Dodaj do ulubionych

Tommy Hilfiger męskie - czy są warte swojej ceny?

14.09.19, 16:27
Mam pytanie: czy ciuchy Tommy Hilfiger męskie są warte swojej ceny? Jakość, materiał, trwałość, styl i szyk. Pytam bo zaciekawiła mnie ta marka a jeszcze nie mam zadnego ciuchu z tej marki?
Jak nie macie doświadczenia z męską linią to co możecie powiedzieć o damskiej?
--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • tifa_lockhart 14.09.19, 16:30
    Marki takie jak TH, Armani czy Calvin Klein kojarzą mi się z ciut bogatszymi Sebixami i Karynami.
  • chicarica 14.09.19, 16:37
    Dokładnie. Typowy strój polskiego robotnika budowlanego pracującego w Norwegii.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • rosabell 14.09.19, 17:00
    Aha... pewnie kupione na tureckim bazarze, bo originalne ciuchy tanie nie sa
  • bi_scotti 14.09.19, 17:09
    rosabell napisała:

> Aha... pewnie kupione na tureckim bazarze, bo originalne ciuchy tanie nie sa

TH is cheap a juz kupowany w outlets to naprawde truly affordable dla wlasciwie kazdego, rowniez pewnie i dla tego jakiegos polskiego robotnika w Norwegii big_grin BTW, co zlego w byciu polskim robotnikiem w Norwegii? Czy to jakis mean diss?
    Moj maz nie lubi design TH wiec ma chyba tylko ze 2 polo, moze ze 2 koszule. Ja lubie ich spodnie, niektore sukienki - piora sie bardzo dobrze, sa trwale, nie rozciagaja sie w praniu ani nie traca koloru. For their price - perfect! Jesli sie komus podoba design i kolory, czemu nie? Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • rosabell 14.09.19, 17:15
    Tego belkotu polenglisch nie da sie czytac
  • ichi51e 14.09.19, 17:22
    No to przeloze TH bardzo czesro jest w outletach/klubach zakupowych i wtedy cene ma dokladnie przecietna. Moze nie poziom H&M ale niewiele drozej. Zupelnie dostepne dla tego przywolanego juz norweskiego robotnika.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • rosabell 14.09.19, 17:27
    Hehe dzieki.
  • majenkir 14.09.19, 19:07
    No wlasnie, Bi scotti - czemu tak piszesz? Przeciez wszyscy wiemy, ze umiesz po polsku.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • simply_z 15.09.19, 00:17
    urzekł mnie: czy to jakiś mean diss
  • sundace46 15.09.19, 12:30
    100/100
  • chicarica 14.09.19, 17:32
    Absolutnie żaden mean diss. Cieszę się, że ciężko pracujących ludzi stać na ubrania.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • potworia116 14.09.19, 18:11
    bi_scotti napisała:

>
    > BTW, co zlego w byciu polskim robotnikiem w Norwegii? Czy to jakis mean diss?

Bo ematka nie może, po prostu nie da rady się powstrzymać przed wyrażeniem swojej pogardy do klasy społecznej, z której najprawdopodobniej nie tak dawno temu się wyrwała do poziomu „niższa średnia”.

• chicarica 14.09.19, 17:32
    Nie sądzę. Z takimi pensjami spokojnie można sobie pozwolić na EA7 czy Tommyego.

--
    ---
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 17:00
    Sebixa i Karynę stać na spodnie za 600 zł i inne drogie ciuchy TH?

--
    Lato smile
  • rosabell 14.09.19, 17:02
    No co Ty za 60 zl na targu z dupnym logo koniecznie. Originalne dzinsy sa super.
  • ichi51e 14.09.19, 17:20
    600 to one kosztuja w firmowym sklepie. Ale pelno tego w outletach wiec za mniej niz tez 150 spokojnie kupisz.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 18:29
    Wszedłem na polska stronkę kliknąłem męskie spodnie i widzę spodnie z materiału za 599.

--
    Lato smile
  • ichi51e 14.09.19, 19:31
    No to wejdz na zalando zobaczysz tansze

--
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 19:34
    Dzięki, obczaję zalando

--
    Lato smile
  • antoniakotta 14.09.19, 21:09
    Razem z żoną?
  • gulcia77 15.09.19, 09:59
    A na limango czy zalando połowę taniej

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • bywalec.hoteli 15.09.19, 14:16
    A jak z przymierzaniem jak zamawiasz przez Zalando?

--
    Lato smile
  • bye-bye 14.09.19, 17:44
    No jednak TH raczej trudno porównywać do Armaniego, szczególnie do Armani Prive😉 to jest najwyższa półka. Sporo nizejj jest np. Calvin Klein 205w39nyc, ale to wciąż duuuuzo wyżej nic TH.

• chicarica 14.09.19, 21:22
    Emporio? Ta sama półka.

--
    ---
  • pani-nick 15.09.19, 07:30
    Armani jeans i emporio to ta sama polka co TH.
  • leanne_paul_piper 14.09.19, 16:34
    Mam japonki tej marki i sprawdziły się świetnie wyjazdowo. Codziennie co najmniej 5 km spacerów po plaży i szutrowych drogach i wciąż wyglądają jak nowe.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/lIUJpO7mZgNlsRczAA.jpg
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 17:01
    Świetnie, ale miałem na mysli raczej ubranie powyżej stóp smile

--
    Lato smile
  • marta.graca 14.09.19, 17:46
    Mam tak samo z no name japonkami za 40 zł 🙂
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 19:34
    BTw, to przyszły mąż? smile

--
    Lato smile
  • merces 15.09.19, 05:45
    leanne_paul_piper napisała:

> Mam japonki tej marki i sprawdziły się świetnie wyjazdowo. Codziennie co najmni
    > ej 5 km spacerów po plaży i szutrowych drogach i wciąż wyglądają jak nowe.
    >
    jak wszystkie japonki
  • leanne_paul_piper 15.09.19, 11:32
    No jednak nie. Inne moje japonki po miesiącu intensywnego użytkowania na kiepskich drogach nadawały się do wyrzucenia, albo nosiły co najmniej porządne ślady zużycia.
    Dlatego jestem mile zaskoczona TH. I są bardzo wygodne.
    Dlatego też byłabym skłonna dać tej marce również szansę odzieżowo.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/bhZ7xu2YnupBWp2JOA.jpg
  • marta.graca 15.09.19, 12:28
    To znaczy, że inne były kiepskie, a nie że TH super.
  • gulcia77 15.09.19, 10:01
    To samo mogę napisać o moich inblu.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • lifecolor 15.09.19, 12:22
    A ja o old navy za 2$
  • asfiksja 14.09.19, 16:42
    A co, któraś koleżanka z fejsa jest równie ładna jak na zdjęciu profilowym?
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 17:02
    Nie stawiaj roweru koło lodówki bo ci się mleko nie zagotuje.

--
    Lato smile
  • betty_bum 14.09.19, 16:50
    Jedyne jeansy, których krój pasuje mojemu mężowi. Ma też dużo innych rzeczy z tej firmy, ale łatwych do zastąpienia innymi markami w przeciwieństwie do spodni. Dlaczego zastępować? Bo podobno to duży obciach nosić rzeczy tej marki, wiem to od kogoś kto zajmuje się ciuchami zawodowo (żadna influenserka, zwykły specjalista). Jakość na tyle dobra, że jeszcze długo mąż będzie chodził w obciachowych ciuchach. Jedyna wada to w polówkach robi się dziurka przy tym trókącie z nazwą marki na plecach.
  • rosabell 14.09.19, 16:58
    W Polsce to wszystko jest obciachem. Ciekawe czy to jakies ministerstwo ustala.
  • betty_bum 14.09.19, 17:07
    Nie ministerstwo, raczej firmy sprzedające konkretne marki wiedzą jak są one odbierane w różnych środowiskach, bo to badają.
  • rosabell 14.09.19, 17:17
    Gdzie te badania?
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 17:02
    Ciekawe. A jaka mąż ma sylwetkę?

--
    Lato smile
  • betty_bum 14.09.19, 17:07
    Chudy i wysoki
  • ultimate.strike 15.09.19, 16:41
    Jesteś grabarzem, że Cie to w związku ze spodniami interesuje?

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • ultimate.strike 14.09.19, 23:40
    Krój jeansów nie może pasować żadnemu mężczyźnie, tako rzecze termodynamika stanów ustalonych, ile razy mam to jeszcze linkować żeby zwalczyć ten chorobotwórczy zabombon?

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • rosabell 14.09.19, 16:54
    W 90% sa bardzo dobrej jakosci, na czasie, modne i wygodne np. Maja fajne dzinsy i polo. W Polsce oczywiscie wszystko jest podobno obciachowe Hilfiger, Kors i co tam jeszcze. W Niemczech marka popularna i na poziomie. Nie wiem o co chodzi w Polsce, kompleksy jakies czy inne braki. Generalnie polecam bardzo te marke. Przetestowana przez meska czesc mojej rodziny i wlasciwie ulubiona.
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 17:03
    Dzięki za polecenie. A koszule, koszulki polo i swetry polecasz?

--
    Lato smile
  • rosabell 14.09.19, 17:11
    Tak, wlasciwie wszyatko maja fajne i dobrej jakosci. Zajrzyj na niemiecki online Shop
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 17:19
    Niemiecki shop dostarcza do Polski? Jest polski shop - cos z nim nie tak?

--
    Lato smile
  • mama.nygusa 14.09.19, 17:29
    Kupilam ostatnio corce na zalando adidasy kleina, i smierdza najgorsza chinszczyzna.Na pewno sa oryginalne, ale bede zwracac, nie bede tyle placic za chinski badziew z markowym napisem.

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • betty_bum 14.09.19, 17:31
    Można zamawiać na stronie TH i wszystkich większych sklepów wysyłkowych zalan..., ans...., modi...,allabo...
  • rosabell 14.09.19, 17:33
    Ach.. ja myslalam, ze Ty z Niemiec jestes😉 to na Zalando zajrzyj. Na Outletach sie nie znam. Dla mnie sa tam jakies dziwne rzeczy w dziwacznych rozmiarach i calkiem inne, niz w normalnych sklepach
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 18:30
    Nie, z Poznania.

--
    Lato smile
  • pani-nick 15.09.19, 07:32
    Jedz do gomeza. Boss i RL ma ładniejsze ciuchy moim zdaniem.
  • bywalec.hoteli 15.09.19, 14:17
    Gomez - to w Poznaniu?

--
    Lato smile
  • pani-nick 15.09.19, 17:20
    Tak. Ulica równoległa do Obornickiej. Online tez sprzedają.
  • pani-nick 15.09.19, 17:21
    I TH tez maja. I maja wg mnie większy wybór dla facetow, niż dla kobiet. TH jest tez w Nico w Swadzimiu.
  • betty_bum 14.09.19, 17:27
    W Polsce ciuchy TH są drogie jak na tutejsze warunki, bo spodnie za 500 złotych to zauważalny wydatek w budżecie rodziny, która ma do dyspozycji 5000 miesięcznie i spodni nie potrzebuje tylko jedna osoba.
  • rosabell 14.09.19, 17:38
    No wlasnie. W Niemczech tez za dzinsy trzeba ok 100 Euro dac, polo 50-70 Euro. Koszule podobnie. Mowie o normalnych ubraniach a nie jakis badziew z outletu
  • ichi51e 14.09.19, 17:51
    W outlecie masz to samo co w sklepie tyle ze z poprzedniego sezonu

--
  • kandyzowana3x 14.09.19, 18:03
    Akurat w przypadku TH widuje zupelnie inne rzeczy w sklepie firmowym ( dotyczy to tez jakosci) I zupelnie inne rzeczy w sklepach tkmax. Obserwacje z mniej wiecej 15 lat to pewnie cos z poprzedniego sezonu bym zauwazyla. Zupelnie jak juz na slawnych wyprzedazach nexta.
  • bi_scotti 14.09.19, 18:20
    Gdy jestem w Europie, nie robie zakupow ubraniowych z wyjatkiem jakichs emergency typu nieoczekiwane zaproszenie z okazji, na ktora trzeba miec przyzwoity przyodziewek a nie wakacyjne shorts & t-shirt czy cos w tym rodzaju. Tak wiec nie mam pojecia, co jest w Europie rozumianie jako "outlet". Tak u mnie, ja i u sasiadow na poludniu, produkty w outlets sa jak najbardziej okay, wcale nie sa z poprzedniego sezonu czy w jakichs niespotykanych rozmiarach. Szczerze mowiac, wole oferte GAP w outlets niz w regular stores. Podobnie w Banana Republic. Kwestia upodoban. A ceny sa porownywalne, w regular stores tez sa zawsze jakies sales, ktore moga byc bardziej atrakcyjne niz ceny w outlets. W Europie moze byc inaczej. Nie mam porownania, sorry.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • snakelilith 15.09.19, 11:47
    Nie. W outlecie masz rzeczy produkowe dla outletów. Wiele razy sprawdzane przez niezależne organizacje konsumenckie w Niemczech. Produkty dla outletów różnią się jakością, mniej starannym wykonaniem i oszczędnością na materiałach, (na przykład tańsze guziki, zamki, brak podszewki, zamiast wełny w ociepleniu poliester itp). To inne, ekonomiczne linie. Można kupować sprawdzając dobrze relację jakości do ceny, ale nie można naiwnie wierzyć, że to rzeczy z "poprzedniego sezonu".
  • smok_wawerski 15.09.19, 11:57
    Coraz rzadziej zaglądam do TH choć kiedyś stanowił bazę mojej szafy. Mam jeszcze kilka rzeczy, że dwa swetry i koszulę i co do jakości są to rzeczy trwałe. Jednak wzornictwo i dziwne partnerstwa wpływają negatywnie na design, choć można tam wciąż znaleźć klasyczna koszulę w kratkę vichy, a czasem nawet bengal stripe, swetry v-neck. Żałuję wycofania z Polski marki MCS - ta sama półka z ciekawszym wzornictwem i dobrą jakością.
  • lot_w_kosmos 15.09.19, 13:48
    Co ty chrzanisz o produkcji odrębnej dla outletów.....
  • snakelilith 15.09.19, 13:56
    Nie chrzanię. Wiele razy robiono testy produktów przeróżnych producentów w sklepach normalnych i outletach. To jest od dawna znany fakt. Outlety, czyli sklepy, a nawet całe centra, sprzedające tylko i wyłącznie produkty produkowane dla outletów. Chcesz złapać okazję, poluj na wyprzedaże w regularnych sklepach, całoroczne outlety to badziewie.
  • al_sahra 15.09.19, 14:22
    snakelilith napisała:

> Nie. W outlecie masz rzeczy produkowe dla outletów.

W USA tak samo. Są też odrzuty z normalnej produkcji z małymi wadami, albo przecenione rzeczy z poprzednich sezonów, ale w znakomitej większości (Forbes kiedyś podawał, że >80%) do outletów idzie produkcja gorszych jakościowo wyrobów, które nigdy nie oglądały wnętrza regularnego magazynu. To nie jest żadna tajemnica, piszą o tym publikacje biznesowe, a nawet było dochodzenie z ramienia Kongresu w sprawie wprowadzania konsumentów w błąd (nie wiem, czym się skończyło, ale chyba niczym, bo najwyraźniej nie zmieniły się praktyki marketingowe i ludzie dalej wierzą, że w outlecie zrobią dobry interes)..
  • betty_bum 14.09.19, 17:55
    W outletach są zwykle linie, które się nie sprzedały, a nie badziew
  • rosabell 14.09.19, 17:59
    No wlasnie, to co sie nie sprzedalo - dziwne fasony i rozmiary.
  • al_sahra 14.09.19, 17:50
    Nie kupujemy, bo to nie nasza stylistyka. Ciuchy raczej niedrogie (w USA), ale nie mam pojęcia, czy trwałe.

Natomiast czytałam trochę o historii marki, która obfituje obfituje w paradoksy i zawirowania. W zamierzeniu to miało być takie niedrogie ”preppy” czyli coś w rodzaju Ralpha Laurena dla ubogich. Jednak przesadzili z ostrymi kolorami i wielkością loga i zrobiło się z tego ulubione odzienie hip-hopowców i czarnej młodzieży. Hilfiger szybko wyczuł rynek i zwerbował do swoich kampanii reklamowych różne gwiazdy rapu i hip-hopu, a nawet Beyonce. Przez jakieś kilkanaście lat każdy dzieciak z czarnego getta musiał mieć bluzę z logo Hilfigera (a jak miał do tego jeszcze złoty łańcuch to już był super cool). Z drugiej strony krążyły pogłoski, że sam Tommy jest otwartym rasistą, przytaczano jakieś kompromitujące wypowiedzi. W końcu większość czarnych gwiazd zrezygnowała z udziału w kampanii i Hilfiger spróbował z powrotem marketingu wśród bardziej konserwatywnych białych, ale już to mu nie szło i marka trochę podupadła, ale została sprzedana grupie inwestorów i od tego czasu znowu się podniosła. Dzisiaj to są ciuchy stylistycznie niewyróżniające się z całej reszty taniego chłamu z Chin, ale może trzymają jakość, nie wiem.
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 18:32
    Dzięki al Sahra za merytoryczną wypowiedź

--
    Lato smile
  • majenkir 14.09.19, 19:05
    al_sahra napisał(a):
    > nie mam pojęcia, czy trwałe.

Jezeli moge ocenic po jednej rzeczy, to tak - sa bardzo trwale.
    Mialam jeansowy jacket kupiony w tj maxxsie wink gdzies ze 20 lat temu, wychodzilam sie w nim bardzo duzo, a teraz zaklada go moja corka. Vintage a jak nowy smile.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • notting_hill 15.09.19, 13:49
    Tylko, że 20 lat temu wszystkie ubrania były lepszej jakości. Mam jeszcze rzeczy kupowane w Cottonfieldzie przed urodzeniem mojej córki, a córka ma 23 lata...
  • bywalec.hoteli 15.09.19, 14:20
    No i każdego dzieciaka z czarnego getta stać na Tommy’ego? To znaczy, ze w USA są tanie?

--
    Lato smile
  • al_sahra 15.09.19, 14:35
    bywalec.hoteli napisał:

> No i każdego dzieciaka z czarnego getta stać na Tommy’ego? To znaczy, ze w USA
    > są tanie?

Po pierwsze tak, są niedrogie, w ogóle w USA ubrania w popularnych sieciówkach są tanie w stosunku do innych towarów. Po drugie, to że ktoś mieszka w czarnym getcie, nie oznacza automatycznie, że jest ubogi, getta to bardziej skomplikowane zjawisko. Po trzecie, czarne nastolatki wydają dużo więcej pieniędzy (na pewno w proporcji do rodzinnych zasobów, a czasem nawet w bezwzględnych liczbach) na ubrania i akcesoria niż ich biali rówieśnicy - to też znane społeczne zjawisko. Przykłada tam się też dużą uwagę do stylu, marki i logo i tak się złożyło, że to jest jedna z marek, które w swoim czasie w getcie zdobyły furorę.
  • bywalec.hoteli 15.09.19, 14:39
    Czytałem o tym w książce „No logo”, ze koncerny obuwia sportowego i odzieżowe eksploatują murzyńskie społeczności - po pierwsze od nich czerpiąc inspiracje do stylu i mody, po drugie sprzedając im np.przedrozone buty. Być może oni nie rozymieja, ze jak kupią dzieciakowi nowe najki za 150 dolcow, to potem nie bedzie kasy na zdrowe jedzenie.

--
    Lato smile
  • mrs.solis 15.09.19, 14:35
    Jak nie bylo go stac to poszedl do sklepu i ukradl.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • m_incubo 14.09.19, 18:02
    Zrób sondę.
  • kk345 14.09.19, 19:17
    Koniecznie sprawdź najpierw, czy czasem Trzaskowski się w nich nie pokazuje...
  • bywalec.hoteli 14.09.19, 19:29
    Albo Morawiecki

--
    Lato smile
  • sylwester.z.kolonii 14.09.19, 20:35
    Mi się to kojarzy z dyrektorami, co chcą podkreślić swój status materialny.
  • sylwester.z.kolonii 14.09.19, 20:54
    A tak naprawdę to Sebix może sobie kupić koszulkę TH i w żadnego dyrektora go to nie zamieni. Ciuchy takiego Prosto nie są tanie, a jakoś blokersi je kupują.
  • antoniakotta 14.09.19, 21:09
    Juzek, na twoim misiu fajnie leżą...
  • sylwester.z.kolonii 14.09.19, 21:48
    Coo??
  • antoniakotta 14.09.19, 22:17
    Pedzio...
  • ninanos 14.09.19, 21:11
    Mąż ma trochę rzeczy z TH, polo nosi już kolejny sezon i są dalej spoko, sama mam z dwie polówki TH, bluza jakościowo dobra, sweter też ok, spodnie ma z trzy pary i widzę, że często w nich chodzi, za to buty już moim zdaniem gorsze.
    Nie wiem czy to obciachowa firma w pl, ja jej tak nie odbieram, lubię ich prosty krój, tkaniny trzymają kolory, dla mnie ok.
  • buuenos 14.09.19, 22:49
    bywalec.hoteli napisał:

> Mam pytanie: czy ciuchy Tommy Hilfiger męskie są warte swojej ceny? Jakość, ma
    > teriał, trwałość, styl i szyk. Pytam bo zaciekawiła mnie ta marka a jeszcze nie
    > mam zadnego ciuchu z tej marki?
    > Jak nie macie doświadczenia z męską linią to co możecie powiedzieć o damskiej?
    Moj nosi Jeansy,polowki,swetry,t Shirty,jaksc OK, wrecz bdb.
  • heca7 14.09.19, 23:26
    Mąż ma trochę koszulek polo, spodni i skarpet. Jest zadowolony z jakości. Ja też mam polo, krótkie spodenki, kurtki puchowe, buty, córka ma jakieś sukienki, synowie buty, koszulki itd. Miałam też fantastyczny sweter ale niestety zapomniałam, że nie wolno go suszyć w suszarce uncertain I po jednym razie był do wyrzucenia, zrobił się o połowę mniejszy. A to czy marka jest dla Sebixów i Karyn mam w odwłoku. Gdyby nie forum nawet bym na to nie wpadła. Ot wchodzę do sklepu, przymierzam jak mi coś pasuje i jeśli dobrze leży kupuję a nie rozkminiam czy aby jakiś przechodzień mnie nie weźmie za Grażynę. Życie jest za krótkie żebym sobie doopę takimi problemami zawracała.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • lot_w_kosmos 15.09.19, 06:01
    Mam koszulkę z wielkim logo z przodu smile

Czy w outlecie te ciuchy są za bezcen? No nie w wieeem.... Wg mnie jednak nie.
    W Fashion House w Piasecznie i w Factory w Krakowie koszulki, czy dżinsy średnio ładne i średnio modne nadal drogie.
    W TKmaxie w Lublinie - i tym starym w Plazie i w tym nowym w Skende, w życiu nic TH nie spotkałam. Byłam przekonana, że ich tam po prostu nie ma, ale najwidoczniej szybko schodzą.
  • miriam_73 15.09.19, 13:56
    Moj maz bardzo lubi i nosi, w USA to sa normalne, dobre jakosciowo ciuchy, po normalnych cenach (w Europie TH jest zbojecko drogi) ma tam pelna rozmarowke. Bawelna jest dobrej jakosci, nie spieraja sie, nie rozlaza. Ja tez mam duzo ubran tej marki i tez sobie chwale.
  • jolinka102 15.09.19, 15:39
    Moj maz ma sporo ubran TH. Od skarpetek po garnituty. Ubrania sa ok, trzymaja fason i nie kurcza sie po praniu. Styl sportowo-klasyczny nam sie podoba.
  • black_halo 15.09.19, 16:08
    bywalec.hoteli napisał:

> Mam pytanie: czy ciuchy Tommy Hilfiger męskie są warte swojej ceny? Jakość, ma
    > teriał, trwałość, styl i szyk. Pytam bo zaciekawiła mnie ta marka a jeszcze nie
    > mam zadnego ciuchu z tej marki?
    > Jak nie macie doświadczenia z męską linią to co możecie powiedzieć o damskiej?

Nie wiem jak męskie ale w dziale damskim rozczarowały mnie swetry. 100 euro sztuka a w składzie połowa to poliester.

Jeśli chcesz szmaty lepszej jakości to polecam Esprit. Sama złowiłam tam męski swetr z czystej wełny z merynosów za jakieś 20 euro. Mają też sporo czystej bawełny, kaszmiru z jedwabiem. Kupuję dla siebie bo dodatkowy plus jest taki, że nie mają głębokich dekoltów 😁

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • bywalec.hoteli 15.09.19, 16:21
    Esprit ma męskie ciuchy?

--
    Lato smile
  • black_halo 15.09.19, 17:05
    Oczywiscie

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • rosabell 15.09.19, 16:35
    Esprit jakosciowo bardzo sie popsul. Latami kupowalam tylko esprit. Hilfiger trzyma jakosc bardzo dobrze.
  • black_halo 15.09.19, 17:03
    Meskie ciuchy nadal są ok. Trzeba tylko wyłowić. Bo dużo jest szmat ale mają parę perełek.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka