16.09.19, 09:44
Dostalam zadanie. Mam współzorganizowac Halloween dla dzieciaków. Jedzenie mamy ogarnięte, dekoracje mamy ogarnięte, zostało najgorsze - jakies tematyczne zabawy smile
Mozecie cos podpowiedziec?
Zabawy mogą angażowac doroslych, również będą smile
Mi po głowie chodzi wylącznie seansik jakiegoś odcinka Scooby Doo wink

--
"(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
Pietrek + Solejuk wink
Edytor zaawansowany
  • daniela34 16.09.19, 09:47
    Tradycyjne wyławianie jabłek zębami z miski z wodą- od razu mi się kryminał A. Christie przypomina
  • dziennik-niecodziennik 16.09.19, 09:49
    tak, to mam na liscie, wydaje mi sie ze bedzie fajne smile
    mam tez taki ducho-test z przekłuwaniem balonów, z ktorych wylatują karteczki z pytaniami smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • dziennik-niecodziennik 16.09.19, 09:50
    a, i wyścigi na miotłach smile

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • chatgris01 16.09.19, 10:10
    Jeszcze może być konkurs gryzienia jabłek zawieszonych na sznurku.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • dziennik-niecodziennik 16.09.19, 10:50
    a czym by to jabłko zamienic? bo zjedzenie całego jabłka to moze byc za duzo, w sensie ze sie najedzą tym jabłkiem i nie rusza reszty, a mam bogate plany smile

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • dziennik-niecodziennik 16.09.19, 09:47
    i tak, wiem, ask Google, ale podpowiedzi zawsze w cenie smile
    dzieci 9-letnie.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • berdebul 16.09.19, 10:53
    Projekcja „Gęsiej skórki”. wink Jest na netflix.
    Łowienie jabłek, podchody po zmroku, szukanie skarbu w ogródku o ile macie ogródek do dyspozycji. Wycinanie dyń.
  • dziennik-niecodziennik 16.09.19, 11:05
    > Projekcja „Gęsiej skórki”. wink Jest na netflix.

za dlugie, całą imprezę zajmie smile
    na podchody nie mam warunków, ale zrobimy szukanie słodyczy z latarkami! dzieki!

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • kryzys_wieku_sredniego 16.09.19, 11:13
    Zrób podchody, to znaczy, robisz start: i karteczki przyklejone na ścianie, 4 puste jedna z zagadką do odganięcia, która jest wskazówką co dalej itp. Ja dodatkowo mam scenariusz i jestem reżyserem zabawy. A w zadaniach mam też takie, które naylezy wykonać, żebym to ja podpowiedziała co dalej i tak mogą zjeść oczy węża albo przejść z książkami na głowie dookoła sofy. Taki właśnie Scooby Doo.
    Na końcu jest skarb schowany ( dla każdego prezent, u mnie są chłopaki 7-8 lat więc prócz słodyczy i gadżetów halloween'owych kupuję jakąś zabawkę typu samochody hot wheels. Ogólnie dużo wymyślania i przygotowań, zabawa trwa 15 min. radość dzieci bezcenna.
  • bi_scotti 16.09.19, 14:33
    Jesli dostepne, kup ze 2 albo i 3 skeletons (takie do dekoracji ale z kosci), rozmontuj. Podziel dzieci na tyle grup ile kupilas skeletons. Wszystkie kosci rzucone na jedna kupe. Grupy dzieci rywalizuja ze soba ktora pierwsza zlozy/ulozy calego kosciotrupa. Poprawnie! wink Uwaga, potrzeba sporo miejsca na podlodze. Warto zeby ktos z doroslych znal sie na anatomy i byl w stanie uczciwie ocenic efekty koncowe big_grin Wygrana grupa powinna dostac cos a propos, jakies slodycze w ksztalcie skeleton/bones albo cos w tym rodzaju, no i w ilosci pozwlajacej poczestowac przegranych. Have fun! Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka