Dodaj do ulubionych

Szkolnie-czy mój wqrw jest słuszny?

• an.16 10.09.19, 14:31
    Większość 8 klasistów przywieziona została do szkoły? Biedak myślał, że to normalne dzieci. I przychodzą/przyjeżdżają same.
  • alba27 10.09.19, 14:31
    Ty na poważnie? Ja rozumiem przedszkolaki ale co się stanie jak nastolatki zmokną? Roztopią się? Skoro wszyscy rodzice odwożą do szkoły dzieci w 8 kl i panikują że biedaki mokną to jestem przerażona wizją ich przyszłość.
  • verdana 10.09.19, 14:56
    Jak nastolatek przesiedzi 2 godziny w kompletnie mokrym ubraniu, to naprawdę może zachorować. Co innego zmoknąć w drodze do domu.
  • ichi51e 10.09.19, 16:22
    Przez 2h wfu raczej wyschly...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 35wcieniu 10.09.19, 16:30
    No ale dlaczego ma zmoknąć, na litość boską, o co chodzi z tym że te biedne dzieci nie używają kurtek? Ja np. w deszczu cisnę do pracy i mokra nie siedzę bo używam kurtki / parasola. Ok, parasola nie mają bo wszędzie jeżdżą autem, są zawożone, przywożone i w ogóle nie używają nóg, kumam. Ale kurtek nie mają z jakiego powodu?

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • iberka 10.09.19, 14:38
    Naprawdę? Użyłam brzydkich słów 😂😂😂😂? Jak zatem nazwać nastoletnie bombelki, które nie potrafią się ubrać stosownie do pogody oraz samodzielnie dotrzeć do szkoły 🤔 + jak określić ich rodziców, którzy nadopiekuńczość zostawili daleko w tyle.
  • pasquda77 10.09.19, 14:48
    Ulewa jest taka że musiałoby jedno z drugim owinąć się w worek foliowy , żeby nie zmoknąć po gacie , plus wiatr , mieszkam na pomorzu .Poszli na ten wf , poćwiczyli dwie godziny i zaś w te mokre ciuchy i na kolejne dwie godziny lekcyjne do swojej szkoły.Pogoda taka że parasolki wygina w drugą stronę , moi klienci mimo parasoli , odpowiednich butów przychodzą w spodniach mokrych powyżej kolan...A wg was wuefista jest zayebisty , a ja wychowuję doopka żołędnego.
  • 45rtg 10.09.19, 14:52
    pasquda77 napisała:

> ..A wg was wuefista jest zayebisty , a ja wychowuję doopka żołędnego.

Cieszę się, że się tak dobrze rozumiemy.
  • niebieskie_korale 10.09.19, 15:04
    pasquda77 napisała:

no wreszcie ktos czyta ze zrozumieniem!
  • ashleigh41 10.09.19, 15:24
    pasquda77 napisała:

> Ulewa jest taka że musiałoby jedno z drugim owinąć się w worek foliowy

Nie w worek foliowy a zalozyc kurtke przeciwdeszczowa a dokladnie nieprzepuszczajaca deszczu takze ulewnego i wiatru. Naprawde sa takie I wlasciwie to powinna byc taka w szafie, zwlaszcza w klimacie a ktorym deszcz i wiatr to nie jakas rzadkosc.
  • edelstein 10.09.19, 16:15
    Cale zycie szkolne spedzilam na pomorzu.Nikt mnie do szkoly nie podwozil.Jezdzilam autobusem do przydtankow mialam 5minut.Niespecjalnie chorowalam,moze raz na rok.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • m_incubo 10.09.19, 19:24
    pasquda77 napisała:

moi klienci m
    > imo parasoli , odpowiednich butów przychodzą w spodniach mokrych powyżej kolan.

To klientów nie podwożą ich rodzice do pracy??

No.
  • starczy_tego 10.09.19, 14:42
    chciałam coś napisać, ale mowę mi odebrało big_grin
  • daniela34 10.09.19, 14:46
    I tylko wuefisty żal smile
  • gulcia77 10.09.19, 14:48
    Noo. Wuefista ma przechlapane za niewinność.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • starczy_tego 10.09.19, 14:55
    jak śmiał lekcje przeprowadzać w takich warunkach, przeciez LEJE!
  • mamalgosia 10.09.19, 14:57
    Myślałam, że zrobił dwie godziny wfu na podwórku

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html
  • hummorek 10.09.19, 16:21
    🤣👍
  • zielonecurry 10.09.19, 15:14
    Trochę mnie zatkało mówiąc szczerze. Moje dziecko chodzi do pierwszej klasy. W ramach WF-u mają basen na który idą ze szkoły pieszo. Zajmuje im to 5-7 minut. Wczoraj maszerowali w ulewnym deszczu. Kurtka przeciwdeszczowa w zupełności wystarczyła. Nikt się nad 7-latkami nie rozczula. Muszą sobie dać radę.
  • pasquda77 10.09.19, 15:27
    Finał wygląda tak , że dzieciaki takie mokre poszły do dyrektora , zostały przez niego pochwalone a nauczyciel dostał reprymendę , ponieważ okazało się że ma od dawna zakaz ciągania klas w taką aurę do innej szkoły .
    Dziękuję za uwagę 😝
  • ashleigh41 10.09.19, 15:32
    pasquda77 napisała:

> Finał wygląda tak , że dzieciaki takie mokre poszły do dyrektora , zostały prze
    > z niego pochwalone a nauczyciel dostał reprymendę , ponieważ okazało się że ma
    > od dawna zakaz ciągania klas w taką aurę do innej szkoły .
    > Dziękuję za uwagę 😝

OJP

A dziubdziusie dalej beda podwozone do szkoly w kapaciach. Dziwne ze w ogole w taka pogoda z domu wyslij.😂
  • zielonecurry 10.09.19, 15:36
    Jak te dzieciaki sobie w życiu poradzą jak zwykły deszcz je przerasta? Do pracy też nie będą chodzić jak aura będzie niesprzyjająca? Nie mogę uwierzyć w to że nastolatek nie potrafi się odnaleźć w deszczowej pogodzie. Kuriozalna sytuacja.
  • ichi51e 10.09.19, 16:50
    Beda chodzic na skarge do dyrektora...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • mamalgosia 10.09.19, 15:38
    5 klamstw w jednym wpisie smile

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html
  • gryzelda71 10.09.19, 15:39
    Ale kurtkę mu kup, jesień idzie.
  • starczy_tego 10.09.19, 15:47
    Dobra fantazja, ale napisz lepiej, jak było naprawdę.
  • droch 10.09.19, 15:52
    A! W dni słotne budynek drugiej szkoły jest przenoszony do pierwszej. Znaczy, przez mniej więcej 50% jesieni, wiosny i zimy big_grin
  • ewcia1980 10.09.19, 15:57
    > Finał wygląda tak , że dzieciaki takie mokre poszły do dyrektora , zostały prze
    > z niego pochwalone a nauczyciel dostał reprymendę , ponieważ okazało się że ma
    > Dziękuję za uwagę 😝

Jaaaaassssne... a świstak siedzi i zawija...
    Dyrektor udzielający reprymendy nauczycielowi przy uczniach - to tylko na emamie żeby historyjka się kleiła.

Ale to wiele tłumaczy dlaczego moja pani dyrektor nie chce się zgodzić żebym zabrała uczniów w 1 klasie technikum na wycieczkę integracyjną na spływ pontonowy.
    Jeszcze któryś się pomoczy i.... taki dramat.

PS. A znasz powiedzenie że nie ma złej pogody są tylko nieodpowiednie ubrania?
  • pasquda77 10.09.19, 16:21
    Gdzie wyczytałaś że przy uczniach?Piszę jak przekazał mi syn -dyrektor im powiedział że dobrze że z tym przyszli po nauczyciel był informowany że w przypadku złej pogody wędrówek nie ma !Następnie wezwał nauczyciela na rozmowę , ale wg was pewnie po to żeby go pochwalić.
  • vasaria 10.09.19, 16:31
    I tak ci nie wierzę. Nie ma takich 15 latków co z taką pierdą lecą donosić do dyrekcji. Koledzy by ich zabili śmiechem !
  • betty_bum 10.09.19, 17:00
    Poza tym nastolatki często niezależnie od pogody-deszcz, śnieg, mróz chodzą w szmacianych trampkach i kurtkach, którym daleko do nieprzemakalności. Przemoknięcie czy przemarznięcie to ich codzienność.
    Jeśli finał jest prawdziwy to dyrektor powinien przede wszystkim przypomnieć maluchom to czego uczyły się w przedszkolu, bo to tam chyba były lekcje o konieczności dostosowywania stroju do pogody, bo jak się rodzic spóźni, samochód zepsuje i będzie trzeba postać na przystanku to pozamarzają lub się rozpuszczą.
  • iberka 10.09.19, 17:55
    Są - roszczeniowe dzieci roszczeniowych rodziców.
  • ewcia1980 10.09.19, 16:56
    > Gdzie wyczytałaś że przy uczniach?

Napisałaś że nauczyciel "dostał reprymendę" więc uznałam że piszesz o FAKTACH a nie o swoich DOMYSŁACH.
    Ale jak widać... brniesz i robisz się coraz bardziej śmieszna.
    Weź na klatkę że cię poniosło bo nie ma w tym nic złego - ot pierwsza przesadna reakcja.
    Żałosna jest natomiast ta zawziętość w upieraniu się że masz rację i tworzenie historyjek o robaczkach które pobiegł na skargę do dyrektora i zostały za to pochwalone.
    No "kaman"!!

> !Następnie wezwał nauczyciela na rozmowę , ale wg w
    > as pewnie po to żeby go pochwalić.

smile zdradzę ci sekret... zapewne po to żeby poinformować że te "lebiegi" z 8 przybiegły na skargę że zmokły bidulki i trzeba będzie dać rodzicom do podpisania kartki
    że wiedzą że we wtorki klasa idzie na wf do innego budynku i rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dzieci w odzież odpowiednią do pogody.
    (skoro niektórych to przerasta i jak leje od rana to nie pomyślą że przydałby się parasol - no to trzeba im zdradzić tą wiedzę tajemną)
  • betty_bum 10.09.19, 17:03
    Nauczyciel czy dyrektor poinformował młodzież o ich spotkaniu i co było jego tematem?
  • 45rtg 10.09.19, 15:57
    pasquda77 napisała:

I każdy milusiński dostał po wielkim, truskawkowym lizaku.
  • alba27 10.09.19, 16:19
    Po przeczytaniu reszty komentarzy stwierdzam, że powinnaś być zła na siebie, że źle dzieciaka wychowalas. Dziecko powinno zadzwonić do mamy a ta szybko zwolnić się z pracy i w podskokach dostarczyć dziubdziusiowi parasol. teraz boję się przyznać że jedno z moich dzieci miało cały rok wf na dworze bo mi jeszcze dzieciaki odbiorą.
  • mikams75 10.09.19, 16:17
    czyli dzieciatka sie nie nauczyly, ze jak pada, to trzeba sie odpowiednio ubrac i przepadnie sporo zajc sportowych z tego powodu, bo to nie nowosc, ze pogoda bywa dosyc czesto paskudna. Pozniej bedzie snieg, plucha, zimno, mroz itp.
  • edelstein 10.09.19, 16:17
    Pochwslone za brak odpowienich ubran😃😃😃😃a dyrektor opieprzyl przy nich nauczyciela🤣🤣🤣🤣klamiesz az ziemia jeczy

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • iberka 10.09.19, 17:54
    Współczuję nauczycielowi, straciłabym ochotę do pracy.
  • nikita1906 10.09.19, 19:12
    dokładnie, szkoda wuefisty... a dziubdziusie rzekomo biegnące na skargę do dyrektora, to dno totalne... Już sobie ich wyobrażam w prawdziwym, dorosłym życiuuncertain
  • m_incubo 10.09.19, 19:26
    ??!
    Dlaczego do dyrektora? Dlaczego nie pismo do kuratorium?
    OK, powstrzymam się od komentarza...
  • paniusiapobuleczki 10.09.19, 20:47
    No niestety są tacy dyrektorzy, boją się rodziców i każdej głupocie przytakną.
  • ira_08 11.09.19, 17:31
    Nie wiemy, czy przytaknął. Wg autorki wątaska wezwał na rozmowę. Może, żeby przekazać wyrazy współczucia i uczulić, że dzibubdziusie z ósmej są z cukru. Bo już widzę, jak dyrektor udziela "reprymendy" nauczycielowi za poprowadzenie zajęć w przypisanej sali big_grin I już uwierzę, że przypisuje się salę w innym budynku, ale nie można prowadzić w niej zajęć, jak pada (czyli w polskim klimacie odpada z 1/3 zajęć...).
  • szmytka1 11.09.19, 08:40
    Moj tez lazil na basen. Lalo. Wrocil to od razu mokre adidasy i skarpety sciagnal. Zgadnij co zrobilam? Dostal reprymende, ze nie nosi odpowiednich butow (juz rano mzylo). Jest mlodszy niz dziecie watkodajki. Ale dzis wywiadowka. Naskarze do wychowawczyni big_grin
  • 35wcieniu 10.09.19, 16:27
    No dobra, ale serio: dlaczego te dzieci nie mają kurtek? Rozumiem że są przywożone do szkoły ale dlaczego nie używają odzieży wierzchniej to nie pojmuję.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • pulcino3 10.09.19, 16:41
    Mam przed oczami (wyobraźni) jak rano ośmioklasista pasqudy z podniesionymi rękami stoli przed nią i czeka na obleczenie do szkoły: kubraczek, kaloszki, szaliczek, czapusia, termosik z ferbatką, termosik z obiadkiem, worek na wu-ef...
    Uff.
    No i mimo jej wysiłków ten jej pasqud namókł, bo ku*2@ parasolki nie miał.
    No, jesuu też bym się wku***ła suspicious
    Wy zero empatii macie tongue_out

--
    ................................................................
    Uprzejmość tak mało kosztuje, a tak wiele można za nią kupić.
  • vasaria 10.09.19, 16:44
    Taaa. Przeciętny 15 latek to ma ok 175 cm wzrostu (może nawet niedoszacowałam), więc on czeka a pasquda z drabiny do obskakuje wink / z tym kubraczkiem znaczy.
  • rexona_sport 13.09.19, 12:10
    No i ładnie się tak wyśmiewać z dzieci upośledzonych? Przecież normalne 14-łatki są pomocą rodzicom a tu autorka musi się zajmować maleństwem i pewnie już nadzieji nie ma ze kiedyś się to zmieni (skoro w 8-mej klasie nałożenie kurtki go przerasta a dla autorki to normalne to chyba już nje liczy na samodzielność dziecka)
  • feliz_madre 10.09.19, 17:09
    Słuszny, ale nie na szkole/nauczyciela tylko na dzieciaka, że nie wziął kurtki/parasola w deszczowy dzień lub na siebie ze się wychowało niezaradnego 13-latka, który nie umie się ubrać stosownie do pogody. No i wozenie dziecka pod drzwi szkoły w 8 klasie też nie rzutuje dobrze na jego samoszielnosc.
  • slonko1335 10.09.19, 17:15
    O rany a jak te dzieci dotarły do szkoły w taką pogodę?

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • mika_p 10.09.19, 17:34
    Nie czytałaś? Rodzice je przywieźli

--
    "Podczas każdej oficjalnej wizyty powinno być obecne dziecko jako zapasowy temat rozmowy." J.Austen
  • slonko1335 10.09.19, 18:43
    o rany ósmoklasistów? to jakaś szkoła dla rodzin bezrobotnych? ja pierdziu moje mają dalej do szkoły niż 5 minut zdecydowanie ale muszą popitalać bo my pracujemy w tym czasie nie jako taksówkarzewink

--
  • bominka 10.09.19, 19:10
    Dzieci zostały przywiezione do szkoły podczas ulewy, bez odpowiedniej odzieży przeciwdeszczowej, wiedząc,że gdzies na wfie będą wedrowaly do liceum albo dawnego gimnazjum.
    W obecnej sytuacji nie można mieć pretensji do nauczyciela tylko do siebie jako rodzica. Ale myślę,że jest o wybaczalne. Takie krótkie przypomnienie, że wf na dworze zawsze jest możliwy...wnioski, ew. Dzisiaj witaminki na kolację i do przodu.
  • karme-lowa 10.09.19, 19:45
    Coś mi się nie zgadza. Najpierw chcesz na wywiadówce dżihad nauczycielowi z wf robić, a teraz okazuje się, że dzibdziusie same poszły do dyrektora???
  • pasquda77 10.09.19, 19:59
    Rany , co z wami?Takie są dzieciaki z klasy mojego syna , jeśli dzieje im się krzywda to idą do wychowawczyni bądź do dyrektora .Nie idą skarżyć i szlochać że zmokli tylko mówią że im to nie odpowiada.Pewnie zaraz zaś mnie zwyzywacie od kłamców -wychowawczyni na wywiadówce stwierdziła że cieszy się że ma takie asertywne dzieciaki w klasie i że poradzą sobie w życiu.Pisałam wcześniej że okazało się że nauczyciel miał dawno zwracaną uwagę przez innych wych.i dyrektora że jak pogoda do bani to nie ciąga dzieciaków po mieście a ćwiczy na sali w szkole
    A teraz hop emateczko z wiadrem pomyj !!!Bawcie się dobrze durne baby 😘😘😘
  • slonko1335 10.09.19, 20:15
    No to skoro takie te dzieciaki to po co chciałaś lecieć na skargę skoro wiadomo było ze same to zrobią bo straszna krzywda się stała ze nieodpowiednio ubrane...zmokly? Nauczyciel powinien na zebranie przyjść i zrobić dziad ze dziubdziulki odpowiednio do pogody ubrać się nie potrafią. ...

--
  • vasaria 10.09.19, 20:59
    Czyli jest wolna sala w szkole ? To po co w ogole ich ciąga ? Totalnie się ta twoja opowieść nie klei tongue_out. Zadałaś pytanie, przeliczyłas się - bo jak raz forum było bardzo zgodne, a teraz głupio chcesz wybrnąć ...
  • pasquda77 10.09.19, 21:03
    vasaria napisał(a):

> Czyli jest wolna sala w szkole ? To po co w ogole ich ciąga ? Totalnie się ta t
    > woja opowieść nie klei tongue_out. Zadałaś pytanie, przeliczyłas się - bo jak raz forum
    > było bardzo zgodne, a teraz głupio chcesz wybrnąć ...
    Ojapierdole weź książki pisz skoro masz taką wyobraźnię😂😂😂
  • pasquda77 10.09.19, 21:07
    Zresztą na co mi by to było?Jesteśmy tu zbieraniną obcych sobie ludzi , dla was jestem pasquda , a nie Basią , Anią czy Jadzią z sąsiedztwa...nie zależy mi na waszym poklasku , zapytałam i tyle , do wy dorabiacie sobie ideologię.
  • spirit_of_africa 10.09.19, 23:08
    pasquda77 napisała:

> Zresztą na co mi by to było?Jesteśmy tu zbieraniną obcych sobie ludzi , dla was
    > jestem pasquda , a nie Basią , Anią czy Jadzią z sąsiedztwa...
    Od dzisiaj dla mnie jesteś tępotą. Wyjątkową. A sadzać po poziomie agresji w twoich ostatnich wpisach to jednak coś cię opinia zbieraniny obcych ludzi obchodzi 😹
  • ichi51e 10.09.19, 21:48
    To co tak przezywasz skoro dzieciaki same potrafia dzihad zrobic?

--
  • rexona_sport 13.09.19, 12:13
    Umieją robić dżihad a nie umieją dotrzeć do szkoły już nie mówiąc o ubraniu się na jesienna pogodę, strach bierze jaka przyszłość nas czeka
  • mikams75 12.09.19, 13:38
    zastanawiajace jest jak przezyly do tej pory w polskim klimacie a nie tylko jak w ten deszczowy dzien dotarly do szkoly wink
  • sabciasal 12.09.19, 11:09
    proponuję zaopatrzyć dzieciątko w ósmej klasie szkoły podstawowej w kurtkę przeciwdeszczowa, najlepiej składaną w kostkę.
    wtedy dziubdzius nie zmoknie, nawet jesli mama zniknie razem z samochodem z zasięgu jego wzroku.
  • iimpala 13.09.19, 11:05
    pamietam, jak moja wuefica wywalała nas na boisko w pierwsze przymrozki, w kostiumach, z bluzą na grzbiecie co najwyżej (jak która miała).
    Też był wrzask (nasz, bo rodzice wtedy jacyś mało przejmujacy sie byli). Nic to nie dało a my przeżyłysmy i to raczej w dobrym zdrowiu.
    No ale to była szkola sportowa a wuefiści po AWFie.
    W szatniach sali gim były prysznice, trzeba było mieć ręczniki na stanie i mozna było doprowadzić sie do porządku, po WFie.
    Było to dziesiąt lat temu, teraz jest gorzej?
  • majaa 13.09.19, 11:34
    Tiaaa… oczywiście najlepiej zrobić awanturę WF-iście, bo to wszystko jego wina. Nie dość, że sobie złośliwie wykombinował wyjście do innej szkoły akurat specjalnie w ulewę, to jeszcze nie przewidział, że 15-latki i ich rodzice nie potrafią ogarnąć ubrania stosownego do pogody.
  • olamka1 13.09.19, 12:28
    big_grin
  • gosia_t 13.09.19, 12:40
    Nawet moj 3 latek wie, ze jak leje to zaklada gumowce, kurtke przeciwdeszczowa i bierze parasol ze soba.

--
    Pozdrawiam Gosia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka