Dodaj do ulubionych

Target 30+

10.09.19, 20:04
Na kanwie kilku obecnych wątków - jaki jest target obecnych pań 30+? Ale taki realny, bo Starak jak wiadomo wypadł z obiegu...
--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Edytor zaawansowany
  • alaveda 10.09.19, 20:14
    https://image.tmdb.org/t/p/w500/yBCxzgYVzztLaRwBMnFfuDYEdI4.jpg
  • pani-nick 10.09.19, 20:14
    😂
  • pani-nick 10.09.19, 20:14
    Zależy do jakich celów 🙊😜
  • aerra 10.09.19, 20:30
    Przecież każdy ma inny. Realnie powinno być to jakoś wypośrodkowane między tym czego się oczekuje, co się samemu prezentuje i jakie ma to przełożenie.
    Osobiście nie mam żadnego targetu, bo mam męża, więc nie targetuję obcych facetów.

Ale znam dziewczynę, która jeszcze nie jest 30+, a która wcześniej była w dość długim związku, w którym po 6 latach okazało się, że pan jednak nie jest w stanie ani mentalnie, ani fizycznie opuścić mamusi, bo tylko on jej został. Więc wyprowadzenie się z domu nie wchodzi w grę. I z tego co mówi, to jest jakaś masakra, żeby trafić na sensownego, wolnego faceta. Fakt, dość specyficzne środowisko, bo muzyczno-artystyczne, ale nawet jak próbuje z niego wyjść, to jest słabo. Pracuje, finansowo to może bez szału, pracę ma stałą, plus dorabia fuchami, ma swoje (no, banku, bo na kredyt, ale jednak swoje) mieszkanie, jest szczupła, wysportowana, dość ładna. I chyba zbyt energiczna i niezależna. Sensowni faceci są już zajęci, albo może ma pecha, nie wiem. Kogoś do łóżka znalazłaby bez problemu, ale ona chce związku, który rokuje na dłużej. No i żaden nie rokuje.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • tanebo2.0 10.09.19, 20:39
    Ale dlaczego nie rokuje?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • aerra 10.09.19, 20:56
    Bo szukają panienki do przelecenia. Albo wieczni studenci. Albo tacy, co się urodzili 250 lat za późno, bo myślą, że kobieta to do garów, a on pan i władca. Ostatecznie jak ogarnięty, to się okazuje, że jest też złamanym męskim narządem, bo zajęty jest, a ona nie ma ochoty być "tą drugą".

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • sylwester.z.kolonii 10.09.19, 21:13
    A może szuka ultra przystojnego?
  • aerra 10.09.19, 21:29
    Jej poprzedni facet ultra przystojny nie był, bo go akurat znam. Z kimś teraz się spotykała przez jakiś czas, ale nie rokował - nie wiem jak wyglądał, bo go nie spotkałam.

--
    <*>
  • ichi51e 10.09.19, 20:42
    Wyjsc za kolesia z ktorym lazi od 5+ lat. Jak nie znalezc kogos kto sie wlasnie rozstal ze swoja dziewczyna/zona z ktora byl 5+ lat. Pomoglam?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • triismegistos 10.09.19, 20:55
    Jako że byłam singielką 30+ mogę się wypowiedzieć. Interesowały mnie wtedy wyłącznie luźne układy łóżkowe. Moim targetem byli przystojniacy obdarzeni dużym wigorem, tacy z którymi było o czym pogadać, lubiący się zabawić, tacy z którymi nie wstyd było iść na piwo. Single mieszkający blisko. Chęć noszenia ciężkich gratów, sprzątania kuwety mojego kota etc była dodatkowym plusem.
    Potem poznałam swojego faceta i target mi się skurczył.

--
    spotted madka to taki krzyk pustych macic.
    by mrozkagrazka
  • sylwester.z.kolonii 10.09.19, 21:15
    Jeszcze dodaj, że z dużą kuśką i linią oraz gęstością włosów jak u nastolatka. Z tymi warunkami to mógł być nawet piłkarzem z okręgówki, co nawet zawodówki nie był w stanie skończyć.
  • tanebo2.0 10.09.19, 21:23
    Znałem jednego piłkarza. Może nie był geniuszem. I raczej miał kilka niezdrowych nałogów. Ale za to miał coś czego ty nie masz za grosz - jaja. To taki miks hazardzisty z psychopatą...

--
  • sylwester.z.kolonii 10.09.19, 21:25
    Jak widać po Shaded, niektóre kobiety ciągnie do psycholi.
  • ichi51e 10.09.19, 21:53
    No zapeqne owszem. Jak szukasz kogos na one night stand to kryteria masz zawezone

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • triismegistos 10.09.19, 21:54
    sylwester.z.kolonii napisał:

> Jeszcze dodaj, że z (...) i linią oraz gęstością włosów jak u nastolatka.
    https://cdn.grcrt.net/emots/rotfl.gif https://cdn.grcrt.net/emots/rotfl.gif
    https://cdn.grcrt.net/emots/rotfl.gif

--
    Jeśli siedzisz gdzieś na ławeczce, a nagle jakiś nieznajomy siada obok ciebie, po prostu spójrz na niego i spytaj:
    - Przyniosłeś pieniądze?
  • sylwester.z.kolonii 10.09.19, 21:57
    Laski lubią przystojniaków z linią włosów Norwood 1, nie udawaj że nie big_grin
  • alaveda 10.09.19, 22:01
    A ty lubisz swoją rąsię.

I tego się trzymaj...
  • triismegistos 10.09.19, 22:20

kurła, do dzisiaj nie miałam pojęcia że istnieje coś takiego jak linia wlosów norwood https://cdn.grcrt.net/emots/rotfl.gif

--
    spotted madka to taki krzyk pustych macic.
    by mrozkagrazka
  • sofia_87 11.09.19, 09:33
    Mój maz nie mial o tym pojecia, ja sprawdzilam w google smile
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 18:55
    Widzicie, ja się interesuję nietypowymi rzeczami i ciężko by mi było znaleźć wspólny język z kobietą, jak ciągle chciałbym rozmawiać o skali Norwooda.
  • sofia_87 11.09.19, 19:17
    Serio? Chciałbys ciągle rozmawiać z kobietą o skali Norwooda?
    Naprawdę nie ma już dla Ciebie nadziei, nawet jakbys wyglądał jak Alexander Skarsgard to normalna kobieta ucieklaby po tygodniu z krzykiem ☺
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 19:45
    Haha nieźle musiałbym się z tym kryć, że dużo czytam na takie tematy.
  • sofia_87 11.09.19, 20:27
    Wiesz, ja w ciąży dużo czytałam chocby nt różnych możliwych dolegliwości ciążowych, ale nie czulam potrzeby aby wciąż o tym rozmawiać z mężem ☺
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 21:10
    Spokojnie, nie czuję potrzeby rozmawiać z nikim na te tematy na żywo. Zwłaszcza, że mam kolegów co są już łysi i mają szczęśliwe życie rodzinne, czasem z kolejnymi kobietami i na pewno by mnie wyśmiali wink
  • bywszy 11.09.19, 12:41
    triismegistos napisała:
    >
    > kurła, do dzisiaj nie miałam pojęcia że istnieje coś takiego jak linia wlosów n
    > orwood https://cdn.grcrt.net/emots/rotfl.gif

Widzisz, jaki świat jest okrutny. Wybierałaś zabawiaczy pomijając najważniejsze kryterium. I już przepadło, czas rozpusty przeminął.
    Norrrmalnie przegrałaś życie. uncertain

big_grin
  • chlodne_dlonie 10.09.19, 22:14
    Józuś, chłopie..który to już nick, i po co..?? Przecież najdalej drugie zdanie ujawnia autora..

ROTFL

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • bywalec.hoteli 10.09.19, 22:05
    Target staropanieństwo i zdziwaczenie. Niestety.

--
    Lato smile
  • snakelilith 11.09.19, 12:19
    Tak, ptaszku. Porządna kobieta wychodzi za mąż w wieku lat 20-tu, jeszcze przed trzydziestką daje sobie spłodzić trójkę dzieci przez małego fiutka, w okolicach 40-tki zaczyna czołgać się w stronę cmentarza, a w wieku lat 50-ciu wraca jako twoja najgorsza mara senna. Bądź gotowy. big_grin
  • bywalec.hoteli 11.09.19, 12:28
    Nie jest ci żal ze twój Hans ma dzieci nie z tobą?

--
    Lato smile
  • snakelilith 11.09.19, 13:08
    Mój mąż nie ma na imię Hans i nie ma też żadnych dzieci. Poza tym jest ode mnie młodszy. Tyle o twoim zaściankowym wyobrażeniu o relacjach męsko-damskich. Martw się więc nie o moje szczęście, a o za mały biust twojej przaśnej żonki.
  • bywalec.hoteli 11.09.19, 14:01
    To pilnuj go. W Niemczech wbrew obiegowej opinii duzo ladnych mlodych dziewczyn chodzi po ulicach, zeby Hans sobie nie pouzywal.

--
    Lato smile
  • snakelilith 11.09.19, 14:10
    Ptaszku, mnie półmózgi oceniające kobiety według kategorii rozrodczych nie interesują, nie czuję się więc zagrożona. I proponuję najpierw byś ty przeżył z Karyną tyle czasu, ile ja z moim mężem, a potem możesz dawać komukolwiek dobre rady.
  • sofia_87 11.09.19, 14:54
    Daj spokoj, przecież on nie ma zadnej zony. Który facet z normalnym zżyciem rodzinnym siedziałby na emamie?
  • whitney85 11.09.19, 19:08
    Odpowiem
    Pan w przedziale 30-40
    Ze swoim hobby, swoimi sprawami i swoim mieszkaniem
    Inteligentny ale z dystansem
    Taki, z którym widziałabym się raz, max dwa razy w tygodniu (rower, spacer, kawiarnia) i od czasu do czasu wyjechała na weekend.
    Jednocześnie taki, który w razie w cosby pomógł, np przy samochodzie.
    Druga opcja to chłopak 25-30 ale wtedy to chyba tylko ten weekend raz na jakiś czas.
  • cauliflowerpl 11.09.19, 19:36
    Podpiszę się.
    Tylko ja się i 3 razy w tygodniu mogę spotykać wink
  • cauliflowerpl 11.09.19, 19:41
    Acha! Mój facet ma łysinę na czubku głowy. W skali Norwooda - typ IV big_grin (człowiek się uczy przez całe życie)
  • sylwester.z.kolonii 11.09.19, 23:10
    Mieć NW 4 nie jest źle, gorszej mieć NW4A big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka