Dodaj do ulubionych

Dwulatek pobił trzylatka - interweniowała policja

09.09.19, 18:49
A działo się to w Zakopanem.

"Do niecodziennej sytuacji doszło w jednej z sal zabaw w Zakopanem. Jak informuje "Tygodnik Podhalański", wezwano tam policję w związku z pobiciem dwójki dzieci. Gdy patrol przybył na miejsce, okazało się, że sprawcą jest dwulatek, a jego ofiary to dwulatek i trzylatek. Policjanci nie zastali jednak na sali zabaw pobitych dzieci i ich mamy, która wezwała patrol."

big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin

Uważam że matka, która wezwała policję powinna zostać ukarana mandatem.
Obstawiam, że nie była to żadna z e-matek.

www.edziecko.pl/rodzice/7,79361,25172661,policja-musiala-interweniowac-po-bojce-dwulatkow-z-trzylatkiem.html

--
Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
Edytor zaawansowany
  • mildenhurst 09.09.19, 18:56
    Oczywiście, mandat. Mamyśkom naprawdę odbiło. Chciałabym zobaczyć nagranie z zajścia.
  • niktmadry 09.09.19, 19:12
    A ja uwazam, ze nie nalezy pozwalac na to by inne dziecko dokuczalo naszemu. W moim pokoleniu kazdy dorosly mogl zareagowac. Obecnie w sumie nie wiadomo co zrobic gdy matka agresora nie ogarnia wlasnego dziecka albo co gorsza je broni. Wystarczy cudze dziecko odsunac od naszego i juz matka wariatka moze nas oskarzyc o przemoc. A niby dlaczego ofiara ma zawsze ustepowac. Mysle, ze ta policja to taki dupochron dla matki ofiary. Glupie to ale coz..... Na szczescie wiekszosc rodzicow jest normalns i nie pozwala wlasnym dzieciom na agresywne zachowania
  • ninanos 09.09.19, 19:39
    To nawet nie chodzi o ustępowanie, ale pokazanie dziecku, że z idiotami nie należy się zadawać, przyda mu się na przyszłość.
    Ale w tym przypadku wydaje mi się, że matka "ofiary" to tak naprawdę agresorka, a jak zorientowała się co zrobiła, ochłonęła, to spieprzyła.
  • 71tosia 09.09.19, 22:15
    dupochron przed czym? Chce wytoczyć temu bijącemu dziecku sprawe sadowa?
  • ninanos 09.09.19, 19:36
    Debilka, powinni ją obciążyć za bezzasadne wezwanie patrolu.
    Ludziom w głowie się już pieprzy, żeby wzywac policje do bójki dwu i trzy letnich dzieci to jakiś kosmos.
  • nangaparbat3 09.09.19, 19:51
    Jeśli dzieciom coś się stało, to odpowiedzialność ponosi pilnujący - chyba są takie osoby w salach zabaw?
    A dwulatka-agresora wystarczy wziąć pod pachę, przenieść kawałek i zainteresować czymś innym.
    Więc albo coś nie zagrało z opieką, albo pani wzywająca policję nadmiernie się unosi.

--
    "Tolerancja u nas od wieków kwitła i dlatego nie musimy jej już praktykować."
  • niktmadry 09.09.19, 20:12
    Dwulatka agresora pod pache powinna wziac matka. Pytanie co zrobic gdy gowniak dokucza naszemu a matka gowniaka nie reaguje lub broni gowniaka?
  • 45rtg 09.09.19, 22:05
    niktmadry napisał(a):

> Dwulatka agresora pod pache powinna wziac matka. Pytanie co zrobic gdy gowniak

Jak to "pod pachę"? Przecież to jest przemoc. Jakby Cię szef wziął pod pachę, bo źle wypełniłaś dokumenty, to też byłoby dobrze?
  • hanusinamama 10.09.19, 09:40
    Nie przeginaj. Co innego wziąć pod pachę co innego zbić bo pewnie do tego pijesz....Jak dziecko nie słucha i nie umie sie zachowac zabiera sie dziecko z takiego przybytku. Mozna nauczyc dziecko odpowiedniego zachownaia bez bicia...ale po co jak mozna strzelić w tyłek i po problemie.
  • ykke 10.09.19, 10:52
    45rtg napisał:

> niktmadry napisał(a):
    >
    > > Dwulatka agresora pod pache powinna wziac matka. Pytanie co zrobic gdy go
    > wniak
    >
    > Jak to "pod pachę"? Przecież to jest przemoc. Jakby Cię szef wziął pod pachę, b
    > o źle wypełniłaś dokumenty, to też byłoby dobrze?

Weź, nie przesadzaj. Porównanie z szefem od czapy.
    Gdy ktoś fizycznie dokucza mojemu dziecku, a jego opiekun nie reaguje oczywistym jest, że odsunę agresora. A nawet szarpnę jak to nie poskutkuje. To żadna przemoc.
    A jak się uczniowie w szkole tłuką, to nauczyciel ma rozdzielac przemową? smile))

--
    Izka

"Dzień bez śmiechu to dzień stracony"
  • szeptucha.z.malucha 10.09.19, 11:30
    big_grin właśnie to wyobraziłam sobie
  • 71tosia 09.09.19, 22:16
    wziąć swoje za reke i odejść od bijącego dzieciaka?
  • szmytka1 09.09.19, 22:38
    Rety, moj 2latek niestety przejawia agresywne zachowania i bije dzieci na placu zabaw. Policja nas kiedys zgarnie.
  • hanusinamama 10.09.19, 09:44
    Pytanie jak reagujesz? Ja bym nie pozwoliła aby ktoś bił moje dziecko. Nie wzywałabym policji bo nie wiem w jakim celu...natomiast znam takiego agresora, ktory bił jako 2-3 latek a rodzice nie reagowali "bo wyrośnie". Ma 7 i 3 dnia szkoły tak kopał dziecko ze zostali do szkoły wezwani rodzice, pogotowie i policja...tatuś policjant wiem nie wiem jak sie to skonczy.
  • szmytka1 10.09.19, 10:00
    Dopinguje, by przylal mocniej. A noz mistrz mma mi wyrosnie tongue_out
  • katja.katja 10.09.19, 11:06
    W dupę daj, oduczy się.

--
    Nie dam się wygasić!
  • hanusinamama 10.09.19, 11:54
    Tak i niech mu powie (w trakcie dawania w dupe) "a mówiłam zeby nikogo nie bić"...
  • katja.katja 10.09.19, 19:26
    Nie, nauczy się, że tak samo boli klaps dany mu, jak szturchaniec dany słabszej koleżance lub koledze.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pulcino3 10.09.19, 11:16
    Jak jesteś niewydolna wychowawczo i tolerujesz tego typu zachowania, ( świadczy o tym ironiczna odpowiedź i samozachwyt nad aspołecznym zachowaniem) to kto wie, może jako nastolatka policja zgarnie, a może i wgląd w rodzinę, ktoś ci wcześniej załatwi.

--
    --------------------------------------------------------------
    Chociaż runął Ci świat... Wiosna przyjdzie i tak.
  • szmytka1 10.09.19, 12:52
    Odpowiedz godna ematki. Mozesz byc z siebie dumna. Gratulacje.
  • sofia_87 10.09.19, 11:23
    Albo pogotowie jak trafi na silniejszego od siebie.
    Ja tez bym nie pozwolila żeby jakiś niewychowany bachor bil moje dziecko
  • szmytka1 10.09.19, 12:53
    Dzieki za troske. Przeczytam dzis nA dobranoc memu niewychowanemu bachorowi. Chyba ze by kogos znowu pobil i noc bedzie spedzal w areszcie.
  • sofia_87 10.09.19, 13:03
    Może zamiast ironii zacznij wychowywać to dziecko albo chociaż separować od dzieci.
    Dlaczego maluchy maja cierpieć z powodu agresji Twojego dziecka i Twojej niewydolności wychowawczej? A jeśli to będzie trwalo to Twój dziubdzius niejedna noc spedzi w areszcie albi w szpitalu, ponieważ niewiele dzieci ma ochote na karierę workow treningowych.

Mam nadzieje, ze podobny bachor z glupia matka nigdy nie trafia na mnie i moje dzieci. Chociaz mój 3 latek potrafilby się obronić smile
  • szmytka1 10.09.19, 13:06
    Za kazda skuteczna obrone dawaj mu lizaka.
  • sofia_87 10.09.19, 13:12
    Lizaki sa niezdrowe, wole dawac mu więcej lekcji samoobrony smile
    Ty tak nagradzasz swojego agresywnego bachora za kazde pobite w piaskownicy dziecko?
  • szmytka1 10.09.19, 13:18
    Jako patologiczna madka chcialabym, ale cukier psuje zeby. A co jakby w ferworze walki zechcial ugryzc? Sama rozumiesz, ze musi miec mocne zeby. Oraz zapuszczam mu pazury, bedzie jadl skrzypowite na wszelki wypadek.
  • sofia_87 10.09.19, 13:25
    Przynajmniej potrafisz się realnie ocenic smile
    Co za szczęście, ze na nasz plac zabaw patologia nie ma wstępu

Btw nawet mocne żeby można wybic smile
  • szmytka1 10.09.19, 13:33
    Dlatego zamiast wydawac na lizaki, odkladam na sztuczne zeby.
  • sofia_87 10.09.19, 13:38
    A nie lepiej odlozyc na klatke albo lancuch? smile
  • szmytka1 10.09.19, 13:42
    Moglby przyjechac zamiast policji taki ekopatrol, inspektor toz czy cos w tym rodzaju.
  • sofia_87 10.09.19, 13:59
    W przypadku problemów z Twoim dzieckiem jak najbardziej moglby przyjechać ekopatrol smile
  • szmytka1 10.09.19, 14:06
    A jak zjawi sie w asyscie policji, to problem bedzie podwojny. Cala nadzieja w tym, ze wzywajacy sie zmyje przed ich przyjazdem. Tak jak w Zakopanem.
  • sofia_87 10.09.19, 14:11
    Może się nie zmyje tylko osobiście zamknie agresora w klatce.
  • szmytka1 10.09.19, 14:13
    Jak wiadomo stosowne klatki sa standardowym wyposazeniem kazdego placu zabaw. A pardon na prostackich otwartych osiedlach nie, tylko na tym twoim zamknietym, gdzie na szczescie nie mam wstepu. Uffff
  • sofia_87 10.09.19, 14:30
    Na moim nie ma takiej potrzeby, przecież jak sama napisalas nie masz tam wstępu smile
    U nas po prostu nie ma agresywnych dzieci
  • szmytka1 10.09.19, 15:06
    Moze jeszcze wszystko przed wami, jesli osiedle mlode, jest szansa na kolejne dzieci.
  • sofia_87 10.09.19, 15:14
    Raczej nie i dobrze chronione, zwłaszcza teraz smile
  • szmytka1 10.09.19, 15:19
    Kazda w wieku reprodukcyjnym ma wkladke - nawiazujac do watku obok big_grin
  • malgo21 10.09.19, 13:09
    szmytka1 napisała:

> Rety, moj 2latek niestety przejawia agresywne zachowania i bije dzieci na placu
    > zabaw. Policja nas kiedys zgarnie.

Ubaw po pachy!
  • szmytka1 10.09.19, 13:20
    Na wszelki wypadek wysikaj sie na zapas. Ze smiechu mozna podobno popuscic.
  • malgo21 10.09.19, 13:24
    Widzę że się rozkręcasz, w żartach, niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu!
  • szmytka1 10.09.19, 13:34
    Masz osobliwe poczucie humoru. Moze to po jakichs lekach?
  • malgo21 10.09.19, 13:38
    Tak, biorę leki i czasem się posikam jak trafię na takiego mistrza słowa i ciętego, inteligentnego humoru jak ty. Ty to potrafisz człowieka rozgryźć w mig!
  • szmytka1 10.09.19, 13:44
    A ty bys ironii i sarkazmu nie rozpoznala nawet jakby cie w dude kopnely. Tak samo jak nie rozgryzasz jaki to absurd do 2 i 3 latka policje wzywac i dodatkowo zmyc sie z miejsca zdarzenia nim przyjedzis.
  • malgo21 10.09.19, 13:47
    Jak zwykle masz rację. W ogóle nie załapałam że sobie żartujesz.
  • black.emma 10.09.19, 13:39
    Hmmm.. dlaczego ja nigdy nie jestem zdziwiona, że akurat TO dziecko bije. Wymienisz dwa zdania z rodzicami i wszystko jasne.
  • szmytka1 10.09.19, 13:47
    Tak, a ja jestem zdziwiona bardzo. Bo widzisz jedno moje zawsze bylo ofiara, a drugie okazuje sie agresorem. A te same geny i w ten sam sposob indoktrynowane tongue_out No ale wiadomo ematka to rasowy psycholog i w mig rozgryza ktore to dIeci od prostackich rodzicow big_grin
  • malgo21 10.09.19, 13:52
    Rozwiązania jest proste: nie wszystkie dzieci prostackich ludzi maja problem z agresją, ale wszystkie agresywne dzieci mają prostackich rodziców.
  • szmytka1 10.09.19, 13:58
    A jak jedno nie bylo agresywne a drugie jest, tzn. Ze sie staczam na starosc? Czy inny mundry wniosek?
  • malgo21 10.09.19, 14:00
    Przeczytaj sobie powolutku moje wyjaśnienie - tam jest odpowiedź na twoje pytanie.
  • szmytka1 10.09.19, 14:04
    Musze dorobic 3. Bedzie wiejsza proba statystyczna. Choc uwazam twoje myslenie za bardzo naiwne. Fajnie myslec, ze swiat jest tak prosty.
  • malgo21 10.09.19, 14:09
    Nie chodzi o statystykę, tylko o logikę, naprawdę nie rozumiesz zdania "nie wszystkie dzieci prostackich ludzi maja problem z agresją, ale wszystkie agresywne dzieci mają prostackich rodziców"?
    Ja wiem że trudno się przyznać i nawet nie liczę że to zrobisz. A jednak parę centymentów wyżej jest niezbity dowód że to ty masz problem z agresją i obcym ludziom potrafisz na dzień dobry zasunąć pyskówkę rodem z przedszkola. Nie sposób nie połączyć tego z faktem że twoje dziecko też jest agresywne.
  • szmytka1 10.09.19, 14:16
    Ty chyba jeszcze pyskowki nie widzialas big_grin nie ma to jak obcych ludzi pouczac jak maja wychowywac dzieci, wytknac im bledy wychowawcze. Napisac cos o bachorach itd a potem cieszyc sie z wlasnej wysokiej kultury osobistej i obycia big_grin
  • szmytka1 10.09.19, 14:18
    Dodam, ze to kwintesencja ematki i dla takich przepychanek tu bywam. Bawia mnie niezmiernie. Swiat pelen jest pustych dzbanow majacych sie za niewiadomo co. Piekne. Absurdalne. Komediowe. Zadziwiajace. Wszystko w 1.
  • sofia_87 10.09.19, 14:32
    Należy je tak wychowywać aby nie zagrazaly innym maluchom, to chyba dość proste. Ale Ty najwyraźniej tego nie rozumiesz
  • szmytka1 10.09.19, 15:02
    Powtorze jeszcze raz. Momo wysokiego mniemaniano sobie jestes zwyczajnie malo bystra. Brak ci tego polotu, ktory pozwala wyczuc konwencje zartu i ironii. Za to masz misje pouczania innych i silna potrzebe wytykania ludziom ich bledow. Cos poradzic. Musimy jakos koegzystowac na ematce.
  • sofia_87 10.09.19, 15:12
    Jedynym pustym dzbanem w tym watku jesteś Ty, skoro nie potrafisz zrozumieć, ze zart i ironia maja swoje granice. Tak, mam misje pouczania tepakow i pokazywania im, ze dzieci się wychowuje, a nie hoduje. A wlasnie za efekt hodowania uważam agresywnego dwulatka.
    W watku obok jest historia kilkulatki prześladowanej przez inna dziewczynke i jej grupe, pewnie mama tamtej także zartuje sobie na temat tego jak jej coreczka dreczy inne dzieci...
  • szmytka1 10.09.19, 15:25
    Bedac mlodom matkom przedszkolaka tez mi sie wydawalo, ze wszystko wiem najlepiej. Lata leca, dzieci dorastaja, czlowiek nabiera doswiadczenia, wiecej widzial, wiecej wie. Takze i dla ciebie moze jest nadzieja. Ale pozwol, ze ci troche pomoge... Slowko "niestety" w moim pierwszym wpisie oznacza, nie jak blednie zakladasz radosc i dume, a ubolewanie nad jakim faktem. Az mi sie cisnie pod palce, zeby to byla prawdziwa pyskowka - ogarnij sie gł...a gó...o!
  • sofia_87 10.09.19, 15:32
    Szkoda, ze Twoja odpowiedz na pytanie Hanusinejmamy tego nie oznacza, jej pytanie niczego nie zakladalo, a jedynie wyrazila zainteresowanie jak reagujesz.
    Sama się ogarnij i tego gowniarza przy okazji, zanim ogarnie go ktoś inny albo trafisz na kogos kto nie daruje bachorowi, który bije jego dziecko, To dobra rada, możesz podziekowac smile
    Ja nie twierdze, ze wiem wszystko najlepiej, ale sadzac po Twoim wpisach to dla Ciebie nie ma już nadziei
  • szmytka1 10.09.19, 15:37
    A ile dzieci juz wychowalas? 1 grzeczny przedszkolak? Aha... Hanusinamama nie wyrazala zadnego zainteresowania. Wyskoczyla z porada typu snieg jest bialy i zimny, wiec przekornie odpisalam jak mi sie podobalo. Jak bede potrzebowac twojej rady to o nia poprosze. Jak ktos nie prosi to sie go nie poucza. To taka porada z dobrych manier i nie musisz dziekowac big_grin
  • sofia_87 10.09.19, 16:17
    Mam dwoje 3,5 i 1,5 roku, ale zamierzam je wychowywać, a nie hodowac, wiec nie spodziewam się problemów z agresja smile

Hanusinamama napisala;

>>Pytanie jak reagujesz? Ja bym nie pozwoliła aby ktoś bił moje dziecko. Nie wzywałabym policji bo >>nie wiem w jakim celu...natomiast znam takiego agresora, ktory bił jako 2-3 latek a rodzice nie >>reagowali "bo wyrośnie". Ma 7 i 3 dnia szkoły tak kopał dziecko ze zostali do szkoły wezwani >>rodzice, pogotowie i policja...tatuś policjant wiem nie wiem jak sie to skonczy.

Zapytala tylko jak reagujesz, a Ty nie odpisalas przekornie, ale chamsko i prostacko.
    Jak ktoś nie potrafi zapanować nad 2 letnim agresywnym gowniarzem, to musi się liczyc z tym, z będą go pouczać. A jak ktoś hoduje dzieci zamiast je wychowywać, to powinien każdego przepraszać, to moja porada choć watpie abys miała wystarczająco dużo kultury aby to zrozumieć i podziekowac smile
  • szmytka1 10.09.19, 16:33
    Ha ha ja tez sie nie spodziewalam, ze takie bedzie. Moja hodowla opiera sie widocznie na wadliwym materiale genetycznym, ale wciaz ci powtarzam, ze to loteria, bo starsze jest do rany przyloz.
  • szmytka1 10.09.19, 16:36
    Ach i starsze jest juz w wieku wczesnonastoletnim, wiec wychowuje, ach znowu gafa, ja hoduje przeciez, dzieci troche dluzej niz ty. Daruj sobie zlote porady, bo mnie one nie interesuja. Jak zainteresuja, to o nie poprosze.
  • sofia_87 10.09.19, 16:51
    Mnie nie obchodzi czy to Cie interesuje, po prostu jako mama 3 latka martwię się o dzieci, które moglby się zetknąć z Twoim synem.
    Ilosc nie zawsze oznacza jakość, ale chyba już to sama zauwazylas smile
  • ichi51e 10.09.19, 17:15
    Sory jak najstarsze ma 3lata to malo jeszcze widzialas...0

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 10.09.19, 17:13
    Nie dosc ze nie masz poczucia humoru ironii nie czaisz to jeszcze masz mentalnosc krzyzowca. Zajmij sie swoim dzieckiem i ewentualnie innymi spotkanymi osobiscie w pisakownicy. Te wirtualne zostawmy moze ich rodzicom

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • sofia_87 10.09.19, 17:21
    Dobrze, ze ty masz poczucie humoru, podobne jak mamusie bombelkow dreczacych inne dzieci.
  • szmytka1 10.09.19, 17:48
    O rety, tak 2latki szczegolnie celuja w dreczeniu dzieci. Wyjasnie ci, ze popychaja, szczypia, sypna piaskiem w oczy, wydzieraja zabawke, pacna lopata do piachu itd, bo sa na tyle niedojrzale, ze jeszcze nie radza sobie z emocjami i nie umieja ich inaczej wyrazic. W tym wieku maja tez czesto problwm komunikacyjny bo nie mowia dobrze a to rodzi dodatkowa frustracje. Sa dzieci z roznym temperamentem. I to ze ty masz grzecznego 2latka a mnie sie trafil rozbojnik, to ani twoja zasluga, ani moja wina. I 2latek przejawiajacy agresywne jw zachowania wcale nie bedzie w przyszlosci osobnikiem z kryminalna kartoteka a twoj dziubdzius z automatu dzentelmenem najwyzszej klasy. Koncze juz bo strasznie dretwa jestes.
  • sofia_87 10.09.19, 18:07
    Dla dwulatka, który ma pecha trafić na taki okaz to jest dreczenie.
    Podczas wakacji mój syn został ugryziony przez na oko dwuletniego dziubdziusia, który "nie radzi sobie z emocjami". Mamusia tamtego, która najwyraźniej nie jest "dretwa" nie zareagowała, zaczęła poszczyc dopiero wtedy gdy mój syn mocno odetchnal tamtego, tak że dość daleko poleciał. Ona też mówiła o tym, że to jest "taki etap rozwoju" smile
    Cóż, przyjmij do wiadomości, że dla żadnego dziecka nie musi być etapem rozwoju bycie gryzionym, popychanym, szczypanym czy pacanym łopatka, tylko dlatego, że jakiś rodzic pcha swoje dziecko pomiędzy inne dzieci.
    Dobrze, że nie mamy wspólnego placu zabaw, mogłoby być bardzo niemilo gdyby Twoje dziecko zachowało się w jakikolwiek z wymienionych przez Ciebie sposóbow wobec mojego. Syn by sobie sam poradził, ale mam też 1,5 roczna córke. Z pewnością jednak nawet Twoj dwulatek okazałyby się na tyle rozgarniety aby nas potem omijać szerokim łukiem 😁
  • szmytka1 10.09.19, 18:38
    Co ty pierniczysz. Na szczescie na moim placu sami normalni rodzice. Nie wiem jak przezyjesz przedszkole, gdzie pelno takich dzieci jak moje big_grin
  • sofia_87 10.09.19, 19:11
    Syn od roku chodzi do przedszkola, razem z normalnymi dziećmi
  • malgo21 10.09.19, 15:42
    szmytka1 napisała:

> Ty chyba jeszcze pyskowki nie widzialas big_grin nie ma to jak obcych ludzi pouczac j
    > ak maja wychowywac dzieci, wytknac im bledy wychowawcze. Napisac cos o bachorac
    > h itd a potem cieszyc sie z wlasnej wysokiej kultury osobistej i obycia big_grin

Śmiało zacytuj gdzie ci wytykam błędy wychowawcze czy gdzie piszę o bachorach. Nawet kiedy mi piszesz że się posikam albo insynuujesz że biorę leki ja ci nie oddaję na tym samym poziomie. To się właśnie nazywa kultura osobista.
  • szmytka1 10.09.19, 15:53
    To po prostu wynik pomylenia malgosi z zosia big_grin
  • malgo21 10.09.19, 16:01
    Jeśli to są przeprosiny to bardzo słabe.
  • sofia_87 10.09.19, 16:09
    Po prostu w tym wypadku trafilas w punkt pisząc; "nie wszystkie dzieci prostackich ludzi maja problem z agresją, ale wszystkie agresywne dzieci mają prostackich rodziców"
    Nic dodac nic ująć smile
  • sofia_87 10.09.19, 13:58
    Swietne podsumowanie smile
  • super_hetero_dyna 10.09.19, 09:32
    Takie są skutki postępu. W USA były przypadki wzywania policji przez rodziców do własnych krnąbrnych dzieci. Jeśli państwo chce mieć monopol na przemoc także w rodzinach i odbiera rodzicowi prawo przylania dziecku za niepożądane zachowania, to samo musi wypełnić powstałą w ten sposób lukę. Policjant zawsze może przylać pałą, zglebować i założyć kajdanki. smile
  • ichi51e 10.09.19, 10:18
    Osobe ktora wezwala i sie zmyla nalezaloby obciazyc kosztami. No juz moglaby chociaz czekac na patrol a nie ludziom d zawracac

--
  • droch 10.09.19, 18:40
    Nawet, gdyby patrol przyjechał po 6 godzinach...? Wiesz, ludzie muszą coś jeść.
  • katja.katja 10.09.19, 11:05
    To w końcu dzieci to nie ludzie i nie mają równych praw jak psioczycie w wątkach o hotelach i restauracjach dla dorosłych?
    No to tu też ktoś potraktował ich dorośle, w końcu jak 20- latek pobije się z 19-latkiem wzywana jest policja i nikt się temu nie dziwi.

--
    Nie dam się wygasić!
  • magdzialena78 10.09.19, 15:45
    Podejzewam ze to matule się pożarły po kłotni gówniaków i o to caly dym....
  • szmytka1 10.09.19, 15:50
    Tez tak sadze.
  • klaviatoorka 10.09.19, 16:07
    7 miliardów ludzi to już wystarczająca ilość, aby gatunek przetrwał. Można spokojnie sterylizować takie idiotki, żeby się dalej nie rozmnażały i inie obciążały puli genowej swoją bezmyślnością.
    Do niektórych ludzi nie dociera, że to ONI ODPOWIADAJĄ za wychowanie swojego potomstwa, a służby i inne organy są po to, aby ich WSPIERAĆ w tym dziele, a nie WYRĘCZAĆ

--
    Prawdomówność - to brak umiejętności szybkiego wymyślenia innego wariantu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka