Dodaj do ulubionych

Cze ematki sa tez na ch**ch?

12.09.19, 22:50
Odkrylam ch***e i leze i kwicze. Jestescie tam?
Edytor zaawansowany
  • livia.kalina 12.09.19, 22:56
    Nie wiem, co to jest... tzn domyślam się wykropkowanego słowa ale podejrzewam jednak, ze nie chodzi o pozycję na jeźdźca w wersji mnogiej (jakkolwiek ten stan miałoby się osiągnąć).

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • scarlett74 12.09.19, 23:01
    Chyba lepiej tu pasuje ematkowe; "Piłaś, nie pisz..."🤪
  • ajriszka 12.09.19, 23:31
    Gdzie? W kościele? 'Church'...pasuje...
  • chicarica 12.09.19, 23:34
    Fsęsie?

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • irisq 12.09.19, 23:36
    pewnie, że tak!
    codzienna dawka porządnej ch...wości! Fajne babki tam są! smile
  • ajriszka 12.09.19, 23:58
    Co to jest?
  • bei 12.09.19, 23:38
    Dasz linkę ?
  • chicarica 12.09.19, 23:39
    Aaa, panie domu.
    Jeeezu, od dwóch lat chyba. Ty z pierdla wyszłaś czy jak, że taka świeża jesteś?

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • qs.ibidem 13.09.19, 06:28
    To ja poproszę o link, bo ni ch... nie wiem o czym mowa.
    Też chyba dopiero co wyszłam wink
  • saszanasza 13.09.19, 07:23
    Ej, nie jestem a też chce! Dajcie linka!😍😍😍

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • chatgris01 13.09.19, 07:53
    www.facebook.com/ChujowaPaniDomu/
    --
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • chatgris01 13.09.19, 07:54
    Znam od paru lat, ale nie załapałam, że chodzi Ci o CHPD.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • memphis90 13.09.19, 08:38
    Trochę mi się kłócą te zdjęcia wysmiewanych ch... tanich wnętrz z deską do prasowania jako stolikiem ze staranie wykadrowanymi insta-fociami autorki (kanapa w eleganckim wnętrzu, wystudiowana poza z książką, idealny makijaż, filiżanka kawy). Niech się z siebie nabija uncertain

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • sueellen 16.09.19, 13:35
    nie chodzi o strone tylko grupe (zamknieta)
  • dziennik-niecodziennik 13.09.19, 10:00
    dla mnie pytanie zabrzmiało ciut erotycznie i szczerze mowiac nie wiem how to respond wink

PS. oczywiscie ze znamy ChPD smile zaczeło sie zreszta od gazetowego forum, dopiero potem przelazło do FB i innych smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • sueellen 16.09.19, 13:33
    ChPD po godzinach - grupa na Fajesbooku. Kobity smieja sie same z siebie opowiadajac o wlasnych przypalach. Wlazlam tam ktorejs nocy i tak rzalam ze smiechu, ze chlopa zbudzilam i mocno wtraszylam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka