Dodaj do ulubionych

Rolnik szuka - nowa edycja

09.09.19, 18:57
I jak wrażenia? Nie pokazali się Panowie z dobrej strony, brak klasy, chamskie komentarze i wymagania jakby byli co najmniej szejkami z Dubaju
Edytor zaawansowany
  • alpepe 09.09.19, 19:13
    dlatego nie mają żon

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • tol8 09.09.19, 19:58
    Kiedy powtórka?

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • aniani7 09.09.19, 20:18
    Najlepszy ten kret- takiej nie przeniose podczas wesela przez prog. I co z tego, ze ma ustawionego ojca u 250ha.
  • 21mada 09.09.19, 20:56
    Pisałam wczoraj ze odrzucają grube i stare. Taka jest rzeczywistość, a nie wyobrażenia ematek o tym jak to grube kobiety podobają się mężczyznom. Prawda w oczy kole.
  • aniani7 09.09.19, 21:56
    Tak, tak Mada, zwlaszcza ze waze cale 54kg przy 168cm hahahahahahahaha
  • 21mada 10.09.19, 16:37
    A to ciebie odrzucił ten rolnik?
  • aniani7 10.09.19, 21:14
    Tak, ten najpiekniejszybig_grin
  • lauren6 09.09.19, 20:43
    Bez przesady. Jeżeli facet chce założyć rodzinę to wymaganie by partnerka nie była po 50-tce chyba nie jest z kosmosu?
  • umi 09.09.19, 23:00
    Zalezy, ile sam ma.
  • lauren6 10.09.19, 12:07
    46 lat. Pisały do niego kobiety 50-paro letnie z odchowanymi dorosłymi dziećmi.
  • mary_lu 10.09.19, 12:15
    A wygląda jak dziadzio i ma sylwetkę żółwika. Dziwię się jakimkolwiek kobietom, które do nich napisały. Oni są mocno felerny, jeden tak się zdenerwował, że wyszedł z niego kompletny psychol, program powinien go odrzucić.

Tak reklamujecie to badziewie od lat, że zaczęłam oglądać sad
  • aniani7 10.09.19, 13:41
    Ja tez i niestety zazarlo smile smile smile Moj maz tylko oczami przewraca smile smile smile
  • lauren6 10.09.19, 13:55
    > Tak reklamujecie to badziewie od lat, że zaczęłam oglądać

Ja zaczęłam oglądać od poprzedniego sezonu, gdy na ematce przeczytałam gorącą dyskusję o Dżesice.
  • znowu.to.samo 10.09.19, 20:09
    Moja teściówka ogląda

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • konsta-is-me 10.09.19, 01:07
    No sorry, to powinien ta rodzine zakladac wczesniej.
  • magata.d 10.09.19, 08:51
    lauren6 napisała:

> Bez przesady. Jeżeli facet chce założyć rodzinę to wymaganie by partnerka nie b
    > yła po 50-tce chyba nie jest z kosmosu?
    Tez tak myślę. Facet 47 letni mówi, ze chce założyć rodzinę mieć dzieci, a pisze do niego 53 latka z dorosłymi dziećmi.
  • magata.d 10.09.19, 08:55
    Ale w sumie te listy warte tych facetów wink
  • agaagaaga123 10.09.19, 19:25
    Sprawdź w wizytówkach na vod - nic takiego nie mówił, że chce mieć jeszcze dzieci. Mówił o wspólnym wychowywaniu dzieci. Pan jest rozwodnikiem i dzieci własnych posiada dwójkę, pokazane w programie. Za to śpiewał kościelne pieśni.
  • magata.d 10.09.19, 21:39
    Żadnych wizytówek nie oglądałam, tylko tak zrozumiałam z rozmowy w tym odcinku.
  • agaagaaga123 11.09.19, 21:50
    I tu jest problem. Bo wizytówki emitowane były na wiosnę - materiał filmowy, w którym rolnicy się prezentowali i mówili, kogo szukają oraz co mają do zaoferowania kobiecie. Było prezentowanych 10 rolników, a 5-ciu, którzy dostali najwięcej listów od kobiet, przeszło do programu. A teraz we wrześniu nikt nie pamięta, że to na podstawie tych wzniosłych kocopałów, które w wizytówkach naopowiadali, napisały do nich te a nie inne kobiety i że napisały, bo zostały przez nich wprowadzone w błąd. A panowie pokazali zero szacunku do tych kobiet, dzięki których listom dostali się do programu.

Jezeli ktoś chce sobie porównać, co panowie deklarowali a jakie kryteria ujawnili dopiero po otrzymaniu listów, to można cały czas to obejrzeć: vod.tvp.pl/video/rolnik-szuka-zony,wizytowki,42035389
  • tanebo2.0 09.09.19, 20:49
    www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/fala-hejtu-na-rolnikow-w-rolnik-szuka-zony-widac-dlaczego-jest-sam-aa-nvP8-sCRH-BpDU.html tak hejtować...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • chlodne_dlonie 09.09.19, 21:17
    Widziałam wczoraj kawałek, więc nie znam panów rolników z wizytówek, ale zwróciłam uwagę na niewysokiego, łysego, grubawego pana po 40-tce, któremu, jak sam powiedział, wydaje się, iż wciąż jest 'młodym chłopakiem'..ekhmm..
    Na dodatek 'chłopakiem', którego wymagania mało która z piszących spełniła - nie wiem czy trzy listy odłożył na kupkę 'na tak' wink I tak sobie myślę - nie mam pojęcia ile ma morgów wink, ale ile by ich nie było, zrobił na mnie wrażenie klasycznego starego kawalera (jeśli to wdowiec/rozwodnik, to proszę wybaczyć, nie oglądałam wcześniejszych prezentacji). który sam sobą niewiele reprezentuje - wizualnie, ale i ze sposobu w jaki się zaprezentował w rozmowie - za to oczekuje, że zechce go bezdzietna (a płodna!! wink ) co najwyżej 30-tka, która ochoczo weżmie się za obrabianie jego obejścia a jednocześnie będzie zwarta i gotowa do wszelkich szaleństw (..hehehehe - coś o tym wspominał, nieprawdaż..? )

..wishful thinking, ot i wsio w temacie uncertain

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • sofia_87 09.09.19, 21:23
    Wiecie może czy będzie powtórka?
  • lauren6 09.09.19, 21:37
    Nie wiemy, ale na bank można to obejrzeć na TVP vod.
  • sofia_87 09.09.19, 22:22
    Dzięki, nie znam się na tvp☺
  • mamalgosia 09.09.19, 22:50
    W sobote o 15 chyba

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html
  • 21mada 10.09.19, 16:46
    A mnie właśnie ujął szczerością. Zreszta to typowa ematka przecież. Po 40 nadal uważa się za młoda, 40 to nie jest jeszcze wiek średni wg ematki.
    I wcale nie wymagał mniej niż 30 lat. Nie kłam.
  • jola-kotka 10.09.19, 01:11
    Raz ten program widzialam. Zenada
  • meres8 10.09.19, 12:02
    Ta edycja zapowiada się fatalnie, panowie są tak nieciekawi że nie chce mi się tego dalej oglądać. Prowadząca też wygląda na zmęczoną tym programem.
  • lauren6 10.09.19, 13:57
    Sorry, ale panowie w tym programie nigdy nie byli ciekawi.
    Ten program ogląda się jako guilty pleasure, a nie w celu kibicowania fajnym facetom.
  • 21mada 10.09.19, 16:40
    Mnie nie dziwi ze facet 43-46 lat który chce założyć rodzinę, chce mieć żonę w wieku 30-40 lat, bezdzietną. Serio to takie wygórowane wymagania? Zwłaszcza ze z kupy listów mogą wybrać 3. Wygląd tez jest istotny. Wybrałybyście faceta który WAM się nie podoba?
  • bigzaganiacz 10.09.19, 16:52
    Oj szok, to grazyna 40+ nie jest rozrywana narynku matrymonialnym jak to probujecie sobie wmawiac?
  • agaagaaga123 10.09.19, 17:47
    Dwaj starsi panowie bezcenni.
    - Wiek deklarowany 43-46, "wizerunkowo" 50-60
    - W wizytówkach naopowiadali, jak to ma być ciepła, pogodna, wartości rodzinne i jak to patrzą w serce. Ani słowa o - jak się okazuje - kluczowych wymaganiach takich jak wiek, płodność, chęć rodzenia dzieci, wiek dzieci, waga.
    - Zdumieni i urażeni, że śmiały do nich napisać ciepłe, pogodne, wyznające wartości rodzinne pasztety po 50-tce o wielkim sercu.
    - Z pogardą lub rechotem odrzucają i komentują ich listy
    - Pięknie pokazane przez produkcję, jak powoli do nich dociera, że te 50-tki nie bez powodu uznały ich za swój target, jak również nie bez powodu nie napisały do nich te wymarzone płodne, szczupłe 30-tki.

Młodziaki nie lepsze. Powiedz, że szukasz kobiety podobnej do twojej mamy o szczerym sercu. Wybierz laskę z Insta na polu rzepaku.
  • tanebo2.0 10.09.19, 17:55
    Jaki jest zatem target 30-tek?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • 21mada 10.09.19, 17:56
    I tak życie zweryfikowało jak to "wygląd się nie liczy". 😂
  • agrypina6 10.09.19, 20:26
    Oczywiście że wygląd się liczy. Przynajmniej na początku. Najbrzydsze mężczyzna jakiego znałam miał tak niesamowita osobowość, że wygląd przestawił mieć znaczenie. Niestety poszedł do seminarium. Ale to był jedyny przypadek w moim życiu. I wyjątkowy facet.
  • evolventa 10.09.19, 20:12
    100/100

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka