Dodaj do ulubionych

Seks ematki czyli input

20.09.19, 08:12
No, mam nieco problemów, ale jednak uderza mnie co jakiś czas podejście typu, masz ochotę na seks, kup sobie wibrator. Nawet dziś wyczytałam w wątku obok.
Naprawdę dla ematek stymulacja wibratorem jest zamiennikiem seksu?
Zapraszam do dyskusji, o ile mnie nie wywalą wink

--
"seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
Edytor zaawansowany
  • sylwiastka 20.09.19, 08:21
    Nie jest zamiennikiem a jednym z rodzajow czy form seksu. Wibrator inaczej stymuluje niz partner czy partnerka. Moze tez byc uzywany solo lub w parze.
    Zaleta jest to, ze wibrator nie mowi, nie czuje i dziala dlugo i wykonuje wszyskie polecenia i daje orgazmy.
  • qwirkle 20.09.19, 08:24
    Użycie dildo czy wibratora to nędzny substytut seksu z meżczyzną.
  • qwirkle 20.09.19, 08:25
    qwirkle napisał(a):

> Użycie dildo czy wibratora to nędzny substytut seksu z meżczyzną.
    Ale na bezrybiu i rak ryba. O.
    Te sprzęty pomagają rozładować napięcie.
  • hanusinamama 20.09.19, 08:37
    Ale rozumiem ze z własnego doswiadczenia piszesz???
  • qwirkle 20.09.19, 08:42
    De gustibus, jak to mówią.
    Lepszy seks z dobrym mężczyzną niż z dobrym wibratorem.
  • hanusinamama 20.09.19, 10:17
    Ale nadal nie odpowiedziałaś czy wiesz z doświadczenia. Bo ja np nie używałam (jeszcze) wiec sie nie wypowiem...
  • qwirkle 20.09.19, 11:41
    Jestem ematką, więc mogę Ci powiedzieć czy będziesz lubić /nie lubić sesje z dildo/wibratorem. Chcesz?
    Ponadto, nie wierzę, że nie próbowałaś wink
  • alpepe 20.09.19, 12:02
    Ja nie próbowałam, nie mam sad

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • rexona_sport 20.09.19, 15:11
    To popróbuj, nie znam koleżanki dla której to by nie była „miłość od pierwszego..”
  • qs.ibidem 20.09.19, 12:27
    >>Lepszy seks z dobrym mężczyzną

Eeee, lepszy z niedobrym. Z dobrym to serial można pooglądać, herbatę i ciasteczka zrobi.
  • qwirkle 20.09.19, 22:46
    qs.ibidem napisała:

> >>Lepszy seks z dobrym mężczyzną
    >
    > Eeee, lepszy z niedobrym. Z dobrym to serial można pooglądać, herbatę i ciasteczka zrobi.

Zależy co rozumiesz pod pojęciem 'dobry mężczyzna'.
    Tu rozmijamy się w definicjach wink.
  • lumeria 20.09.19, 15:30
    Jeśli mam ochotę na gwarantowany orgazm, to wibrator jest niezawodny.

Bardzo kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu tylko przez stosunek. Nawet jeśli partner dodatkowo stymuluje ja manualnie.

A seks ze sobą (z użyciem wibratora czy bez) to zupełnie inna rzecz niż seks z inna osobą.
  • anika772 20.09.19, 15:37
    Nawet najlepszy facet nie posiada na wyposażeniu tych magicznych wibracjiwink
  • pani-nick 20.09.19, 16:34
    Może jestem jakimś wyjątkiem, ale ja tych wibracji nie lubię. Wolę dotyk dłoni. Nawet własnej.
    A próbowałam już z różnym osprzętem. Łącznie z takimi na pilota, którym regulować można siłę tych wibracji.
  • bistian 20.09.19, 16:45
    pani-nick napisała:

> Może jestem jakimś wyjątkiem, ale ja tych wibracji nie lubię. Wolę dotyk dłoni.
    > Nawet własnej.
    > A próbowałam już z różnym osprzętem. Łącznie z takimi na pilota, którym regulow
    > ać można siłę tych wibracji.

Jestem lepszy od każdego wibratora, ja po prostu lubię, gdy moja jest w "tym" nastroju.
    Nie wierzę, że maszyna jest w tym lepsza. wink
  • pani-nick 20.09.19, 16:58
    brawo ty
  • snakelilith 20.09.19, 17:00
    bistian napisał:

> Jestem lepszy od każdego wibratora, ja po prostu lubię, gdy moja jest w "tym" n
    > astroju.
    > Nie wierzę, że maszyna jest w tym lepsza. wink

I przez takich jak ty prawie każda kobieta kiedyś tam udawała orgazm, bo wielki w gębie i przekonany o sobie, a w łóżku okazał się tak naprawdę kapciem. Pamiętaj kolego, że twoje fizyczne odczucia nie są odczuciami kobiety, a poważne badania nad kobiecym orgazmem stworzyły twardą listę, najlepszy orgazm kobiety osiągają podczas samodzielnej masturbacji, na drugim miejscu jest seks oralny, a dopiero potem klasyczna penetracja. Co nie znaczy, że kobiety wolą masturbację, bo seks z partnerem, to dodatkowe bodźce, ale jeżeli chcesz naprawdę być lepszy niż wibrator, to musisz jeszcze dużo ćwiczyć.
  • bistian 20.09.19, 17:27
    snakelilith napisała:

>jeżeli chcesz naprawdę być lepsz
    > y niż wibrator, to musisz jeszcze dużo ćwiczyć.

Nic nie muszę big_grin
    A Ty, jeżu, siedź sobie w krzakach. wink
  • snakelilith 20.09.19, 17:32
    bistian napisał:

> A Ty, jeżu, siedź sobie w krzakach. wink

Gdybyś tyle nie piał koguciku przechwałku, to bym siedziała. wink
  • bei 20.09.19, 22:04
    Mężczyzna może mieć funkcję z wibracjami-może założyć pierścień z wibracjami😊
  • kura17 20.09.19, 08:27
    mnie w tamtych watkach uderzyl jezyk, jakim bylo opisywane zycie seksualne kobiet ... oczywiscie "tych innych", nie autorek wypowiedzi ...

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • lauren6 20.09.19, 08:31
    O jakim wątku mowa?
  • kura17 20.09.19, 08:33
    > O jakim wątku mowa?

o kilku watkach o wychowywaniu nieswoich dzieci i pobocznych do nich.

--
  • 1matka-polka 20.09.19, 09:08
    A co pisały? Ogólnie ematki mają bardzo konserwatywne podejście do seksu. A z wielu wypowiedzi pomiędzy wierszami bije albo chroniczny brak zaspokojenia seksualnego albo zupełna niezdolność do osiągania orgazmu...

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • ashleigh41 20.09.19, 09:11
    1matka-polka napisała:

> A co pisały? Ogólnie ematki mają bardzo konserwatywne podejście do seksu. A z w
    > ielu wypowiedzi pomiędzy wierszami bije albo chroniczny brak zaspokojenia seksu
    > alnego albo zupełna niezdolność do osiągania orgazmu...
    >
    👍
  • ck2 22.09.19, 08:29
    > > A co pisały? Ogólnie ematki mają bardzo konserwatywne podejście do seksu.
    > A z w
    > > ielu wypowiedzi pomiędzy wierszami bije albo chroniczny brak zaspokojenia
    > seksu
    > > alnego albo zupełna niezdolność do osiągania orgazmu...
    > >
    > 👍

Lub tak naprawdę brak potrzeb seksualnych, co jest zaklinane, bo przeciez w dzisiejszych czasach każdy musi lubić seks, a kobiety są pod tym względem takie same jak mężczyźni.
  • 21mada 22.09.19, 13:45
    >Lub tak naprawdę brak potrzeb seksualnych, co jest zaklinane, bo przeciez w dzisiejszych czasach każdy musi lubić seks, a kobiety są pod tym względem takie same jak mężczyźni

I właśnie brak potrzeb jest na forum dominujący. Większość zaspokoiła potrzeby rodząc dzieci a seks? Po co? - jak zapytała jedna forumka. Bo seks musi być po coś. A tak to "nie ma z tego żadnych korzyści" (też autentyczny cytat). A spróbuj się przyznać że lubisz seks i to z innymi facetami, a nie tylko z mężem, to uznają cię za zaburzona i nazwą trollem.
  • snakelilith 22.09.19, 15:25
    21mada napisała:

A sprób
    > uj się przyznać że lubisz seks i to z innymi facetami, a nie tylko z mężem, to
    > uznają cię za zaburzona i nazwą trollem.

Jesteś trollem, bo masz jednego męża od nastoletniego wieku i żadnych doświadczeń seksualnych przed i poza małżeństwem. Jesteś więc w porównaniu z wieloma ematkami osobą całkowicie niedoświadczoną, by nie powiedzieć ze swoim ciągle mielonym dylematem śmieszną. Większość miała więcej partnerów przed i także w czasie małżeństwa, ale po prostu tym się nie chwali, bo i po co? To jakiś konkurs, czy co?
  • ck2 22.09.19, 18:49
    > Bo seks musi być po coś.

Tak, też to zauważyłam.
  • alpepe 20.09.19, 09:11
    No, niektóre to w ogóle podzielają podejście józka...

--
  • 1matka-polka 20.09.19, 09:17
    Ja najbardziej lubię tekst w stylu - po co mam z nim uprawiać seks, jeśli nie jest moim mężem? big_grin

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • alpepe 20.09.19, 09:31
    No wiesz, jak sukienki za anala nie zasponsoruje, to może faktycznie nie warto wink

--
  • kura17 20.09.19, 09:38
    > A co pisały?

dla mnie jezyk (niektorych) byl straszny (oczywiscie o swoim zyciu seksualnym tak by pewnie nie pisaly): rypać sie, co najmniej jeden pan albo i dwóch moczyło w podobnym czasie, decyzji o powrocie do męża nie podejmuje w trakcie posuwania Romana, rypiąc równocześnie Mietka i Ryśka, obsługując jednocześnie Romana, pieprzyć się z trzema facetami na raz, każde się rżnie z każdym ... itp itd ...

--
  • ajriszka 20.09.19, 09:40
    Straszne te wulgaryzmy.
  • ashleigh41 20.09.19, 09:48
    No wlasnie, wiele uzywa takiego wulgarnego jezyka, inne pisza o kobietach ze obsluzyly panow itp. tak jakby kobieta nie miala przyjemnosci z seksu, jedynie dala zamoczyc albo zerznac sie i obsluzyla. To oburzenie ze kobieta miala seks z kiloma facetami (nie naraz, ale nawet gdyby to co?) a mniej wiecej tym samym przedziale czasowym, ze jak ona mogla uprawiac seks z jednym w piatek a z innym w niedziele a jeszcze z innym we srode? Teksty o rozkladaniu nog, dawaniu d..y itd. Obrzydliwe.
  • 1matka-polka 20.09.19, 09:51
    No ale ja widzę, że kura wybrała ewidentnie te zwroty, które są obleśne i wulgarne ale stawiają kobietę na pozycji siły.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • kura17 20.09.19, 10:03
    > No ale ja widzę, że kura wybrała ewidentnie te zwroty, które są obleśne i wulga
    > rne ale stawiają kobietę na pozycji siły.

?
    obsługując jednocześnie Romana
    jeden pan albo i dwóch moczyło w podobnym czasie

gdzie tu pozycja sily?
    wybralam pierwsze po rozwinieciu waktu, bez zadnych "podtekstow".
    i bynajmniej (przynajmnie LOL) nie chodzilo tam o pokazanie kobiety w pozycji uprzywilejowanej lub o zrownaniu jezyka kobiecego i meskiego, tylko o pokazanie (wyrazne) pogardy dla kobiet, ktore uprawiaja seks "nie tak jak sie innym wydaje, ze powinny".

--
  • 1matka-polka 20.09.19, 10:09
    Dobra to przeanalizujmy język, jeśli chodzi o poniżanie kobiet:

"decyzji o powrocie do męża nie podejmuje w trakcie posuwania Romana, rypiąc równocześnie Mietka i Ryśka"
    - z pozycji siły

"rypać się, pieprzyć się z trzema facetami na raz, każde się rżnie z każdym"
    - neutralne

"co najmniej jeden pan albo i dwóch moczyło w podobnym czasie, obsługując jednocześnie Romana"
    -kobieta uległa

Czyli neutralnych i z pozycji siły jest w sumie więcej, niż traktujących kobietę jako uległą smile

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • kura17 20.09.19, 10:13
    czytasz cos wiecej, niz to, co potwierdza Twoje wlasne wyobrazenia o tym, co ktos inny napisal?
    wybralam losowo pierwsze wypowiedzi w drzewku, bylo ich wiecej.
    i naprawde nie chodzilo w nich o pokazanie kobiety w pozycji uleglej/silnej.

--
  • 1matka-polka 20.09.19, 10:19
    Rozumiem, że wybrałaś losowo! i to potwierdza tylko moją teorię, że ematki częściej używają języka stawiającego kobietę na pozycji siły. Bo kobieta rypiąca się, to już kobieta równa mężczyźnie, a wiec silniejsza, niż zwykła kobieta. No co, tu ematka, tu się czyta między wierszami...

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • kura17 20.09.19, 10:28
    > Rozumiem, że wybrałaś losowo!

losowo - tutaj pierwsze w drzewku, to nawet nie "czasowo" jest.
    chyba ostatnio (?) sie niejasno wyrazam generalnie.

--
  • 1matka-polka 20.09.19, 10:36
    Na początku nie pisałaś, na jakiej zasadzie wybierałaś a potem napisałaś, że wzięłaś pierwsze po rozwinięciu, że losowo...

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • bywalec.hoteli 20.09.19, 18:26
    1 matka Polka to troll gazeciarz

--
    Lato smile
  • memphis90 20.09.19, 09:58
    Kochana, pani może sobie robić co chce, tylko niech potem nie szlocha, że nie wiadomo kto jest ojcem bejbisia. A uprawianie seksu z 3 randonowymi panami (czy paniami, wstaw dowolnie) w ktociutkim okresie czasu nijak nie świadczy o zdrowych zachowaniach seksualnych, bardziej o zaburzeniach kompulsywnych. Sądzę, że seksuolodzy zgodza się że mną w tej kwestii.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • alpepe 20.09.19, 10:10
    Którzy seksuolodzy? Może Lew S.?

--
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 18:48
    Te wulgaryzmy są adekwatne do sytuacji i dobrze opisują zjawisko.
  • 1matka-polka 20.09.19, 09:45
    A jeśli takie cytaty, to znaczy, że panie chcą mówić o seksie, tak jak panowie, wulgarnie i dosadnie oraz z pogardą dla drugiej płci. Czyli zamiast wzajemnego szacunku i przyjemności - akcja odwetowa 8) Można się tylko domyślać skąd się bierze potrzeba odwetu.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • ajriszka 20.09.19, 09:51
    A to panowie tak mówią o seksie w swoim gronie? Ja nie domyślam się wcale.
  • 1matka-polka 20.09.19, 09:54
    Polacy na pewno, gdyż większość zwrotów seksualnych w języku polskim wskazuje na mężczyznę jako dominującego i wykorzystującego i kobietę jako uległą, dającą. Z tego co kojarzę w innych językach też więcej jest zwrotów typu on ją wykorzystała/ona mu dała, niż ona wzięła.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • memphis90 20.09.19, 10:10
    To jak z alkoholem. Można przyjemnie sączyć wino, kominek, dobre towarzystwo, te sprawy. Można obalac pół litra za przystankiem, żeby się znieczulic, a potem lezec we własnych rzygach w rowie. Pierwsze jest przyjemnością. Drugie jest chorobą. Nie nazwiesz tego degustowaniem, tylko ochlejstwem i rzyganiem. Tak samo z seksem. Może być wspaniały, przyjemny, piękny. Może być ekstatyczny i dziki, nawet bez uczucia, choć IMO lepiej jest, jeśli jest jakaś relacja. Ale od pewnego momentu jest już prymitywnym kompulsywnym zaspokajaniem potrzeb np. z trójką przypadkowych ludzi pod rząd. I nawet nie musi dawać satysfakcji seksualne jako takiej. Nic pięknego.
    Jak tutaj :
    m.filmweb.pl/film/Dzika+droga-2014-694545
    --
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • kura17 20.09.19, 10:18
    > Nie nazwiesz tego degustowaniem, tylko ochlejstwem i rzyganiem.

mozna go nazwac alkoholizmem i upijaniem sie (bez szczegolow o wymiotach).
    wedlug mnie jezyk swiadczy o mowiacym.

--
  • 1matka-polka 20.09.19, 10:42
    No ale kiedy ktoś tak pisze o seksie albo o piciu. To albo wyolbrzymia, bo ma z tym głęboki problem, albo jest dosadny, bo jest dosadny na każdy temat ale to tez świadczy o jego sposobie postrzegania, albo sytuacja rzeczywiście wymaga mocnych słów, żeby ukazać skale problemu - typu kompulsywne stosunki z przypadkowymi ludźmi, robienie pod siebie i zaleganie w rowie.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • memphis90 20.09.19, 17:58
    Tak, czasem używa się dosadnych słów, by ukazać skalę problemów. Moge mówić z Romanem, że jest alkoholikiem, ale czasem trzeba powiedzieć jasno "Roman, chlejesz i leżysz we własnych rzygach, taka jest smutna rzeczywistość, zacznij się leczyć". To nie znaczy, że w każdej sytuacji na alkoholika mówię "ochlej".

--
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 18:49
    Memphis, zgadzam się z Tobą, też uważam że czasem trzeba coś określać językiem dosadnym, prosto z mostu.
  • lauren6 20.09.19, 10:31
    > Ale od pewnego momentu jest już prymitywnym kompulsywnym zaspokajaniem potrzeb np. z trójką przypadkowych ludzi pod rząd.

To już jest nimfomania i jest chorobą, podobnie jak alkoholizm. Choroba nie ma prawa być piękna.
  • ashleigh41 20.09.19, 10:52
    No i mamy, dla niektorych ten seks z trzema w ciagu krotkiego czasu jest tak szokujacy (tak, to wlasciwie slowo) ze nie potrafia nawet podejsc do tego neutralnie, musza to sobie jakos wytlumaczyc czyli choroba. Nie, to nie choroba, zdecydowanie.
  • alpepe 20.09.19, 11:43
    Prawda? To o wiele więcej mówi o tych, które to tak klasyfikują, niż o tych, które tak miewają. Nie, ja nie miałam... jeszcze wink

--
  • lauren6 20.09.19, 12:17
    Przypomniał mi się wywiad z autorką książki "50 twarzy Tindera". Na początku pani wyraziła oburzenie, że terapeuta zdiagnozował u niej nimfomanię, więc więcej do niego nie poszła. Następnie zaczęła snuć opowieść o tym, że kiedyś była umówiona z facetem z Tindera na wspólną noc. Facet opłacił hotel, ale w ostatniej chwili się okazało, że musi pozostać tego dnia w pracy. Pani umówiła się przez Tindera z innym gościem na seks w hotelu, bo co się będzie dobry pokój marnował 🤣

> Nie, to nie choroba, zdecydowanie.

Jest jeszcze drugie określenie takiego zachowania, ale jako feministce nie wypada mi użyć tego słowa 😁
  • ashleigh41 20.09.19, 15:17
    Ah, tyj femistka nie jestes, moze sie za taka uwazasz ale daleko ci do niej.
    A tak w ogole to nie ma w tym nic zlego i nienormalnego ze sa kobiety ktore lubia seks i robia to z kim chca. Ich wybor, ani to choroba ani kurestwo. Spelniaja swoje potrzeby i nie maja z tym problemu. Nie kazdej wystarcza wibrator. Nie ma tez nic zlego w tym ze sa kobiety ktorym wystarcza wibrator. Kazdy jest inny i ma inne potrzeby.
  • pani-nick 20.09.19, 16:31
    Nie chciałam, żeby ktoś poczuł się urażony. Tekst tego faceta uważam, jak sama podkreśliłam za chamski. Natomiast moja interpretacja chamska nie jest i jest jak najbardziej zgodna z tym, co napisałaś Ty - są kobiety, którym nie wystarcza wibrator, czy ręka, czy prysznic i potrzebują faceta i umieją się seksić bez poczucia niezgodności z samą sobą z facetem, z którym nie łączy ich nic poza seksem.
    Są też takie, które seks jednak traktują mniej instrumentalnie, albo może jak ja - traktują seks nieco instrumentalnie, ale nie grają na byle jakim instrumencie dla samego grania wink bo im wtedy wychodzi rzępolenie zamiast ładnej melodii.
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 19:24
    Tylko skoro są takie odważne,to niech potem tego przed przyszłym mężem nie ukrywają. Nie każdy chce kota w worku.
  • majenkir 20.09.19, 19:48
    ashleigh41 napisał(a):
    > A tak w ogole to nie ma w tym nic zlego i nienormalnego ze sa kobiety ktore lub
    > ia seks i robia to z kim chca.

Niech sobie robia, ale inni widza i oceniaja wink.
    Dla mnie to chore umowic sie z nieznajomym na seks (rowniez bedac mezczyzna). A kobieta, jako istota fizycznie slabsza, powinna miec jednak jakis instynkt samozachowawczy. Taki facet moze zgwalcic albo zabic uncertain.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 19:20
    Może nie jest szokujący, ale po prostu niesmaczny. Jakbym wiedział, że moja kobieta coś takiego zaliczyła w przeszłości to patrzyłbym na nią z niesmakiem. Bo moja wybranka musi być fest. Przez tyle czasu jestem sam, że półśrodki mnie nie interesują. Taka, która nie spełnia moich aspiracji nie podniesie jakości mojego życia.
  • lauren6 20.09.19, 08:29
    Lepsza symulacja wibratorem od seksu z przypadkowym facetem. Wibrator Cię nie zapłodni, nie zarazi chorobą weneryczną. To takie mega dziwne, że kobiety bez stałego partnera też potrzebują rozładować napięcie seksualne i niekoniecznie chcą to robić z jakimś randomem z Tindera?
  • hanusinamama 20.09.19, 08:38
    NO przecie ze kobieta to nawet o seksie mysleć nie powinna...dawno, dawno to sie chyba wscieklizną macicy nazywało i prowadziło do chorób psychicznych...
  • triss_merigold6 20.09.19, 08:38
    Ale proponowanie wibratora zamiast męża, podczas gdy ów mąż jest i nie szwankuje na zdrowiu, jest trochę chore.
  • sylwiastka 20.09.19, 08:50
    To sa inne doznania. Wibrator moze byc urozmaiceniem lub pomoc jesli maz nie ma ochoty. Lepsze to niz przymuszanie partnera do seksu lub zdrada.
  • triss_merigold6 20.09.19, 09:18
    Jeśli mąż permanentnie nie ma ochoty, to niech się leczy albo spada zamiast skazywać żonę na wibrator.
  • hanusinamama 20.09.19, 10:17
    Triss a jak zona ma ochote na wibrator to co>> Nie moze bo ma męża??
  • lauren6 20.09.19, 08:51
    Mąż już pani nie kręci. W takim wypadku, jeśli pani nie chce rozwodu, wibrator jest lepszy niż zdrada. Zdrada jest problematyczna i niesie ryzyko rozwodu z orzeczeniem o jej winie.
  • triss_merigold6 20.09.19, 09:25
    W sensie, że 44-latka ma do końca życia jechać na wibratorze?
  • 35wcieniu 20.09.19, 09:37
    No napisała: "jeśli pani nie chce rozwodu". Normalnie myśląca kobieta by się rozwiodła i związała z kim innym.
    Ale wiem że liczba fanek zdrad jest tu spora, co kto woli.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • lauren6 20.09.19, 09:57
    We wspomnianym wątku autorka jak najbardziej powinna rozwiesc się z mężem, którego nie kocha i nie znosi spędzać z nim wspólnego czasu. Może go zdradzić, ale wtedy post wyżej: jeśli sprawa wyjdzie na jaw rozwód z orzeczeniem o jej winie jest murowany. Seks z żywym prąciem nie jest wart tego, żeby potem płacić alimenty na ex męża typowego Janusza.
  • majenkir 20.09.19, 19:50
    triss_merigold6 napisała:
    > W sensie, że 44-latka ma do końca życia jechać na wibratorze?

Kobietom kiedys tez libido spada..

--
    Abby&Prada
  • alpepe 20.09.19, 08:44
    Nie to było moim pytaniem.

--
  • lauren6 20.09.19, 08:53
    "Naprawdę dla ematek stymulacja wibratorem jest zamiennikiem seksu?"

Tak, mastrubacja bywa zamiennikiem seksu (W różnych sytuacjach). Wibrator to tylko gadżet.
  • sylwiastka 20.09.19, 09:00
    Pojde dalej, masturbacja to seks w pojedynke a nie zamiennik seksu.
    To tak jakby pytac czy seks z jednym partnerem jest zamiennikiem dla seksu grupowego lub czy seks homoseksualny jest zamiennikiem heteroseksualnego. A analny oralnego czy waginalnego. To wszystko sa inne formy a ludzie maja rozne preferencje.
  • chocolatemonster 20.09.19, 09:42
    Dobrze ujete.
  • jehanette 20.09.19, 08:46
    Gdybym miała wybór wibrator czy przypadkowy facet, wolałaby, wibrator. Nie zgwałci, nie zarazi niczym, nie zostawi niezaspokojenia wink

--
    Error 404
  • milva24 20.09.19, 08:52
    Nie wiem jak dla ematek, dla mnie nie jest. Nie jest w stanie zapewnić zapachu, smaku a dotyk tylko w nikłym obszarze. O interakcji z drugą osobą nie wspominając. Choć do prostego rozładowania napięcia się nadaje.
  • niu13 20.09.19, 09:32
    Podpisuję się. Seks to znacznie więcej niż mechaniczna stymulacja waginy. Dla mnie wibratory mogą nie istnieć, choć rozumiem zapotrzebowanie u innych kobiet i nie mam nic przeciwko stosowaniu.
  • ashleigh41 20.09.19, 09:00
    Zycie seksulane ematek (nalezaloby napisac 'zycie') oraz podejscie do seksu to dla mnie jakis kosmos. Wibratory i inne urzadzenia sa jak najbardziej ok ale nie zamiast seksu z mezczyzna/kobieta a jako dodatek, urozmaicenie.
  • sumire 20.09.19, 09:33
    Nie kosmos, tylko zwierzanie się z co bardziej pikantnych detali pożycia łóżkowego na ematce to skrajna głupota. Chyba że ktoś chce zostać materiałem do masturbacji dla józia i bywalca, obiektem chamszczastych docinków rikiego albo żeby mu gazeciarz wyciągał szczegóły przy innej okazji. Sorry. To nie jest forum do gadania o seksie, taka jest smutna prawda.
  • alpepe 20.09.19, 09:37
    Nie, nie, sumire, nie o tym mowa u niektórych matek.

--
  • alpepe 20.09.19, 09:37
    ematek.

--
  • 35wcieniu 20.09.19, 09:39
    Tru.
    Kiedys napisałam że niektóre mają taką silną potrzebę uzewnętrzniania ze nawet gdyby był wątek o defekacji to by się ze szczegłami wyspowiadały. Niedługo potem był, gazeciarz mało się sam nie z... z radości. big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • sumire 20.09.19, 09:46
    Otóż to. Musiałabym na głowę upaść, żeby się tu wywnętrzać na temat tego, co lubię robić z moim facetem, co z facetem i jego kumplem, a co sama. Ematkowy klimat temu nie służy smile
  • 1matka-polka 20.09.19, 09:49
    "co z facetem i jego kumplem"
    No właśnie o tym pisałam, już się zaczyna big_grin

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • sumire 20.09.19, 09:59
    Uderz w stół, co, matekpolek?...
  • 1matka-polka 20.09.19, 10:10
    Po prostu nic nie pisz i będzie luzik wink

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • sumire 20.09.19, 10:11
    I nawzajem, trolliku. I nawzajem.
  • majenkir 20.09.19, 19:55
    1matka-polka napisała:
    > "co z facetem i jego kumplem"
    > No właśnie o tym pisałam, już się zaczyna big_grin

More po gorach lubia sobie chodzic we trojke? wink

--
    Abby&Prada
  • pani_tau 20.09.19, 09:40
    A nie możesz ich wygasić?
  • ashleigh41 20.09.19, 09:41
    Przeciez te trolle I tak nikogo nie znaja, choc dla mnie najgorszym pomyslem sa spotkania w realu a wiem ze niektore forumowiczki sie znaja albo zamieszczanie swoich zajec itp. Tak naprawde to przeciez nie wiadomo kto jest kto wiec szczerze to mam gdzies docinki trolli. Natomiast podejscie wielu forumowiczek do seksu widac po tym jak reaguja na kwestia poruszane w watkach i to jest kosmos.
  • 1matka-polka 20.09.19, 09:48
    "Przeciez te trolle I tak nikogo nie znaja"
    Ale można ich użyć jako wymówki albo żeby pokazać swój światopogląd albo żeby zantagonizować grupę, albo jakiś mały linczyk, no różnie można użyć takiego trolla.

--
  • ashleigh41 20.09.19, 09:55
    Niektore ich uzywaja tak dlugo az same nie zostaja przez trolli uzyte.
  • cauliflowerpl 20.09.19, 18:43
    "Chyba że ktoś chce zostać materiałem do masturbacji dla józia i bywalca"

Już kiedyś pytałam: czy jak mój sąsiad sobie wali konia patrząc przez okno na kobiety w letnich sukienkach, to mamy po osiedlu chodzić w lecie w spodniach?
  • bywalec.hoteli 20.09.19, 19:36
    O, wypraszam sobie takie insynuacje!

--
    Lato smile
  • cauliflowerpl 21.09.19, 08:24
    Pomijając fakt, że józek to się najbardziej jara dziewicami big_grin
  • maslova 22.09.19, 10:53
    O nie nie, Józek najbardziej jara się młodymi umięśnionymi budowlańcami.
  • black_halo 20.09.19, 14:16
    Jakndie nie ma odpowiedniego faceta na podorędziu to lepiej użyć wibratora niż uprawiać seks z nieznajomym z tindera. Kiedyś się młode dziewczyny przestrzegało przed spacerem z nieznanym mężczyzną a dzisiaj pójście do łóżka z nieznajomym jest traktowane jako bycie otwartą i na czasie.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • chocolatemonster 20.09.19, 09:40
    Raczej dopelnieniem i sposobem na poznanie swojego ciala i upodoban choc kobiety okolo 40stki raczej juz wiedza co lubia a czego nie. Zreszta, wszystko zalezy od fantazji.
  • chocolatemonster 20.09.19, 10:01
    A! Ad meritum:wibrator nigdy nie bedzie zamiennikiem dobrego seksu z facetem.
  • ponis1990 20.09.19, 10:35
    Dla mnie to tylko nedzny zamiennik w razie nagłej potrzeby, ale prawdziwej bliskości nie zastąpi.

--
    Lubię placki
  • dziennik-niecodziennik 20.09.19, 11:35
    nope. seks najfajniejszy jest z drugą osobą smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 16:30
    Jeśli ta osoba nas pożąda, a nie sypia z nami z desperacji lub dla innych celów.
  • pani-nick 20.09.19, 11:52
    Nie jest, ale w sytuacji, kiedy np mąż wyjechałby na miesiąc, czy dwa, czy nawet pół roku, to raczej użyłabym wibratora, czy po prostu ręki, niż jakiegoś przypadkowego faceta.
  • alpepe 20.09.19, 11:56
    Ależ to nigdy nie jest przypadkowy facet, zawsze to jest kwestia wyboru.

--
  • 35wcieniu 20.09.19, 12:00
    No ale jest coś niezwykłego w tym że kobieta woli nie dokonywać żadnego wyboru faceta, bo już jednego ma? (W poście na który odpowiadasz mowa o mężu).

--
    - Ale jak przez głowę?
  • alpepe 20.09.19, 12:08
    Bardziej mnie uderza tu określenie przypadkowy/random etc.
    Brzmi dla mnie jak odmawianie sobie prawa do wyboru partnera seksualnego. Kwestii wierności nie poruszam.

--
  • 35wcieniu 20.09.19, 12:12
    No ale już wybrała i ma.
    Więc pod jego nieobecność nie szuka następnego i tyle, sądzę że dokladnie o to chodziło przedmówczyni.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • ashleigh41 20.09.19, 15:21
    35wcieniu napisał(a):

> No ale jest coś niezwykłego w tym że kobieta woli nie dokonywać żadnego wyboru
    > faceta, bo już jednego ma? (W poście na który odpowiadasz mowa o mężu).
    >
    Nic w tym niezwyklego. Tak jak nic niezwyklego w tym ze lubi miec czasem seks z innymi partnerami niz np maz.
  • 1matka-polka 20.09.19, 11:56
    "ale w sytuacji, kiedy np mąż wyjechałby na miesiąc, czy dwa, czy nawet pół roku, to raczej użyłabym wibratora, czy po prostu ręki,"
    Od zawsze i bez przerwy byłaś z kimś w związku, że musisz gdybać na temat wibratora czy ręki?

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • lauren6 20.09.19, 12:04
    Czyli w razie delegacji męża dzwonimy po ex faceta, bo wibratory są fuj?
  • ashleigh41 20.09.19, 15:19
    To zalezy jakie kto ma potrzeby i jakie uklada w zwiazku. Sa faceci ktorzy nie maja problemu z tym ze ich partnerka bedzie miec seks z kims innym. Serio
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 19:17
    Co faceci to jakieś dziwolągi. Jak patrzę na rozwiązłość kobiet, to czasem się nie dziwię że islam na świecie ma się tak dobrze.
  • chicarica 21.09.19, 07:47
    Tylko potwierdzasz moją teorię, że między islamem a incelstwem wielkich różnic nie ma. No, może trochę w szacunku do kobiety, na korzyść islamu.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • sylwester.z.kolonii 21.09.19, 07:54
    Ty myślisz, że ja takie rzeczy piszę na serio? Tak na prawdę to mam gdzieś to co robią kobiety. Odpowiedniego prowadzenia się to mam prawo oczekiwać jedynie od swojej wybranki. I moim prawem jest nawet wymagać od niej wianka, a innym kij do tego.
  • anika772 21.09.19, 13:30
    Józiu, nigdy nie będziesz mieć pewności, biedakubig_grin
    www.invimed.pl/odtworzenie-blony-dziewiczej-hymenoplastyka
  • sylwester.z.kolonii 21.09.19, 15:32
    Może córki szejków arabskich to sobie fundują. W Polsce kobiety nie tylko dziewictwem się nie przejmują, ale i niestety zwisa im że mają bujną przeszłość. To nie moja sprawa, ja do tego nic tak naprawdę nie mam. Boli mnie jednak, że jeśli jakaś w ogóle mnie zechce, to na pewno przeszłość będzie miała sporo bujniejszą ode mnie.
  • bistian 21.09.19, 15:47
    sylwester.z.kolonii napisał:

> Boli mnie jednak, że jeśli jakaś w ogóle mnie zechce, to na pewno przeszłość będzie miała
    > sporo bujniejszą ode mnie.

To o zazdrość chodzi? wink
    Tutaj możesz powalczyć i przez kilka miesięcy podbić tę część swoich doświadczeń, wtedy ona będzie miała mniej.
  • sylwester.z.kolonii 21.09.19, 15:50
    Nie mam w zwyczaju chodzić do prostytutek, a niestety sytuacje kiedy ja mam szansę u pań które mi się podobają nie są częste wink
  • triss_merigold6 21.09.19, 15:55
    Mógłbyś się wtedy czegoś nauczyć.
  • sylwester.z.kolonii 21.09.19, 16:03
    Jasne, że tak, ale niekomfortowo bym się czuł przy kobiecie która nie akceptuje panów mających doświadczenia z kurtyzanami i musząc to przed nią ukrywać.
  • sylwester.z.kolonii 21.09.19, 16:05
    Poza tym dla córy Koryntu mogę być oblechem o mordzie jak małpa i być oceniony przez nią jako klient równie obleśny jak śmierdzący żul.
  • pani-nick 20.09.19, 13:48
    No od 16 roku życia miałam jedna roczna przerwę w stałych związkach (stałe dla mnie =minimum roczne). W trakcie tej rocznej przerwy radziłam sobie niezle. Zaliczyłam jakieś tam one night stand, ale jeden był moim przyjacielem od dziecka i tak się wzajemnie pocieszaliśmy - łącznie z przysięga, ze jak do 30tki nie będziemy w stałych związkach, to założymy rodzine, a drugi barmanem, z mojego ulubionego pubu, którego znałam długo (ponad dwa lata). Był tez jakiś randomowy koleś, ale znowu - nie do końca, bo był kolegą bliskiego kolegi. Po wszystkich trzech (no dobra- po pierwszym najmniejszy) miałam niesmak. Ale jak to mój jeden z partnerów mawiał: ku...stwo to nie zawód, a charakter”. Ten chamski tekst interpretuje jako: „nie każda kobieta odnajduje radość w seksie samym w sobie”.
    Ja z tych, dla których seks jest mega ale naprawdę mega ważny. Jeśli nie mam orgazmu przez 3-4 dni, to potrafię chodzić i zabijać . Jak jestem zła - przechodzi mi po orgazmie (celowo nie pisze, ze po seksie, bo to dość istotne). Natomiast nie jest dla mnie seks sensem życia, czy związku. Był czas, ze mój maz przez 2 mce leżał w szpitalu i rokowania były takie, ze po wyjściu ze szpitala będzie warzywem. Seks był ostatnia rzeczą o której myślałam. Krótko po ślubie mąż był w domu co drugi weekend. Szukanie zastępstwa znowu - nawet nie przyszło mi do głowy. Inna rzecz, ze pierwszy raz pomyślałam, ze mój mąż to mężczyzna mojego życia, po jednej z pierwszych wspólnych nocy - myśle, ze pół wybrzeża mnie wtedy słyszało 😂
    Z kolei z pierwszym mezem rozwiodłam się, bo wierzcie, czy nie, był fa tal ny w lozku. Dramat. I nic nie dało się z tym zrobić. To była kropla która przelała czarę.
    I wracając do sedna - umiem zadbać o swoją przyjemność. I nie potrzebuje do tego członka. Aczkolwiek aspekt „dopchania” sprawia, ze przyjemność jest 😀 przyjemniejsza. 🤷‍♀️
  • 35wcieniu 20.09.19, 14:19
    http://stjameswh.org/assets/images/wp-uploads/2014/05/3480468593_d4ed2b2df4.jpg
  • 1matka-polka 20.09.19, 15:03
    ""ku...stwo to nie zawód, a charakter”. Ten chamski tekst interpretuje jako: „nie każda kobieta odnajduje radość w seksie samym w sobie”. 
    Skisłam, ratuuunku!!!

--
  • bei 20.09.19, 22:13
    Ja słyszałam:
    Prostytutka- to zawód, q-wa to charakter.

• bywalec.hoteli 21.09.19, 19:39
    XD Shell smile

--
    Lato smile
  • chicarica 20.09.19, 11:53
    Mnie przede wszystkim na tym forum uderza straszliwy konserwatyzm w pojmowaniu roli kobiety w seksie i roli seksu w życiu kobiety.
    Czasami jak czytam to aż nie chce mi się wierzyć, że w 21 wieku można mieć taką mentalność.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • zasiedziala 20.09.19, 17:00
    Mam podobne spostrzeżenia. Ten seksualno-płciowy konserwatyzm razi mnie tym bardziej, że z innych wątków wynika, że statystyczna ematka nie jest konserwą.

Ja jestem najbardziej zszokowana wypowiedziami o seksie w wątkach o wczesnych lub przypadkowych ciążach. W wątkach typowo o seksie nie widać tego konserwatyzmu. Nie wykluczam, że w tych tematach wypowiadają się różne forumki stąd ten rozstrzał.

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
  • boogiecat 20.09.19, 12:08
    alpepe napisała:
    ale jednak uderza mnie co jakiś czas podejście typu, m
    > asz ochotę na seks, kup sobie wibrator.

Tez mnie ta propozycja uderzyla, bo to tak strasznie pragmatyczne ze az smutne podejscie do zycia - maz przesiaduje z piwem na kanapie, zona nieszczesliwa- ale przeciez juz starawa i coraz mniej atrakcyjna, tak wiec zono- nie ryzykuj, nie rob glupot, kup sobie wibrator.
    Ale tam autorka prosila o zimny kubel wody, wiec sie wpasowalo.

Ja wiem, ze seks jest bardzo indywidualna sprawa, ale nie bierzmy ludzi za idiotow- chyba nikt o zdrowych zmyslach nie woli masturbacji od dobrego seksu z czlowiekiem.
    Co nie zmienia faktu, ze ten wibrator moze byc rozwiazaniem/polsrodkiem/lepszym niz nic w niektorych przypadkach.

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • alpepe 20.09.19, 12:09
    Starawa big_grin Mam 43 lata, niejeden na taką starawą leci ^^

--
  • 35wcieniu 20.09.19, 12:14
    To ty byłaś autorką? surprised

--
    - Ale jak przez głowę?
  • alpepe 20.09.19, 12:31
    Nie, absolutnie nie ja, ja zażywam życia, że tak to ujmę. Nawet prawie można to nazwać związkiem, bo to trochę dłużej trwa.

--
  • 35wcieniu 20.09.19, 12:39
    Nie jestem tym szczególnie zainteresowana, odnoszę się do:

"zona nieszczesliwa- ale przeciez juz starawa i coraz mniej atrakcyjna, tak wiec zono- nie ryzykuj, nie rob glupot, kup sobie wibrator. Ale tam autorka prosila o zimny kubel wody, wiec sie wpasowalo."
    "Starawa big_grin Mam 43 lata"

--
    - Ale jak przez głowę?
  • alpepe 20.09.19, 14:11
    Starawa, bo 42 lata, a ja mam 43, i nie czuję się starawa.

--
  • boogiecat 20.09.19, 12:47
    No ja tylko powtarzam co tam bylo napisane, nie boj sliczna, sama bym poleciala na znajome mi niektore 44- latki, a te mniej atrakcyjne tez moga sobie jeszcze pozyc i pouzywac seksualnie

--
  • stephanie.plum 20.09.19, 12:27
    w moim przypadku wibrator odpada.
    wygląda jak obcięty członek, i nic nie poradzę na to skojarzenie. co z tego, że wiem, iż obcięty ten organ nie utrzymałby wzwodu?
    makabrycznie mi się kojarzy i już.

--
    idę tam, gdzie idę
  • sylwiastka 20.09.19, 12:36
    Ale sa tez dilda czy stymulatory lechtaczki, ktore nie przypominaja penisa. Tu chodzi o wibracje przede wszystkim, a nie sama penetracje.
  • stephanie.plum 20.09.19, 12:46
    fakt, mam całkiem niezły stymulator w domu.
    to znaczy teraz pojechał do pracy.
    czy przypomina penisa? hmmm, może czasem.

--
    idę tam, gdzie idę
  • boogiecat 20.09.19, 12:52
    taki symulator zupelnie niepodobny do penisa, lub rzadko, jest the best😀

--
  • boogiecat 20.09.19, 12:53
    sTymulator

--
  • stephanie.plum 20.09.19, 12:54
    pani, mój to cudów potrafi dokonać!

:~)

--
    idę tam, gdzie idę
  • boogiecat 20.09.19, 12:59
    Sprzedaj patent Ikei, bedzie szedl jak cieple buleczki, solidarnosc stefciu

--
  • stephanie.plum 20.09.19, 18:27
    o. będzie miał fajnie brzmiącą nazwę i różne wersje kolorystyczne...

--
    idę tam, gdzie idę
  • chicarica 20.09.19, 15:18
    Polecam zapoznanie się z ofertą firmy Lelo. One nie wyglądają jak członki, niektóre wręcz w ogóle nawet nie są podłużne. To nie chodzi o to, żeby coś sobie wetknąć, ba! wetknięty może nawet być prawdziwy a nie sztuczny, a w międzyczasie sztuczny robi to co trzeba w trochę innym miejscu wink Nie ma za co wink

--
    ---
  • tairo 20.09.19, 17:42
    Masz pojęcie o wibratorach rodem z polskich seksshopów z lat 90.
    Wybierz się kiedyś do takiego lepszego, z ofertą skierowaną od kobiet.
  • stephanie.plum 20.09.19, 18:16
    kochana, ja to teraz do sklepu z gaćmi dojechać nie mam kiedy, a Ty mi o wibratorach...!

--
    idę tam, gdzie idę
  • stephanie.plum 20.09.19, 18:25
    a poza tym nieprawda - w roku pańskim 2009 zwiedzaliśmy ze ślubnym seksszopy w Holandii.
    wibratory to nic, ale na widok nadmuchiwanych owieczek z odpowiednimi otworami uciekliśmy w podskokach...

...choć to oczywiście normalne i naturalne, by taką owieczkę chędożyć.

--
    idę tam, gdzie idę
  • bistian 20.09.19, 18:52
    stephanie.plum napisała:

> wibratory to nic, ale na widok nadmuchiwanych owieczek z odpowiednimi otworami
    > uciekliśmy w podskokach...

Przyznaj się, że jesteś naganiaczem do tych sklepów? wink
    Dotychczas omijałem szerokim łukiem, ale nie zobaczyć czegoś takiego i umrzeć? big_grin
  • stephanie.plum 20.09.19, 22:00
    no więc ja mam już zaliczone!

--
    idę tam, gdzie idę
  • tairo 20.09.19, 23:24
    Jak by ci to powiedzieć, seksshopy w Amsterdamie nie są zbyt reprezentatywne big_grin

Serio mówię, wybierz się kiedyś do takiego skierowanego do kobiet. I nie zdziw się, jak w pierwszej chwili go pomylisz z galerią sztuki współczesnej wink
  • stephanie.plum 21.09.19, 22:51
    a kto Ci powiedział, że to było w Amsterdamie, ciekawam wiedzieć.

tak czy siak, dzięki za wskazówki, byleby mi tylko się nie pokiełbasiło, bo jeszcze pomylę galerię z seksshopem...
    :~)

--
    idę tam, gdzie idę
  • ck2 22.09.19, 08:33
    Można też przestać walczyć z samą soba i przyznać, że z pewnymi rzeczami mi nie podrodze. Co nie znaczy, że trzeba je wartościować (oczywiście miło i kulturalnie), nawet jeśli wiara czy też sposób jej pojmowania każe. To nie tylko wibratorów się tyczy, btw.
  • anika772 20.09.19, 14:33
    A w życiu, żadnym zamiennikiem. Może być dodatkiem i/lub urozmaiceniem.
    Z drugiej strony, lepszy wibrator nic nic.
  • lumeria 20.09.19, 15:33
    Jeśli mam ochotę na gwarantowany orgazm, to wibrator jest niezawodny.

Bardzo wiele kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu tylko przez stosunek/penetracje). Nawet jeśli partner dodatkowo stymuluje ja manualnie.

A seks ze sobą (z użyciem wibratora czy bez) to zupełnie inna rzecz niż seks z inna osobą.

Nie wiem dlaczego istnieją takie uprzedzenia wobec masturbacji kobiet.
  • chocolatemonster 20.09.19, 17:22
    No nie? Przeciez to normalne i naturalne.
  • milamala 20.09.19, 16:53
    Dla mnie nie ma zadnych zalet. Ja potrzebuje "do szczescia" widoku, zapachu, smaku, dotyku mezczyzny. Tylko to mnie kreci.
  • bywalec.hoteli 20.09.19, 18:42
    Jeśli seks ematki jest tak ciekawy jak ten wątek, to można zasnąć z nudów

--
    Lato smile
  • pani-nick 20.09.19, 19:01
    Jako męskie wydanie Bergamotki, masz z pewnością najbardziej ekscytujące i satysfakcjonujące pożycie ze wszystkich forumowiczów gazety i nie tylko.
  • bywalec.hoteli 20.09.19, 19:07
    O nie, bergamotka jest ideałem i ma idealne życie smile ja nie smile

--
    Lato smile
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 19:14
    On przynajmniej ma pieniądze i jest w drugim progu razem z żoną. Jest człowiekiem sukcesu i dlatego ma poglądy prawicowe. Bo prawdziwa prawica to ideologia silnych.
  • bistian 20.09.19, 19:28

> Bo prawdziwa prawica to ideologia silnych.

Gogogologogo big_grin
    Zaśmiałem się po forumowsku wink

Ty, silny płaczku big_grin big_grin big_grin big_grin
  • pani-nick 20.09.19, 20:19
    Morawiecki właśnie mu szykuje niespodziankę w postaci likwidacji zasady 30krotnosci ZUS...
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 20:23
    Poradzi sobie z tym. Naprawdę, trudno żebym płakał że prezes Jagiełło będzie miał mniej na rękę. No bezdomnym się normalnie stanie big_grin
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 20:25
    Poza tym bywalec pewnie nie przekracza tego aż tak mocno. Państwo powinno być solidarne.
  • pani-nick 20.09.19, 20:52
    Będziesz pomstował, jak przejdzie na emeryturę smile
  • sylwester.z.kolonii 20.09.19, 21:11
    Wierzysz, że mu wypłacą ile się należy? Przecież tu chodzi o to, żeby takiego Jagiełło zgolić tu i teraz smile
  • bei 20.09.19, 22:18
    Niestety, masz rację, już raz tak było ☹️.
  • maslova 22.09.19, 11:08
    bywalec.hoteli napisał:

> Jeśli seks ematki jest tak ciekawy jak ten wątek, to można zasnąć z nudów
    >
    Pisze to facet, który w piątkowy wieczór wykopuje na ematce wątki sprzed 11 lat o przebierankach 😀😀😀
  • bazia8 20.09.19, 19:55
    Nie rób sobie jaj big_grin

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • alpepe 20.09.19, 23:41
    to do mnie, baziulko?

--
  • homohominilupus 20.09.19, 23:46
    Jaka to szkoda, że przez durne trolle człowiek boi się coś powiedzieć wink

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • alpepe 20.09.19, 23:49
    że co, że józio taki wyrywny do opowiadania co JEMU nie odpowiada? A kogo to obchodzi?
    Pisz śmiało.

--
  • homohominilupus 20.09.19, 23:51
    Żeby tylko józio... dużo tu takich różnych świrów, nie mam ochoty, ale może kiedyś jakieś spotkanie forumowe przy winku, bez trolli, to wtedy czemu nie?

--
    Never trust a man in a blue trench coat
    Never drive a car when you're dead
  • alpepe 20.09.19, 23:56
    Niestety. Rozumiem.

--
  • sylwester.z.kolonii 21.09.19, 07:34
    Myślisz, że jestem jedynym facetem na ziemi któremu nie podoba się podejście do seksu współczesnych kobiet? Fajnie było się raz w życiu poczuć jak gwiazdor rocka co ma płomienny romans z temperamentną i wyuzdaną w łóżku młodą dziewczyną i zabrać ją po premik kwartalnej na weekend w Gołębiewskim ze SPA by poczuła się jak księżniczka ale teraz to jednak szukam takiej której przeszłość seksualna nie byłaby kontrowersyjna.
  • bistian 21.09.19, 08:14

> teraz to jednak szukam takiej której przeszłość seksualna
    > nie byłaby kontrowersyjna

Pisałeś o tym już tysiąc razy. Czy mógłbyś już przestać spamować na ten temat?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka