Dodaj do ulubionych

Polacy są głupi?

15.09.19, 02:19
Według niektórych sondaży, 50% ludzi zagłosuje na pis.
Wychodzi na to, że 50% Polaków jest głupich.

Edytor zaawansowany
  • ultimate.strike 15.09.19, 02:30
    99,999% mężczyzn w Polsce chodzi w spodniach chociaż strój ten powoduje raka u noszących oraz wszelkie możliwe choroby u ich dzieci i wnuków. Policz, jaki procent mężczyzn jest głupich. Rzecz w tym, że ludzie nie kierują się w swoich wyborach wiedzą, logiką tylko instynktem stadnym. Dlatego PIS regularnie kupuje 50% w sondażach, to skuteczna metoda marketingowa.

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • jezdem-mondry 15.09.19, 02:34
    ultimate.strike napisał:
    > 99,999% mężczyzn w Polsce chodzi w spodniach

Czyli strasznie mało mężczyzn chodzi w spódnicach.
    To dobrze czy źle?
  • ultimate.strike 15.09.19, 02:42
    Z medycznego punktu widzenia to oznacza katastrofę, z pokolenia na pokolenie rośnie zachorowalność na tzw. choroby cywilizacyjne, spowodowane przez mężczyzn w spodniach uszkodzenia DNA sie kumulują, są nieodwracalne i za kilka pokoleń medycyna, nawet przy jej całym postępie nie wyrobi.

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 02:55
    ultimate.strike napisał:
    > Z medycznego punktu widzenia to oznacza katastrofę, z pokolenia na pokolenie ro
    > śnie zachorowalność na tzw. choroby cywilizacyjne, spowodowane przez mężczyzn w
    > spodniach uszkodzenia DNA sie kumulują, są nieodwracalne i za kilka pokoleń me
    > dycyna, nawet przy jej całym postępie nie wyrobi.
    >

Czyli mężczyźni wymrą i zostaną tylko kobiety.
    Może i dobrze, bo mężczyźni wywołują wojny. W czasie wojen giną i mężczyźni i kobiety.
    I malutkie dzieci też giną a to już jest okrutne i niesprawiedliwe.
  • 1matka-polka 15.09.19, 10:23
    Kobiety tez moglyby wywolywac wojny ale nie robily tego, bo mezczyzni im nie pozwalali.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • ultimate.strike 15.09.19, 10:48
    A wojnę trojańską to kto wywołał? tongue_out

--
  • 1matka-polka 15.09.19, 10:57
    No mezczyzni. Jeden porwal drugiemu babe a tamten sie wkurzyl na taka zniewage.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • ultimate.strike 15.09.19, 10:47
    Nie, wymrą wszyscy gdyż kobiety są córkami i wnuczkami.

A przykład ten dałem nie tylko po to żeby promować kilt i wiedzę z nim związaną.
    Ludzie mają trudność z zauważaniem związków przyczynowo-skutkowych gdy konsekwencje są odsunięte w czasie.
    Gddyby było tak, ż facet zakłada spodnie, wychodzi przed klatkę i pada martwy, każdy by skojarzył, że spodnie zabijają. Gdyby dzień po wygranych przez daną partię wyborach (PIS w tym przypadku) szef kazał podpisać aneks obniżający zarobki, większość by wiedziała, że to przez tą partię. Ale tak się nie dzieje, PIS wygrał, szef nie obniżył wypłaty, niektórym nawet podwyższył nominalnie. Za to spada wartość nabywcza i po kilku latach większość zarabia de facto mniej, dlatego połowa ludzi kojarzy związek przyczynowo-skutkowy, a druga połowa już nie. Ze spodniami jest jeszcze gorzej, konsekwencje danego uszkodzenia DNA mogą pojawić się za kilkadziesiąt albo kilkaset lat, w którymś z kolejnych pokoleń więc nikt tego nie kojarzy.

--
  • asia.sthm 15.09.19, 11:03
    ultimate.strike:
    > w którymś z kolejnych pokoleń więc nikt tego nie kojarzy.

Oprocz ciebie, geniuszu.
    Spodnie bardzo ci zaszkodzily, nos wiec kiecki - nie ma w tym nic zlego - i wreszcie bedziesz szczesliwy, przestaniesz kompulsywnie przynudzac.

--
    https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2014/06/linia-ozdobna_www-margonem-pl.gif
  • ultimate.strike 15.09.19, 12:13
    Udowodniono, że spodnie niszczą DNA nasienia więc co dla Ciebie jest tu niezrozumiałe?

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 12:32
    ultimate.strike napisał:
    > Udowodniono, że spodnie niszczą DNA nasienia

Kto udowodnił?
    Nosisz czapkę? Bo udowodniono że noszenie czapek niszczy mózg!
  • ultimate.strike 15.09.19, 16:27
    Instytut Urologii i czegoś tam jeszcze z Clevenald, za pomocą termometru. To tak, jakbyś miał ochotę sie z termometrem kłócić.

O czapkach nie słyszałem ale może mógłbyś posłużyć jako preparat?

--
  • asia.sthm 15.09.19, 16:35
    Ty pomysl jakbys sie urodzil w Finlandii....oni tam sie gotuja w saunie, mistrzostwa swiata wygrywyja w saunowaniu....i rozmnazaja sie swietnie. Jakos im sie plemniki zahartowaly metoda ewolucji.
    Wiec juz nie narzekaj, nos majty barchanowe, czesto wietrz i tez jeszcze moze kogos splodzisz jesli zajmiesz sie romansowaniem a ciaglym narzekaniem - to panny odstrasza i nic nie splodzisz.

--
    - Halo, pralnia?
    - Sralnia, k... Ministerstwo Kultury, słucham.(podobno autentyczne)
  • ultimate.strike 15.09.19, 16:48
    Twierdzisz, że w Finlandii choroby cywilizacyjne nie występują? Proszę więc o statystyki zachorowalności na nowotwory, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, problemy endokrynologiczne itp.

--
  • ultimate.strike 15.09.19, 16:50
    Plemniki się zahartować nie mogą, nawet metodą ewolucji. Ewolucja zwyczajnie tkie plemniki, często wraz z ich nosicielami eliminuje poprzez choroby.

Jakbyś przeczytała artykuł to byś wiedziała, że każde majty szkodzą. Ale nie czytałaś a mimo to postanowiłaś wymyślać kontrargumenty. No i śmiesznie się robi, bo kontrargumenty są od czapy.

--
  • ultimate.strike 15.09.19, 17:04
    Tak mi coś świta, ale nie pamiętam szczegółów. Jest jakaś choroba, z tego co pamiętam chyba nowotwór, który występuje głównie w Finlandii i nikt nie wie dlaczego właśnie tam, przyczyn nie odkryto. Może Ty jesteś właśnie na tropie?

--
  • asia.sthm 15.09.19, 18:05
    ultimate.strike:
    > Tak mi coś świta, ale nie pamiętam szczegółów.

No wlasnie, przedawkowales studiowanie wplywu gaci na przyszlosc ludzkosci, a w wyniku przegrzania mozgu reszta juz tylko świta slabiutkim swiatelkiem.
    Dawkuj sobie jakos rozsadnie bo nie tylko plemniki ale dendryty i neuryty sobie niszczysz. Jak tryby w maszynie wszystko ci wysiadzie i klops, po kilcie.

--
    Stop! Latać tylko prawą stroną
  • ultimate.strike 15.09.19, 18:28
    A o co teraz pijesz?

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 17:03
    ultimate.strike napisał:
    > Instytut Uro
    > logii i czegoś tam jeszcze z Clevenald
    , za pomocą termometru. To tak, jak
    > byś miał ochotę sie z termometrem kłócić.

Centrum medycyny reprodukcyjnej big_grin

Nie wiem od kiedy ludzie noszą spodnie ale ciekawe dlaczego od tego nie wyginęli?
  • ultimate.strike 15.09.19, 17:06
    Noszą na masową skalę od ok. 400 lat i zachorowalność na wiele chorób stale, szybko rośnie pomimo systemu szczepień, dokładnej kontroli żywności, rozbudowanej medycyny tak prewencyjnej, jak i reakcyjnej. Eliminujemy wszelkie czynniki chorobotwórcze, a choroby się rozprzestrzeniają, bo o jednym czynniku, najważniejszym zapomnieliśmy.

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 17:17
    ultimate.strike napisał:
    > Noszą na masową skalę od ok. 400 lat i zachorowalność na wiele chorób stale, sz
    > ybko rośnie pomimo systemu szczepień, dokładnej kontroli żywności, rozbudowanej
    > medycyny tak prewencyjnej, jak i reakcyjnej.

I wszystko to z powodu noszenia spodni.
    No to chodź bez spodni i bądź szczęśliwy i zdrowy.
  • ultimate.strike 15.09.19, 18:05
    Tak, to głównie z tego powodu i nie o mnie chodzi, ja w spodniach od ponad 10 lat nie chodzę wcale. Chodzi o to, że nikt nie powinien chodzić, społeczeństwo potrzebuje informacji o zagrożeniu i metod przeciwdziałania. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju takie programy nie są nadal prowadzone i ja jestem jedynym źródłem informacji. jedynym, za to bardzo aktywnym, nie tylko po polsku i moje działania przynoszą konkretne, widoczne efekty, jak np. znaczna sprzedaż kiltów w Rosji, Brazylii i Meksyku. Wierz mi, samo się to nie stało. smile

--
  • fragile_f 15.09.19, 17:53
    Przecież on nie zrozumiał ani słowa z tego artykułu, tam jasno jest mowa o spermatogenezie, a nie o męskim zdrowiu...

--
    Fragile
  • ultimate.strike 15.09.19, 18:05
    Tam, na ostatniej stronie jasno jest mowa o uszkodzeniu DNA nasienia. Jak się chcesz kłócić to najpierw przeczytaj.

--
  • fragile_f 15.09.19, 18:32
    A to moze doczytaj co to jest spermatogeneza i jaki ma związek z nasieniem wink

--
    Fragile
  • ultimate.strike 15.09.19, 18:43
    Najpierw przeczytaj artykuł i wygugluj w słowniku termin "seminal DNA damage".

--
  • fragile_f 15.09.19, 17:50
    Już kiedyś rozłożyłam ten artykuł na czynniki pierwsze i wyszło jasno, że go nie czytałeś, bo chodzi tylko i wyłącznie o wpływ temperatur na płodność, a nie zdrowie per se.

A w skrócie: siedzenie przed kompem czy korzystanie z laptopa jest o wiele, wiele gorsze, niż noszenie spodni. To teraz, misiaczku, napisz proszę czy czasem aby nie siedzisz klepiąc te posty, bo powinienes uzywac tylko i wyłącznie biurek do pracy na stojąco i pod ŻADNYM pozorem nie wsiadać do auta!

--
    Fragile
  • ultimate.strike 15.09.19, 18:10
    proszę o link do tego rozłożenia. Artykuły czyta się z ostatnią stroną włącznie, bo tam jest najciekawiej.

Kochanie, nie siedzę tylko leżę sobie wygodnie. Auta wyeliminować się obecnie nie da, a spodnie jak najbardziej, kilt jest ogólnodostępny a jego cena nie odbiega od ceny spodni.

No i ja mógłbym nawet w spodniach siedzieć cały dzień i noc, to nie zmieni faktu, że spodnie uszkadzają DNA nasienia, są generatorem chorób cywilizacyjnych i mężczyzn powinno się chronić przed tym zagrożeniem poprzez rzetelną informację oraz prawo do chodzenia w kiltach zawsze i wszędzie. Postaraj się bardziej, jak chcesz bronić tego swojego dogmatu.

--
  • fragile_f 15.09.19, 18:31
    To było z rok temu, nie chce mi się tego szukać - wtedy to zignorowałeś, dlaczego niby miałbyś teraz przeczytać? Powtarzam: w artykule chodzi tylko i wyłacznie o jakość nasienia, nie o żadne choroby.

Leżysz? Aha, leżenie też jest czynnikiem ryzyka, tylko stanie w przewiewnym ubraniu jest dobre dla jąder.

Auto da się jak najbardziej wyeliminować - wystarczy, żebyś poruszał sie komunikacja miejska na stojąco albo chodził (bardzo dobre dla jader, zapewnia cyrkulacje powietrza).

W pracy oczywiscie stoisz przez 8h? Jesz też na stojąco? Bo w artykule było jasno napisane, że przegranie następuje juz po 20 minutach!

No najwyraźniej nie dbasz o swoje pleminiki tak, jak Ci sie wydaje... co za smutek!

PS. Wklej mi proszę zdanie w którym jest napisane, że spodnie są generatorem chorob cywilizacyjnych big_grin

--
    Fragile
  • ultimate.strike 15.09.19, 18:45
    Rok temu nie wiedziałem o linkowanym artykule. Znalazłem go w czerwcu i od tego czasu robie zamieszanie. A to wskazuje, że nie czytałaś ani tego, ani pewnie poprzedniego (domyślam się, że chodziło Ci o Erwina Kompanje i jego anegdotyczny dowód dotyczący obniżonej spermatogenezy).

--
  • fragile_f 15.09.19, 18:57
    Na forum ewangelizujesz dłużej, niż od czerwca.

Kiedy odpowiesz na moje pytania? Powtórzę, będzie Ci łatwiej:

- czy stoisz w pracy?
    - dlaczego korzystasz z auta a nie komunikacji miejskiej (na stojąco) bądz poruszania się na pieszo lub za pomocą hulajnogi?
    - czy jesz na stojąco?
    - dlaczego w dniu wolnym leżysz korzystając z komputera (zła wentylacja!!!), zamiast korzystać ze stojącego biurka?
    - czy korzystasz z laptopów?
    - czy czasem (broń boże!!) nie masz mebli tapicerowanych na których np. oglądasz TV?

Ale najważniejsze jest to, czy starasz się aktualnie o dziecko, bo jesli nie, to na jaką cholerę jest Ci potrzebne wspaniałej jakości nasienie? Do butelek je rozlewasz i sprzedajesz czy co?

--
    Fragile
  • ultimate.strike 15.09.19, 19:00
    Na forum ewangelizuję gdzieś od 2008, co w związku z tym? Zaliczyłaś wpadkę gdyż nie przeczytałaś artykułu, z którym dyskutujesz i nie próbuj tego zasłaniać jakimiś głupawymi manipulacjami. To nie przejdzie.

--
  • ultimate.strike 15.09.19, 19:01
    W sprawie aktualnie dziecka, uszkodzenie DNA powoduje także zwiększone ryzyko nasieniaka, nowotworu złośliwego u noszącego. Nie, nie staram się o raka aktualnie.

--
  • fragile_f 15.09.19, 19:18
    Ok. Czyli nie odpowiesz na zadne z pytan.

A ja chyba wiem dlaczego - tak naprawde nie obchodzi Cie zadne zdrowie reprodukcyjne (bo wtedy nie jezdzilbys autem, nie siedzial w pracy etc), tylko jestes zwyklym fetyszysta i lubisz sie przebierac w spodnice big_grin

--
    Fragile
  • ultimate.strike 15.09.19, 19:32
    Tak, i dlatego że lubię się przebierać to przekonuję wszystkich do tego, walczę o dzieciaki z Lewes Priory School itd. smile Nie musisz udowadniać, że o logice nie masz pojęcia, to już było widać wcześniej.

Mało tego, tego typu manipulacje, jakich się dopuściłaś nie są odkrywcze, są nudne, pojawiają się zawsze na forach, zwykle w kontekście religijnym, co jest kolejnym dowodem na to, że feminizm ze swoimi dogmatami to zjawisko religijne.

--
  • ultimate.strike 15.09.19, 19:36
    Aha, nie raz już pisałem, że w kilcie zacząłem chodzic z powodu jego wygody. Zacząłem na długo zanim pojawiły się publikacje odnośnie wpływu spodni na zdrowie. Więcej, to ja jako pierwszy opublikowałem teorię o szkodliwości spodni wraz z podaniem prawdopodobnego mechanizmu tego zjawiska. Obecnie teoria ta została potwierdzona przez fachowców i wynika z niej, że spodnie stanowią poważne zagrożenie. Stanowią zupełnie niezależnie od mojego trybu życia. Nie mam aż tak dużej władzy, żeby decydować o szkodliwości poszczególnych czynników. Wyjaśniłem to dla innych czytelników, Ciebie nie podejrzewam o jakąkolwiek logiczną reakcję i wiem, że takowej od Ciebie wymagać nie mogę. Cóż, fanatyczką jesteś.

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 19:47
    ultimate.strike napisał:
    > Tak, i dlatego że lubię się przebierać to przekonuję wszystkich do tego,

No i wreszcie napisałeś szczerze o co ci chodzi z tymi spodniami. Po prostu lubisz się przebierać.
    No to przebieraj się w kilty, halki czy w co tam chcesz, ale nie przekonuj wszystkich do tego, bo nie wszyscy lubią się przebierać.
  • ultimate.strike 15.09.19, 20:17
    Ciężko kapujący jesteś skoro nie rozpoznajesz ironii. Współczuję. I do tego masz tendencję do przyłączania się do hejterów, co też najlepiej o Tobie nie świadczy. Jak już przyjmujesz taką rolę to przynajmniej wymyśl jakiś własny hejt.

P.S. Nie przebieram się w kilty gdyż zawsze w nich chodzę. Od czasu do czasu tylko przebieram jeden kilt na inny, z przyczyn higienicznych, ubrania się pierze. No i do czynności takich, jak np. kąpiel, spanie kilt zdejmuję. Ale się nie przebieram. Pudło.

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 20:23
    ultimate.strike napisał:
    Współczuję.

Dziękuję.

Od czasu do czasu tylko przebieram jeden kilt na inny, z przyczyn higienicznych, ubrania się pierze.

Nigdy bym się nie domyślił, że ubrania się pierze!
    "Od czasu do czasu", to ile znaczy? Kiedy się pobrudzi, czy kiedy zaczyna go być czuć w promieniu kilku metrów?
  • ultimate.strike 15.09.19, 20:33
    I teraz widzicie Ematki, cały czas prowadzę działalność edukacyjną, i to skuteczną. smile Ubrania pierze się zanim zaczną śmierdzieć. Chciałbym CI poradzić jakiś konkretny schemat, zebyś mógł się szybko wdrożyć ale takiego schematu nie ma, musisz nabrać wyczucia sam.

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 21:00
    ultimate.strike napisał:
    Chciałbym CI poradzić jakiś
    > konkretny schemat, zebyś mógł się szybko wdrożyć ale takiego schematu nie ma,
    > musisz nabrać wyczucia sam.
    >

Dziękuję za chęć niesienia mi pomocy.
    Z wdzięczności wymyśliłem dla twojej akcji hasło/motto: Uwolnić moszny!
    Możesz sobie wstawić jako podpis na forum.

• ultimate.strike 15.09.19, 21:06
    Dziękuję za radę jednak nie zostanie ono użyte. Bardziej adekwatne by było: "Nie zasłaniać chłodnicy szmatami!".

--
  • fragile_f 15.09.19, 21:31
    Szkoda tylko, ze nadal nie jestes w stanie okreslic jakie to straszne choroby (liczba mnoga!) cywilizacyjne powoduje chodzenie w spodniach, ale jednoczesnie siedzenie w samochodzie, gdzie jest goraco w jajka (albo od rozgrzanego fotela/powietrza albo od nawiewu zima), juz nie smile

--
    Fragile
  • ultimate.strike 15.09.19, 21:36
    A napisałem, że siedzenie w samochodzie na rozgrzanym fotelu nie jest szkodliwe? Jeżeli tak, to podaj linka.

Co do chorób napisałem precyzyjnie, dotyczy to wszystkich chorób , w etiologii których występuje czynnik genetyczny, za dużo żeby wymieniać każdą z osobna.

Mnie ciekawi coś innego, nie jesteś w stanie tego zrozumieć czy nie chcesz? Przeczytałaś artykuł wreszcie?

--
  • fragile_f 15.09.19, 21:49
    Nie, ale napisałeś że jeździsz samochodem itp. Taki fanatyk nieprzegrzewania moszny, jak Ty, powinien jeździć tylko na stojąco komunikacją miejską, chodzić albo ewentualnie używać hulajnogi.

Ergo - stan jąder tak naprawdę Ci wisi (pun intended), lubisz chodzić w kieckach i tak sobie to racjonalizujesz.

--
    Fragile
  • fragile_f 15.09.19, 18:58
    A i najważniejsze - nadal nie widzę tego zdania w którym jest jednoznaczny link spodni i chorób cywilizacyjnych (liczba mnoga - których tak btw?).

--
    Fragile
  • ultimate.strike 15.09.19, 19:03
    Wspólnym mianownikiem jest uszkodzenie DNA nasienia, ang. seminal DNA damage.
    Których? Wszystkich, w których powstawaniu ma udział czynnik genetycznej predyspozycji. Czyli wszystkich.

--
  • fragile_f 15.09.19, 21:50
    Wymień o które chodzi wraz ze źródłem. No przecież masz niepodważalne dowody, powinno to zajać maks 5 minut smile

--
    Fragile
  • betty_bum 15.09.19, 11:13
    W naszym kraju różne dziwne rzeczy są karalne, ale nie chodzenie w spódnicy, więc chcesz to noś. Ktoś ci zabrania?
  • ultimate.strike 15.09.19, 12:14
    Ja chodzę, czasami w niektórych zakładach pracy zabraniają z powodu widzimisia. I to, wraz z brakiem informacji o zagrożeniu stanowi poważny problem.

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 11:37
    ultimate.strike napisał:
    Ze spodniami jest jeszcze gorzej, konsekwencje danego uszkodzenia DNA mogą pojaw
    > ić się za kilkadziesiąt albo kilkaset lat, w którymś z kolejnych pokoleń

Czyli potomkowie księży na pewno są zdrowi. Pod warunkiem że też nie noszą spodni.
  • 1matka-polka 15.09.19, 11:47
    Tez jestes gupi? Przeciez ksieza nosza spodnie pod sutanna.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • jezdem-mondry 15.09.19, 12:11
    1matka-polka napisała:
    Przeciez ksieza nosza spodnie pod sutanna.
    >

Ależ muszą być przegrzani!
    Ale ja nie zaglądałem żadnemu pod sutannę, więc nie mam pewności czy noszą spodnie.
    A ty masz pewność?
  • 1matka-polka 15.09.19, 12:21
    A widziale, zeby ktoremus wystawaly skarpety i goła lydka? Albo rajstopy?

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • jezdem-mondry 15.09.19, 12:26
    1matka-polka napisała:
    > A widziale, zeby ktoremus wystawaly skarpety i goła lydka?

Widziałem.
    Wkleję jeszcze raz.
    https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/tQ2ktkpTURBXy8zN2IwYWI4ZTllZDE5ODAxNDhiMWU1Mzk0OWI2ZTBjZC5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
  • 1matka-polka 15.09.19, 12:30
    Na miescie takiego nie widzialam. A ten tez ma spodnie, tylko krotkie.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • jezdem-mondry 15.09.19, 12:34
    1matka-polka napisała:
    ten tez ma spodnie, tylko krotkie.
    >

To jest raczej spódnica.
  • 1matka-polka 15.09.19, 13:34
    "To jest raczej spódnica."
    Moze jakies zdjecie z innego ujecia?

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • jezdem-mondry 15.09.19, 14:00
    1matka-polka napisała:
    > Moze jakies zdjecie z innego ujecia?
    >

Sama poszukaj. Ja nie mam zamiaru zwymiotować na monitor.
  • jezdem-mondry 15.09.19, 12:28
    1matka-polka napisała:
    > A widziale, zeby ktoremus wystawaly skarpety i goła lydka?

Widziałem.
    Zdjęcie wkleiłem o 12:23.
  • elenelda 15.09.19, 16:02
    Skąd wiesz?😈
  • m.y.q.2 15.09.19, 16:05
    Nie użyłabym określenia "głupi", raczej "naiwni".

--
    Najzdrowsze jest jedzenie niezjedzone.
  • ultimate.strike 15.09.19, 12:16
    O ile księża pod swoimi strojami nie noszą spodni. Nie sprawdzałem i zdrowie potomków księży, jako grupy mimo wszystko niezbyt licznej nie wpływa znacząco na statystyki zdrowia publicznego.

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 12:23
    ultimate.strike napisał:
    > O ile księża pod swoimi strojami nie noszą spodni.

Ten nie nosi.
    https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/tQ2ktkpTURBXy8zN2IwYWI4ZTllZDE5ODAxNDhiMWU1Mzk0OWI2ZTBjZC5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
    www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lizanie-kolan-ksiedza-to-nie-przestepstwo-prokuratura-umorzyla-sledztwo/5eq7qv9
  • ultimate.strike 15.09.19, 16:29
    Ten za swoje zachowanie powinien trochę posiedzieć.

--
  • betty_bum 15.09.19, 03:03
    Odpowiedź poznasz w październikuwink
  • jezdem-mondry 15.09.19, 03:27
    betty_bum napisał(a):
    > Odpowiedź poznasz w październikuwink

Wiem. Ale boję się, że te 50% głupich wygra.
    Chyba wyemigruję do Kanady.
  • ajaksiowa 15.09.19, 06:28
    Nie ma.się co bać tylko być dalej Porządnym Człowiekiem😅

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • tanebo2.0 15.09.19, 07:49
    Są. Kaczyński, a raczej jego spin doktorzy, jadą na jednym schemacie. Mianowicie na globalizacji. Społeczeństwa się dzielą. A głównym schematem jest podział na elity i prekariat. Będę nudny ale pisze o tym Piketty - wracamy do podziału społeczeństwa z XIX wieku - na elity które żyją z procentów od kapitału i plebs który zapierd... za miskę ryżu. A to wywołuje sprzeciw tych drugich. Zobaczcie zresztą same - nawet ematki uważają bogatych za zdegenerowanych i złych. Tak było ze Starakiem. 99% usłyszało o nim po raz pierwszy w kontekście wypadku a od razu uznało że zdradza żonę i motorówką wozi paletę kokainy. Dobra zmiana trafia więc w poglądy tych 50%.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • 1matka-polka 15.09.19, 10:30
    Wsadz sobie w zad tego oszusta.
    "Tymczasem weekendowe wydanie dziennika "Financial Times" zawiera prawdziwą bombę. Chris Giles oskarża Piketty'ego o  kompromitujące błędy w obliczeniach w arkuszach kalkulacyjnych i manipulację danymi. Ich liczba jest tak duża, że właściwie przekreśla wyciąganie jakichkolwiek sensownych wniosków przez autora książki."
    appfunds.blogspot.com/2014/05/cudowne-dziecko-ekonomii-w-opaach.html?m=1
    www.ft.com/content/e1f343ca-e281-11e3-89fd-00144feabdc0#ixzz32Z5jqKDP

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • kokosowy15 15.09.19, 17:00
    Kopernika oskarżano, Pasteura też, całe tłumy naukowców były odsadzane od czci i wiary za mówienie czegoś niezgodnego z interesem rządzących.
  • reinadelafiesta 15.09.19, 08:21
    Jezdem mondry
    Bez przesady, że od razu głupi. Część z nich jest po prostu sprzedajnych.

--
    Żeby dojść do źródła, trzeba iść pod prąď
  • super_hetero_dyna 15.09.19, 09:14
    Według niektórych danych, 20% osób o przekonaniach lewicowych otrzymuje leki psychotropowe. I to jest dopiero straszne. Bo oznacza, ze aż 80% chodzi sobie po powietrzu bez żadnego leczenia.
  • tanebo2.0 15.09.19, 09:18
    To już jesteś przeciwko podniesieniu płacy minimalnej? A może wziąłeś leki?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • 1elka26 15.09.19, 10:04
    Na szczęście odsetek ludzi głupich w Polsce jest coraz mniejszy. Z reguły są to jedynie zwolennicy "totalnej opozycji". Dowodem jest chociażby to, że nawet twórca tzw. sześciopaku czyli przywódca opozycji Schetyna sam nie wie co wchodzi w skład jego propozycji programowych.
    Zresztą nie on jeden - jak mozna więc głosowac na ludzi którzy nie wiedza nawet jaki mają program???
  • tanebo2.0 15.09.19, 10:19
    A kaczorek dowiedział się już że są urządzenia zaglądające w głąb człowieka?

--
  • olena.s 15.09.19, 12:31
    big_grin
  • margierita 15.09.19, 10:55
    1elka26 napisał(a):
    Na szczęście odsetek ludzi głupich w Polsce jest coraz mniejszy. Z reguły są to jedynie zwolennicy "totalnej opozycji".

Cytat powyższy jest dowodem na bycie trollem (wyczerpuje definicję trollowania). I jest odpowiedzią na twoje przeszłe i przyszłe pytania o dowody na bycie przez ciebie trollem.
  • 1elka26 15.09.19, 11:17
    Dowodem?? Ciekawa masz definicję tego co jest dowodem. W takim bądź razie stwierdzenie, że Polacy są głupi gdyż głosują na PIS czego jest dowodem??
    Takie stwierdzenie nie jest własnie dowodem na trollowanie?
  • margierita 15.09.19, 11:51
    Przedpiścy nie jęczą, kiedy ktoś nazwie ich trollem a ich twórczość trollowaniem. Ty- owszem.
    Twoje trollowanie zostało powyżej udowodnione (zapis jest dowodem, nawet po "reformie sądów"). Więc daruj sobie swoje święte oburzenie, zostałaś złapana na gorącym uczynku.
  • 1elka26 15.09.19, 12:02
    Nadal nie dowiedziałam się, jaki to jest ten dowód na moje rzekome trollowanie Jezeli już to post startowy jest dowodem na trollowanie - ja tylko wpisuję sie w konwencję tego wątku.
    Natomiast jeżeli chodzi o moje "święte oburzenie" to radzę czytać oraz cytować dokładnie. Moje oburzenie jest związane z zarzutami o bycie płatnym i w dodatku rosyjskim trollem - a to chyba jest inna kwestia niż banalne stwierdzenie, że ktoś trolluje.
    Tak więc radze bardziej precyzyjnie formułować swoje opinie.
  • margierita 15.09.19, 12:42
    Ok, zakładam, że nie dość uważnie przeczytałaś mój wpis:
    Cytat z ciebie:
    elka26 napisał(a):
    Na szczęście odsetek ludzi głupich w Polsce jest coraz mniejszy. Z reguły są to jedynie zwolennicy "totalnej opozycji".
    Kierowanie wyzwisk w stronę innych, formułowanie opinii napastliwych czy nieprawdziwych to jest definicja trollowania.

Więc ty się nie wpisujesz w konwencję TEGO wątku, ty obrażasz ludzi. Ot tak, bezrefleksyjnie, w niedzielę (dla katolików dzień święty) obrażasz ludzi.

Bywasz oskarżana o bycie płatnym czy rosyjskim trolem dokładnie z tego samego powodu co wyżej: twoje wpisy wyczerpują definicję zachowania płatnych, rosyjskich troli.

• olena.s 15.09.19, 13:26
    Elegancko i trafnie. Brawo.
  • 1elka26 15.09.19, 13:30
    No jasne - stwierdzenie że 50 procent ludzi to głupcy nie jest wcale obrażaniem. Więc ponownie pytam się kto takie banialuki wypisuje obrazając ludzi?? - tylko płatny lewacki troll
  • jezdem-mondry 15.09.19, 14:05
    1elka26 napisał(a):
    > No jasne - stwierdzenie że 50 procent ludzi to głupcy nie jest wcale obrażaniem

A według ciebie, głosujący nie na pis są mądrzy?
  • margierita 15.09.19, 15:16
    1elka26 napisał(a):
    No jasne - stwierdzenie że 50 procent ludzi to głupcy nie jest wcale obrażaniem

Jesli cię dobrze zrozumiałam, to odnosisz się tym wpisem do wątku startowego. Autor napisał: Według niektórych sondaży, 50% ludzi zagłosuje na pis.
    Wychodzi na to, że 50% Polaków jest głupich.

Skoro 50% ludzi chce głosować na pis, wynika z tego że pozostałe 50% wybiera opozycję. Zauważ że "wychodzi na to, że 50% Polaków jest głupich" nie jest wskazaniem, czy chodzi o te 50% wyborców pisu czy 50% opozycji. Ale ty z góry uznajesz, że ktoś obraża pis (i przyjmujesz to personalnie) i ruszasz z obelgami do ataku. Idziesz w zaparte, udając że wcale nie ma dowodu na twoje obrażanie innych, a teraz znów idziesz w kierunku "a bo to oni, ja jestem niewinna"
    Pomijam to, że w tej części wątku dyskutujesz konkretnie ze mną, a kiedy nie umiesz bądź nie chcesz odnieść się do mojej wypowiedzi, zmieniasz temat rozmowy.
    A na sam koniec domagasz się dowodów bycia czy nie bycia trollem, bo przedstawione dowody ci się nie podobają.
  • 1elka26 15.09.19, 17:34
    Nie uprawiaj sofistyki bo to fatalnie wygląda, zwłaszcza w kontekście tego kogo autor postu startowego uwaza za głupich. Nie zmieniam także tematu rozmowy lecz dokonuję uściślenia i niestety, ale to ty uciekasz od odpowiedzi.
    Poza tym nie ma tutaj nic do podobania się lub nie, gdyż nie przedstawiłaś żadnego dowodu
  • margierita 15.09.19, 18:15
    Piękne smile "nie uprawiaj sofistyki"- pisze do mnie osoba stosująca "mutatio controversiae" (dowód: ciąg wpisów powyżej). Jeśli już, to z przyjemnością uprawiam logikę.

Nie zmieniam także tematu rozmowy lecz dokonuję uściślenia i niestety, ale to ty uciekasz od odpowiedzi.

Jaką tezę uściślasz? Od odpowiedzi na jakie pytanie uciekam? Sformułuj to pytanie.

gdyż nie przedstawiłaś żadnego dowodu

Każdy twój wpis jest dowodem na bycie trollem bezpodstawnie obrażającym innych. Ale specjalnie dla ciebie powtórzę mój wpis z 12.42.:

Cytat z ciebie:
    elka26 napisał(a):
    Kierowanie wyzwisk w stronę innych, formułowanie opinii napastliwych czy nieprawdziwych to jest definicja trollowania.

Więc ty się nie wpisujesz w konwencję TEGO wątku, ty obrażasz ludzi. Ot tak, bezrefleksyjnie, w niedzielę (dla katolików dzień święty) obrażasz ludzi.

Bywasz oskarżana o bycie płatnym czy rosyjskim trolem dokładnie z tego samego powodu co wyżej: twoje wpisy wyczerpują definicję zachowania płatnych, rosyjskich troli.
  • larix_decidua77 15.09.19, 10:24
    Też weź jakieś leki, jeśli widzisz ludzi chodzących po powietrzu.
  • betty_bum 15.09.19, 11:05
    Gdyby prawacy przyjmowali swoje leki zamiast chlać pod budką z piwem to ich partie nie przekroczyłyby by progu wyborczegowink
  • 1elka26 15.09.19, 11:41
    Ciekawe za to jest co biorą liderzy "totalnej opozycji"? Co wypowiedź to coraz ciekawiej:

"Widzę, że zdania naukowców w KO są podzielone
    😂

@M_K_Blonska

- Obniżymy składki na ZUS małym firmom. Będą liczone od pensji min. Zyskacie prawie❗️2.500zł❗️

@SchetynadlaPO

- Obniżymy składki na ZUS małym firmom. Będą liczone od pensji min. To jest zysk prawie ❗️3.000zł ❗️rocznie
    😂"

twitter.com/pikus_pol/status/1172870215123767296

A wydawało się, że Ryśka Petru nikt nie jest w stanie przebić. Niestety, ich nie interesuje nawet własny program. Jedyny cel jaki przyświeca "totalnej opozycji" to powrót do prywatyzacji i oligarchizacji Polski.
  • dyzurny_troll_forum 15.09.19, 11:37
    jezdem-mondry napisał:

> Według niektórych sondaży, 50% ludzi zagłosuje na pis.
    > Wychodzi na to, że 50% Polaków jest głupich.

50!?
    75%-80%

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • kropka_kom 15.09.19, 11:51
    po co zadawać to pytanie na bolszewickim forum...? No chyba żeby sobie samoocenę podnieść..
  • woman_in_love 15.09.19, 16:38
    to po co tu siedzisz? nie macie swoich jedynie katolicko-poprawnych?
  • olena.s 15.09.19, 16:42
    No jak. Mają frondy, sieci, do rzeczy i inne takie. Naprawdę nie wiem, po cholerę się tu zadręczają.
  • margierita 15.09.19, 11:52
    Że się tak zapytam: jaki jest cel tego wątku?
  • ultimate.strike 15.09.19, 12:18
    IMHO rozważania na temat zachowań stadnych i ich wykorzystania w kampaniach marketingowych.

--
  • jezdem-mondry 15.09.19, 12:39
    margierita napisała:
    > Że się tak zapytam: jaki jest cel tego wątku?

Wykrycie mądrych i głupich na forum.
  • margierita 15.09.19, 12:47
    Jeśli przyjąć, że "głupi" to osoba mało inteligentna, to głupi, niestety, jesteś ty- co widać w tym wątku. W sumie współczuję.
  • jezdem-mondry 15.09.19, 13:02
    margierita napisała:
    W sumie współczuję.

Dziękuję.

• mamalgosia 15.09.19, 18:38
    Nie wiem, czy to tylko głupota. Na pewno część wyborców PiS jest zmanipulowanych.

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html
  • asia.sthm 15.09.19, 18:59
    mamalgosia:
    > Na pewno część wyborców PiS jest zmanipulowanych.

Chociazby obietnicami spelnianymi jeszcze przed wyborami.

"Zlikwidujemy niektóre obciążenia finansowe, które są jednocześnie biurokratyczną uciążliwością, jak np. opłata targowa, opłata miejscowa, opłata od posiadania psów. Podobnie postąpimy z opłatami skarbowymi, proponując ich obniżenie lub likwidację, m.in. opłaty za dowód osobisty."

Ktoś piszący program PiS nie zwrócił uwagi na to, że za dowód osobisty w Polsce nie płaci się od... prawie dziesięciu lat.

Tak czy siak wielu zaglosuje dla rozrywki zeby przekonac sie co jeszcze pis wymysli. To jest tak tragiczne ze juz zrobilo sie interesujace.
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25194849,pis-wypuscilo-program-i-juz-spelnilo-obietnice-chce-likwidacji.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg4
    --
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • miss_fahrenheit 15.09.19, 21:09
    Co za chamstwo.
  • jezdem-mondry 15.09.19, 21:12
    miss_fahrenheit napisała:
    > Co za chamstwo.

Gdzie?!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka