Dodaj do ulubionych

To juz czytalyscie

16.09.19, 13:24

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25197747,lubuskie-uczniowie-pytani-w-ankiecie-o-religie-i-rozwod-rodzicow.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg4
Byl ostatnio watek o kobietach w Watykanie,ze one tam sa na wlasne zyczenie, daja sprawdzac czy w rodzinie nie bylo rozwodow itd
No to teraz Watykan zbliza sie do was co raz to wiekszymi krokami.
Jak wam sie podoba ankieta dla klas 1-3?


--
"Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
Edytor zaawansowany
 • malia 16.09.19, 13:36
  Nie tylko dla -1-3, tam była tez ankieta dla starszych, o częstotliwość modlitwy i o uczęszczanie na msze.
  nie usprawiedliwia tego fakt, że ankieta była nieobowiązkowa czyli rodzic podobno był o to pytany mógł się nie zgodzic. Samo to, że komukolwiek przyszło do głowy wypytywanie o takie sprawy jest skandaliczne
 • pasquda77 16.09.19, 13:49
  Ciekawe...młody nie chodzi od zawsze na religię , w tym roku wychowawczyni po raz pierwszy poprosiła mnie o pismo , że nie wyrażam zgody na obecność syna na religi.Co ciekawe szkoła nie ma prawa tego wymagać od rodziców , więc pani papierka nie dostanie.Od koleżanki dostałam info że inna szkoła w okolicy też nagle chce taką deklarację.Wygląda na to , że czarni coraz bardziej się panoszą😈
 • zona_glusia 16.09.19, 22:49
  Pewnie pisowskie kuratorium ciśnie.
 • aerra 16.09.19, 14:16
  Czytałyście.
  Z każdym takim artykulikiem utwierdzam się w przekonaniu, że czesne na szkołę młodego to są bardzo dobrze wydane pieniądze.


  --
  super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
  <*>
 • edelstein 16.09.19, 16:22
  Powiem szczerze, ze bym rozniosla szkole w pyl jakby moj syn taka ankiete dostal do wypelnienia

  --
  "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
 • bo_ob 16.09.19, 17:02
  edelstein napisała:

  > Powiem szczerze, ze bym rozniosla szkole w pyl jakby moj syn taka ankiete dosta
  > l do wypelnienia
  >

  Ja również.


 • chicarica 16.09.19, 16:57
  A pieniądze z podatków już znacznie gorzej.
  Czekam i doczekać się nie mogę, kiedy ludzie zrozumieją, że to nie chodzi o to, żeby prywatnie sobie pójść do lekarza bez klauzuli sumienia czy zapłacić za niewyznaniową prywatną szkołę dla dziecka. Chodzi o to, że w państwowych placówkach w państwie niewyznaniowym takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Od praktykowania religii jest sfera prywatna.

  --
  ---
  Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
 • aerra 16.09.19, 17:08
  Ależ oczywiście.
  I robię również to co mogę (np. aktywnie popierałam akcję zaprzestania finansowania lekcji religii z pieniędzy publicznych oraz wyprowadzenie w ogóle religii ze szkół), żeby to zmienić. Ale nie muszę chyba jednocześnie dopuszczać do tego, żeby moje dziecko było narażone na takie rzeczy (nawet jak zrobię dżihad), skoro mogę sobie pozwolić na to, żeby nie było?

  --
  super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
  <*>
 • konsta-is-me 16.09.19, 22:21
  A wszystko pod plaszczykiem "badan naukowych"...
  Strach co bedzie nastepne...
 • mgla_jedwabna 16.09.19, 22:42
  Najgorsze to kościółkowe uzasadnienie o "walce z pokusami". Nawet pogadanki antynarkotykowe robione takim językiem byłyby dla mnie porażką, a co dopiero to.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka