Dodaj do ulubionych

A taka sukienka na wesele?

09.09.19, 14:27
hexe.com.pl/final-sale-wl-2019/sukienki/letnia-sukienka-w-krate#tab/skad
Edytor zaawansowany
  • premeda 09.09.19, 14:30
    Bardzo drogi ten obrus😜 sukienka koszmar😨
  • presens 09.09.19, 14:36
    Naprawdę? A ja w niej tak bosko wyglądam i nie chciałam nic innego kupowac. miękki zakiet czarny z lejącymi klapami, czarne szpilki lub sandały do tego w lustrze podoba mi się bardzo a ty ze obruswink
  • simply_z 09.09.19, 16:04
    albo sciereczka.
  • beaucouptrop 09.09.19, 16:17
    Sukienka jest ładna, ale nie nadaje się na wesele.
  • ms.piggy 09.09.19, 14:34
    jeżeli to wesele na plaży to można rozważyc...tylko obawiałbym się, czy ktoś nie postawi na mnie talerza....bo wygląda jak obrus
  • pani_tau 09.09.19, 14:35
    Oj nie. Jestem przeciwniczką balowych sukni na weselu, bo nie chodzi o to, aby przyćmić pannę młodą, ale tu znowu mamy zwrot w przeciwną stronę.
    PS. Uwielbiam wątki o ciuchach smile.
  • presens 09.09.19, 14:37
    Materiał obrusa jest luksusowy i to widac
  • pani_tau 09.09.19, 14:49
    A to stąd ta cena, która zamordowałaby mój miesięczny budżet 😄.
    Sukienka mi się z obrusem nie skojarzyła, ale sam w sobie ten wzór jest taki jakiś nie taki smile. Inna sprawa, że odruchowo mierzę to pode mnie samą, więc jeśli tobie się podoba to ja zdecydowanych przeszkód nie widzę.
    Na marginesie: kiedyś skrytykowalam przychodzenie na (cudze wink ) wesele w bieli i rzesza dziewczyn napisała, że chyba z byka spadłam skoro mi coś takiego przeszkadza, tak że ten...
  • ms.piggy 09.09.19, 14:58
    acetat i wiskoza nie są luksusowe, te 600 zł to płacisz za metkę hexeline
  • ponis1990 09.09.19, 15:42
    Ja za kiecki z wiskozy płacę w second handzie koło dwóch dych.

--
    Lubię placki
  • elenelda 09.09.19, 15:05
    To jest WISKOZA i ACETAT. Gdzie tu luksus?
  • pani_tau 09.09.19, 14:39
    Zastanawiam się gdzie mogłabym taką założyć.
    No tylko na plażę albo spacer po mieście.
    To znaczy ja jako ja nawet bym o niej nie pomyślała ze względu na wzór nie pasujący mi do urody, ale tak ogólnie to w innych okolicznościach jej nie widzę.
  • aerra 09.09.19, 14:40
    Jak ktoś lubi być owinięty w koc.
    Wyglądać się będzie podobnie.

Mi nie pasuje oprócz wzoru również krój, a w zasadzie to brak kroju - to jest prosty worek, zdecydowanie nie dla kogokolwiek z biustem.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • beaucouptrop 09.09.19, 17:10
    To nie jest prosty worek. Sukienka krojona jest ze skórą. Jeśli ktoś ma proporcjonalna sylwetkę, smukłą talię i biodra, będzie dobrze w niej wyglądał.
  • beaucouptrop 09.09.19, 17:52
    Ze skórą 😂 Ze skosa miało być.
  • magia 09.09.19, 14:41
    Jeśli wyglądasz w nie ej jak Pani na zdjęciu to słabo - wygląda jak w worku.
    Jeśli opina cię trochę na biodrach i w biuście to dużo lepiej.
  • presens 09.09.19, 14:48
    No tak ,wyglądam znacznie lepiej,bo mam pełniejszą figurę.Sukienka jest szyta jakby z koła i fajnie opina sylwetkę.
    Matko,nikomu się nie podoba..
  • glowa_do_wycierania 10.09.19, 00:37
    A nie ma innych wzorów?
  • lauren6 09.09.19, 14:42
    😕
  • pole_koniczyny 09.09.19, 14:55
    Mnie się podoba.
    To znaczy to nie jest łatwa sukienka - tego typu rękaw poszerza ramiona, długość musi być dopasowana idealnie żeby się nie potykać, ale i nie skracać sylwetki i kolor tez taki raczej niekorzystnie podkreślający ewentualna bladość. Ja wiem, ze wyglądałabym w niej fatalnie. Natomiast na zdjęciu mi się podoba i jeśli dobrze się w niej czujesz - brałabym. Jest skromna (w dobrym tego słowa znaczeniu) ale elegancka.
  • malia 09.09.19, 14:54
    Mnie się podoba, ale i tak bym nie kupiła. JA wyglądałabym w tym jak pierzyna obleczona w kraciastą poszwę i cena dla mnie stanowczo za wysoka
  • fil.lo 09.09.19, 14:56
    Nie na tę okazję. W ogóle jakaś taka nie bardzo.
  • edelstein 09.09.19, 15:01
    Ona zle lezy juz na chudej modelce i kojarzy sie z obrusem.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • presens 09.09.19, 15:14
    file:///C:/Users/Joanna/Desktop/c25fc253ca25d4ea.html
    Na mnie tak.Dół pognieciony,bo długa bardzo jest i leżała mi w szafie
  • iwoniaw 09.09.19, 15:19
    Wiesz, ale jakiś link do publicznie dostępnej strony zamiast dysku na Twoim kompie byłby przydatniejszy wink

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • edycja_kopiuj_wklej 09.09.19, 15:42
    Dzięki temu wiemy, że rozmawiamy z Joanna, która ma śmietnik na pulpicie, skoro nawet strone html tam zapisuje ;P
  • kryzys_wieku_sredniego 09.09.19, 15:14
    Ładna, natomiast nie mój styl, i w dodatku jak zimno za oknem to mi się zimno robi jak na nią patrzę.
  • presens 09.09.19, 15:19
    www.fotosik.pl/zdjecie/usun/GzahOTzo3niWCf~sCLM7C6gk58Tr8_
  • edelstein 09.09.19, 15:23
    Sorry ona stanowczo nie lezy na tobie dobrze

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • kosmos_pierzasty 09.09.19, 15:43
    Bez przesady, nie leży tragicznie, ale to jest codzienna sukienka.
  • kadfael 09.09.19, 15:25
    Oj, nie!
    Ani fason, ani wzór
  • mona-taran 09.09.19, 15:36
    Joanno, ta sukienka, mimo swojej ceny, pasuje jedynie na piknik w parku albo spacer po molo. Nie idź tą drogą.
  • presens 09.09.19, 15:37
    smile
  • mikams75 09.09.19, 15:45
    eee juz predzej do wycierania naczyn niz na spacer wink
  • mona-taran 09.09.19, 15:49
    To chyba jakieś złocone te gary żeby ścierką za tyle kasy je wycierać :p
    Nie no, jak dla mnie to nie jest taka tragiczna, tylko kocyk na piknik lepiej bez wzoru brać:p
  • mikams75 09.09.19, 17:22
    tej sukienki cena nawet nie uratuje przed garami wink
    zadziwiajace, ze scierka musi byc tania ale jak sukienka skladajaca sie z kilku scierek to juz moze tyle kosztowac. I jeszcze sie znajda na na chetni.
  • yva-na 09.09.19, 23:43
    viskozą i acetatem to sobie może dłuuugo wycierać, aż same wyschną big_grin
  • double-facepalm 10.09.19, 23:50
    Może ew polerowac szklo do sucha 😂
  • ruscello 09.09.19, 15:38
    Mam wrażenie, że ten krój nie dla Ciebie. Biodra lekko opina, ale wyżej wisi. Psuje Ci figurę. Potrzebne by było wcięcie w talii albo figura modelki z małym biustem i wąskimi biodrami, żeby na całej długości wisiała.
  • edelstein 09.09.19, 15:42
    Mam wrazenie ze skraca mocno nogi i wydluza talie

--
  • fifiriffi 09.09.19, 15:23
    ja bym w takiej niie poszła, ale jak kto woli.

--
    "jest ujowo, ale stabilnie..."
  • majaa 09.09.19, 15:40
    Jeśli nie wyglądasz w niej gorzej od tej modelki, a wesele takie bardziej na luzie, to ujdzie. Tylko ta cena... ewidentnie płacisz za markę, a nie za sukienkę.
  • majaa 09.09.19, 15:44
    Oj, właśnie zobaczyłam Twoje zdjęcie i stanowczo nie. Ta sukienka robi z Ciebie prostego klocka, w ogóle nie widać kształtu.
  • kosmos_pierzasty 09.09.19, 15:42
    Wg mnie zbyt skromna, materiał też mało szlachetny. Na ślub tak, ładna, z odpowiednimi dodatkami. Na wesele już średnio.
  • mikams75 09.09.19, 15:43
    wyglada jak scierka kuchenna a na tym zdjeciu na tobie tym bardziej, bo na modelce to jest odprasowana a na tobie u dolu wyglada jak wymieta scierka. Sorry za szczerosc, ale mam nadzieje, ze cie uratuje przed wystapieniem w czym takim.
  • presens 09.09.19, 15:46
    Matko,przecie z napisałam,ze w szafie dół się pogniótł.Mam zamiar ją wyprasowac,zdjęcie zrobiłam spontanicznie po wyjęciu z szafy
  • mikams75 09.09.19, 17:18
    no ok, ale posiedzisz gdzies i znowu sie pogniecie, co da dodatkowy efekt scierki kuchennej.
  • double-facepalm 10.09.19, 23:50
    Viskoza się gniecie jsk nie wiadomo co.
  • evolventa 09.09.19, 15:44
    Sorry, ale ona zupełnie nie ma kroju. Zwykły wór pokutny i jeszcze we wzór jak na obrus, zdecydowanie nie jest to dobra kreacja na wesele.
  • presens 09.09.19, 15:52
    Tyle wam powiem,że mimo wszystko ta sukienka mi się podoba i nie jest worem na mnie .Mam dość fajny tyłek i z boku i z tyłu wygląda fajnie.Jednak mimo to ,chyba jej nie założę,bo nie podoba się mężowi.To znaczy mówi,że może być ale w innej(krótkiej i dopasowanej wyglądam lepiej).Chcaiałam ją załozyć,bo od początku lata wisi sobie w szafie i miałam ją raz na kawie z koleżanką.Ten fakt też coś znaczy zapewne.Wasze komentarze pokazują,jak poczucie estetyki jest wzgędne i subiektywne.
  • simply_z 09.09.19, 16:06
    wyglada na to, ze maz ma lepszy gust.
  • edelstein 09.09.19, 16:21
    Rzadko kiedy ematki sa tak zgodne w ocenie

--
  • aguar 09.09.19, 16:03
    Mnie ona też nie przekonuje. Może zrób sobie zdjęcie i nam pokaż (bez twarzy). Nie podoba mi się wzór, mam wątpliwości, jeśli chodzi o biel na weselu, jeśli się nie jest Panną Młodą, a taka cena to jakiś żart!
  • aguar 09.09.19, 16:06
    Teraz widzę, że dałaś link, ale mi się nie wyświetla.
  • chlodne_dlonie 09.09.19, 16:10
    Długo byłam wierną klientką Hexe (podobnie jak śp. Simple..), ale już nie jestem.
    Uważam, że zdecydowanie przeginają z cenami, jest co najmniej kilka firm, któych projekty podobają mi się bardziej a stosunek cena-jakość dużo lepszy.

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • chlodne_dlonie 09.09.19, 16:14
    Zerknęłam jeszcze na skład, dla pewności - wiskoza i acetat za takie pieniądze..?
    No - sorry - NIE!!

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • daniela34 09.09.19, 16:15
    Miałam.podobnie z Simple- pod koniec już mocno przeginali jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Teraz tak oceniam Solar- ostatni "kwiatek" to spódnica za 470 zł- 100% poliester.
  • chlodne_dlonie 11.09.19, 14:38
    Wygląda na to, że Hexe dalej stosuje podejście pt. 'ile jeszcze można zawołać za sztuczne szmatki' wink Zobacz na ich najnowszą kolekcję - tu jeden przykład:
    (nie żeby sugestia 'weselna', nie nie wink )

hexe.com.pl/jesien-zima-2019-20/dzianinowa-plisowana-sukienka#tab/skad

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
    Tekst linka
  • chlodne_dlonie 11.09.19, 14:43
    A tu jeszcze jedna perełka - płaszczyk 100% poliestru w cenie jak widać..uncertain

Ojjjjj. to nigdy nie była tania firma, ale kiedyś przynajmniej nieco lepsze jakościowo rzeczy oferowali..
    Żal.

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • maja0026 09.09.19, 16:15
    Paskudna, wygląda jak obrus, jest mdła,bez wyrazu
  • pade 09.09.19, 16:22
    Nie na wesele.
    Jesu, dziewczyny, to, co ostatnio widzę w wątkach "weselnych" przyprawia mnie o ból zębów.
    Albo skromna, nijaka, codzienna, jak ta w kratę. Albo strojna tak, jakby projektant chciał zmieścić na jednej sukience wszystkie możliwe gadżety, jeszcze tylko cekinów zabrakło.
    Są w sklepach sukienki odpowiednie na wesele, naprawdę, i wcale nie trzeba nie wiadomo jak długo szukać.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • simply_z 09.09.19, 17:13
    wydaje mi sie, ze dopiero od niedawna istnieje cos takiego jak sukienka na wesele. Zauwaz, ze coraz czesciej pojawiaja sie dlugie suknie do ziemii (np.). wiekszosc osob ( w tym ja) zaklada cos eleganckiego ale w miare wygodnego do tanczenia, czesto jest to strojniesza garderoba na lato po prostu.
  • edelstein 09.09.19, 18:25
    Przeciez w dlugiej sukience mozna tanczyc

--
  • beaucouptrop 09.09.19, 17:16
    Może nie na wesele, ale jest zdecydowanie ładniejsza niż eklektyczna sukienka z innego wątku, Koronki, falbanki i złote kółka to jak dla mnie zdecydowanie za dużo jak na jedną sukienkę.
  • gulcia77 09.09.19, 17:22
    Skład materiału taki bardziej pod Bonprix 😜 Imo, drogawo i niezbyt ciekawie.choć zawsze można próbować ograć dodatkami.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • ashleigh41 09.09.19, 17:27
    Ekhm, to nie jest sukienka na wesele. A w ogole to kiepska.
  • komorka25 09.09.19, 19:09
    To akurat jest niezły fason, bo łatwo ukryć drobne niedoskonałości figury, ale w przypadku tej sukienki to jej jedyny walor. Jest za długa do tego kroju, ma niepotrzebne rozcięcie i koszmarny wzór tkaniny. Skład też nie powala.
    Na Twoim miejscu bym ją skróciła i nosiła w mniej zobowiązujących okolicznościach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka