Dodaj do ulubionych

Czemu dziewczyny tak dobrze wyglądają na zdjęciach

13.09.19, 09:03
...profilowych na fejsie a podczas spotkania na żywo okazują się być grubsze i brzydsze niż na zdjęciach? Używają jakiś filtrów wyszczuplających i wyładniających?
Z racji uprawianego sportu i sposobu zapisów na grę często poznaję współgraczki najpierw na fejsie a potem na żywo.
--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • sumire 13.09.19, 09:11
    Żona musi być zachwycona twoim życiem... sportowym 🤦
  • ma-ura 13.09.19, 09:24
    Jest takie powiedzenie, ze nikt nie jest tak piekny jak na zdjeciu profilowym na Facebooku i tak brzydki jak na zdjeciu paszportowym.
  • bywalec.hoteli 13.09.19, 09:38
    Hehe smile cos w tym jest smile

--
    Lato smile
  • fawiarina 13.09.19, 11:06
    Och, to prawda! Na paszportowym wyglądam jak z listu gończego, mam zaciętą twarz seryjnej morderczyni!
    A w dobie miliona darmowych aplikacji zrobienie pinknygo zdjęcia na fejsa jest dziecinnie proste. Ba! Aparaty mają już teraz wbudowane te wszystkie filtry wygładzające, więc trzeba się nagimnastykować, żeby to ustrojstwo wyłączyć. Zrobiliśmy sobie ostatnio z chłopem selfiaki z wakacji. Oglądam toto i wyglądamy jakbyśmy mieli po piętnaście lat, tak nas wyprasowało. Ale żeby to wyłączyć, muszę się przed każdym zdjęciem solidnie naklikać.
  • iberka 13.09.19, 11:53
    Dobre 🤣 i takie prawdziwe. Uwielbiam swoje zdjęcie z FB i nikomu nie pokazuję paszportu 😋
  • pani-nick 13.09.19, 13:32
    Moje paszportowe jest spoko. W dowodzie mam takie se - ale ja mam fotografa, który obrabia te foty do dokumentów 🙊
    Na fb zmieniam co pół roku / rok. Teraz mam pierwszy raz w historii fb, zrobione przez fotografa, a nie z rączki. Zmienię pewnie w okolicy sylwestra.
    Nie uzywam filtrów, nawet na instagramie. Nie umiem. Wydają mi się dziwaczne. Jedno zdjęcie na insta mam przerobione w face app, bo się bawiłam.
    Ale szczerze mam gdzieś, czy ktoś się rozczaruje moim wyglądem. Nie uprawiam sportu, wiec bywalec się na mnie nie napatoczy raczej.
  • ykke 13.09.19, 14:01
    😂

--
    Izka

"Dzień bez śmiechu to dzień stracony"
  • saszanasza 13.09.19, 15:00
    ma-ura napisała:

> Jest takie powiedzenie, ze nikt nie jest tak piekny jak na zdjeciu profilowym n
    > a Facebooku i tak brzydki jak na zdjeciu paszportowym.

O, to prawda!

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • niebieskie_korale 13.09.19, 15:16
    Boskie!
  • alaveda 13.09.19, 09:30
    😀
  • snakelilith 13.09.19, 11:32
    Przecież to się kupy i doopy już nie trzyma. Podobno żonaty facet grubo przed 40-tką, z młodą, czyli zajmującą żoną, trzema dzieciakami, w tym jedno w pieluchach, praca pozwalająca zarobić mu na to wszystko (dzieci, mieszkanie, średniej klasy samochód), czyli dużo doopogodzin, bo ze swoim mózgiem prezesem nie jest, do tego regularne pisanie na ematce i sport zespołowy? W wiele wierzę, ale ta kreacja zaczyna przekraczać fizyczne reguły czasu i przestrzeni. big_grin
  • alpepe 13.09.19, 11:39
    Grubo przed 40? No to się zdziwiłam.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • alaveda 13.09.19, 12:22
    Golf to nie jast auto średniej.
  • konsta-is-me 13.09.19, 15:03
    Tez sie zdziwilam!
    Brzmi jakby byl 55 lub wiecej.
    Nie wierze ze przed 40tka, taki by nie okreslal zony jako "mlodej" chyba ze to 12 latka?
  • chlodne_dlonie 13.09.19, 11:53
    snakelilith napisała:

> Przecież to się kupy i doopy już nie trzyma. Podobno żonaty facet grubo przed 4
    > 0-tką, z młodą, czyli zajmującą żoną, trzema dzieciakami, w tym jedno w pieluch
    > ach, praca pozwalająca zarobić mu na to wszystko (dzieci, mieszkanie, średniej
    > klasy samochód), czyli dużo doopogodzin, bo ze swoim mózgiem prezesem nie jest,
    > do tego regularne pisanie na ematce i sport zespołowy? W wiele wierzę, ale ta
    > kreacja zaczyna przekraczać fizyczne reguły czasu i przestrzeni. big_grin

ROTFL

..no raczej..wink big_grin

--
    What we need, sustain, exhale and breathe again
    Stop and watch, don't complain
    Hope remains, we still have love (we are back to life)
    We are all insane
  • bywalec.hoteli 13.09.19, 12:02
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • bywalec.hoteli 13.09.19, 14:00
    Nie jestem przed 40-ką. Jestem dobrym specjalistą. Niemcy pracują mniej niż Polacy i uprawiają więcej sportu. Nie pracują też efektywniej.

--
    Lato smile
  • chlodne_dlonie 13.09.19, 14:25
    ..za to lepiej zarabiają, nie..? No taki peszek..
    wink

--
    We are all insane
  • bywalec.hoteli 13.09.19, 16:14
    Niektórzy zarabiają gorzej smile)))))

--
    Lato smile
  • livia.kalina 13.09.19, 18:11
    Na tym samym stanowisku, za tę samą pracę? No to wyjaśnia dlaczego Polacy nie jeżdżą do Niemiec w celach zarobkowych a polski rynek pracy zalewają tani pracownicy z Niemiec. Obawiam się, że przedawkowałeś propagandę z tvpis 😀

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • bywalec.hoteli 13.09.19, 19:03
    Na tym samym stanowisku zarabiają więcej za gorsza prace ale cześć Niemców zarabia mniej smile

--
    Lato smile
  • chlodne_dlonie 13.09.19, 19:44
    Qczę..jakie kompleksy próbujesz leczyć..??

LOL

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • malia 13.09.19, 15:17
    Moja droga, określenie "regularnie" nie oddaje istoty rzeczy. Lepsze byłoby stwierdzenie "nieustannie", "od rana do wieczora i w nocy", "ciągle" lub " cały czas" big_grin
  • kropkaa 13.09.19, 19:11
    😃😄😅🤣😂
  • chlodne_dlonie 13.09.19, 11:54
    sumire napisała:

> Żona musi być zachwycona twoim życiem... sportowym 🤦

big_grin

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • tetetana 13.09.19, 11:16
    ...bo celowo lubią wkurzać takich przegrywów, jak Ty.
  • kornelia_sowa 13.09.19, 14:36
    smile
  • agrypina6 13.09.19, 11:22
    Filtry. Ostatnio porównywalam sobie zdjęcia rozenkowej na pudlu i Twitterze. Na pudlu srednia pani w średnim wieku, a na Twitterze młode dziewczę, buzia gładka, talia osy.
  • bywalec.hoteli 13.09.19, 11:48
    Co do Rozenkowej to w ogóle nie rozumiem kto i po co ją lansuje. Czy ona płaci tym wszystkim Pudelkom i innym portalom za reklamę?

--
    Lato smile
  • chlodne_dlonie 13.09.19, 11:56
    Hmm..co 'bystrzejsze' może jeszcze PS'a ogarniają..wink

--
    We are all insane
  • kornelia_sowa 13.09.19, 13:21
    Nie wiem, czy filtrów uzywają.
    Ja na profilowym mam zdjęcie z profesjonalnej sesji, na którym wyglądam bossssssko.
    Mam make-up zrobiony przez profesjonalistę i ładna fryzurę. Wstawiłam takie:
    -bo mi wolno-
    -bo mię sakramencko podoba
    - bo mnie prosiła autorka fotografii- dla niej to reklama
    -bo mam w zadzie, co jakiś nieogar sobie pomysli jak zobaczy mnie w realu i czy będzie rozczarowany (WTF-czyżby myslał że chcę go zwabić profilowym? Taaaa, jasne marzę o tym by być marzeniem każdego trolla , oczywiscie. Zwłąszcza że tych zay..stych facetów jak z żurnala to wokoło tłumy, panie, tłumy)

W realu też wygladam pięknie, gdy zrobie makijaż i założę dobry ciuch.

No, ale sorry jak uprawiam sport, to nie ide w make-upie wieczorowym , włosy wiąże w kitkę lub koka na czubku głowy i zakładam ciuchy, które przy wysiłku pewnie sie przepocą. To jak wtedy mi zrobią zdjęcie, to na którym wyjdę korzystniej

Coś jeszcze cię zastanawia?
    Nie dziękuj.

PS. Grubsza na żywo nie jestem, ale na profilowym mam tylko twarz wink
  • majenkir 13.09.19, 15:00
    A ja w realu wygladam lepiej niz na zdjeciach, kamera widac mnie nie lubi big_grinwink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • triismegistos 13.09.19, 14:55
    Z tego samego powodu dla którego ty piszesz na ematce, że masz żonę i pracę

--
    spotted madka to taki krzyk pustych macic.
    by mrozkagrazka
  • malia 13.09.19, 15:18
    big_grin
  • starczy_tego 13.09.19, 16:37
    hahaha big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka