Dodaj do ulubionych

Komórka... Do wynajęcia

07.09.19, 14:30
lokatorska.

Absurdalna sytuacja życiowa.
Byliśmy rodziną. Nie jesteśmy. Zostałam 60 M2 z dochodzącym synem studentem.. i komórką na duperele 1,5 M2.

Jako że robię porządki to uporządkowała. Ten metr na metr komórki i jest pusta. Przy okazji zauważyłam że jest mniejsza od innych o 10 cm! (zwęża się ku ścianie. To bardziej boks osiatkowany)..

I..

Chcę ją wynająć. Żeby inni trzymali w niej swoje graty.
Już się ogłaszalismy (wtedy jeszcze my..), to jedyna propozycja jaka się pojawiła to jej sprzedać.

Może macie jakiś sposób by ta komórkę wynająć?
Powiesić info na tablicy, wrzucic ludziom do skrzynek ?

I za jaką cene? Myślałam o rocznej..
Edytor zaawansowany
  • pani-nick 07.09.19, 14:42
    Jeśli to blok na osiedlu bloków, to raczej nie wróżę popytu, bo każdy przeważnie ma swoją własna.
  • fedina 07.09.19, 14:50
    Lokali jest z 50. Komórek 15?
  • aurinko 07.09.19, 15:17
    Na 50 mieszkań jest tylko 15 komórek? Wywieś ogłoszenie na klatce schodowej. Ktoś z tych 35 mieszkań bez komórki się zainteresuje.
  • jematkajakichmalo 07.09.19, 15:25
    Jeśli to należy do spółdzielni (a tak podejrzewam), to zaraz się tym ktos zainteresuje więc bym uważała. Zainteresowanie takimi komórkami jest bardzo duże, ale tym zajmuje się spółdzielnia.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • aerra 07.09.19, 14:57
    Nie sądzę, żeby to było wynajmowalne. Nie dość, że mała, to że jest osiatkowana to też wada, a do tego bawić się w wynajem? Ktoś ma swoją, to korzysta, ale żeby wynajmować?

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • fedina 07.09.19, 15:05
    aerra napisał(a):

> Nie sądzę, żeby to było wynajmowalne. Nie dość, że mała, to że jest osiatkowana
    > to też wada, a do tego bawić się w wynajem? Ktoś ma swoją, to korzysta, ale że
    > by wynajmować?
    >

Widziałam ogłoszenia w necie z komórką. Można wziąć opłatę z góry.. ale nie mam pojęcia czy będą chętni i gdzie takie ogłoszenie dać.
    Osiatkowana jest i maleńka😣
  • 1matka-polka 07.09.19, 15:13
    Mysle, ze powinnas sie oglaszac w necie, jako powierzchnia magazynowa, policz ile masz tam metrow szesciennych, zobacz za ile stoi metr ma rynku, pomnoz, i jesli miezzkasz w duzym miescie, to sie znajda chetni.

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • jematkajakichmalo 07.09.19, 15:16
    Jeżeli to Twoja własność to możesz oczywiście wynająć i powiesić ogłoszenie w wejściu. Jeżeli nie, to bardzo bym uważała, bo to chyba nielegalne?
    Moja mama miała własne mieszkanie, ale komórka należała nadal do spółdzielni. Jak sprzedała mieszkanie to automatycznie musiała podać w spółdzielni termin, do którego ja opróżni i oni potem przydzielają te komórkę kolejnym lokatorom. Pierwszeństwo mają ci, co np. mają małe dzieci i wózek, albo wózek inwalidzki itp.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • fedina 07.09.19, 15:28
    Tak. Komórka jest moja.
  • jematkajakichmalo 07.09.19, 19:53
    No to może wydrukuj kilkadziesiąt "ulotek" i powrzucaj ludziom do skrzynek

--
  • happy_time 07.09.19, 15:40
    U nas takie ogłoszenia wiszą na klatce, obok tablicy informacyjnej. Do skrzynek też można wrzucić, chociaż to w ostateczności. Ja bym chętnie wynajęła bo w naszej wiecznie miejsca brakuje.
  • happy_time 07.09.19, 15:45
    Za ile chciałaś wynająć? Może za drogo skoro nie było chętnych? Myślę że nie więcej niż 200-300 zł rocznie za taką powierzchnię.
  • mildenhurst 07.09.19, 15:52
    Zapytaj użytkowników sąsiadujących komórek. Może bedą zainteresowani zwiększeniem swoich o tę Twoją.
  • iberka 07.09.19, 15:58
    U mnie na osiedlu komórki oraz miejsca parkingowe są na wagę złota. Ogłoszenia pojawiają się na osiedlowym forum internetowym oraz na tablicach w bloku. Zar9wno komórki jak i miejsca szybko znikają smile
  • kasia_kar 07.09.19, 20:16
    240 zł rocznie
  • iberka 07.09.19, 20:37
    Hmmm......Kraków po 50-100/msc
  • slonko1335 07.09.19, 20:57
    U nas by się zabijali o taką komórkę.

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • iimpala 08.09.19, 03:53
    1.5 m2? obsmialm sie jak norka...
    co ktos może tam wstawic? nawet łożko sie nie zmiesci (bez złożenia)...
    Kobito! nie stać cie na to mieszkanie? to je sprzedaj i wprowadź się do kawalerki...zamiast dziadować
    ps. ja za swoje miejsce postojowe, gdzie moge postawić samochod, CAŁY, płace 150 zl/mies. To ile chcesz za tę komorkę dostać? 20 zl?
  • kamin 08.09.19, 06:52
    Można wstawić przetwory na zimę, kurtki zimowe latem, płytki, które zostały z remontu itp. Ludzie trzymają w komórkach różne rzeczy, natomiast rzadko tam śpią, więc nie ma potrzeby wstawiać tam łóżka.
  • koronka2012 08.09.19, 16:06
    iimpala napisała:

> ps. ja za swoje miejsce postojowe, gdzie moge postawić samochod, CAŁY, płace 15
    > 0 zl/mies. To ile chcesz za tę komorkę dostać? 20 zl?

W Warszawie wynajęcie miejsca postojowego potrafi kosztować i 300 zł miesięcznie.
    a komórki są bardziej chodliwe, bo jest ich mniej i rzadziej trafiają na rynek - i to akurat wszędzie.

P.S. za przechowanie opon płacę 60 zl za sezon i jest to bardzo tanio. Gdybym miała komórkę, byłabym skłonna płacić tyle miesięcznie.
  • kamin 08.09.19, 06:48
    Wynajmujemy od spółdzielni dodatkową komœrkę. Płacimy za.nią ok. 25 zł miesięcznie. Jestem bardzo zadowolona z dodatkowej powierzchni na przechowywanie, jak się mieszka w bloku to cenne.
    Jedynymi osobami, które mogą być zainteresowane wynajęciem twojej komórki będą inni mieszkańcy.
    U nas pomimo, że mieszkania są własnościowe, to komórki nie. Kwestie zamian komórek, ich wynajmu oto załatwia się przez firmę administrującą.
  • hrabina_niczyja 08.09.19, 16:56
    Powies ogłoszenie na klatce, rozpuść wici po sąsiadach. Cenę dać miesięczna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka