Dodaj do ulubionych

Eyeliner utrwalany lakierem do włosów.

16.09.19, 17:58
Czy mam słuszne zastrzeżenie do takiej porady by makijaż oczu dłużej się trzymał?
Edytor zaawansowany
  • aerra 16.09.19, 18:09
    Nie rozumiem, jak to się technicznie robi - psikasz sobie po oczach lakierem?
    Jeśli tak, to powiedziałabym, że "odważnie".

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • mildenhurst 16.09.19, 18:18
    No tak, dokładnie tak. Tylko trzeba zamknąć oczy.
  • majenkir 16.09.19, 18:42
    To nie lepiej użyć setting spray?

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • snakelilith 16.09.19, 18:25
    W tym cel nie używa się lakieru do paznokci, a produktu pod nazwą Fixing Spray. Robi masa firm. Jakoś nie wyobrażam sobie lakieru do włosów na oczach, to musi przecież podrażniać. Choć ja czasami używam trochę lakieru do brwi, bo mam grube i niesforne, ale wtedy pryskam na małą szczoteczkę i zaczesuję nią brwi.
  • pani_tau 16.09.19, 19:53
    Też tak robię, bo moje, choć szczupłe, niestety lubią się wichrowac.
  • mary_lu 16.09.19, 18:46
    Dla Ciebie wszystko w sprayu to lakier do włosów? To jak moja pięcioletnia kuzynka, tylko dla niej wszystkie spraye były dezodorantami, ile razy dostała się do łazienki, to sprejowała się pod pachami lakierami do włosów, odswiezaczami powietrza, samoopalaczami (to było najgorsze - lato i sezon plażowy)
  • mildenhurst 16.09.19, 18:47
    Pytanie do mnie?
  • konsta-is-me 16.09.19, 20:49
    Sluszne.
    Porada z czasow kiedy usztywnialo sie brwi mydlem albo czernilo wegielkiem XD
  • majenkir 16.09.19, 21:00
    A ja kiedys robilam sobie kreski akwarelami. Wychodzily bardzo ladne big_grinwink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • joanna05 16.09.19, 21:47
    konsta-is-me napisała:

> Sluszne.
    > Porada z czasow kiedy usztywnialo sie brwi mydlem albo czernilo wegielkiem XD
    Cały czas się mydła do utrwalenia brwi używa smile Świetnie dyscyplinuje i nie przylizuje, doskonałe dla osób z niezbyt gęstymi brwiami, bo dzięki mydle wygląda, że ich więcej. No i - o ile tańsze od oddzielnego żelu do brwi wink
  • black_magic_women 16.09.19, 21:59
    joanna05
    > Cały czas się mydła do utrwalenia brwi używa smile Świetnie dyscyplinuje i nie prz
    > ylizuje, doskonałe dla osób z niezbyt gęstymi brwiami, bo dzięki mydle wygląda,
    > że ich więcej. No i - o ile tańsze od oddzielnego żelu do brwi wink

Moja dawna fryzjerka polecała mydło do stroszenia włosów a la Kożuchowska
  • konsta-is-me 16.09.19, 22:06
    Tylko troche niepraktyczne w czasie deszczu wink
  • aerra 16.09.19, 22:33
    Dlaczego? Od razu masz głowę umytą big_grin

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka