Dodaj do ulubionych

Samochód - kradzież elementu karoserii- zgłosić?

13.09.19, 21:58
Pytanie jak wyżej. Zgłosić dzielnicowemu? Ja wiem, że bez sensu i nikogo nie złapią, ale może żeby chociaż wiedział, że coś takiego się zdarzyło.
Edytor zaawansowany
  • jola-kotka 13.09.19, 22:35
    Tylko papierkowej roboty im dolozysz
  • iimpala 13.09.19, 22:36
    znaczy co? wycieraczke ci rabneli? za (gora) 30 zeta? czy lusterko?
    Mnie by sie nie chcialo..Z tym, że ja mam garaż podziemny więc mnie to nie grozi, akurat.
    Kiedyś zgłosiłam na policji sasiada alkoholika, ktory, nawalony, miał w zwyczju latać z łomem po klatce schodowej. Akurat pietro wyżej mieszkali Wlosi, baaardzo spokojni ale menelowi "cos" sie nie spodobalo wiec poleciał z łomem do nich i walił nim w drzwi. Wspołczuję tym Wlochom, ktorzy zapewne nie wiedzieli o co chodzi.
    Niemniej, policja mnie totalnie olała. A chyba "alkoholik z łomem" to sprawa większego kalibru niz rabnięte lusterko czy wycieraczka.
    Ale rób co chcesz, jesli masz duzo czasu.
  • thea19 13.09.19, 22:45
    w garażach podziemnych też kradną, niezależnie od monitoringu i ochrony a lusterko to może i ponad tysiaka kosztować
  • iimpala 14.09.19, 00:25
    Akurat w moim nie kradną. Moze dlatego, że dodatkowo jest ochrona, za którą wszyscy (mieszkancy) placimy.
  • iimpala 14.09.19, 00:38
    dodam, że nigdy, od mojego początku tu, czyli 20 lat, nic nie zginęło z podziemnego garażu. Mozna? można!
  • thea19 14.09.19, 15:12
    w moim też była ochrona, kamery a i tak kradli - kilka samochodów obrobili, kilka ukradli. można? można!
  • iimpala 14.09.19, 16:19
    widocznie takich masz ochroniarzy. U mnie żaden samochod nie zginął, ani nie kojarzę "obrobionych samochodów". A mieszkam tu 20 lat i garażujemy 2 samochody.
    Zmieńcie firme ochroniarska.
  • thea19 14.09.19, 19:07
    ja już tam nie mieszkam, firma pod koniec mojego mieszkania była zmieniona a i tak ukradli samochód sąsiadowi
  • taki-sobie-nick 13.09.19, 22:37
    No, będzie wiedział, że Alinie lusterko rąbnęli, i co?
  • eat.clitoristwood 13.09.19, 22:46
    taki-sobie-nick napisała:

> No, będzie wiedział, że Alinie lusterko rąbnęli, i co?

Alinka pisała o elemencie karoserii, znaczy błotnik jej urwali najpewniej. Lusterko nie jest JEJ elementem. Znaczy karoserii, nie Alinki, nawet jeśli przed lusterkiem spędza większą część Dnia Bożego.
  • alina460 13.09.19, 23:08
    A kysz, trollu!
  • iimpala 14.09.19, 00:35
    widzisz tego złodzieja, który odspawuje błotnik? czy raczej - nadkole, jesli już jesteśmy tak precyzyjni.
    Czytając wypowiedź na (jakimkolwiek) forum, nalezy czytać "za zrozumieniem", czyli wiażąc fakty z rzeczywistoscią.
    Obstawiam lusterko lub wycieraczke, jednak.
  • nota_bene0 14.09.19, 07:37
    Ja uważam, że nalezy zgłosić, ja bym tak zrobiła. Każdą kradzież nalezy zgłaszać! Nie ma przyzwolenia na orzywlaszanie czyjejś rzeczy. Nie zgłaszając, dajemy właśnie takie orzyzwolenie. Nieważne ile kosztuje, sam fakt wyciagniecia łapy po czyjąś rzecz jest najbardziej istotny. A dodatkowo czy to jest lusterko, czy wycieraczka, to jest uszkodzenie/dewastacja samochodu. Pomijając jaką mamy policję, ale jakąś tam mamy w tym kraju, to co oni z tym zrobią, to osobny temat. Ja tu nie mam objekcji co powinno sie zrobić.

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • memphis90 14.09.19, 17:21
    Ja obstawiam znaczek z auta. Takie koleczko z maski od WV czy sterczaca kierowniczka z mercedesa.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • alina460 14.09.19, 19:16
    To co ukradli to taka zaślepka/trójkąt/osłona za lusterkiem. Kosztuje 238 złotych.
  • anitat 16.09.19, 19:14
    Błotniki mocowane są na zaczepy teraz głównie. Spawanie to w baaardzo starych samochodach. Nadkole to element między kołem a błotnikiem, raczej takich rzeczy nie kradną.
  • zlota.ptaszyna 14.09.19, 10:59
    Czyli zgadłam ze twój facet ma kłopoty z jakimiś gangami ? Ta kradzież to pewnie ostrzeżenie , zgłoś koniecznie bo niestety może na tej kradzieży się nie skończy
    Powiedziałabym tez na policji ze partner się dziwnie zachowuje , nie wiesz jak sprawa się potoczy wiec lepiej dmuchać na zimne
  • alina460 14.09.19, 13:22
    To dopiero teoria spiskowa! smile
  • zlota.ptaszyna 14.09.19, 13:52
    Aha, czyli to normalne i ci dewastują samochód raz w miesiącu , ok

A w ogole czemu ty die zajmujesz samochodem a nie ten twój facet ? Co to za podział obowiązków.?
  • alina460 14.09.19, 19:15
    Czemu zajmuję się samochodem? Bo to mój samochód? Takie dziwne?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka