Dodaj do ulubionych

Aplikacja randkowa- nietypowe pytanie

08.09.19, 17:56
Jestem stałą waszą czytelniczką, miałam konto - nie pamiętam już hasła ani loginu. Proszę o pomoc
Mam pytanie. Jestem z mężczyzną 4 lata w związku / nie związku, nie mieszkamy razem. Spotykamy się co dwa tygodnie i spędzamy ze sobą wakacje, ferie, dni wolne, Sylwestra. Ostatnio podczas rozmowy na Skypie zauważyłam ikonę jakiejś aplikacji, na pierwszy rzut randkowej. Ukazała mi się przez chwilę podczas pokazywania mi czegoś przez partnera na jego komputerze - udostępnił mi swój ekran. Próbowałam wybadać, co to jest, ale nie za bardzo chciał wyjaśnić, omijał temat udając, że nie wie o co chodzi. I wczoraj, znowu podczas udostępniania ekranu, zobaczyłam tym razem nie aplikację, tylko wśród zdjęć zdjęcie kobiety, ewidentnie sugerujące, że jest z aplikacji randkowej. Zapytałam się, tym razem powiedział, że jest zdjęcie koleżanki koleżanki. I, że zatrzymał je, bo fajnie kobieta siedzi.
I teraz pytanie, jak go podejść, żebym wiedziała na czym stoję. Znajomość jest miła ciekawa, zależy mi na niej 
Edytor zaawansowany
  • kermicia 08.09.19, 18:00
    Umiesz opisać tę ikonkę? Na komputerze chyba nie ma ikonek, na portale randkowe wchodzi się przez stronę www. Apki to na telefonie.
    W koleżankę koleżanki, która fajnie siedzi, nie wierz, bo to aż głupio w takie rzeczy wierzyć.
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:09
    Nie wierzę, naiwna to ja nie jestem. Boli mnie, bo spędzamy ze sobą dużo czasu - dwa i pół miesiąca wakacji, wtedy jest Ok, a wręcz rewelacyjnie. Natomiast w trakcie rozłąki czuję niepokój i zdarzają się takie rzeczy. Ikonka pasuje mi tylko do Zundera. Ale zbyt dobrze nie pamiętam. Nie jest to na pewno Tinder
  • kermicia 08.09.19, 18:33
    Co to kurcze jest Zunder? Nawet nie wygooglało mi niczego takiego. No i nadal nie widzę sensu ikonek na pulpicie komputera. Chyba że technologia poszła do przodu jak nie patrzyłam.
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:36
    Przejrzałam dziś wszystkie aplikacje i tylko ta miała podobną ikonkę. Jakiś shit, nawet zainstalowałam, sprawdziłam i wyrzuciłam.
  • koronka2012 08.09.19, 18:09
    Znajomość może być miła, ale skoro przez 4 lata się nie rozbujała na tyle, żebyś czuła czy to związek czy nie - to chyba o czymś to świadczy?

Można korzystać z aplikacji randkowych logując się na stronie, nie trzeba mieć wyciągniętej ikonki, więc nawet jeśli to co zobaczyłaś to coś innego - nie dowodzi, że facet nie korzysta. Jak ci tak zależy, to załóż sobie fejkowe konto na paru portalach i poszukaj wg lokalizacji - zobaczysz, czy ci gdzieś przyjaciel nie wyskoczy. Jeśli facet poluje, to raczej na kilku różnych najbardziej popularnych.
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:10
    Koronka, zrobiłam to dziś oczywiście. Nie wyskoczył mi nigdzie.
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:13
    Jeśli chodzi o wspólne zamieszkanie to jest opór z mojej strony i brak nacisku z drugiej. Ja dużo pracuję, oprócz tego uprawiam sport i minimalistycznie jem i jakoś nie widzę możliwości mieszkania razem. Jestem ogarnięta i na co dzień lepiej mi bez faceta.
    Mieszkałam z mężem 20 lat i preferuję jednak samotne mieszkanie.
  • aankaa 08.09.19, 18:15
    jesteś jak pies ogrodnika, co to sam nie weźmie ale i drugiemu nie da

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:18
    Decyzja jest wspólna o nie zamieszkiwaniu razem z różnych względów
  • triss_merigold6 08.09.19, 18:23
    No to o co Ci chodzi?
  • bazia8 08.09.19, 18:21
    No to o co Ci chodzi? Może on jednak szuka kogoś do związku? Zapytaj wprost, szkoda życia (a właściwie dwóch).

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:23
    No właśnie teoretycznie jesteśmy partnerami, tylko razem nie mieszkamy, to nasza wspólna decyzja. Tak nam wygodniej. I obu stronom to pasuje. Albo pasowało, sama już nie wiem.
    Mogę mówić o sobie.
  • 18lipcowa3 08.09.19, 18:58
    czyli nie jestescie partnerami, nie jestescie razem.

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 19:02
    Mieszkamy razem od piątku do niedzieli i wszystkie dni wolne ( pracuję w szkole), 4 dni w tygodniu nie jesteśmy razem. Za to jak jesteśmy to na full. Czasowo pewnie więcej niż małżeństwa razem mieszkające. Ale przyznam, jest to nietypowe dla ludzi o wąskich horyzontach
  • 18lipcowa3 08.09.19, 19:31
    Moze i mam waskie horyzonty ale nigdy nie musialam sie zastanawiac dlaczego facet z ktorym jestem lata spotyka sie z innymi babami.

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 19:40
    Bo to ty zazwyczaj zdradzałaś. I byłaś kłusowniczką seksualną. Autorytet dla mnie żaden
  • 18lipcowa3 08.09.19, 20:24
    nieprawda, nie wiem skad te bzdury

--
  • 18lipcowa3 08.09.19, 18:31
    Teraz zrozumiałam bardziej twój nick

--
  • mae224 08.09.19, 23:16
    To właściwie nie możesz mieć pretensji.
  • 18lipcowa3 08.09.19, 18:23
    Skoro od 4 lat wasza znajomość wygląda jak wygląda to co ty tu chcesz sprawdzac?
    Po prostu facet czuje się wolny.

--
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:24
    Wszyscy muszą razem mieszkać by tworzyć związek?
  • 18lipcowa3 08.09.19, 18:32
    Dorośli ludzie tak.

--
  • kermicia 08.09.19, 18:37
    A to akurat nieprawda. W Skandynawii jakiś potężny odsetek par, również małżeńskich, zamieszkuje osobno. Są tez na świecie psycholodzy którzy twierdzą, że taki system pozostawia w relacji to, co najfajniejsze, a pozwala uniknąć zabijającej miłość rutyny i problemów dnia codziennego.
  • 18lipcowa3 08.09.19, 18:40
    Bzdura. Nie dziwię się że facet randkuje. Nie mieszka z nia-nie czuje że jest w związku.

--
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:42
    Pewnie masz trochę racji. Nawet dużo, szczególnie, że w przeciwieństwie do mnie ma dużo czasu, bardzo dużo. To się nudzi i choćby z nudów zajrzy to tu to tam
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:41
    I dokładnie tak ten układ odbierałam, dla mnie idealny, przyjemny. Dodatkowo w czasach social mediów jesteśmy cały czas w kontakcie. Każdy może chyba żyć po swojemu, a nie wg jednego utartego schematu. Już się namieszkałam z facetem.
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 19:12
    Living Apart Together
  • agrypina6 08.09.19, 19:54
    Idiotyzm. Albo z kimś chce tworzyć związek i mieszkać, albo nie.
  • triss_merigold6 08.09.19, 19:55
    No, bywają dorośli ludzie, którzy latami chodzą ze sobą jak licealiści.
  • 18lipcowa3 08.09.19, 20:28
    tak a potem nagle u takiego pana zjawia sie nowa pani, wtedy pan nagle chce mieszkac z panią, brac slub i miec dzidzi a przechodzona pani zostaje sama z kotem

--
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 20:31
    Wszystko możliwe.
  • sumire 08.09.19, 18:24
    Gazeciarz, musisz popracować nad mniej rozpoznawalnym stylem.
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 18:28
    😀
  • pani_tau 08.09.19, 20:19
    Niczego nie podpowiem w kwestii podchodów, bom ja za prosta kobita na takie wygibasy.
  • pani_tau 08.09.19, 20:28
    Natomiast wydaje mi się, że twój partner może lekce sobie ważyć waszą relację. I to nawet nie jest związane z faktem, że wasz związek ma charakter weekendowy, tylko po prostu facetowi z wiernością nie po drodze.
    Wydaje mi się też, że wasza relacja jest naznaczona tymczasowościa obojętnie ile lat by nie trwała.
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 20:30
    Masz rację. Nie dodałam, że to stary kawaler 58 lat.
  • azja001 08.09.19, 20:39
    Pytanie czego oczekujesz po tym związku i czy mu to wyartykułowałaś i czy te oczekiwania są zbieżne z jego wizjami. Być może facet czuje się kawalerem do wzięcia skoro jednak większość czasu spędzacie osobno po 4 latach spotkania w wolne dni
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 20:47
    Już pisałam, wszystko jest omówione. Facet 58 lat, z zawodu kawaler i z przekonania też. Introwertyk, samotnik, filozof, potrzebuje dużo ciszy i spokoju. Ale mogło mu się coś odmienić
    Mnie taki układ bardzo satysfakcjonuje.
  • 18lipcowa3 08.09.19, 21:32
    e. Facet 58 lat, z zawodu kawaler i z przekonania też. Introwertyk, samotnik, filozof, potrzebuje dużo ciszy i spokoju.

czyli zaden zwiazek

--
  • bombalska 08.09.19, 22:55
    No taki typ to raczej unika zwiazkow jak ognia.

--
    Kazdy ma swojego trupa w szafie
  • aankaa 08.09.19, 22:15
    porazka.zyciowa napisał(a):

> Nie dodałam, że to stary kawaler 58 lat.

Tobie 4 krzyżyk już minął
    pojedźcie do Ciechocinka, może coś drgnie tongue_out

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • porazka.zyciowa 09.09.19, 05:32
    Mnie nie musi. Zawsze mam zapas 😜
  • porazka.zyciowa 08.09.19, 20:50
    Dokładnie - z wiernością nie po drodze. Tak, o to się chyba rozbiega
  • aankaa 08.09.19, 23:37
    ale jakiej wierności oczekujesz ?
    randkujecie sobie 4 lata, zarzekasz się, że z panem nie zamieszkasz
    ot, potrzebny na weekend albo wakacje

nie bądź nieużyta wink podziel się z inną panią, której wystarczy od poniedziałku do czwartku

--
  • porazka.zyciowa 09.09.19, 05:16
    😀
  • bombalska 08.09.19, 22:57
    A wy sie poznaliscie przez jakis portal randkowy? Mieszkacie w tym samym miescie?

--
    Kazdy ma swojego trupa w szafie
  • porazka.zyciowa 09.09.19, 05:14
    Mieszkamy w innych miastach
  • porazka.zyciowa 09.09.19, 06:36
    Poznanie - odświeżenie znajomosci po 25 latach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka