Dodaj do ulubionych

serial Sukcesja

10.09.19, 11:37
oglądacie?
Serial roku normalnie, Amerykanie szaleją, 99% recenzji pieje z zachwytu.
Dla mnie majstersztyk - czarna tragikomedia, różni się od innych seriali głównie tym, że wszyscy bohaterowie są okropnymi ludźmi, ciężko znaleźć tam kogoś, kto jest "dobry"
Oglądam każdy odcinek po 3 razy big_grin raz w wersji oryginalnej, drugi w oryginalnej z napisami EN, trzeci w oryginalnej z napisami PL - żeby skumać te subtelne zwroty i idiomy, slang wręcz, którego używają.

--
Cien años de soledad
Edytor zaawansowany
  • lucky80 10.09.19, 11:51
    Oglądałam w zeszłym roku 1 sezon. A w tym na razie chyba 1 odcinek. Ma coś w sobie! Coś mi mignęło w jakimś amerykańskim magazynie (internetowe wydanie, żeby nie było), że jest straszny hype na ciuchy aktorów Sukcesji..Postaram się znaleźć link.
    Ja przyznam szczerze, nie zwracałam specjalnej uwagi na "kostiumy". Jestem fanką ubiorów w Rozwodzie, a Frances i Diane to już w ogóle.. czemu 3 sezon miał tylko 6 odcinków????!!!
  • mirkad 10.09.19, 12:20
    Jeszcze ścieżka dźwiękowa - dla mnie rewelacja.
    Sam serial - no kurcze nie wiem. Przyznaję - wciągnęłam się jak diabli. W rodzinie Royów nie ma nikogo normalnego - same szumowiny, kombinatorzy, oszuści, maniacy seksualni; pierdol się - mówione zamiast "dzień dobry" i "do widzenia". Slang, przyznaję, jedyny w swoim rodzaju.
    Ale nie umiem się doczekać rozwoju akcji między Shiv a ojcem, relacji Rom - Gerri (jeśli tak to nazwać), i chcę się dowiedzieć kim naprawdę jest Marcia !!!!!!!!!!!
  • piekna_remedios4 10.09.19, 12:23
    Marcia jest szpiegiem Mossadu! big_grin albo Sandy’ego, skoro taka sceptyczna co do przejęcia Pierce’ów

--
    Cien años de soledad
  • piekna_remedios4 10.09.19, 13:04
    Btw - co miała oznaczać scena, gdy Kendall się zes...l w łóżko??

--
    Cien años de soledad
  • mirkad 10.09.19, 13:10
    też się zastanawiałam o co chodzi; można przyjąć że z wrażenia smile
  • lalkaika 10.09.19, 12:52
    0 dzieki bo wlasnie nie wiem co ogladac. Z mojej strony polecam <why women kill< ,zarabisty ,tylko cykaja po 1 odcinku.
  • starczy_tego 10.09.19, 12:59
    oglądam, leci właśnie drugi sezon big_grin chociaż momentami lekko przynudzał, ale ogólnie na plus. co z tym Kendallem będzie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka