Dodaj do ulubionych

nadwrażliwość - wątek o seksie

20.09.19, 18:35
Czy ktoś jeszcze ma nadwrażliwą łechtaczkę? U mnie wygląda to tak, że pieszczoty tej części ciała, nawet delikatne, nie sprawiają mi żadnej przyjemności, a raczej wrażenie podobne do bólu. Czytałam, że występuje w przyrodzie czasem takie (rzadkie) zjawisko. W dodatku nigdy nie miałam też orgazmu, pochwowego również, z żadnym partnerem ani podczas masturbacji. Byłam u seksuologa, ale nic sensownego nie doradził. I co z tym fantem zrobić?
Edytor zaawansowany
  • ajriszka 20.09.19, 19:59
    Co takiego? Czy myślisz, że na forum rodzicielskim otrzymasz sensowną odpowiedź? Tutaj to na terapię każdego wysyłają.
    To słowo na ł...to mi przez gardło nie przejdzie (na trzeźwo) a Ty chcesz żebym pisała o clitoris i to pod stałym nickiem!
  • pani-nick 20.09.19, 20:22
    Jest piątek wieczór ... sporo osób już rozluźnionych wink nie psuj imprezy tongue_out
  • cruella_demon 20.09.19, 20:24
    Ciekawe który z forumowych inceli tak się zabawia.
  • cruella_demon 20.09.19, 20:26
    To nie łechtaczka.
    Nie ściągaj napletka tongue_out
  • pani-nick 20.09.19, 20:47
    😂
  • chicarica 21.09.19, 07:36
    Wpisujemy miasta!

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • annamaria210 21.09.19, 11:13
    nie chciałam nikogo urazić tym wątkiem, ale wzbudzenie wesołości również nie było moim celem. Przyznam, że nie wiem skąd takie reakcje - zjawisko niestety istnieje, wystarczy sobie wpisać w google i nie jest wytworem umysłu trolla, a szkoda, bo miałabym jeden realny problem mniej. Liczyłam na rzeczowe wypowiedzi, bo nie jest to niestety coś co pozytywnie wpływa na jakość życia.
  • pani_tau 21.09.19, 09:08
    Bidulek...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka