Dodaj do ulubionych

Dostałam ankiete na temat ulepszania forum

16.09.19, 15:23
Jednym z głupszych punktów było zapytanie, czy chciałabym edytować posty po wysłaniu. LOL

--
"Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
Kurt Vonnegut
Edytor zaawansowany
  • kropkacom 16.09.19, 15:26
    Hmmm...
  • 1matka-polka 16.09.19, 15:27
    ?

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • kasiaabing 16.09.19, 15:29
    Czemu uważasz, że to głupie? Na fb to funkcjonuje i uważam, że jest ok.
  • 1matka-polka 16.09.19, 15:36
    A ja u3azam, ze to bedzie ostatni gwozdz do trumny gazetowego forum.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • mikams75 16.09.19, 15:36
    bo wszelkie jatki do popkornu stracilyby sens, jakby sobie kazda posty edytowala.
  • kasiaabing 16.09.19, 15:38
    Zawsze może być podgląd historii edycji 😉
  • jak_matrioszka 16.09.19, 15:39
    Wystarczy że moderacja wyedytowuje niewygodne kawałki. Owszem, z ograniczeniem czasowym to by jeszcze przeszło, tak z 3 minuty żeby sie dopatrzeć gdzie sie literówke zrobiło, ale nie edycja bez ograniczeń.
  • jola-kotka 16.09.19, 16:15
    Na takim forum to nie ma racji bytu. Byloby zmienianie tresci wraz z reakcja innych na dany wpis.
  • majenkir 16.09.19, 15:44
    Prosze napisz, zeby zlikwidowali to "drogi uzytkowniku" i banner "gazeta.pl" wink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • bywalec.hoteli 16.09.19, 16:28
    O to to!

--
    Lato smile
  • 1matka-polka 16.09.19, 17:11
    O banerze gazety zapomnialam. Tez mnie to wkurza.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • ajriszka 16.09.19, 15:48
    Czy jesteś moderatorem tego forum?
  • 1matka-polka 16.09.19, 17:09
    Nie jestem moderatorem ale mam moc przywracania skasowanych postow. Wprawdzie to nie zawsze dziala ale czasem tak.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • mary_lu 16.09.19, 16:04
    Proszę, napisz żeby zamknęli w końcu komunikat o ciastkach dla iOS. Od kilkunastu miesięcy jest niewyłączalny.
  • heca7 16.09.19, 16:30
    Kurczę mogłam to napisać przed chwilą bo też wypełniłam.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • bialeem 16.09.19, 16:05
    Tylko o to pytali?
    Edycji an forum nie będzie. Na fejsie to też nie ma sensu.

--
    "weź takie rady, zwiń ciasno i rozważ znaczenie słowa "czopek""
  • 1matka-polka 16.09.19, 16:56
    Nie, o rozne rzeczy, co mi sie podoba, co nie, czy korzystam z kompa, czy komorki, w jakim celu korzystam😂, czy sie udzielam, byla lusta paru pytan o beznadziejne zmiany techniczne, typu edycja posta, pogrubianie nicka autora watku, wklejanie zdjec z kompa, reszty nie pamietam ale na wiekszosc odpowiedzialam NIE. A i ulatwienia dla niedowidzacych, to ok.

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • 1matka-polka 16.09.19, 17:14
    Na fejsie mi sie w sumoe podoba. Podbijam post po czym kasuje swoj wpis. Dzieki czemu przedmiot, ktory chce sprzedac wskakuje na sama gore, bez widocznych sladow...

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • 21mada 16.09.19, 16:11
    Wypełniłam.
  • jola-kotka 16.09.19, 16:16
    Tez wypelnilam
  • rosapulchra-0 16.09.19, 16:24
    A ja odmówiłam. Niech inni się w to bawią.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • aerra 16.09.19, 17:03
    Weź... jak mogłaś napisać, że nie?
    Niechby ta edycja była przez 5 minut po napisaniu (na większości for nie można edytować w nieskończoność, tylko przez jakiś określony czas), można by chociaż literówki poprawić, czy jakieś niezręczne sformułowania.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • 1matka-polka 16.09.19, 17:15
    Eee tam...

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • 1matka-polka 16.09.19, 17:17
    Ktos cos napisze w przyplywie emocji i bedzie mogl skasowac. A tak na wieki wiekow bedzie wisial taki zenujacy post😁

--
    Psalm 23
  • marrant 16.09.19, 20:43
    Też nie uważam tego pomysłu za najlepszy, ale pomyślałam, że wypada zapytać. Przez lata słyszałam wiele głosów wspierających taką funkcjonalność. Moim zdaniem, dla płynności dyskusji jest to pomysł chybiony. Dla moderacji i utrzymania bazy postów jest czasochłonny i relatywnie skomplikowany. To, że coś jest wymienione w ankiecie nie znaczy, że się na forum na 100% pojawi, ale ponoć kto pyta, nie błądzi.
  • kryzys_wieku_sredniego 16.09.19, 20:49
    A czy kiedyś już tak nie było?
    Bo mam wrażenie, że można było edytować tytuł, czy jakiś błąd jak się zauważyło zaraz po wysłaniu.
  • marrant 16.09.19, 21:14
    Nie. Po to jest podglądsmile
  • mary_lu 16.09.19, 21:23
    Marrant, dlaczego od wprowadzenia RODO nie można zaakceptować i zamknąć komunikatu o ciasteczkach na urządzeniach apple? Muszę to zamykać po każdym kliknięciu w jakikolwiek wątek, nawet po kilkadziesiąt razy dziennie! Nie zauważyliście tego?
  • 1matka-polka 17.09.19, 08:47
    Ankieta dla ulepszenia forum, ktora wypelnilam tez mi co raz wyskakuje i zapytuje, czy chetnam ja wypelnic, a za chwile mi pisze, ze juz wypelnilam🤔

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 19:37
    Hej Marrant, a naprawicie w końcu ten komunikat o cookies na każdym wyświetleniu strony na iOS?

--
    Lato smile
  • mebloscianka_dziadka_franka 17.09.19, 09:34
    Dla mnie to jest dobre rozwiązanie, ale tylko do czasu, jak nikt na niego odpowie. A nie, że ktoś się odniesie do tego co napisałaś, a ty sobie potem, myk, edytujesz i robisz głupka z rozmówcy tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka