu) gdzie autorka się chwaliła zdradą i jak to jej teraz super.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • bistian 07.09.19, 10:37
    21mada napisała:

> Czy mężczyźni zdradzają częściej? Na forum wiele było historii zdradzanych żon,
    > a chyba ani jednej w której to żona zdradza. Dlaczego?

Kobiety się lepiej z tym kryją, mężczyźni przyznają się do tego, a kobiety nigdy. Znane teksty "muszę to sobie przemyśleć" czy "nie wiem, co czuję" to zaszyfrowana wiadomość, że jest ktoś inny.
    Prowadzone badania i analizowane odpowiedzi kobiet, wskazywały na to, że kobiety notorycznie kłamią, takie wyniki byłyby niemożliwe. Tak samo można sprawdzić, czy dane są z sufitu, są na to metody.

Ja nie mam złudzeń, jest tak samo u obu płci.
  • black_halo 07.09.19, 10:38
    Kobiety rzadziej sie do zdrady przyznaja tongue_out

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • anahera 07.09.19, 10:40
    Od kilku miesiecy zakladasz posty o swojej tesknocie do skoku w bok. Dziwie sie ze jeszcze tego nie zrobilas skoro tak kusi. Skad ten kryzys?
  • arwena_11 07.09.19, 11:00
    Noż przecież ona nie ma z kim. Ona chciałaby, chciała........a gruba z księgowości spija śmietankę big_grin
  • pani-nick 07.09.19, 10:51
    A Ty? A Berga?
  • aerra 07.09.19, 11:10
    Mada to przecież chciałaby tylko, ale ciągle chętnych brak.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • black_halo 07.09.19, 11:20
    Chetnych moze nie brak ale ten jeden, w ktorym ona by chciala zapewne nie jest zainteresowany. Miejscie odrobine zrozumienia. Faceta do lozka mozna znalezc w 5 minut i to niezaleznie od wygladu:

lookism.net/showthread.php?tid=28914

Natomiast jak czlowieka wezmie zauroczenie jedna, konkretna osoba to tysiac kandydatow w kolejce nie ma szans. Chocby w tej kolejce stali Brad Pitt, Keanu Reeves, Tom Ellis i paru innych.

Dlatego wspolczuje madzie, naprawde szczerze.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • 21mada 07.09.19, 11:28
    😙
  • 21mada 07.09.19, 11:31
    A ty byłaś kiedyś zauroczona? Jak dawno? 😉 I jak się skończyło? Samo przeszło?
  • black_halo 08.09.19, 00:07
    Bylam, bylo to pare lat temu, do niczego nie doszlo bo rozum wrocil na wlasciwe miejsce w ostatniej chwili. Przeszlo mi gdzies po roku ale bylo ciezko wiec nawet Cie rozumiem.

Ale dla porzadku dodam, ze sama sie podkladasz.

--
  • 21mada 08.09.19, 00:10
    >Ale dla porzadku dodam, ze sama sie podkładasz
    Dlaczego tak uważasz?
  • black_halo 08.09.19, 11:40
    Bo zakladasz watki o tym samym co chwila.

Mada, cokolwiek bys tu nie napisala - facet nie chce wejsc z Toba w romans. Nie ma to zadnego zwiazku z Toba jako osoba a tylko i wylacznie z nim.

1. podobasz mu sie ale nie chce zdradzic swojej zony, powody nie sa istotne ale on nie chce. Gdyby chcial to by zdradzil a tak mozesz swiecic cyckami, krecic bioderkami, wypinac sie, kusic - niestety on nie chce
    2. podobasz mu sie ale nie jest jeszcze gotowy na zdrade - jak wyzej, chcialby ale sie boi, nie ma to nic wspolnego z Toba
    3. nie podobasz mu sie - mozesz zwyczajnie nie byc w jego type, moze byc zainteresowany kims innym, moze byc zakochany w kims innym - faceci tez maja uczucia

--
  • 21mada 08.09.19, 12:33
    Punkt 2 jest najbliższy prawdy. Może być też punkt 1. On chce, ale nie może.
  • black_halo 08.09.19, 12:46
    No wlasnie, wiec odpusc to sobie. Rozumiem, ze boli bo zdaje sie, ze razem pracujecie. Ja mialam tylko projekt, projekt sie skonczyl i dla wlasnego zdrowia psychicznego nie zdecydowalam sie przyjac oferty na stale w tej firmie. Inaczej chyba bym sie rozchorowala. Tylko calkowita separacja od obiektu uczuc Cie odseparuje.

--
  • anika772 07.09.19, 11:14
    Dlatego że się nie przyznają, być może z powodu obawy przed surowszą niż w przypadku mężczyzn oceną otoczenia.
  • kk345 07.09.19, 11:29
    Jasne, przecież to oczywiste, ze mężczyźni sypiają tylko z pannami, rozwódkami i wdowami. Sama widzisz, ze ten twój cię nie chce, bo jesteś mężatką big_grin
  • imie.deszczu 07.09.19, 11:50
    Nie znam statystyk nt.zdrad w małżeństwie. Być może mężczyźni piszą na forum etata...?
  • aqua48 07.09.19, 12:37
    21mada napisała:

> Czy mężczyźni zdradzają częściej?

A z kim niby zdradzają, ze sobą nawzajem? Czy z jedną i tą samą panią?
  • chatgris01 07.09.19, 12:46
    Mogą z paniami niebędącymi w związku (które to panie nikogo nie zdradzają).

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • aerra 07.09.19, 14:33
    Z niezamężnymi kobietami, z prostytutkami?
    Owszem, z mężatkami też, ale oprócz mężatek mają też inne możliwości przecież.

--
    <*>
  • kk345 08.09.19, 11:36
    Tylko wtedy statystyka i rachunek prawdopodobieństwa aż krzyczą...
  • feliz_madre 07.09.19, 13:23
    Właśnie obejrzałam W chmurach z Clooneyem. Tam jest ciekawie pokazana zdrada.
  • pani-nick 07.09.19, 22:45
    Mąż mi właśnie streścił .. nie podobalo mi się 🤷‍♀️
  • pani-nick 07.09.19, 22:46
    *mu
  • feliz_madre 08.09.19, 09:48
    Nie dziwne. Tam facet dostaje obuhem w łeb, a z reguły jest odwrotnie 😉
  • eat.clitoristwood 07.09.19, 21:37
    łożyłaby w czymś takim?
  • imie.deszczu 07.09.19, 21:41
    Niee bo chciałabym je mieć tylko dla siebie.
  • pani-nick 07.09.19, 22:46
    Chętna!
  • eat.clitoristwood 08.09.19, 00:12
    pani-nick napisała:

> Chętna!

Wrzuć fotę, to się zastanowię, czy kupić. Tak w ciemno nie wydam czterech tysięcy peelenów.
  • pani-nick 08.09.19, 08:35
    Jezu🤦‍♀️ Przeczytałam „łożylaby” bez cudzo. Nie kupuj.
  • kk345 08.09.19, 11:36
    Dżizas, jakie to brzydkie...
  • jola-kotka 07.09.19, 22:38
    Ja dawno temu napisalam tu ze moje pierwsze malzenstwo rozpadlo sie bo zdradzilam meza zreszta z czlowiekiem ktory teraz jest moim mezem. Taki skok z kwiatka na kwiatek no i to bylo bardzo zle odebrane zarowno na forum jak i wtedy w realu. Moj byly maz byl odemnie starszy duzo ponad 20 lat mial kase itd. Czyli czego moglo mi brakowac. Tak pytali tak mowili
    Za plecami. Dawal mi wszystko, dal mega duzo po rozwodzie. Do dzisiaj ta latka przy mnie jest. Kobieta do zdrady nie powinna sie przyznawac.
  • ashleigh41 08.09.19, 08:46
    Nie zdradzaja czesciej a rzadziej sie do tego przyznaja. Zdradzajace kobiety sa spolecznie bardzo zle odbierane, duzo gorzej niz mezczyzni dlatego to ukrywaja.
  • peonies 08.09.19, 09:29
    Moim zdaniem: kobiety raczej nie przyznają się do zdrady i są bardziej zorganizowane pod względem takiej gry 😜. A facet nawet gdy odkryje zdradę swojej wybranki raczej się z tym nie obnosi bo bije to w jego samcze ego ☝️.
  • 3-mamuska 08.09.19, 12:49
    I mnij zdradzają i mnij się przyznają. Z kilku powodów.

Moim zdaniem rzadziej zdradzają ,bo najczęściej one zostają z dziećmi, muszą przeorganizować sobie życie. Faceci zdrad nie wybaczają dla dobra rodziny ,bo duma męska nie pozwala. Kobieta czasem wybaczy jeśli uzna ze rozpad rodziny ,jej i dzieciom się nie opłaca. Wreszcie maja mniejsze pole manewru, z dziećmi. Do tego są przekonane ze bycie /posiadanie kochanka to bycie zabaweczka dla mężczyzny ,wiec żadna szanująca, się kobieta się nie pójdzie .
    Poza tym natura ,facet samiec musi rozsiewać swoje nasienie po świecie. Kobieta dobro potomstwa stawia na pierwszym miejscu. I nie zaryzykuje utraty stabilność.
    Aż wreszcie tez się rzadziej przyznają, gdy facet zdradza to samiec zdobywca musi, gdy kobieta to ku...rwa.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka