Dodaj do ulubionych

Jak zamknąć na forum okno z gazetą.pl w wątkach

09.09.19, 17:48
Od jakiegoś czasu (jak się wejdzie w jakiś wątek), pojawia się takie okno (szeroki pasek) z logiem gazety.pl. Jak to zamknąć, bo przeszkadza w czytaniu. Jak się klika na to, to przekierowuje na główną stronę gazety.pl.

--
Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
Edytor zaawansowany
  • mika_p 09.09.19, 17:53
    Zablokować blokerem reklam

--
    Po człowieku, który lubi salceson, można się wszystkiego spodziewać. Alutka Kossoń
  • asia-loi 09.09.19, 17:55
    mika_p napisała:

> Zablokować blokerem reklam
    >

Jak? Napisz łopatologicznie. Adblock Plus mam włączony, i to jest.

--
  • alpepe 09.09.19, 18:03
    klikasz tam na adblocka i ci wyskakuje komenda zablokuj element na stronie, czy jakoś tak, po czym klikasz na ten pasek i voila!

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • alpepe 09.09.19, 18:03
    Klikasz na okno adblocka na górze, ja mam po prawej.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • asia-loi 09.09.19, 18:13
    Chyba się udało. smile
  • jeste_m_sobie 09.09.19, 18:20
    A mnie się nie udało sad Było polecenie "kliknij w reklamę, aby rozpocząć proces blokowania". No to kliknęłam... i oczywiście przeniosło mnie na stronę główną. Po powrocie na forum jest po staremu, a mnie ta ramka tak nieziemsko wpienia!
  • asia-loi 09.09.19, 18:25
    jeste_m_sobie napisał(a):

> A mnie się nie udało sad Było polecenie "kliknij w reklamę, aby rozpocząć proces
    > blokowania". No to kliknęłam...

Ja zrobiłam tak: U góry po prawej stronie mam ikonę AB, weszłam w nią i otworzyło się okno AB. Na dole tego okna jest: Zablokuj element. Kliknęłam w niego i w ten pasek z gazetą.pl. Zrobił się w innym kolorze, był jakiś komunikat (nie pamiętam już) zrobiłam chyba dołącz załącznik czy jakoś tak i pasek z gazetą.pl zniknął.

--
  • mysiulek08 09.09.19, 18:30
    na kompie zablokowalam, ale na tel nadal jest, bardzo przeszkadza w czytaniu i jeszcze gorzej w pisaniu

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka