Dodaj do ulubionych

17 dni wolnych dni w grudniu/styczniu

12.09.19, 10:47
Wczoraj na pierwszym zebraniu w szkole okazało się, że dzieciaki mają 17 dni wolnych dni w okresie świąt Bożego Narodzenia. Do szkoły przychodzą po świecie Trzech Króli czyli 7 stycznia. Co można zaplanować żeby dzieci się nie nudziły. Wyjazd w ciepłe miejsce na tydzień po świętach? Gdzie jest ciepło jeszcze i niedrogo?
Edytor zaawansowany
  • little_fish 12.09.19, 10:53
    Taki układ kalendarzowy w tym roku. Dołożone są dwa dni ponad te ustawowo wolne. U mnie w szkole też tak jest
  • asia_i_p 12.09.19, 16:49
    U nas nie. Mamy przerwę bardzo długą, owszem, bo wigilia jest we wtorek, a wolne już od soboty, ale 2 stycznia normalnie idziemy do szkoły (przynajmniej nauczyciele idą wink ).

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • little_fish 12.09.19, 16:55
    U nas dni dyrektorskie. Co z nauczycielami jeszcze nie wiem, zależy pewnie od zapotrzebowania. Wyjazdów specjalnie nie planuję, bo moje dzieci wolnego nie mają
  • asia_i_p 12.09.19, 17:08
    Nasza dyrektorka twierdzi, że tych standardowych dni dyrektorskich już nie ma i że teraz jest doprecyzowanie, że można zamknąć się w egzaminy i ewentualnie w terminach wynikających z potrzeb społeczności lokalnej (nam pod to podpada piątek po Bożym Ciele, bo połowa autobusów nie chodzi i sporo uczniów nie ma dojazdu). Resztę trzeba podobno odpracowywać.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • little_fish 12.09.19, 17:28
    U nas wszyscy dojeżdżający.... A w egzaminy wolnego nie mamy, więc się chyba nikt nie czepi. Po bożym ciele też mamy wolne
  • tryggia 12.09.19, 11:21
    My jesteśmy w pierwszej grupie ferii. Mamy zatem 32 dni wolnego z czterema dniami szkoły gdzieś w środku. Normalne wakacje można planować.

--
    Hope
  • mama-ola 12.09.19, 12:17
    tryggia napisała:

> My jesteśmy w pierwszej grupie ferii. Mamy zatem 32 dni wolnego z czterema dnia
    > mi szkoły gdzieś w środku. Normalne wakacje można planować.

U mnie tak samo. Fatalny termin.
  • hanusinamama 12.09.19, 13:59
    Ja tez pierwszy termin do tego córka jedzie na 3 króli na narty...wiec chyba miesiac jej w szkole nie będzie...
  • kasiamat00 12.09.19, 12:06
    Nigdzie nie jest cieplo i niedrogo w tygodniu poswiatecznym, to jeden z najdrozszych terminow.
  • tol8 12.09.19, 13:22
    Od drugiego stycznia bardzo tanieje wszystko

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • mama0208 19.09.19, 20:30
    no i lecimy na Kanary 31 grudnia na tydzień
  • an.16 12.09.19, 14:14
    Na Cyprze jest i ciepło i niedrogo przez cały styczeń.
  • iwoniaw 19.09.19, 21:00
    Może bez przesady z tym "ciepło" na Cyprze w styczniu? 8-12 stopni to nie jest ciepło. W dodatku wtedy tam pada.

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • mama0208 19.09.19, 21:11
    braliśmy Turcję pod uwagę ale tam zimno i wszystkie baseny zewnętrzne zamknięte. Tam gdzie jedziemy jest basen kryty i odkryty z podgrzewaną wodą do 27-28 stopni. Byliśmy już w tym hotelu na Wielkanoc więc wiemy co i jak.
  • berber_rock 12.09.19, 12:10
    A dlaczego po swietach??

Ja to bym z miejsca wyjechala na cale 17 dni.
  • 35wcieniu 12.09.19, 12:24
    Niektórzy lubią święta w domu.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • berber_rock 12.09.19, 12:29
    To po co sie pyta o wyjazd?
  • joanna_poz 12.09.19, 12:33
    pyta o wyjazd po świętach.

tyle że po świętach jest Sylwester i Nowy Rok i wtedy nigdzie nie jest niedrogo.

U nas normalnie szkoła 2-3.01, wiec mniej tego wolnego.
  • 35wcieniu 12.09.19, 12:35
    Przecież pyta o wyjazd po świętach.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • heca7 12.09.19, 13:55
    Nie każdy ma tyle urlopu.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • amast 12.09.19, 17:00
    Urlopu przez te 17 dni to raptem 7 dni wychodzi. Całkiem przyzwoity stosunek wolnego ustawowego do wolnego urlopowego jak na ponad dwutygodniowy wyjazd wink
  • heca7 19.09.19, 20:36
    Owszem tylko weź i go dostań wink są miejsca pracy gdzie ludzie mają dyżury, może trzeba się zgrać z małżonkiem, załatwić opiekę psu itd.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • 35wcieniu 19.09.19, 20:52
    Albo można być bezrobotnym i w ogóle nie mieć urlopu big_grin
    Tylko co z tego? Kto nie ma ten nie korzysta i problemu dokąd jechać też nie ma i tyle.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • pani-nick 19.09.19, 21:11
    Dobry komp ? Dobre towarzystwo ? Dobre zajęcia rozwijające, albo.... DOBRA ZMIANA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka