Dodaj do ulubionych

jak zmienić pozycję...

11.09.19, 08:55
...do spania😉?Śpię tak, że jak najniżej opuszczam brodę , a śpię na twardych poduchach.I rośnie mi z tyłu garb🤢. Jakieś pomysły...
A z wyciągniętą głową do góry nie zasnę...
Edytor zaawansowany
  • berdebul 11.09.19, 09:06
    Zmienić poduchę.
  • fil.lo 11.09.19, 09:07
    Proponuję przyzwyczajać się do spania na płasko albo na poduszce ortopedycznej (takiej porządnej, z medycznego sklepu). Ta poduszka wygląda dziwnie i trzeba się do niej przyzwyczaić, ale potem jest mega wygodnie. Jak będziesz spała w pozycji, którą opisujesz, to Ci wysiądzie kręgosłup szyjny i wtedy estetyka 'garbu' będzie Twoim najmniejszym problemem.
  • zona_mi 11.09.19, 09:21
    Zrezygnowałam z poduszki.
    Mam dwa jaśki, które układam do oglądania filmów przed snem, a potem zostawiam tylko jeden płaski. Komfort snu bardzo mi wzrósł. Garb też przestał rosnąć.
  • tojamarusia 11.09.19, 09:43
    Wywal poduchy. Zacznij spać na płasko. Szybko się przyzwyczaisz.

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • scarlett74 11.09.19, 11:14
    Właśnie kiedyś spałam zupełnie na płasko/ew.splatałam ręce. Potem coś mi się odwidziało i te poduchy. Rzucę okiem 😉na poduchy ortopedyczne.
  • joasia33 11.09.19, 13:50
    Tylko poduszka ortopedyczna! Cztery lata temu całą rodziną się przerzuciliśmy i absolutnie nie wrócimy do zwykłych poduszek. Mamy Sissel Deluxe i jest genialna. Zabieram ją nawet do szpitala, hehe, bo jak się człowiek przyzwyczai, to na normalnej potem nie zaśnie.

--
    fotoforum.gazeta.pl/5,2,joasia33.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka