14.09.19, 10:09
Po sieci krążą zdjęcia bannerów pisowskiego kandydata który jeszcze przed losowaniem numerów list wyborczych miał tam napisane, że kandyduaje z listy numer 2(taką wczoraj "wylosowało" pis)
ZObaczcie teraz ten film jednej z lewicowych kandydatek(mozna obejrzec bez logowania sie do FB)
www.facebook.com/SowinskaAnita/videos/2554518504613629/
Skoro oni ustawili losowanie list to czy będą mieli skrupuły żeby oszukać w wyborach.

Edytor zaawansowany
  • koko8 14.09.19, 10:27
    Może już znają dokaładne wyniki? wink
  • zlota.ptaszyna 14.09.19, 10:31
    Przecież wynik wyborów jest znany, bo maja za duże poparcie, wiec ich obowiązkiem jest anulowanie wyborów! To są miliony oszczędności bo wydatki związane z wyborami to pieniądze wyrzucone w błoto.
    Nie rozumiem dlaczego nie ma protestów w tej sprawie i społeczeństwo bez szemrania zgadza się na takie trwonienie środków publiczny h !!!
  • bei 14.09.19, 15:20
    Złota ptaszyno, niestety, masz rację.
  • betty_bum 14.09.19, 10:31
    Nie będą, chyba nie myślisz, że przerwa w obradach sejmu i senatu to przypadek.
  • milka_milka 14.09.19, 10:57
    Ciekawe. Może trzeba by podsunąć jakimś sensownym dziennikarzom temat do podrążenia.
    Ja nie wierzę w takie zbiegi okoliczności.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • 35wcieniu 14.09.19, 11:20
    Ale co tu drążyć, internet o tym huczy od paru dni. Kandydatów którzy się wsypali z wcześniejszą publikacją banerów było więcej, o sprawie napisały już najwazniejsze serwisy (oczywiście nie publiczne media). A kandydaci głupio się tłumaczą i tyle, nic z tego nie wyniknie.

https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70459157_2317062135252184_7869845151156273152_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQn1thnait_GgV3cccFvYffoy6UMikknoHbRBm5RnT5HmNE0JWBARxiACuTOkBkB_Hs&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=084e4b3b6e5fe345e3192392325cba46&oe=5DF1FD01
  • milka_milka 14.09.19, 11:24
    Mam podejrzenie, że wielu wyborców PiS nie grzebie w internecie. A w telewizji o tym było? W gazetach?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • 35wcieniu 14.09.19, 11:31
    TVN24, Polsat, Rzeczpospolita, Wyborcza, Dziennik Zachodni, Newsweek - te na pewno wiedziały i pisały, ale czy w formie papierowej/telewizyjnej, czy tylko w wydaniach internetowych to nie wiem, bo z ww. uzywam tylko internetu.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • koko8 14.09.19, 11:48
    Było wszędzie, o rzekomej "pomyłce" Piechoty miedia trąbiły w ubiegłym tygpdniu, jeszcze przed losowaniem list wyborczych.
  • milka_milka 14.09.19, 11:55
    A to ja przegapiłam. Nie oglądam tv, a gazety czytam w internecie i mi w oko nie wpadło.

--
  • koko8 14.09.19, 11:59
    Zresztą nie tylko Piechota popisał się paranormalnymi zdolnościami. W Pisie to dość popularna przypadłość:
    natemat.pl/284475,wybory-2019-numery-list-znalazly-sie-na-plakatach-pis-przed-losowaniem
  • eilian 15.09.19, 16:24
    Eee tam trąbiły, na gazecie info na ten temat jest na samiutkim dole. Wszyscy przyzwyczailiśmy się, że pis robi co chce i już nie ma komu protestować? Nawet dziennikarze chyba zobojętnieli. W sumie rozumiem, no bo ile można? Piszą o poczynaniach pisu, aferach, a ludzie i tak zadowoleni, poparcie nie spada. Sami się zepchniemy w przepaść historii, jak zawsze z resztą.
  • koko8 15.09.19, 17:03
    FYI - gazeta to nie jedyne zródło informacji. W mediach telewizyjnych o tym mówili, oglądałam i przyswoiłam.
    Co do reszty, pełna zgoda.
  • eilian 15.09.19, 19:36
    Tak, oczywiście, że nie jedyne. Ja tylko mówię, że nie zauważyłam, aby to była wiadomość dnia, o czymś takim powinno się trąbić wszędzie. Zamiast tego mamy Kaczyńskiego w każdziutkim serwisie radiowym na przykład (to tylko przykład z Trójki, której jeszcze słucham, choć nie wiem jak długo zdzierżę, bo naprawdę ta propaganda staje się coraz bardziej bezpardonowa).
  • 35wcieniu 14.09.19, 11:23
    E tam, czeski błąd big_grin big_grin

https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70459157_2317062135252184_7869845151156273152_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQn1thnait_GgV3cccFvYffoy6UMikknoHbRBm5RnT5HmNE0JWBARxiACuTOkBkB_Hs&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=084e4b3b6e5fe345e3192392325cba46&oe=5DF1FD01

• olena.s 14.09.19, 11:29
    czeski błąd to przestawienie cyfr. 24 zamiast 42, 981 zamiast 918.
    Zresztą, jak daleko na dowolnej klawiaturze leży x od 2? Bo u mnie 2 sąsiaduje z q,w.
    Natomiast x sąsiaduje z cdsaz.
  • 35wcieniu 14.09.19, 11:32
    Dziękuję że mnie uświadomiłaś! Jakby Ci to... hm... To nie ja nie ogarniam, tylko kandydat.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • cauliflowerpl 14.09.19, 11:30
    Palec mu się omsknął na klawiaturze. Jakieś 10 centymetrów.
  • chicarica 14.09.19, 11:33
    Myślę, że te wybory to będzie bardzo ale to bardzo gruby wałek.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 35wcieniu 14.09.19, 11:36
    A ja że ludzie są tak durni że nawet wałka nie potrzeba.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 12:12
    A w tej Twojej światłej i nowoczesnej Szwecji nadal pięknie, spokojnie i szczęśliwie? Bo pojawiają się różne takie nieciekawe wiadomości - ONZ się podobno niepokoi poziomem rasizmu, podobno tu i ówdzie w autobusach pojawia się segregacja rasowa? Uspokój nas, powiedz, że to tylko wroga propaganda reakcyjnych ośrodków zagranicznych.
  • chicarica 15.09.19, 18:12
    A u was biją murzynów?

Co do autobusów, ostatnio jak jechałam czyli jakiś tydzień temu, segregacji nie było, natomiast tak sobie myślę, że może lepiej załóż na ten temat osobny wątek, tu piszemy o wyborach w Polsce.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 11:47
    Najprostsze wyjaśnienie jest takie, że kandydat wydrukował bannery z różnymi numerami list i powywieszał je zaklejone naklejką "PiS", które potem jego współpracownicy zdejmowali z tych bannerów, gdzie numer był prawidłowy. Czas w kampanii wyborczej jest drogi. No ale jeśli nie wstydzicie się wierzyć w teorie spiskowe (ja na przykład się nie wstydzę, ale środowiska zbliżone do GW wyśmiewanie "spiskowej teorii dziejów" mają w standardzie), to przecież nikt nie zabrania.
  • milka_milka 14.09.19, 12:01
    Oczywiście, że najprostsze...

--
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 12:04
    Brzytwa Ockhama się kłania.
  • koko8 14.09.19, 12:03
    super_hetero_dyna napisał(a):
    > Najprostsze wyjaśnienie jest takie, że kandydat wydrukował bannery z różnymi nu
    > merami list i powywieszał je zaklejone naklejką "PiS", które potem jego współpr
    > acownicy zdejmowali z tych bannerów, gdzie numer był prawidłowy

Haha, to Piechota nie skonsultował tego z tobą? Bo on podaje całkiem inne wyjaśnienie.
  • katriel 14.09.19, 14:38
    Ale superheterodyna nie o Piechocie przecież (ten nie miał naklejek), tylko o Lorku.
    I to jest do sprawdzenia: trzeba po prostu zobaczyć, jakie są numery pod naklejkami na innych plakatach Lorka.

--
    Ach, jaki pyszny jest szpinaczek!
    Ach, jaki pyszny jest buraczek!
    Ach, jaki brudny mam śliniaczek!
    Ach, jaki cudny niemowlaczek!
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 12:04
    Jest też taka możliwość, że losowanie PKW odbyło się i zostało zarejestrowane w rzeczywistości kilka dni wcześniej, a wczoraj było tylko odtworzone. Ci, którzy by utrzymywali, że to świadczy o tym, że PiS zamierza sfałszować wybory, proszeni są o wyjaśnienie - czemu miałyby służyć w takim przypadku te kombinacje? Przecież jeśli wybory miałyby być sfałszowane, to kombinacje z "antycypowaniem" numerów list są całkowicie bezcelowe.
  • olena.s 14.09.19, 12:30
    Jedyne sensowne rozwiązanie wskazujące na celowe fałszerstwo przez Pis jakie mogę wymysleć
    to a) mają w zanadrzu najlepsze na swiecie hasło z 2, (Np dwójka na drugą kadencję wyszła im z fokusów jako najlepiej rokujące hasło)
    b) mają badania wskazujące, ze wynik wyborów zawiśnie na elektoracie który autentycznie nie jest w stanie zapamiętać cyfry wyższej niż 2 (no a jedynka to już by wściekle podniosła podejrzenia),
    c) bawią się w jakieś numerologie,
    d) był to element przygotowań i sprawdzenia systemu, który ma zaowocować fałszerstwem wyborczym teraz czy następnym razem.
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 12:38
    Twoje wyjaśnienia nie wytrzymują testu brzytwy.
  • olena.s 14.09.19, 12:50
    No, to głównie wyjaśnienia sprawcy nie wytrzymują testu brzytwy. Zresztą jakiegokolwiek.
    Per analogiam: jeżeli twój spowiednik widzi cię obłapiającego jakąś damę i leci na ciebie z krucyfiksem i przypowieścia o Sodomie i Gomorze, to spokojnie mówisz "przepraszam, poniosło nas, ale moja żona to tak olśniewająca kobieta, że działa na mnie nawet po 20 latach". I pokazujesz grawerunek na obrączkach.
    Natomiast nie zaczynasz zamiast tego kwiczeć, że w ciemności się pomyliłeś i wziąłeś obcą chudą rudą za swoją pulchną szatynkę, nieprawdaż?
  • euro18 14.09.19, 20:16
    Jest i hasło - "Premier Mateusz Morawiecki doszukał się w tych liczbach większej symboliki. - My wylosowaliśmy drugą kadencję, a Platforma piąty rok w opozycji - żartował."
  • kropkacom 14.09.19, 13:02
    W praworządnym państwie takie insynuacje (jak prezentowane tutaj w wątku) są nie do pomyślenia. Fakt. Pytanie czy nadal jest to państwo praworządne. Osobiście jestem ciekawa co byś napisał gdyby to dotyczyło kandydata na przykład PO przy ostatnich wyborach.
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 13:15
    kropkacom napisała:

> jestem ciekawa co byś napisał gdyby to dotyczyło kandydata na przykład PO przy
    > ostatnich wyborach.

Za każdym razem, niezależnie, kogo to dotyczy, najpierw przykładam brzytwę. To znaczy zastanawiam się, czy istnieje proste, logiczne i prawdopodobne wytłumaczenie zdarzenia. Dopiero, kiedy nic się nie klei, zaczynam szukać drugiego dna.
    A skoro już jesteśmy przy dawniejszych wyborach, to przypomnij mi, jak skomentowałaś niespotykaną plagę głosów nieważnych w wyborach samorządowych w 2014 roku w woj.mazowieckim? Bardzom ciekaw, co wtedy pisałaś.
  • kropkacom 14.09.19, 13:20
    Pewnie nic, bo nawet nie pamiętam. Jednak sobie zapamiętam to co napisałeś i będę wypominać. Miłego weekendu.
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 13:27
    Oczywiście, że nic. Bo przecież nie chodzi Ci o to, żeby było uczciwie, tylko o to, żeby Twoje było na wierzchu.
  • kropkacom 14.09.19, 20:05
    No i? Mam cie teraz przekonywać, że jest inaczej? Swoje wiesz, prawda? A czekaj, to właśnie oznacza, że twoje musi być na wierzchu big_grin Ludzie...
  • zlota.ptaszyna 14.09.19, 13:55
    No dokładnie, podpinam się, czemu miałoby służyć fałszowanie na tym etapie?

• alpepe 14.09.19, 14:21
    A temu, by suweren się nie rozmyślił, lista nr jeden byłaby zbyt oczywista.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • zlota.ptaszyna 14.09.19, 14:25
    To złe ze odstąpili lepsza listę przegranym ?
    Chyba dobrze o nich świadczy
  • olena.s 14.09.19, 12:24
    Oszalałeś? Wydrukował 10 wersji plakatu, w dużych ilościach, dla każdej kupił czas aż do losowania liczb, a POTEM po paru tygodniach zwinął tych 90 procent (bo list jest chyba 9)? I to w ramach OSZCZĘDNOŚCI?
    JUż lepiej upieraj się przy idiocie zamawiającym projekt u idioty i zatrudniającego idiotę do korekty.
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 12:36
    Wydrukował tyle plakatów, ile miał zaplanowane wydrukować. Nie jest żadnym problemem w poligrafii wykonać to z jednym zmiennym elementem. I kto tu mówi o jakimś zwijaniu? Obejrzyj podlinkowany na początku filmik i przeczytaj jeszcze raz, co napisałem.
  • erzulie 14.09.19, 12:49
    Czyli PiS to jednak debile? Nie prościej wydrukować plakaty i potem naklejac naklejki niż bawić się w drukowanie plakatów z różnymi numerami list i bawić się w odklejanie tych z właściwym numerem? I skąd niby wiedzieli, na których jest 2, a na ktorych inne numery? To jest oszustwo i zdrada i nie zatrujesz tego kretyńską naklejką.
  • erzulie 14.09.19, 12:50
    *nie zasłonisz
  • biala_ladecka 14.09.19, 13:14
    Szach mat 😂😂😂

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 13:24
    Być może prościej by tak było, jak piszesz, ale ja się zastanawiam, jak wytłumaczyć to, co się wydarzyło, a nie jak by to można zrobić prościej. Skąd mogli wiedzieć, na których jest dwójka? Na przykład zaglądając pod naklejkę.
    Jak jest tu ktoś z Piotrkowa Trybunalskiego, niech podejdzie do tych plakatów, sprawdzi, czy pod każdą naklejką jest dwójka i napisze o tym tutaj.
  • erzulie 14.09.19, 13:35
    Czyli albo debile albo oszuści i zdrajcy. Nie ma trzeciej możliwości.
  • bistian 14.09.19, 14:12
    erzulie napisała:

> Czyli albo debile albo oszuści i zdrajcy. Nie ma trzeciej możliwości.

Nie, po prostu, pewni siebie gamonie. Kto im podskoczy? Za poprzedniej PRL, chociaż udawano, że jest wszystko w porządku. Za obecnej PRL, są tak bezczelnie pewni, że nie muszą.
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 14:13
    Czyli nic nowego, czego by przed nimi nie było.
  • katriel 14.09.19, 14:40
    > ja się zastanawiam, jak wytłumaczyć to, co się wydarzyło, a nie jak by to można zrobić prościej

Tylko że twoje wytłumaczenie nie wytrzymuje testu brzytwy.

--
    Chrzęskrzyboczek pacionkociewiczarokrzysztofoniczny.
  • super_hetero_dyna 14.09.19, 15:18
    Masz prostsze? Dawaj
    Oto lista członków PKW, którzy musieliby być uczestnikami spisku:
    Wiesław Kozielewicz
    Sylwester Marciniak
    Wiesław Błuś
    Zbigniew Cieślak
    Arkadiusz Despot-Mładanowicz
    Grzegorz Jędrejek
    Wojciech Sych
    Magdalena Pietrzak
  • erzulie 14.09.19, 15:25
    Kilka prostszych masz podanych w tym wątku. Twoje jest najbardziej bzdurne.
  • bistian 14.09.19, 15:36
    erzulie napisała:

> Kilka prostszych masz podanych w tym wątku. Twoje jest najbardziej bzdurne.

Myślę, że to sprawka Marsjan! Panowie uczciwie powiesili plakaty bez numerów list, a Marsjanie swoimi promieniami zmienili to na numery list. Mają urządzenia do przeglądania przyszłości, wiedzą, jakie skutki odniosą, również dzięki tym urządzeniom. A dlaczego wybrali Polskę? Przecież wiadomo, choćby oglądając różne filmy, że zawsze wybiorą Stany!

Wytłumaczenia są trzy:
    1) To by było zbyt oczywiste!
    2) Przecież nie jesteśmy gorsi od USA, wstaliśmy z kolan!
    3) Wpływając na Polskę, Marsjanie również wpływają na San Escobar! Liczy się również ekonomia działania.
  • zlota.ptaszyna 14.09.19, 13:58
    Ale czemu ma służyć ta zdrada bo ha nie rozumiem?
    Co PiS zyskał ?
    Po co wy się w ogole tak emocjonującie tymi wyborami ?
    Nawet nie idźcie głosować tylko jedzcie sobie na werkend do spa, szkoda waszych nerwów bo te wybory niczego nie zmienia
  • reinadelafiesta 14.09.19, 15:42
    Złota.ptaszyna
    Co zyskał? Czas.

--
    Żeby dojść do źródła, trzeba iść pod prąď
  • tifa_lockhart 14.09.19, 14:15
    https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70402111_3003151073088284_1516062269383901184_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQkKv7OUCesibTUasqp7yEahqVhsTuWhG9-0XdUffODM6sZb57Kx1TBcM5IBnjn-17o&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=76e6be90b8a5570a41c70cb0d83d9442&oe=5DFBCBDE
  • australijka 14.09.19, 16:23
    Leszek Piechota, Grzegorz Lorek, Damian Godziński czyli wszyscy wywołani do tablicy mają też jednakowe miejsce nr 6.
  • euro18 14.09.19, 16:42
    Ciekawą teorię widzę w komentarzach na Wp
    Modema pisze "Ważną sprawą jest losowanie list. Jeśli zostało sfałszowane to nie po to żeby PiS miał nr 2 tylko po to żeby mieć czas na przygotowanie kart do głosowania z zakreslonym głosem na pis. Obudźmy się !"
  • mama.nygusa 14.09.19, 17:45
    Boszsze, ale xo niektorzy glupoty pisza, np.euro18.

Zadne wybory nie sa i nie beda sfalszowane, czy to wygra ko, pil, lewica czy kto tam jeszcze.To niemozliwe.Jestem ciekawa wyznawcow teorii falszowania, na jakim etamie mialoby sie to odbywac?

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • znowu.to.samo 15.09.19, 18:27
    Niemożliwe? Pislamisci już nieraz pokazali, na co ich stać

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • euro18 15.09.19, 19:07
    A jak to można było przed kamerami zrobić - może np. jedna z kulek miała inną temperaturę...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka