Dodaj do ulubionych

Na kogo głosować w Poznaniu?

16.09.19, 23:03
W wyborach do Sejmu. Na razie skłaniam się ku Jadwidze Emilewicz. A Wy, Poznanianki?

--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • kk345 16.09.19, 23:34
    A my nie.
  • jezdem-mondry 16.09.19, 23:37
    Na Jarosława.
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70265204_10156766805213722_976836761822953472_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkOkDQz09vPOKqtXjOAl6tRPRekl-KwbQ71o1eVkY5yipwLxfHeolwLdk-k5kXy0tk&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c41acc23ffd05c34d980fd20f6989135&oe=5DF97A83
  • 1elka26 17.09.19, 08:29
    Masz złe informacje. W miejscach odosobnienia, czyli zarowno w zakładach karnych jak i szpitalach psychiatrzycznych w ostatnich wyborach zdecydowane zwycięstwo odniosła Koalicja Europejska czyli głosujący na zasadzie wszyscy - tylko nie PIS. Ciekawe, że także i w poprzednich wyborach zwyciężała Platforma. No cóż - jaka partia, taki elektorat.

Przykładowe wyniki:
    Areszt śledczy Białołęka:
    KE 67,91%
    Wiosna 7,71%
    PiS 7,44%
    Kukiz'15 5,79%
    Konfederacja 5,65%

Areszt Śledczy w Gdańsku:
    KE 72,9%
    PiS 9,5%
    Kukiz'15 5,8%
    Wiosna 5,0%
    Konfederacja 4,5%
  • jezdem-mondry 17.09.19, 11:30
    1elka26 napisał(a):
    W miejscach odosobnienia, czyli zarowno w zakładach karny
    > ch jak i szpitalach psychiatrzycznych w ostatnich wyborach zdecydowane zwycięst
    > wo odniosła Koalicja Europejska czyli głosujący na zasadzie wszyscy - tylko nie
    > PIS.

Możliwe, że coraz więcej więźniów udaje się zresocjalizować.
    Nie wszyscy chorzy psychicznie są głupi. Głupich i mądrych pacjentów szpitali psychiatrycznych jest procentowo tyle samo ile głupich i mądrych zdrowych psychicznie.
  • koko8 17.09.19, 09:09
    Emilewicz to ta, co nazwała korupcję w KNF "wypadkiem przy pracy"?
  • asfiksja 17.09.19, 11:39
    Emilewicz to może i w miarę kompetentna osoba, ale w rządzie figurantka. Nawet nie uznali za stosowne jej powiedzieć o różnych planach oskubania przedsiębiorców (obliczanie ZUS od całego dochodu, test przedsiębiorcy itp. wynalazki). To powróci po wyborach - oczywiście, jeśli zachowają się odpowiedzialnie i sfinansują zwiększone transfery społeczne z podwyżki podatków, a nie wyłącznie z inflacji.
    Reasumując - słaby wybór. Ogólnie PIS to słaby wybór, szczególnie że masz dzieci, które mają tu długofalowo żyć.
  • bywalec.hoteli 17.09.19, 11:41
    A co jest lepszym wyborem według Ciebie, zwłaszcza w Poznaniu?

--
    Lato smile
  • asfiksja 17.09.19, 11:48
    Nie wiem, kto jest wystawiony w Poznaniu. Ja po prostu nigdy nie głosuję na PIS, w tej partii rozsądne osoby o jakim-takim kręgosłupie moralnym (nawet w PIS-ie są takie) nie mają nic do gadania.
  • renia266 17.09.19, 12:04
    Nie zgadzam się całkowicie. Obserwuje kampanię i KO w Poznaniu nie ma zupełnie NIC do zaoferowania. Oni po prostu uważają, że im się należy wygrana i nie muszą nic robić. Nie ma żadnej kampanii w powiecie poza kilkoma plakatami. gadanie cały czas takie samo- PIS zły, my dobrzy fajni i nowocześni. Jaśkowiak się nawet nie wypowiada publicznie nic nie robi, bo jej się wydaje, ze mandat ma w kieszeni. Jestem w stanie wskazać kilku świetnych kandydatów z PIS, którzy robią dobrą kampanie w mieście i rewelacyjną w powiecie, organizują ciągle spotkania, obserwuję kilka kampanii z różnych opcji na facebooku. Pis nie moja bajka, ale KO nie zasłużyło na dobry wynik.
  • bywalec.hoteli 17.09.19, 12:52
    Dokładnie. Widzę, ze np Emilewicz działa w Poznaniu i Wlkp, jeździ, spotyka się z ludzmi itp

--
    Lato smile
  • princy-mincy 17.09.19, 20:57
    Jezdzi, owszem, chce się spotykać z ludźmi. Pytanie tylko czy ludzie chcą spotykać się z nią.
    W mojej gminie (+20 tyś zameldowanych) na spotkanie przyszło niecałe 10.
  • kk345 18.09.19, 20:47
    Przypomnij mi zwiazki pani z Poznaniem i powody, dla którego Poznań powinien wybrać właśnie ją?
  • anoraak 17.09.19, 13:05
    Ja będę głosować na obojętnie kogo, byle nie PIS.
    Mam nadzieję, że w Poznaniu nic się nie zmieni i PIS przegra z kretesem tak jak zawsze.
  • bywalec.hoteli 17.09.19, 13:10
    Głosować obojętnie na kogo byle nie na PiS? Bez sensu.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 17.09.19, 23:59
    Dlaczego bez sensu? Pis w Poznaniu zawsze łupnia dostaje bo ludzie właśnie tak głosują.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 00:13
    Bez sensu, bez sensu. Wpisujesz się Kalina w program totalnej opozycji: byle co byle kto byle odsunąć PiS od władzy.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 18.09.19, 14:57
    "Totalna opozycja" to język partyjnej nowomowy przenajświętszej władzuni, wykluczający jakąkolwiek sensowna dyskusję. Ale ty i tak niespecjalnie lubisz trwonić czas na myślenie więc to dla ciebie żadna stratasmile

--
    super_hetero_dyna:
  • sylwester.z.kolonii 18.09.19, 16:09
    Ależ ten termin sformułował sam Schetyna, który tym mianem się sam określił.
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 16:57
    Livia dotychczas miałem Cie za kogoś bardziej myślącego od trolla antypisowskiego jakich pełno na forum. Czy się myliłem? Mówisz, żeby głosować obojętnie na kogo niż na PiS? Podobno mieszkasz w Poznaniu a nawet nie wiesz kto kandyduje? Sama widzisz, jak napisała Renia, ze KO olewa Poznan w kampanii wyborczej.

--
    Lato smile
  • jagoda2 18.09.19, 17:21
    Ja myślę, że ten brak kampanii KO wynika po trosze z braku wiary w sukces. Sondaże są, jakie są, lud sprzedajny, KO nie chce obiecywać jeszcze większych głupot niż PIS, więc nie ma czym ludzi kupić, na nowe głosy poparcia nie ma co liczyć, więc liczy na swój stary poznański elektorat i mocno zakorzenione w poznaniakach wartości. Mam nadzieję, że się mylę, ale oby się tym razem nie przejechali na tej wierze, podobnie jak B.Komorowski "onegdej".
  • livia.kalina 18.09.19, 20:02
    Nie olewa tylko żadna inna partia nie wyprowadziła tyle publicznych pieniędzy co pis, żeby teraz tak szastać forsą na swoją kampanię. Polecam się zainteresować wyprowadzaniem pieniędzy np z Funduszu Sprawiedliwości na kampanie partyjnych kacyków z pisu.
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wydatki-funduszu-sprawiedliwosci-i-nadzor-michala-wosia-polityczne-komentarze,970455.html

Baw sie dobrze na ich koncertach discopolowych i dożynkowych odpustach bo zapłaciliśmy im za to bardzo słono.

> Podobno mieszkasz w Poznaniu a nawet nie wiesz kto kandyduje?
    a skąd taki głupi wniosek, ze nie wiem?

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 20:12
    POKO czy tam jak oni się teraz nazywają pieniędzy raczej nie brakuje. A Poznań olewają.

--
    Lato smile
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 20:21
    Nie wiesz, bo nie zarekomendujesz żadnego kandydata w Poznaniu.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 18.09.19, 20:41
    A po co ja ci mam przedstawiać innych kandydatów’ jak ty ten wątek założyłeś tylko po to, żeby Emilewicz robić kampanię na forum?

--
    super_hetero_dyna:
  • gogologog 30.09.19, 23:01
    Ja bede zdecydowanie glosowac na PiS.
    Bo nawet gdyby nie chciec na nich, to kompletnie nie ma nikogo innego sensownego.

--
    GW - nie kupuje; TVN - nie ogladam; PO - nie glosuje
    Bul Komorowski oddaj czajnik i 180 milionow za referendum
    Ustawka na budowie obwodnicy Inowroclawia
    www.youtube.com/watch?v=zo0yBhkTzPw
  • bywalec.hoteli 17.09.19, 12:46
    A na jaką partie proponujesz głosować?

--
    Lato smile
  • renia266 17.09.19, 19:58
    Obserwuje na twitterze sondaże Marcina Palade. Chociaz jest prawicowy to jego sondaże prawie zawsze sie spradzajä bo on porownuje rożne pracownie i rózne metody badawcze. Wedlug analiz Palade w ostatnim miesiacu Pisowi w Poznaniu wzrosło poparcie aż o 1,5 punkta. Wiec może być coś na rzeczy z tego co piszesz KO w Poznaniu spi bo uważa że jej sie należy. Moze sie srogo zawieść.
  • anoraak 17.09.19, 20:12
    Nic się nikomu nie należy, ale z mojego punktu widzenia i do tej pory tak było w Poznaniu, partia która nie szanuje konstytucji, rozwala system prawny - nie ma szans. Więc niektorym się należy tylko w takim sensie, że tego nie robią, nie niszczą, nie psują.
    Mogę tych innych poza PIS-em brać pod uwagę, właśnie z tylko z tego powodu.
  • bywalec.hoteli 17.09.19, 20:57
    Który artykuł konstytucji został złamany?

--
    Lato smile
  • livia.kalina 18.09.19, 20:09
    13 artykułów Konstytucji, które złamali PiS i Andrzej Duda:

1. Art. 180 ust. 1: „Sędziowie są nieusuwalni”.

2.Art. 178 ust. 1: „Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom”.

3.Art. 173. „Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz”.

4. Art. 187 ust. 1: W Krajowej Radzie Sądownictwa jest 15 miejsc dla przedstawicieli sędziów.

5. Art. 190 ust. 1: „Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego mają moc powszechnie obowiązującą i są ostateczne”.

6.Art. 190 ust. 2: Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego podlegają niezwłocznemu ogłoszeniu w organie urzędowym.

7. Art.42 ust 3: Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu.

8. Art. 120: Sejm uchwala ustawy zwykłą większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów

9. Art.194 ust 1: Trybunał Konstytucyjny składa się z 15 sędziów wybieranych indywidualnie przez Sejm na 9 lat spośród osób wyróżniających się wiedzą prawniczą.

10. Art. 126 ust. 2: Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem Konstytucji.

11. Art. 194 ust. 1: Sędziów Trybunału Konstytucyjnego na 9-letnią kadencję wybiera Sejm.

12. Art.2: Rzeczypospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym a wszyscy obywatele są równi wobec prawa.

13. Art. 51 ust. 2: Władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym.

a tu szczegółowy opis, jak i kiedy pis te artykuły Konstytucji złamał:
    www.newsweek.pl/13-artykulow-konstytucji-ktore-zlamali-pis-i-andrzej-duda/m3l6823

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 20:13
    Daj jakieś wiarygodne źródło, a nie tabloid.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 18.09.19, 20:44
    Jako żródła oczekujesz jakiegoś szmatławca sponsorowanego przez złodzieja pisowskiego Biereckiego? Czy propagandę dla ciemnego ludu z tvpis. Przeczytaj sobie Konstytucję i zapoznaj się z podanymi przeze mnie artykułami a potem przeanalizuj w tej materii działania pisu i masz odpowiedź.

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 21:24
    Mówiąc o szmatławcu masz na myśli Lisweeka?

--
    Lato smile
  • livia.kalina 18.09.19, 21:40
    Miałam na myśli "Do Rzeszy".

--
    super_hetero_dyna:
  • 1elka26 19.09.19, 08:45
    Cóż za kuriozalny zestaw. Najciekawsze jest to, argumentacja jaka mozna przeczytać w Newsweeku. Przykładowo, szkoda, że szanowna redakcja zapomniała o tym, że chociażby w art. 180 p. 4 widnieje zapis:

4.Ustawa określa granicę wieku, po osiągnięciu której sędziowie przechodzą w stan spoczynku.

i taka zmiana została dokonana.

Chociaz najbardziej kuriozalny jest argument dotyczący orzeczeń TK. Konstytucja mówi wyraźnie w art 197, że:

"Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa."

Ustawa została zmieniona, co robi w tej sytuacji TK? Stwierdza, że TK "nie widzi tej ustawy" i obraduje w składzie niezgodnym z zmienioną ustawą.
    Tak więc argumentacja o "rzekomym" łamaniu Konstytucji jest interpretacją czysto polityczną, a nie faktyczną.
  • sylwester.z.kolonii 17.09.19, 21:06
    Na Emilewicz.
  • renia266 17.09.19, 22:42
    No co powiedziec, Emilewicz jest swietna kandydatka, serio tak mysle, ale pöki w fym rzadzie bedzie Ziobro i jego chore psychopatyczne zachowania to Poznan na PI S globalnie nie zagłosuje. Ja nawet Kaczynskiego przetrzymam bo uwazam ze jakąś tam wizje Państwa ma, ale Ziobro jest dla mnie nie do przejścia.
  • livia.kalina 17.09.19, 23:58
    W Warszawie będziesz józek na te Emilewicz głosował?

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 00:14
    Józek radzi mi głosować w Poznaniu na Emilewicz. Czego tu nie rozumiesz?

--
    Lato smile
  • sylwester.z.kolonii 18.09.19, 07:52
    Dokładnie. Mądra z niej i wygadana babka, a przy tym ciepła i sympatyczna. To jest nowe pokolenie polityków, inne niż wiecznie skrzywiona twarz jakiegoś Szenfejlda nadąsanego. Emilewicz jest prężna i pełna optymizmu, wierzy w Polskę.
  • anoraak 18.09.19, 09:39
    Boże, kierować się w wyborach tylko takimi kryteriami to szaleństwo. Ta mądra, wygadana, ciepła i sympatyczna kandydatka jest z partii z konkretnym programem politycznym i konkretnym planem na Polskę. I to ja z automatu skreśla bo stoi jak to ktos juz w tym wątku napisał w jednym rzędzie np. Z p. Ziobro, który moim zdaniem ma wyjątkowo skrzywiona z nienawiści twarz.
  • jezdem-mondry 18.09.19, 09:47
    sylwester.z.kolonii napisał:
    > Dokładnie. Mądra z niej i wygadana babka, a przy tym ciepła i sympatyczna. To j
    > est nowe pokolenie polityków, inne niż wiecznie skrzywiona twarz jakiegoś Szenf
    > ejlda nadąsanego.

Ciepła i sympatyczna big_grin
    https://cdn.natemat.pl/5c2a1b8d51a4713c3eb70600a60fb62d,780,0,0,0.jpg

• sylwester.z.kolonii 18.09.19, 07:49
    Ja nie jestem z Warszawy. Reprezentuję Polskę biedniejszą od Ciebie.
  • livia.kalina 18.09.19, 14:53
    no i gdzie zamierzasz na tę właścicielkę domu za prawie milion i mieszkania za 300tys,i Emilewicz głosować?

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 16:06
    A co w tym złego?

--
    Lato smile
  • livia.kalina 18.09.19, 19:58
    Co w tym złego, że Emilewicz startuje w innym okręgu niż józek głosuje? No chyba to, że józek będzie musiał ją sobie na karcie do głosowania dopisać.

Czy co w tym złego, że Emilewicz posiada dużo więcej niż do normalnego życia jest potrzebne i co bardzo trudno (dysponując zasobami intelektualnymi i wykształceniem jak Emilewicz) uczciwie osiągnąć? Ano to, że w takiej sytuacji chęć oddania głosu na taką osobę, przez kogoś, kto sam siebie definiuje jako "zwolennik skromnych, protestanckich, republikańskich wartości" pewnie oznacza schizofrenię.

--
    super_hetero_dyna:
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 20:15
    Ale ty nadal nie kumasz Livia Kalina.
    Pytałem na kogo głosować w Poznaniu. Józek, zgodnie z logiką, odpowiedział, że na Emilewicz. Nie odpowiedział na kogo on będzie głosował, tylko na kogo mają głosować ci, co głosują w Poznaniu.
    Co do majatku, to bez przesady. Osoba koło 50-ki ma prawo dorobić się domu i mieszkania razem z mężem.
    Wybacz, ale strasznie trollujesz. Nie okazałaś się być merytorycznym forowiczem, więc wrzucam Cię z powrotem do zablokowanych.

--
    Lato smile
  • livia.kalina 18.09.19, 20:46
    Prawda boli, co? smile

--
    super_hetero_dyna:
  • kk345 18.09.19, 23:41
    >wrzucam Cię z powrotem do zablokowanych
    No i teraz livii.kalinie jest naprawdę przykro big_grin
  • fifiriffi 18.09.19, 17:00
    hahahahahhaa.
    a my nie zamierzamy.

--
    "jest ujowo, ale stabilnie..."
  • bywalec.hoteli 18.09.19, 17:21
    W najbliższą sobotę o godzinie 13 nad Maltą w Poznaniu można się przebiec z Jadwigą Emilewicz na 5 km smile
    zapisy.sts-timing.pl/541/
    --
    Lato smile
  • livia.kalina 18.09.19, 20:50
    Cudownie! Dziękujemy ci nasz ukochany bywalcu za te wspaniałe wieści! Wszystkie pobiegniemy nad Maltę bić brawo i skandować „jaroslawpolskęzbaw”

--
    super_hetero_dyna:
  • livia.kalina 18.09.19, 22:17
    Kazała wyborcom i innym kandydatom czekać na siebie godzinę. tyle raczyła się spóźnić na debatę:
    https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70884791_724804111306551_8966233594678738944_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_eui2=AeEaKbFZgv7_ynFSMvAu3Hp2iqCvWYtTny_sASXDmhcQLtuFZkPC1gR7jxm5RLul-DGa97rX5qkLIdqXe1NbKFtF7JYzgZ8oLT879VsLs3L3nw&_nc_oc=AQmnZ7sArc8nWuwMnFlU0sRA9WcwArOXCmL5geHDVoyHaEfQ9KTPOO7fIUaCtKcivu8&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=4b8f590c2db87192485aac1d957d57a7&oe=5DFE7586
  • scarlett74 18.09.19, 22:22
    A dlaczego ty bywalec zadajesz to pytanie na forum ematka, a nie na forach regionalnych...🤣
  • renia266 18.09.19, 23:09
    Bo Poznan to jest odwrocona Polska w pigulce. Dlatego ze jest tu ciekawie. Tutaj to Pis jest pewnym sensie w opozycji i dziala w nieprzyjaznym srodowisku.
  • renia266 18.09.19, 23:05
    Skandaliczna to jest wypowiedz Jaskowiak. Emilewicz juz tydzien temu uprzedzila ze sie spozni ze wzgledu na udzial w delegacji rzadowej. Organizator to zaakceptowal. Mimo wszystko dojechala na bardzo nieprzyjazne jej ideologicznie spotkanie. Pani Jaskowiak operuje jezykiem pogardy dla przeciwnika. Musiala dociąć mimo ze nie miala racji. A moze lepiej bylo opowiedziec jak wypadla debata?
  • asfiksja 30.09.19, 07:35
    Muszą ją poznaniacy bardzo lubić. Ukradli jej w Poznaniu rower spod kościoła, podobno nie miała czym wrócić do hotelu. Co ciekawe, robi z tego element kampanii wyborczej, ogłaszając ten fakt na fejsiebig_grin
  • bywalec.hoteli 30.09.19, 10:06
    asfiksja napisał:

> Muszą ją poznaniacy bardzo lubić. Ukradli jej w Poznaniu rower spod kościoła, p
    > odobno nie miała czym wrócić do hotelu. Co ciekawe, robi z tego element kampani
    > i wyborczej, ogłaszając ten fakt na fejsiebig_grin

No, ciekawe czy rzeczywiście ukradli minister Emilewicz rower w Poznaniu czy to element kampanii wyborczej? smile

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
  • kk345 30.09.19, 10:17
    Pewnie nie zauważyłeś mojego pytania i tylko dlatego nie odpowiedziałeś, więc ponowię: przypomnij mi zwiazki pani z Poznaniem i powody, dla którego Poznań powinien wybrać właśnie ją?
  • bywalec.hoteli 30.09.19, 10:24
    Jeśli w Poznaniu nie ma dobrych polityków lokalnych (miernota Jaskowiak na stołku prezydenta), to trzeba głosować na najlepszego polityka który tu kandyduje.

--
    Kiedy kobiety zakładają koce na górną część ciała, to znak, że już nie lato, a jesień.
  • kk345 30.09.19, 10:40
    Nie ograniczaj się, weź zaświadczenie i jedż do stolycy, będziesz mógł na wierchuszkę głosować a nie rozdrabniać na jakąś panią E.
  • bywalec.hoteli 30.09.19, 16:15
    Tak się nie da gluptasie. Głosujesz tam gadzie jestes zameldowany.

--
  • alicia033 30.09.19, 16:26
    bywalec.hoteli napisał:

> Tak się nie da gluptasie. Głosujesz tam gadzie jestes zameldowany.

Zanim napiszesz następną bzdurę doucz się:
    www.gov.pl/web/gov/glosowanie-poza-miejscem-zameldowania

--
    45rtg o muzykach:
    "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
  • asfiksja 30.09.19, 10:33
    > onowię: przypomnij mi zwiazki pani z Poznaniem
    No przecież piszę, że guła taka, że penery jej koło skibły. Ma już więc osobisty i emocjonalny związek z tym miastembig_grin
  • kk345 30.09.19, 10:37
    I jak się dorwie do władzy, to się zemścibig_grin
  • zuleyka.z.talgaru 30.09.19, 17:02
    Nie wiem kim jest ta pani.
    Na pewno nie na pis. Nie chcę jednak zaorać tego kraju.
  • bywalec.hoteli 30.09.19, 20:03
    Ta pani jest ministrem przedsiębiorczości i technologii. Osoba po studiach powinna wg mnie wiedzieć, kto jest jakim ministrem, nawet jeśli rząd działa w Warszawie.

--
  • livia.kalina 30.09.19, 23:05
    Niespecjalny z niej minister jak nawet z nią nie skonsultowali (co sama przyznała) podwyżek płacy minimalnej. wynika z tego, ze to zwykła pacynka, z która się nikt nie liczy (nawet jej własny rząd):
    www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/190919972-Podwyzki-placy-minimalnej-nie-konsultowano-z-Emilewicz.html

--
    super_hetero_dyna:
  • zuleyka.z.talgaru 05.10.19, 16:22
    To jest marionetka. A nie minister.
  • betty_bum 14.10.19, 16:17
    Ma tytuł ministra przedsiębiorczości i zerową sprawczość, dla władzy jest przeźroczysta. Ile to razy mówiła ze mną tego nie konsultowano, ja nic nie wiem.
    Często wpada w słowotok z którego nic nie wynika.
  • livia.kalina 30.09.19, 23:09
    Zdecydowanie na Franciszka Sterczewskiego. Pora na młodość:

www.facebook.com/178276012920766/videos/392524381701106/
  • livia.kalina 05.10.19, 14:08
    Widziałam jak u nas walał się plakat Wróblewskiego, pogięty i porwany, na terenach zielonych wokół ustawionego panelu wyborczego. Wtedy wisiały tylko plakaty pisu- Emilewicz, Szynkowskiego i Dziuby i szczelnie wypełniały całą powierzchnię przeznaczoną dla pisu na tym panelu. Wiesz o co się tak pożarli z Wróblewskim?

poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,25261238,wybory-parlamentarne-2019-asystentka-posla-pis-prosi-polityka.html?fbclid=IwAR2GJbXW4q-zHpPQjA0q-UL2f134N023g4FULHjRGycbB1leE-6X6EIwgR0
  • aguar 05.10.19, 14:22
    Oglądałam początek debaty na WTK i to jak ta Emilewicz odpowiadała na pierwsze pytania oraz potem na temat praw kobiet (od tego zaczęli) totalnie ją skreśliło w moich oczach.
  • anette444 05.10.19, 16:01
    ADAM SZŁPKA.
  • anette444 05.10.19, 16:02
    Adam Szłapka oczywiście.
  • bywalec.hoteli 05.10.19, 16:48
    Nowoczesna? Fujj

--
  • pani-nick 14.10.19, 16:49
    Tez głosowałam na Adama.
  • anoraak 14.10.19, 15:43
    Całe szczęście Poznan nie zawiódł! 45% na KO,
    25 % PIS

• livia.kalina 14.10.19, 15:47
    Obaj moi kandydaci, do sejmu i senatu się dostali. szczególnie się ciesze z Franka Starczewskiego. Pora na młodość smile

--
    super_hetero_dyna:
  • livia.kalina 14.10.19, 16:04
    oczywiście, że Sterczewskiego. autokorekta jeszcze się nie nauczyławink

--
    super_hetero_dyna:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się