Dodaj do ulubionych

Miszczak, cwany typ?

08.09.19, 00:54
Umarł mąż Szulim, a Miszczak publicznie donosi że niewiadomo jeszcze czy nie poprowadzi ona big Brother bo.. do emocji jest jeszcze trochę czasu.

Mam wrażenie że on chciałby by go poprowadziła bo jej żałoba byłaby tania sensacja i przyciągnęła widzów..

Mam racje. Ze wszystko jest nA sprzedaż.
Edytor zaawansowany
  • jola-kotka 08.09.19, 01:05
    Co ty bredzisz? Twoje wrazenie to jakas bajka. Czekal na jj decyzje a od kilku dni wiadomo ze nie bedzie prowadzic programu zasatpi ja inna pani. Teraz hejt na Miszczaka postanowilas sobie zrobic?
  • iimpala 08.09.19, 02:44
    akurat TVN zachowuje sie bardzo porządnie, jesli chodzi o swoich (rozpoznawalnych na wizji przynajmniej) chorych pracownikow.
    Do konca swoich dni pracowali, na wizji, chorzy pracownicy - bo chcieli pracować a stacja nie odsuwała ich od pracy bo "nie wypada". Np. Pawłowski.
    Szulim sama zdecyduje, czy będzie chciala pracować za chwile, nie watpię w to akurat.
    Biorac pod uwagę okoliczności to może Szulimowa akurat zechce pracować....to jej decyzja.
  • solejrolia 08.09.19, 02:51
    Co to za bełkot?
    nie, nie masz racji
    od tygodnia wiadomo kto poprowadzi BB.

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • tymianek21 08.09.19, 08:54
    ale to prawda! Kilka dni po pogrzebie zapytany w sprawie prowadzącej BB powiedział, że do rozpoczęcia zostało jeszcze trochę czasu i czekają na decyzje A. Też byłam tym zszokowana!
  • turzyca 08.09.19, 08:59
    Pozytywny szok, nie? Że ani z automatu nie odsuwają, ani nie przymuszają, tylko dają czas na otrząśnięcie się i zdecydowanie jak chce przeżywać żałobę. Fajnie by było gdyby inni pracodawcy też umieli się tak zachować.

--
    Wróżenie z fusów.
  • tymianek21 08.09.19, 09:03
    "Pozytywny szok, nie?" Nie nie łap mnie za słówka!
    Miszczak musi być bez serca i tak jak Fredzla pisze myśleć tylko o oglądalności jeśli rozważał że ktoś po śmierci najbliższej osoby wróci do prowadzenia programu typu BB.
  • vodyanoi 08.09.19, 10:06
    Prowadzenie programu to praca. Jest praca - się zarabia. Nie ma pracy - się nie zarabia. Uwazasz, ze Szulim powinna byc wywalona z pracy, bo jej mąż umarł? Czy jednak jej szef powinien odczekac chwilę, aż ona sama będzie w stanie powiedziec, czy da radę, czy nie?
  • tymianek21 08.09.19, 11:10
    wywalona z pracy???? nie przypisuj mi czegoś czego nie napisałam! Myślę że TVN ma wiele stanowisk pracy gdzie mogłaby z dala od fleszy, sztucznych uśmiechów, zabawy-bo taki będzie BB przeżyć żałobę pracując (jeśli ma ochotę na pracę).
  • vodyanoi 08.09.19, 11:12
    A skąd wiesz, jak ona chce przeżyć żałobę? Dlaczego uważasz, że inni powinni zdecydować za nią?
  • kryzys_wieku_sredniego 08.09.19, 10:16
    Ile masz urlopu po śmierci męża, dziecka?
    Jak dodasz całe swoje wolne z danego roku to wyjdzie ci ponad miesiąc i musisz się ogarnąć, jeśli jesteś stabilną osobą bo jak nie to l4 i leczenie.
  • babciaira 08.09.19, 11:33
    Oczywistym jest że chciałby by wróciła i pokazała się publicznie. Ten Big Brother jest nieogkadalny i podbiloby mu to statystyki.

W dobroć stacji TVN24 nie wierzę 😀

A Miszczak jest ba samej górze nie bez powodu. Tragedia by mu oglądalności dodała.
  • roks30 08.09.19, 11:41
    Miszczak juz tydzień temu powiedział ze program poprowadzi Gabi Drzewiecka tak ze nie wiem o czym piszesz. Bardzo dobrze powiedział moim zdaniem dając czas Agnieszce na podjęcie decyzji. Czy młody Chajzer nie wrócił na wizję stosunkowo szybko po śmierci swojego dziecka? Dajcie ludziom życ. Może WS doradza Drzewieckiej za kulisami. Skąd my możemy to wiedzieć?
  • dziennik-niecodziennik 08.09.19, 15:06
    No wiesz, w zadnej pracy nie dostajesz dodatkowego urlopu płatnego po smierci malzonka. Tu Agnieszka ma wybor, to ona zdecyduje czy i kiedy wroci do pracy.
    Poza tym - niektorzy nie potrafia siedziec w domu i plakac. Musza wyjsc, pracowac, robic cos, kontynuowac codzienna rutyne, żeby nie zwariowac. Ale to nie umniejsza ich zaloby.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • lot_w_kosmos 08.09.19, 11:35
    Nie kompromituj się....
  • babciaira 08.09.19, 11:40
    lot_w_kosmos napisała:

> Nie kompromituj się....

?
    Myśl
  • babciaira 08.09.19, 11:41
    Albo nie rzuc robotę dla gazety.pl..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła