Dodaj do ulubionych

Centrum technologii na Kruczej...

12.09.19, 16:30
Kto juz wyslal 8latka na zajecia z youtuba i instagrama?
Byl ktos ciekawi mnie jak to dziala...

--
wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
Edytor zaawansowany
  • ichi51e 12.09.19, 16:30
    O tym mowie cdt.pl/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=search_brand&gclid=Cj0KCQjw2efrBRD3ARIsAEnt0ejIGwWcfHO70hlKyXxt_tZrMXQjtdQJ5RMyPGeqypQ7-3qvk9TvuKIaAkbyEALw_wcB we wrzesniu za darmo...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • qs.ibidem 12.09.19, 17:12
    A dlaczego YT i Insta? Przeczytałam całą (dstępną) ofertę zajęć i jest wiele ciekawych. Mogliby obniżyć wiek do 6 lat. Podobają mi się takie projekty.
    Moje dzieci mają to wszystko (no, prawie wink w szkole, chociaż widzę tam sporo nowych narzędzi i gdybym mieszkała blisko pewnie bym się skusiła.
    Ciekawe, jak to wyjdzie w praniu. Doczytałam, że we wrześniu bezpłatnie.
  • ichi51e 13.09.19, 07:37
    „Internet kreatywnie
    ● Obsługa komputera i smartfona
    ● Sztuka i kreatywność wspierane cyfrowo
    ● Grafika i animacja komputerowa
    Głównym celem zajęć jest wprowadzenie uczestników w świat technologii, które wspomagają pracę twórczą. W trakcie kursu omówione zostaną takie narzędzia, jak Instagram, YouTube, Canva czy LinkedIn. Poprzez angażujące zadania uczestnicy uwolnią swoją kreatywność i poznają siłę technologii w tworzeniu treści. Wykorzystywane narzędzia: laptopy, tablety, aplikacje mobilne” od lat 8

--
  • thank_you 13.09.19, 07:42
    Byłam z synem na otwarciu i klasa młodego się wybiera.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka