Dodaj do ulubionych

Moje netflixowe rozczarowanie

10.09.19, 15:22
Siedzę na zwolnieniu i oglądam co polecają
Póki co porzuciłam po 2 odcinku Hemlock Groove a po pierwszym Glitch ( Filmweb pieje nad nimi z zachwytu).
A wy macie takie?

--
http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
Edytor zaawansowany
  • memphis90 10.09.19, 15:28
    Polecany tu "Affair". No ile można seksow i seksow pokazywać, to nie jest ekscytujące, po 15 scenie sapania z rzędu robi się nudne. I, sorry, ale bohaterowie są w zasadzie wstretni i nie można ich lubić - gość mający w dupie żonę i 4 dzieci radośnie wyznaje, że zdrada to jego świadomy wybór i zdradza żonę, bo chce sobie wsadzić w inną dziurę? Jak można lubić takiego ch...ja? I ta biedna zdradzana żona, w ogóle w serialu pominięta jako postać - tylko Noah i Alison, Alison i Noah....

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • pani_tau 10.09.19, 15:39
    Helen ma spory udział czasowy, żałuję, że nie znoszę aktorki, która ją kreuje.

• szeptucha.z.malucha 10.09.19, 15:45
    Co kto lubiwink ja the affair ogarniam piąty sezon.
    Mnie pasują historyczne „Marco Polo”.
    Lubię też „Outlander” ale to z podróżowaniem w czasie - podoba mi się zderzenie mentalności XX w. z XVIII.
  • czarniejszaalineczka 10.09.19, 16:03
    ksiezki lepsze

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • szeptucha.z.malucha 10.09.19, 18:27
    „Outlander”? Właśnie mam ochotę ale szybciej zleci film niż książka. Jednak mam chrapkę.
  • marianna1960 10.09.19, 20:10
    Lepszy jest Poldark
  • biala_ladecka 11.09.19, 13:47
    Wybacz ale ksiazek Diany Gabaldon nie da sie czytac.

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • szeptucha.z.malucha 11.09.19, 13:50
    A co Ci się nie podoba?
    Ja jej nie czytałam ale stawiając książki w kolejkę wolę wiedzieć, czy nie stracę czadu lub pieniędzy.
  • biala_ladecka 11.09.19, 22:13
    Choc sam serial jest raczej niskich lotow, mam wrazenie, ze scenarzysci i tak wykonali tytaniczna robote biorac pod uwage material wyjsciowy. Waham sie czy lepszy byl fragment kiedy Jamie pobil Claire, czy ten kiedy niecala dobe po brutalnym, wielokrotnym gwalcie radosnie bzykali sie w cieplych zrodlach. Ale przyznaje, ze nie czytalam, a jedynie przelecialam wzrokiem pierwsza czesc.

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • czarniejszaalineczka 12.09.19, 06:52
    > czy ten kiedy niecala dobe po brutalnym, wielokrotnym gwalcie radosnie bzykali sie w cieplych zrodlach

?????

--
  • elenelda 10.09.19, 20:56
    Outlandera też nie strawiłam (w tym przypadku pierwszy tom książki odłożyłam po przeczytaniu z ulgą i przekonaniem, że po kolejne nie sięgnę).
  • senin1 11.09.19, 09:01
    Marco Polo nie ogladalam, ale sprawdze

z historycznych obejrzalam "Baolivar'a",,, do konca, czyba e sto odcinkow. Niezly.
    bo ja lubie "kostiumowe"
    nie znosze "biur I mieszkan" na przemian
    Morocco widzialas, tez przyjemniutki, hiszpanski,
  • irisq 11.09.19, 13:30
    Marco Polo - genialny, fascynujące intrygi, ogrom ciekawych wątków... I jak zagrany! Obejrzałam dwukrotnie - za każdym razem z ogromną przyjemnością smile
  • amsterdama 10.09.19, 17:39
    Podpisuję się.
  • jan.kran 10.09.19, 18:10
    OITNB. Obejrzałam pół odcinka,pierwszy raz odpadłam tak szyko z reguły daje serialom szansę kilku odcinków.Tak masakrycznie irytowała mnie aktorka grająca główną role że nie dałem rady
  • troompka 10.09.19, 18:24
    chyba sie za bardzo na tym seksie skupiłas smile-serial ma inne wątki i nawet ładnie sie rozwijają z czasem....
  • kropkaa 11.09.19, 23:19
    Alison lubię z Luthera, tu ma taki smutek i sobie i melancholię, i dobrze to pokazuje grą. Noah jakoś mi nie podchodzi tak do końca. Zaczęłam przed urlopem i teraz oglądam dalej po trochu, mam nadzieję dotrzeć do końca.
  • elenelda 10.09.19, 20:53
    Zgadzam się. Po pierwszym sezonie miałam po dziurki w nosie Noah i Alison. Jedno z większych rozczarowań serialowych.
  • szara_w 11.09.19, 09:01
    Mnie też Affair odepchnął, choć pierwszy sezon zmęczyłam. Nie mogłam ich lubić. Nie mogłam na Alison patrzeć. Denerwowali mnie okropnie, tak ot po prostu..
    Aż sie teraz denerwuję tongue_out

--
    "Ucz się czekać, bo albo zmienią się rzeczy, albo twoje serce"
  • milka_milka 12.09.19, 06:58
    O to to!!!! Też uważam ten serial za beznadziejny!

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • araceli 12.09.19, 07:31
    memphis90 napisała:
    > Polecany tu "Affair". No ile można seksow i seksow pokazywać,

Uwielbiam ten serial ale jakoś wielkiej ilości sesku nie zauważyłam.

> bohaterowie są w zasadzie wstretni i nie można ich lubić

A to dobry serial to niby sympatyczni bohaterowie tworzą??? Czego to się człowiek nie dowie wink

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • obrus_w_paski 12.09.19, 07:33
    Ja na te aktorkę co gra Allison nie mogę patrzec już od luthera. Przez nią nie nie mogłam nawet skończyc 1 odcinka affair. Ona Ma naprawdę odstręczająca twarz, usta jakby rozciągnięte torturami, masakryczne brwi, wyraz twarzy obrażonej żaby, chociaż właściwie trudno powiedzieć kiedy ona jest obrażona/ szczęśliwa/ zadowolona. ZAstanawiam się, czy taka jej uroda czy to jakaś bardzo złe zrobiona operacja?
  • dyzurny_troll_forum 10.09.19, 15:28
    tojamarusia napisała:

> Siedzę na zwolnieniu i oglądam co polecają
    > Póki co porzuciłam po 2 odcinku Hemlock Groove a po pierwszym Glitch ( Filmweb
    > pieje nad nimi z zachwytu).
    > A wy macie takie?

Nie!
    My jak zaczynamy to paczymy do samego końca!

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • pani_tau 10.09.19, 15:31
    Pierwszego nie znam, drugi mnie nie zachwycił w ogóle. Dużo lepsze seriale podobne do Glitch to francuski Les Revenants czy jego amerykański remake The Returned.
    Polecam "Detektywa" część trzecią; Good Girls; Ozark; Miłość, Śmierć i Roboty.
  • pani_tau 10.09.19, 15:34
    Źle zrozumiałam i tę, które wymieniłam to właśnie polecam.
    Z rozczarowań to właśnie Glitch. Poza nim to After Life.
  • marianna1960 10.09.19, 15:31
    Dom z papieru po dwóch odcinkach dałam sobie spokój.
  • pani_tau 10.09.19, 15:36
    O, ja wymieklam w połowie pierwszego odcinka.
    Jeszcze "Rozwód", w ogóle mnie nie zainteresowali rozwodzący się bohaterowie.
  • agata_abbott 10.09.19, 16:49
    Pierwsza i druga serie obejrzałam, chociaż pod koniec to już z poczucia obowiązku. Trzecia zaczęłam (namawiana przez brata), ale dałam spokój po pierwszym odcinku. Za bardzo absurdalne jak na moj gust smile

--
    teoriachaosu.blog/
  • troompka 10.09.19, 18:28
    podpinam się pod dom z papieru-wlasnie kolejni znajomi mnie namawiają, moze sie poświęcę i podejdę jeszcze raz.....
  • elenelda 10.09.19, 21:00
    Ja już po pierwszym. To kolejne rozczarowanie na mojej liście.
  • kropkacom 10.09.19, 15:41
    Seriale i filmy na Filmweb poniżej siódemki (ocena) nie są na tyle dobre aby się zawsze podobały big_grin Takie średniaki raczej. Oczywiście są też fajne średniaki.
  • kryzys_wieku_sredniego 12.09.19, 14:34
    Przestań, tam filmy kasowe typu fantazy, s-f mają maxa.
    Czasami jak trafisz niszowy dramat który oceniło 5 osób na max pkt. to to jest wiarygodna opinia
  • czarniejszaalineczka 10.09.19, 15:45
    mam inaczej
    ogladam to co mi sie podoba a nie to co polecaja tongue_out

--
  • marianna1960 10.09.19, 16:09
    To masz dużo czasu bo ciężko tak trafić. Czytam opinie krytyków czy z Metacritic czy z Rotten Tomatoes lub na IMDB
  • czarniejszaalineczka 10.09.19, 16:27
    nie ma ulubionych gatunkow aktorow rezyserow ?

--
  • lauren6 10.09.19, 18:15
    Ja nie przebrnęłam przez Dark.
  • sham-anka 10.09.19, 18:15
    To coś z Marie Kondo. Nie miałam oczekiwań ale byłam ciekawa o co takie halo. Doszłam gdzieś do połowy pierwszego odcinka gdzie samiec ze swadą opowiadał, że on to chce żeby było poprane i poskładane, a jego żona (młoda matka z drobiazgiem) to tak średnio to robi. A żona siedziała obok cała czerwona, wszystko jej drgało z upokorzenia i wk*rwu i widać było, że myślała, że gdyby nie kamera, normy społeczne oraz fakt, że jest od pana zależna finansowo to by mu przywaliła chętnie w nos. Wtedy się z serią pożegnałam, bo sama też mu chciałam przywalić a nie było jak.
  • jak_matrioszka 12.09.19, 14:40
    Dobra jesteś, ja do połowy nie dałam rady, poddałam sie wcześniej...
  • kropkaa 10.09.19, 18:25
    Dom z papieru i Narcos po połowie jednego odcinka odłożyłam na później. Gdzie jest mój agent - moze być, ale przyspieszyłabym o jakąś 1/3, tak, żeby odcinek max. 40 min. trwał, utknęłam na II serii zdaje się. Orange is the new black - seria, w której trwa bunt była dla mnie nie do przejścia i na tym stanęłam. Ostatnią bym obejrzała nawet, ale nie wiem, czy to na sens, bo nie dam rady narobić.
  • jak_matrioszka 12.09.19, 14:39
    My jesteśmy na 3 serii Domu i ta już mi sie podoba, pierwsza ogladałam do końca tylko dla treningu dyscypliny wink
    Narcos jest OK, może trzeba sie przyzwyczaić do formuły.
    Wyje z bólu podczas Santa Clarita Diet, a to też było na forum przez kilka osób polecane. Oraz Lucifer, gdzie jeszcze główna postać mnie jeszcze obrzydza, jakoś wybitnie mi ten typ urody nie odpowiada tongue_out
  • madame_edith 10.09.19, 23:16
    W zadnym serialu mnie tak nie wpieniali bohaterowie jak w domu z papieru, porzucilam po 3 odc.
    Z filmow chcielismy z synem obejrzec dirty grandpa, totalny niesmak, a poczucie humoru mamy bardzo pojemne.
  • heca7 11.09.19, 07:09
    Dom z papieru. Dwa razy zaczynałam i odpuszczałam. Za to mąż, córka i syn zadowoleni i obejrzeli całość. Oraz drugi sezon Dark. Wytrzymałam do końca ale aktorzy i ich sposób gry był dla mnie niestrawny i totalnie sztuczny.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • mamauleczki 11.09.19, 08:54
    Och, bo to są jakieś horrory science fiction. Chyba tylko dla fanów gatunku. Ja oglądam thrillery, dramaty i kryminały a najchętniej połączenie tych trzech gatunków. Nie wiem, które z nich są dostępne na Netflixie, być może część już widziałaś bo to już "klasyki", ale może coś przypadnie Ci do gustu, w każdym razie serdecznie polecam: he Killing (wersja amerykańska), Dexter, Breaking Bad, Broadchurch, The Fall, Luther, The Missing, Stranger Things, One of Us, Marcella, The Handmaid's Tale, The Night Manager, Secrets and Lies, The Night Of,The Loch, Unforgotten, Thirteen, Marchlands, What Remains, Trust me, No second chance, La Mante, Dr Foster, The Replacement, Paranoid, Fortitude, Ófærð, The Level, Hit&Miss, Happy Valley, Ozark, Chance, Good Behavior, Homeland, Black Mirror, Fargo, Big Little Lies.
  • bywalec.hoteli 11.09.19, 22:21
    Affair, Dark, Black Mirror

--
    Lato smile
  • yuka12 12.09.19, 14:22
    Netflix jako całość. Po objrzeniu paru filmów dokumentalnych, kilku seriali, nie mogę znaleźć nic dla siebie. Papka. Dzisiaj weszłam, przejrzałam zawartość i wyłączyłam.
    Zamiast tego zaczynam czytać nowy kryminał 😀.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • chocolatemonster 12.09.19, 14:37
    Zabijcie mnie ale odlozylam 'Peaky Blinders' po trzech odcinkach...
  • yuka12 12.09.19, 14:48
    Ja w połowie pierwszego odcinka. Dom z papieru obejrzałam w przelocie (mąż jesy fanem) - nie wciągnęło mnie na tyle, żeby usiąść i obejrzeć w całości. Podobnie OITNB, Black mirror i coś tam jeszcze. Bo mój mąż ogląda Netflix namiętnie smile.
    Ja wiele seriali brytyjskich obejrzałam już wcześniej na BBC czy innych kanałach, więc Netflix w tym zakresie to dla mnie odgrzewane kotlety.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka