Dodaj do ulubionych

A propos Chadów, beta-bankomatów i samczych braci

10.09.19, 16:12
Dokształciłam się w tym temacie i zastanawiam się nad racjami braci samców, którzy narzekają na współczesne kobiety. Schemat, o jakim mówią jest prosty: młoda kobieta bawi się z "samcami alfa", "Chadami", zachodzi w ciążę, zostaje samotną matką (lub nie zachodzi, ale nie tworzy związku), przekracza 30-stkę i dopiero wtedy zwraca uwagę na pozostałych mężczyzn, szukając "beta-bankomatu", czyli faceta, który albo będzie łożył na jej dziecko (z "Chadem"), albo po prostu jej to dziecko zrobi i będzie ją utrzymywał. Szczerze pisząc bardzo zdziwił mnie ten schemat, bo wśród swoich bliższych i dalszych znajomych nie znam ANI JEDNEGO tego typu przypadku. Pytam więc: o co tak naprawdę tym mężczyznom chodzi? Czy to, o czym piszą jest aż tak powszechne? Nie mogę jakoś w to uwierzyć... Nie do końca rozumiem problem, którego de facto nie widzę (na masową, czy chociażby większą skalę).
Edytor zaawansowany
  • kryzys_wieku_sredniego 10.09.19, 16:25
    Oni szukają lasek wśród instacelebrytek a nie wokół siebie.
  • bigzaganiacz 10.09.19, 16:33
    przekracza 30-stkę i dopiero wtedy zwraca uwagę na pozostałych mężczyzn, szukając "beta-bankomatu",

nie ona uwage zwraca, to na nia uwaga jest zwracana co raz mniejsza

• sofia_87 10.09.19, 16:47
    Alez wciąż zwracja wieksza uwagę plci przeciwnej niż bracia samcy, niezależnie od wieku smile
  • bigzaganiacz 10.09.19, 16:57
    Alez wciąż zwracja wieksza uwagę plci przeciwnej niż bracia samcy,

tyle ze uwaga jest ze strony panow 60+ i to tez chyba im srednio pasuje
  • sofia_87 10.09.19, 17:01
    Sadzisz, ze kobiety po 30 zwracają uwagę jedynie panow po 60?
    Dookoła mnie jest mnóstwo zwiazkow osob po 30, roznica wieku to 2-5 lat i nie zawsze to kobieta jest mlodsza.
    Owszem znam związki panow 60+ z paniami 30 albo nawet 20+, ale zwykle sa to drugie lub 3 zony, a panowie sa bardzo, bardzo zamozni
  • sofia_87 10.09.19, 16:46
    Oni po prostu sa frustaratami z III-IV ligi, którym marza się kobiety z ligi pierwszej, ewentualnie drugiej. Nie maja na nie szans, wiec glosza wszem i wobec jakie to te kobiety sa okropne. W sumie z zadnym z BS żadna kobieta nie będzie chciała stworzyć związku dla pieniędzy gdyż ich nie maja smile
    Ostatnio był wateczek, w którym forumki opisywaly, ze ten guru BS ma zamiar zrobić mature i pojsc na studia, panowie oczywiście się napalili na studentki bez zadnej refleksji, gdyż szczerze watpie aby jakakolwiek zdrowa 20 latka była zainteresowana niemal 40 letnim trwale bezrobotnym frustratem z wieczna biegunka smile.
    Oczywiście to tez pewnie będzie temat do wyzalen smile
    A problem jest w nierealnych oczekiwaniach, faceci którzy nie marza o modelkach pracując w obsłudze klienta w Castoramie, zwykle znajduja swoje drugie polowki
  • bigzaganiacz 10.09.19, 16:55
    Oni po prostu sa frustaratami z III-IV ligi, którym marza się kobiety z ligi pierwszej,

a kim sa kobiety z IV ligi ktore wyobrazaja sobie nie wiadomo co i szukaja ksiecia ?
  • sofia_87 10.09.19, 17:03
    One zwykle po 30 urealniają wymagania albo zostają samotnymi matkami.
    Widziales kiedyś forum siostr samic obrzucających inwektywami atrakcyjnym facetow tylko dlatego, ze oni ich nie chcą?
  • bigzaganiacz 10.09.19, 17:05
    idziales kiedyś forum siostr samic obrzucających inwektywami a

nie musialem dlugo szukac

forum.gazeta.pl/forum/w,567,168664929,168664929,Rolnik_szuka_nowa_edycja.html
  • sofia_87 10.09.19, 17:11
    Akurat komentujące tu kobiety sa zwykle w szczęśliwych związkach, po prostu wysmiewaly się z wiejskich inceli z wymaganiami z kosmosu
  • triismegistos 10.09.19, 16:48
    Rili? Naprawdę potraktowalaś poważnie pojękiwania incelozy?

--
    Rodziny niepełne i nietradycyjne to te, w których nie ma kota.
  • bigzaganiacz 10.09.19, 16:59
    https://img7.dmty.pl//uploads/201512/1450649170_8iuvny_600.jpg
  • starczy_tego 10.09.19, 18:04
    😅 takie obrazki to na serio???
  • cauliflowerpl 10.09.19, 18:14
    Tak. Na forum Bracia Samcy podstawowe źródła informacji to mem oraz vlog.
  • 45rtg 12.09.19, 10:39
    bigzaganiacz napisał(a):

> img7.dmty.pl//uploads/201512/1450649170_8iuvny_600.jpg[/img]

Zaskoczyłeś mnie. Spodziewałbym się po tobie raczej mema z owieczką.
  • hungaria 10.09.19, 17:00
    A kto to jest Chad? Bo mnie się kojarzy tylko z chorobą afektywną dwubiegunową, może słusznie?...
  • sofia_87 10.09.19, 17:04
    Chad to samiec alfa, który w wieku 15 lat ma większe doświadczenie seksualne niż 40 letni incel smile
  • bywalec.hoteli 10.09.19, 17:07
    Wikipedia podaje ze to raczej prztglup niż samiec alfa

--
    Lato smile
  • sofia_87 10.09.19, 17:13
    A może incelopedia?
    Ale nawet bedac przygłupem, Chad zalicza panienki, a incela zalicza jego wlasna raczka smile
  • bywalec.hoteli 10.09.19, 18:01
    Dużo pan na emamie ma jakaś obsesje na punkcie inceli. Szczerze mówiąc to zadnego nie spotkałem. Każdy facet nawet mały, gruby i brzydki ma albo miał babę i to czesto niejedną. Może w trakcie studiów to jeszcze nie wszyscy mają. Znacznie częściej spotykam kobiety, o których mogę myśleć, ze są seksualnie w celibacie (i to często atrakcyjne, zgrabne dziewczyny!). Czyli głodnemu chleb na mysli Sofio 87?

--
    Lato smile
  • lauren6 10.09.19, 18:07
    > Szczerze mówiąc to zadnego nie spotkałem

Potknąłbyś się o józka, przeszedł dalej i nawet byś na niego nie spojrzał.
  • bywalec.hoteli 10.09.19, 18:11
    Jozek po pierwsze miał kiedyś babę a po drugie mam wrazenie ze tak trolluje na nieudacznika żebyście go pocieszały

--
    Lato smile
  • lauren6 10.09.19, 18:14
    Nigdzie nie jest powiedziane, że incel to prawiczek.

• sofia_87 10.09.19, 18:20
    Dokładnie
    Poza tym za dobre to trollowanie , aby nie było prawdziwe. Zresztą oprócz mnie, radzacej mu terapię, żadna go przecież nie pociesza
  • bywalec.hoteli 10.09.19, 23:01
    Nie, bez przesady, on nie może być taki prawdziwy big_grin Zgrywa się z was i tyle.

--
    Lato smile
  • triismegistos 11.09.19, 08:37
    Józek od lat smęci na forach. Jeśli to trolling to uprawiany tyle lat z takim zapałem też o czymś świadczy.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • sofia_87 10.09.19, 18:14
    Pudło smile
    Mam męża i dwoje dzieci, od kilkunastu lat nie wiem co to celibat smile
  • tanebo6.0 10.09.19, 18:18
    Tu jestem.
  • sylwester.z.kolonii 10.09.19, 18:28
    Nawet jak zalicza, to płytkie i puste. A jak inteligentna zabawia się z płytkim i tępym Chadem, to dla mnie popełnia swego rodzaju niesmaczny mezalians.
  • sofia_87 10.09.19, 18:34
    A w odwrotna stronę to nie jest mezalians? ☺
  • sylwester.z.kolonii 10.09.19, 18:39
    Nie wiem, nie interesują mnie wybory innych facetów.
  • lauren6 10.09.19, 18:06
    > Szczerze pisząc bardzo zdziwił mnie ten schemat, bo wśród swoich bliższych i dalszych znajomych nie znam ANI JEDNEGO tego typu przypadku.

Zaraz Ci tu wpadnie riki i zacznie sypać przykładami z rękawa. A na koniec będzie płakał, że nazywamy jego znajomych patologią.
  • sofia_87 10.09.19, 18:18
    Tak, opis siostry pana wrobionego w więzienie z wielkim przyrodzeniem przecież nie miał nic wspólnego z patologia ☺
  • memphis90 10.09.19, 19:23
    Uposledzonego umysłowo pana, który swoje wielkie przyrodzenie pokazuje siostrze i ma dziesiątki partnerek seksualnych...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • auksencja15 10.09.19, 19:47
    Umarłam big_grin
  • triismegistos 10.09.19, 22:24
    No wiesz, musi być jakieś logiczne wytłumaczenie dlaczego notorycznego dłużnika uprzykrzajacego sąsiadom życie przymknęli za bójkę z policją.

--
    Rodziny niepełne i nietradycyjne to te, w których nie ma kota.
  • tetetana 11.09.19, 09:32
    Cóż, zawsze można znaleźć kontrprzykłady. W swoim środowisku nie mam też np. morderców, co nie znaczy, że oni nie istnieją itp. smile Cały problem ktoś tu dobrze podsumował: bracia samcy chcą niuni-modeleczek, towaru 7+/10, żeby na nich leciały i niczego nie oczekiwały w zamian. Tymczasem nawet słabe 3/10 na nich nie lecą bezwarunkowo, bo nawet te istotnie brzydkie mają swoje wymagania i stąd ich frustracja. Proste i logiczne, ale jakoś oni tego pojąć nie mogą. Przestaję się dziwić, że nie tylko ci "samcy alfa", ale zwykli ogarnięci faceci, co jak ich przyciśnie to znajdą chętną, gardzą nimi. BS to chyba najżałośniejsza grupa mężczyzn...
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 16:34
    Każdy facet chce maksymalizować swoje zyski, czyli jeśli jest z urody nie wiem 4/10, to walczy by zdobyć jak najlepszą. Jeśli włożył dużo pracy w rozwój, sylwetkę, zarobki, zdobycie własnej nieruchomości itp. to logiczne że w zamian chce kobietę która w skali plasuje się trochę wyżej niż on.
  • sofia_87 11.09.19, 16:39
    Ale zdajesz sobie sprawę, ze kobieta myśli tak samo, czyli chce kogos kto plasuje się w skali wyżej niż ona? Albo pod względem urody albo zasobow?
  • jeziorowa 11.09.19, 16:53
    Każdy (nawet 1/10) chciałby partnera/partnerkę 10/10. Realizacja takich życzeń nie jest jak wiadomo możliwa. W rzeczywistości facet 4/10 jeżeli ma dodatkowe przymioty może liczyć na panią 5-6/10 i ona będzie miała dodatkowe duże wymagania lub partnerkę 4/10 lub panią 2-3 bez wymagań. Pani 7-8/10 może się krótko zabawić panem 4/10, bo przegrała zakład z koleżankami.
  • cauliflowerpl 11.09.19, 17:30
    "Pani 7-8/10 może się krótko zabawić panem 4/10, bo przegrała zakład z koleżankami."
    😂😂😂😂😂😂 ty brutalu!
  • jeziorowa 11.09.19, 17:42
    Oczywiste jest, że pani 7-8/10 będzie chciała pana 9-10/10 (i jeśli ma duże dodatkowe atuty to jej się uda), pewnie zadowoli się 7-8/10 albo będzie królowała panu 6/10. Nie ma powodu (poza rozrywkowym, zabawowym, zakładowym itd) aby zerknęła przychylnie na pana 5/10 lub niżej.
  • triss_merigold6 11.09.19, 17:47
    Ludzie dobierają się na mniej więcej tym samym poziomie atrakcyjności lub (nie)atrakcyjności, przy czym nie chodzi wyłącznie o wygląd, ale też: urok osobisty, temperament, energetyczność, możliwości wyboru, postrzeganie przez płeć przeciwną etc.
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 18:12
    No właśnie to postrzeganie przez płeć przeciwną myślę dla kobiet jest dziś ważne u faceta
  • sofia_87 11.09.19, 17:59
    Przynajmniej jest szczera, a do forumowych inceli moze wreszcie dotrze, że na 20-30 latkę powyżej 4/10 to będą mieli szansę, ale tylko po wygraniu w lotto ☺
  • cauliflowerpl 11.09.19, 18:26
    Najlepsze jest to, że to był dość popularny motyw w głupawych filmach dla nastolatków tylko... w drugą stronę.
  • triss_merigold6 11.09.19, 18:31
    Znam przynajmniej 5 kobiet, które w wieku ok 20-30 lat zaliczyły taki rzut turpizmu.
  • lauren6 11.09.19, 18:48
    Haha, też miałam taki epizod.
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 18:51
    Czyli bawiłaś się być może uczuciami tego faceta/tych facetów, Lauren.
  • triss_merigold6 11.09.19, 19:02
    Z mojej perspektywy to był akt szlachetnego humanitaryzmu, mogłam poczuć się jak matka Teresa, że czynię dobro.
  • lauren6 11.09.19, 19:15
    O toto 🤣
  • kobieta_z_polnocy 11.09.19, 21:30
    triss_merigold6 napisała:

> Z mojej perspektywy to był akt szlachetnego humanitaryzmu, mogłam poczuć się ja
    > k matka Teresa, że czynię dobro.

A wiesz, że to akurat jest jedna z tych rzeczy, która mnie najbardziej przeraża u mężczyzn? My niby tak humanitarnie okazujemy tym wszystkim 1/10 dobroć i jesteśmy miłe (bo tu nawet nie o musi chodzić o seksy), a oni niemal zawsze zinterpretują to w jakiś pokrętny sposób - albo zaczynają kogutkować albo źle odczytują, i potem automatycznie obwiniają te złe kobiety.
    Kurczę, świat wyglądałby zupełnie inaczej, gdyby faceci mieli choć odrobinę samokrytycyzmu i realnego postrzegania własnej wartości.
    Ja nie wiem, czy to jakaś chemia w mózgu czy wychowanie, ale oni prawie nigdy nie widzą swoich braków, incele i nie-incele. A potem z tego infantylnego bólu idą bić, mordować i gwałcić.
  • triss_merigold6 12.09.19, 12:21
    Tak, u facetów ten brak krytycznej oceny własnych szans i snucie jakichś rojeń są przerażające. Typ zamiast się cieszyć, że w ogóle mu się trafiło obcowanie z królową parkietu czy inną panią urodowo o 5 oczek wyżej, być wdzięcznym i po wszystkim spłynąć cichutko, zaczyna mieć jakieś fochy, trudne pytania, narzuca się. No ludzie... chyba nie sądził, że to było serio.
  • jeziorowa 11.09.19, 19:15
    sylwester.z.kolonii napisał:

> Czyli bawiłaś się być może uczuciami tego faceta/tych facetów, Lauren.
    Takie jęczenie, granie na wyrzutach sumienia, analizowanie pierdół (cytat to tylko mały przykładzik) itd to minus 1 lub minus 2 (w zależności od natężenia) odjęte od atrakcyjności faceta. Jeżeli więc gdy milczysz to jesteś 4/10 to przy takich stękach zamieniasz się w 2-3/10, czyli jeśli złapiesz panią 4/10 to jesteś super farciarz i licz się z dużymi wymaganiami.
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 19:43
    Więc czasem po prostu lepiej być samemu, niż tylko się pogrążać w beznadziei.
  • jeziorowa 11.09.19, 19:48
    No to bądź sam jeżeli nie zadowala cię pani 4/10. Pani 5/10 lub wyżej na stałe jest poza twoim zasięgiem tak samo jak stołek prezesa NBP.
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 20:03
    Nic nie wiesz o tym, jak stoję wizualnie. Może nie mam jakiejś super pięknej twarzy, ale raczej sympatyczną. Sylwetkę obecnie szczupłą i wysportowaną i parametry ilości mięśni oraz tłuszczu jak u sportowca. Wiek biologiczny dużo młodszy. Bywają takie miesiące, że brzuch płaski jak deska. Gdybym miał inny charakter i był np. dominującym, władczym dyrektorem to myślę że byłbym odbierany jako nawet atrakcyjny facet. Tak obiektywnie, to mój wygląd nie jest jakoś tragiczny ale musiałby iść w parze z temperamentem i charakterem twardego samca który nie boi się bić jak trzeba bo szkoda mu ząbka tracić.
  • lauren6 11.09.19, 20:10
    Czyli pewnie jesteś sam nie z powodu wyglądu, ale dlatego, że masz coś nie tak z charakterem.
  • olena.s 12.09.19, 00:54
    Jesteś nudną, egocentryczną męczybułą. Na forum nie wykazujesz się, stwierdzam z przykrością, ani jedną pozytywną cechą. Ani subtelnością, ani poczuciem humoru, ani przyjaznym nastawieniem do świata, ani dowcipem. Nie wykazujesz też żadnych cech potencjalnie interesujących - intelekt, wiedza, marzenia, hobby, oczytanie. Przeciwnie, jesteś negatywny, monotonny, nieciekawy innych, skoncentrowany na sobie i swoich urazach.
    Przy takim zestawie wizualnie musiałbyś być jak Clooney żeby poleciała na ciebie jakaś nie-desperatka.
  • bazia8 12.09.19, 08:09
    Może potknie się o niego kobieta w typie pielęgniarki?

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • triss_merigold6 11.09.19, 18:36
    Aha, w filmach dla nastolatków na koniec pasztet okazuje się łabędziem, w życiu niestety to tak nie działa i rano pan jest brzydki jak był. tongue_out
  • cauliflowerpl 11.09.19, 18:45
    True story.
  • triss_merigold6 11.09.19, 17:35
    Nie tylko.
    Bywają także fazy turpistyczne, głównie z nudów i pod wpływem alkoholowego impulsu. Faza turpistyczna polega na przespaniu się z kimś, kto wizualnie kompletnie się nie podoba, po to, żeby sprawdzić czy z brzydkim facetem też może być dobrze/przyzwoicie w łóżku.
    Otóż, może, ale na krótkim dystansie.
  • snakelilith 11.09.19, 18:19
    Właśnie to samo chciałam napisać. Nie wierzę bowiem, że ta józkowa laska, po której płacze latami, poszła z nim do łóżka na trzeźwo. By jednak zapobiec kolejnej tasiemczej dyskusji o lini włosów, nie o urodę tu chodzi, bywają faceci brzydcy jak noc, ale posiadający to erotyzujące coś, co przyciąga najatrakcyjniejsze kobiety. Serge Gainsbourg był takim przykładem.
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 18:50
    A puntku widzenia mężczyzny takie eksperymenty nie są zbyt apetyczne tj. może się na to skusić facet bardzo pewny siebie, o silnych nerwach po którym wszystko spływa jak po kaczce.
  • ania_2000 11.09.19, 22:19
    a ty widac jestes slaby brzydal, do tego kurdupel, bez charakteru, wiec ciesz sie, ze zyjesz w czasach, gdzie mozesz chociaz wirtualnie podyskutowac z kobietam.
  • agaagaaga123 11.09.19, 23:34
    Tak, ja znam wiele takich kobiet ale opisuję tę sytuację inaczej. Kobiety, które jako młode dziewczyny miały nabite głowy romantycznymi pierdołami (same ich nie wymyśliły, heloł, skądś się u nich w głowach wzięły, może np z popkultury młodzieżowej) i wpakowały się w niejeden związek z przystojnym durniem lub sukinsynem, zanim dorosły, zmądrzały, wyciągnęły wnioski i zaczęły dostrzegać i cenić w facetach inne cechy, takie, dzięki którym facet jest dobrym partnerem na życie i ojcem dzieci.
  • sylwester.z.kolonii 12.09.19, 05:19
    A mnie by to brzydziło, jakby kobieta wcześniej była tak płytka i pusta, że leciała na przystojnych durni o mózgu wielkości jak u krokodyla.
  • agaagaaga123 12.09.19, 07:42
    Panowie też lecą na panie z mózgiem wielkości orzeszka a wielkim cycem. I też niektórzy mądrzeją jak im testosteron nieco przestaje przesłaniać świat. Młode i durne - to dotyczy obu płci. Mnie dużo bardziej brzydzą ci, którzy w wieku lat 40 dalej przejawiają dojrzałość i ocenę ludzi godną nastolatka. Jeżeli ktoś jest jeszcze młody i ma idiotyczne kryteria wyboru partnera, to niekoniecznie jest jego wina, tylko może być środowiska, w którym wyrasta i się obraca. Zasadniczą sprawą jest, czy dojrzał i zmądrzał, czy pozostał durniem do śmierci.
  • triss_merigold6 12.09.19, 07:53
    A kto mówi o partnerstwie, pan na raz może mieć IQ stołu byleby był reprezentacyjny i sprawny.
    Gwoli ścisłości, nie lubię przeciwstawiania preferencji w kategoriach "przystojny pustak - niski i chudy, ale mądry nad wyraz", bo pociąg fizyczny jest kluczowy dla stworzenia dłuższej więzi.
  • agaagaaga123 12.09.19, 08:11
    Myślę, że tutaj chyba chodzi o sytuację, kiedy pociąg fizyczny lub atrakcyjność fizyczna przesłania wszelkie inne kryteria (i u facetów i u kobiet) a popkultura dorzuca swoje (np. gloryfikowanie bad boyów). Pociąg celowo odróżniam od obiektywnej atrakcyjności, ta druga w młodości chyba się bardziej liczy, bo bardziej się patrzy na opinię otoczenia, które ci mówi "łaaa, ale on jest przystojny" (a przystojny bad boy czy najładniejsza laska w szkole ma rangę trofeum). W miarę dojrzewania opinię otoczenia mniej się poważa i własne preferencje też się precyzują - stąd pojawia się szansa na wybranie faceta, który jest mniej obiektywnie atrakcyjny, za to wywołuje nieodparty pociąg fizyczny na innych poziomach. No i też wraz z rozwojem rozumu pojawia się opcja na miłość opartą nie tylko na popędzie ale i na poziomie racjonalnym, czyli za to, jakim jest człowiekiem, czy można na nim polegać, czy jest dobry, czy jest mądry, czy ciebie szanuje itp.
  • triss_merigold6 12.09.19, 07:59
    Bycie dobrym partnerem na życie czy partnerką jakoś wyklucza się z atrakcyjnością fizyczną, czy jak? Koniecznie musi być niski klopsik z wyłupiastymi oczkami, żeby miał cenione cechy czy to forma autoterapii pasztetow?
  • agaagaaga123 12.09.19, 10:20
    triss_merigold6 napisała:

> Bycie dobrym partnerem na życie czy partnerką jakoś wyklucza się z atrakcyjnośc
    > ią fizyczną, czy jak?

Oczywiście, że sie nie wyklucza, ale często atrakcyjność fizyczna bywa mylona z przydatnością do wspólnego życia. Albo jest po prostu pierwszym i najważniejszym kryterium. U osób mało doświadczonych jest to do wybaczenia, potem świadczy o głupocie.

Był taki dowcip kiedyś - nie pamiętam szczegółów - o bogatym facecie, który chciał przetestować kandydatki na żonę. Trzy ich było, każdej dał powiedzmy 50 tys dolarów żeby zrobiły z nimi to uważają. Jedna chyba zainwestowała i za zysk zafundowała im wakacje, druga zainwestowała w swój wygląd, żeby być dla niego piękna (np cycki sobie zrobiła), trzecia wydała na urządzenie ich wspólnego domku. I którą wybrał milioner?
    Tę, która miała największe cycki.

• martishia7 12.09.19, 08:46
    Och, na każdego kto w rozmowie wypuszcza z otworu gębowego slogan "Nie kocha się za coś tylko pomimo", powinien nagle i niespodziewanie spadać z nieba fortepian. Jeżeli lepi tę mądrość do nastolatki, to upadek fortepianu powinien być poprzedzony atakiem kolki nerkowej.
  • triismegistos 12.09.19, 11:07
    Milion na milion!

--
    Jeśli siedzisz gdzieś na ławeczce, a nagle jakiś nieznajomy siada obok ciebie, po prostu spójrz na niego i spytaj:
    - Przyniosłeś pieniądze?
  • maly_fiolek 12.09.19, 11:45
    Kto ich zrozumie?? Ja nie jestem w stanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka