Dodaj do ulubionych

Logo czy no logo :) :) :)

17.09.19, 13:38
Wiele firm ma produkty z oczojebnym logo ale też z bardziej dyskretnym lub niewidocznym.
Którą z tych trzech opcji wybieracie?
Trochę z przymrużeniem oka smile
a) duże logo - niech każdy widzi, jakie to drogie, inaczej nie ma sensu płacić, duże logo to nie obciach, a dowód, że sobie w życiu radzę
b) małe logo - no w końcu to normalne, że produkt jest jakoś oznaczony, ale niech nie będzie, że to no name, bo jak cię widzą tak cię piszą
c) logo niewidoczne dla postronnych - kupuję przecież dla siebie i nic nikomu do tego, jakie firmy wybieram i ile wydaję
Edytor zaawansowany
  • mona-taran 17.09.19, 13:40
    B i c. Małe logo mi nie przeszkadza, brak loga też nie. Oczojebnym mówię nie:p
  • memphis90 17.09.19, 13:47
    Brak logo. To się nie odmienia.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • mrs.solis 23.09.19, 20:22
    Mam to samo zdanie.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • 35wcieniu 17.09.19, 13:41
    C.
    Zresztą nie mam nic czego firmą można by się "chwalić".

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • alaveda 17.09.19, 13:45
    Nie kupuję dla logo, tylko dla towaru. Czy ma logo czy nie ma, nie robi mi różnicy.
  • bigzaganiacz 17.09.19, 13:44
    logo niewidoczne dla postronnych - kupuję przecież dla siebie i nic nikomu do tego, jakie firmy wybieram i ile wydaję

ostatnio przyjrzalem sie blizej t shirts bossa za 80, 100 euro bez loga, tez z logiem byly po 50 ,
    no i doszedlem do wniosku ze to widac z kilku metrow nawet bez zadnego logo ze to nie pepco

• memphis90 17.09.19, 13:49
    Co po drogim ciuchu, skoro potem otwierasz buzię i wypada z niej "loga, logiem" itd...? Wystarczy, żeby odstraszyć.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • heca7 17.09.19, 14:09
    To słowo na razie jest nieodmienne. Ale już widać, że będzie się odmieniać tak jak "radio". Tej ewolucji nie da się zatrzymać. Czy nam się to podoba czy nie.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • alpepe 17.09.19, 15:31
    Niestety, mylisz się. Przecież nie będziemy zawsze mówić w l.mn. logotypy...

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • memphis90 17.09.19, 17:25
    W sensie która się myli...? Póki co logo jest nieodmienne.

--
  • heca7 18.09.19, 08:17
    Mam wrażenie, że Polacy dążą do odmiany słów typu radio. Nawet zaczęliśmy odmieniać bardziej karkołomne kakao wink Podobnie skończy się z logo. Tym bardziej, że jego odmiana nie będzie nastreczać trudności.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • bywalec.hoteli 17.09.19, 13:45
    Za duze logo to firma powinna dopłacać mi za reklamę. Dlatego nie wyobrażam sobie np. kupić koszulkę z dużym logo.

--
    Lato smile
  • majenkir 17.09.19, 14:53
    bywalec.hoteli napisał:
    > Za duze logo to firma powinna dopłacać mi za reklamę.

Jestes celebryta? wink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • daniela34 17.09.19, 13:46
    C o ile zachodzi D (d- rzecz mi się podoba, jest mi potrzebna lub przydatna, jakość mi odpowiada i stać mnie na nią).
    Ostatecznie B- czyli akceptuję małe, ale widoczne logo, wcale nie dlatego, że nie lubię no name, przeciwnie, małe logo to ustępstwo z mojej strony, jeśli zachodzi D.
  • kropkacom 17.09.19, 13:46
    Tak, tak... Takie krygowanie się. No logo to nowe logo. Dla mnie nie ma różnicy. Albo ciuch jest fajny albo nie.
  • arwena_11 17.09.19, 13:50
    Najchętniej bez loga lub z mało widocznym. Nie czuję potrzeby płacenia i jeszcze darmowego reklamowania produktów.
  • alaveda 17.09.19, 13:57
    Zarwalas już kurę ze swojej Skody?
  • 35wcieniu 17.09.19, 13:58
    Kura nie podchodzi pod "mało widoczne"?

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • kura17 17.09.19, 14:55
    > Kura nie podchodzi pod "mało widoczne"?

hm ...

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • arwena_11 17.09.19, 15:13
    ????? Co piłaś?
  • mikams75 17.09.19, 14:00
    nigdy nie kupuje dla loga, wiec c, jak sie nie da a rzecz bardzo mi sie podoba, to b.
    a - nie jestem slupem reklamowym wink i jeszcze do tego doplacac?
    Choc sa pewne rzeczy (niekoniecznie ubrania), po ktorych od razu widac marke.
  • po-trafie 17.09.19, 14:10
    Zazwyczaj C, z czasem zaczelam wybierac glownie marki, ktore swojego logo nie promuja (ale troche zajelo znalezienie ich).
    Torebki bez logo nielatwo znalezc - ostatnio All Saints mi odpowiada, ale chetnie poznam innych producentow.
    Podobnie ciezko jest z okularami, Chloe ma ciekawe wzornictwo i brak logo, ale moze ktos ma inne rekomendacje?
    Z ubraniami duzo latwiej smile

--
    styletka.pl/blog - tyle pieknych ubran, a zycie takie krotkie...
  • bigzaganiacz 17.09.19, 14:18
    atnio All Saints mi odpowiada, ale

Ta marka to ogromna zagadka dla mnie
    Drogie podziurawione szmaty
  • pani-nick 17.09.19, 15:03
    Z kiepskich materiałów.
  • bigzaganiacz 17.09.19, 15:24
    materialy akurat ok tylko ze podziurawione
  • pani-nick 17.09.19, 16:39
    Nie ok.
  • pani-nick 17.09.19, 15:04
    Ale najlepsze są kiecki Self-Portrait... poliester, made in china. I to wydrukowane duża czcionka na milionie metek przy ciuchu za kilka tysięcy. Podpadłam w stupor jak to ujrzałam na własne oczy i pomacalam.
    To dopiero siła marketingu!
  • bei 17.09.19, 15:17
    Niewidoczne lub bardzo mało widoczne.
  • cruella_demon 17.09.19, 15:21
    Kupuję produkt który mi się podoba, to główne kryterium. Jest mi obojętne czy logo jest duże, małe, czy nie ma go wcale.
  • konsta-is-me 17.09.19, 15:25
    Jakosc (ktora notabene nie zawsze pokrywa sie z logo, widac i tak).
    Ale teraz jestem na etapie b big_grin (troche przekornie, bo wioadomo ze wszyscy napisza ze "c")
    W kazdym razie nie wybieram ubran dla logo , albo mi sie podoba albo nie.
  • memphis90 17.09.19, 17:16
    No wiesz, jak nie kupujesz szanela tylko lidla i pepco, to problem jest jakby taki akademicki. Nie chciałabym mieć na piersi "Wytwórnia Odzieży Jagodka".

--
  • konsta-is-me 17.09.19, 17:28
    Ale wielkie logo "Chanel" tez jest troche smieszne, bo widac ze kupilas zeby to pokazac i opcja "oh, tak przypadkiem kupilam i nosze do zamiatania podlog" tez nie przejdzie.
  • inka754 24.09.19, 08:59
    Mam okulary z dużym logo Chanel, nie kupiłam żeby to pokazać, tylko mi się podobały, bo logo w tym konkretnym przypadku jest ozdobą. A podłogi zamiata mi gosposia.
  • alpepe 17.09.19, 15:28
    b lub c. Denerwują mnie loga na biżuterii, dlatego takiej logowanej nie kupuję wcale, inna sprawa, że kupuję rzadko, ale co mi sie coś spodoba, to zepsute jest nazwą firmy.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • fifiriffi 17.09.19, 15:30
    nie patrze na to... kupuję co mi sie podoba,
    Jednej rzeczy bym nie kupiła na bank, to koszulka polo RL smile

--
    "jest ujowo, ale stabilnie..."
  • edelstein 17.09.19, 16:10
    Kupuje jak mi sie cos podoba,mam ciuchy i torebki z wielkim logo jak i z niewidocznym. Nie obchodzi mnie specjalnie kto co o tym sadzi.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • joanna05 17.09.19, 16:15
    b i c - bo nie ma to absolutnie żadnego znaczenia smile Byle produkt spełniał oczekiwania, no i nie "a". Jednak nie obwieszam się demonstracyjnie żadnymi logami, czyli torba Chanel z wielkimi literami na froncie odpada, dresu adidasa z trzema paskami też już nie noszę smile, ale dyskretne logo z boku mnie nie wkurzy.
  • ichi51e 17.09.19, 16:26
    przyznam sie ze nie kojarze specjalnie jakis firm z wielkim logo w swojej szafie... ze sportowe?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • mikams75 17.09.19, 17:11
    wlasnie, sportowe wygrywaja w umieszczaniu loga, szczegolnie na butach. Nawet kiedys moje dziecko, nie majac zupelnie swiadomosci marek, zauwazylo, ze duzo butow ma jakiegos paskudnego niby ptaka na pol buta i sie pytalo po co to, bo takie brzydkie.
  • kosmos_pierzasty 17.09.19, 17:17
    Ale nie tylko sportowe. Ostatnio szukam ciuchów dla rodziny na jesień/zimę, też na Zalando, i się można napatrzeć - wielkie napisy na koszulkach CK, Armaniego... i wielu innych. Widać że to pod określony target projektowane. Z butami to samo.
  • kosmos_pierzasty 17.09.19, 17:19
    A nawet w Zarze widziałam podobne smile Ale nie wiem, czy tylko dziecięce, czy nie - nie pamiętam.
  • mikams75 18.09.19, 09:36
    jak ktos szuka, to znajdzie, ale koszulek jest ogromny wybor i bez widocznego loga. Wsrod butow sportowych jednak trzeba sie niezle naszukac, zeby loga nie bylo.
  • double-facepalm 23.09.19, 20:04
    kosmos_pierzasty napisała:

> Ale nie tylko sportowe. Ostatnio szukam ciuchów dla rodziny na jesień/zimę, też
    > na Zalando, i się można napatrzeć - wielkie napisy na koszulkach CK, Armaniego
    > ... i wielu innych. Widać że to pod określony target projektowane. Z butami to
    > samo.
    Bo teraz jest back to the 1990s.
  • 35wcieniu 17.09.19, 17:20
    Chyba nie mam świadomości marek bardziej niż to dziecko bo nie kumam jakiego ptaka.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • mikams75 18.09.19, 09:34

nike big_grin
    jestem pewna, ze zauwazylas, moze zabraklo wyobrazni, ze to ptak. W locie. Krzywy na dodatek.
  • mid.week 24.09.19, 10:15
    To nie jest ptak tylko uśmiech...

http://patrz.pl/static/uploaded/images/5/5192/39b11694a41386692175fae07f376f2d_900.jpg
  • inka754 24.09.19, 09:01
    No tak, jak coś się nie spodobało twojemu dziecku bo musi być brzydkie, fakt.
  • lot_w_kosmos 17.09.19, 17:17
    B. smile
    Aczkolwiek mam kilka koszulek typu levis, guess czy TH, z oczobijnym logo z przodu.
    Ale torebki mam z logo delikatnym, ale z logo.
  • memphis90 17.09.19, 17:29
    Hmm, właśnie zdałam sobie sprawę, że napis big Star czy inny levis na męskim t-shircie zupełnie mnie nie razi. Może dlatego, że te marki nie "aspirują". Versace czy Armani na damskiej bluzeczce to dla mnie wielkie nie.

--
  • aerra 17.09.19, 17:34
    A nie wchodzi w grę. Jak rzecz mi się bardzo podoba, to zniosę B, ale najchętniej kupowałabym C.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • pani-nick 17.09.19, 17:41
    Jest jeszcze opcja duże logo, bo mi się podoba 🙊
    Ale tshirty nosze tylko białe. Bez napisów i loga tongue_out
  • mayaalex 17.09.19, 17:50
    A, b i c - niezaleznie od logo, ma mi sie podobac i juz. I np tshirty na lato moge miec z logo duzym i oczojebnym jesli calosc jest fajna (bo nie przeszkadza mi jesli jest kolorowo czy czasem nawet pstrokato).
    Celowe napinanie sie zeby bron boze nie bylo gdzies za duzego logo uwazam za rownie bezsensowne jak napinanie sie, zeby logo bylo widoczne - to tylko ciuchy, bez przesady.
  • pani-nick 17.09.19, 17:53
    👍
  • saszanasza 17.09.19, 17:57
    C

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • miriam_73 18.09.19, 02:57
    B i c. Lubie jedna z marek ktora zamiast loga ma w mojej ulubionej linii na bluzkach i koszulkach maly charakterystyczny koralik. Ale mam i takie z logiem na caly np front. Ostatnio kupilismy sobie z mezem takie same bluzy TH z wywalonym wielkim logiem, bo nam sie spodobaly smile
  • zasiedziala 18.09.19, 07:47
    Tak sobie myślę o swoich ubraniach i większość ma po prostu metki bez żadnego logo w miejscach widocznych, ale nie kupuję ich dlatego, że nie mają logo, po prostu kupuję to co mi w oko wpadnie. Logo ma większość moich butów i w sumie lubię to, nie mam potrzeby kupować np. adidasów, na których nie jest napisane adidas. Loga mam też na sprzętach rtv/agd. Też mi ono nie przeszkadza i nie imponuje, ot po prostu sobie jest. Więcej rzeczy z logo chyba nie mam. Czyli mam stosunek obojętny.

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka