Dodaj do ulubionych

Kolejne rozstanie Olgi F.

11.09.19, 16:08
Olga Frycz wraz ze swoim życiem Insta była jedną z niewielu celebrytek, którą śledziłam. Wczoraj zamieściła z klasą napisany post, w którym informuje o swoim rozstaniu z Grzegorzem Sobieszkiem, z którym ma niespełna roczną córkę.
www.instagram.com/p/B2NC0EkIh24/?utm_source=ig_web_copy_link
Muszę przyznać, że ta historia mnie poruszyła. Para wyglądała przesympatycznie, ona prowadziła bardzo fajne strony o macierzyństwie, on dawał wyraz miłości do córki i narzeczonej.
Nie wiem, co jest nie tak z ludźmi, światem, że rozstania odbębnia się jak pstryknięcie palcem. Jedyne, co mi przychodzi do głowy za uzasadnienie, to trudna relacja Olgi z ojcem, bez terapii ona chyba nie będzie w stanie stworzyć dłuższej relacji z mężczyzną.
Edytor zaawansowany
  • sniyg 11.09.19, 16:14
    A czym uzasadniasz śledzenie i przeżywanie cudzego życia na insta?
  • niu13 11.09.19, 16:51
    Moja odp jest potrzebna do jakichś badań?
    Lubię patrzeć na ładnych ludzi w ładnych wnętrzach i w ciekawych plenerach.
    Na insta jako takim kompletnie się nie znam, z gwiazd, którymi się interesuję ona jest jedną z nielicznych, bo bardzo mi się podoba jako kobieta.
  • sniyg 11.09.19, 17:23
    Podobno instagram wywołuje większą depresję niż Facebook, właśnie przez lansowanie cudownego, idealnego życia pięknych ludzi w pięknych wnętrzach. A potem szok, rozwodzą się, a była taka bajka... Tracisz własne życie na oglądanie wydmuszki.
  • niu13 11.09.19, 18:29
    Masz rację. Zdaję sobie z tego sprawę i dlatego ograniczam instagram do minimum.
  • katja.katja 12.09.19, 10:45
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • sofia_87 11.09.19, 18:01
    Ale Olga nie jest ładna
  • jolie 11.09.19, 18:38
    Niby de gustibus, ale... Dla mnie - bardzo zwyczajna i przeciętna twarz, na ulicy nie zwróciłabym uwagi (figura też dziwna).
  • liliawodna222 11.09.19, 23:26
    sofia_87 napisał(a):

> Ale Olga nie jest ładna

Wedlug mnie jest sliczna smile

--
    "Nie ma lustra, które by lepiej odbijało człowieka niż jego słowa."
    Juan Luis Vives
  • tonik777 11.09.19, 17:51
    Pewnie tym samym czym inni ludzie uzasadniają czytanie książek, oglądanie spektakli teatralnych czy filmów.
  • edelstein 11.09.19, 17:07
    Musialam wygooglowac kto to wogole jest🤣🤣🤣

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • malgo21 11.09.19, 17:55
    Śmiała diagnoza kogoś kogo znasz z obrazków na instagramie.
  • 35wcieniu 11.09.19, 17:59
    Nie śledzę, ale wątpię czy "odbębniła rozstanie jak pstryknięcie palcem", na onecie był dzisiaj o niej artykuł z którego wynikało że sama napisała że włożyli oboje sporo pracy w utrzymanie tej relacji.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • niu13 11.09.19, 18:12
    Ale ile można włożyc pracy w relację, która trwa 3 lata, z czego rok z okładem to ciąża i szok rodzicielstwa?
  • katja.katja 11.09.19, 22:02
  • ichi51e 12.09.19, 06:12
    Szok. Jest to wbrew pozorom bardzo czesty powod rozstania. Po pierwsze fizyczne zmeczenie i niedotracie w rutynie i idace za tym pretensje bo ty bo ja. Dwa dla kobiety czesto fokusem jest dziecko wlasne cialo i wlasne zmeczenie wiec z seksem roznie (do tego sa kobiety co tez uczuciowo faceta odstawiaja - jakby zakochuja sie w dziecku a ten facet co nam sie tu kreci to tylko tata, ktory jest do niczego). Ciezki okres dla zwiazku bardzo.
    Do tego sa ludzie co mysla „dziecko nas scali bo jest slabo” no i wtedy to co powyzej i koniec.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • niu13 12.09.19, 09:30
    Oczywiście.
    Jest mnóstwo par, dla których urodzenie dziecka stało się gwoździem do trumny. Dziecko to zawsze kryzys, jedni go przeżywają, inni nie.
  • katja.katja 12.09.19, 10:44
  • ichi51e 12.09.19, 15:41
    Daj jakos ogledniej bo wycieli

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • pani_tau 12.09.19, 07:15
    Mnie w ogóle ciekawi jak wygląda taka praca nad związkiem.
  • katja.katja 11.09.19, 22:00
  • kropkaa 11.09.19, 22:11
    Wyślesz mi na prv liczby do miliona w lotku pls?
    smile
  • katja.katja 11.09.19, 22:54
  • hanusinamama 11.09.19, 22:16
    Cos mi sie przypomina jak ona mowiła ze to ona go podrywała czy sie oswiadczyła, a dla Pana jej ciaza była szokiem i zaskoczeniem....miło bym sie zdziwiła gdyby tak zaczeta relacja wyszła lepiej niz wyszła...
  • katja.katja 11.09.19, 22:57
  • niu13 11.09.19, 23:02
    Po czym wnosisz, że G ma nie za fajny charakter?
  • katja.katja 11.09.19, 23:08
  • niu13 12.09.19, 00:04
    No cóż, bywają faceci, którzy całe życie dziwują się faktom, że sprawili jakieś ciąże😉
    Poza tym, to relacja z jej strony, czy jego zeznania? Cholera wie, co się tam działo. Mam przeczucie, że ona jest infantylna, a on czuł się osaczomy.
  • katja.katja 12.09.19, 00:29
  • ichi51e 12.09.19, 15:42
    Dlaczego kazdy post gazety w tym watku polecial lacznie z licBami w totka?

--
  • niu13 12.09.19, 15:49
    Nie mam pojęcia, dziwne to.
  • malgo21 12.09.19, 16:30
    Może znów się nie przelogował
  • katja.katja 12.09.19, 16:44
  • katja.katja 12.09.19, 16:15

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka