Dodaj do ulubionych

Dobry psychoterapeuta Katowice

09.09.19, 14:31
Możecie polecić jakiegoś dobrego psychoterapeutę certyfikowanego i po studiach psychologicznych w Katowicach.
Chodzi o osobę dorosłą, która potrzebuje spojrzenia z zewnątrz na swoje relacje z częścią rodziny. O postawienie jej do pionu by nie dawała się nadmiernie wykorzystywać i nie czuła nieustannie odpowiedzialna za inne dorosłe osoby co prowadzi do wypalenia. Zwłaszcza, że raczej trudno mówić o wdzięczności.
Edytor zaawansowany
  • spirit_of_africa 09.09.19, 14:54
    z kilku psychoterapeutów w Kato przez których przeszła bliska mi osoba najlepszą była Karolina Kapias. Tyle, że tam chodziło o trudności w zyciu zawodowym i w związku, więc trochę inny problem.
  • larix_decidua77 09.09.19, 20:27
    A do czego ci studia psychologiczne? Z mojego doświadczenia wynika, że lepsi są psychoterapeuci po studiach innego rodzaju. Są bardziej życiowi a mniej teoretyczni.
  • sylwik7 09.09.19, 21:19
    Tak mi sugerowano gdy podpytywałam o terapeutę dla tej osoby. Nie chciałabym też żeby trafiła na jakiegoś szarlatana, o których głośno było w mediach. Ale oczywiście nie siedzę mocno w temacie choć pewnie i mnie by się przydał w moich problemach ktoś sensowny😄. Ale to kiedyś.
    Wskazano mi jeszcze nazwisko Pająk- Moroń Patrycja i Aleksandra Tyszka oraz Agata Markowska. Może ktoś o nich coś słyszał? Ciekawe, że nikt nie polecił żadnego faceta😄

Dzięki spirit of africa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka