Dodaj do ulubionych

Mrożony tort bezowy

21.09.19, 08:38
Czy ktoś z Was wie, czy tort bezowy przekładany mascarpone z bitą śmietaną i malinami można zamrozić? Zrobić taki lodowy tort...
Edytor zaawansowany
  • nuzini 21.09.19, 09:08
    Jak zamrozić i jeść zamrożone to można chwilę odczekac żeby jednak lekko odtajało. Ale chyba bym lodami przełożyła a nie mascarpone i smietanka
  • vodyanoi 21.09.19, 09:28
    Torty lodowe są na moich wypiekach. Robilam tiramisu i cytrynowy. Tiramisu obłędny. Samo mascarpone z żółtkiem tam jest.
  • thea19 21.09.19, 09:57
    zamrożona i rozmrożona bita śmietana? fuj, maliny się rozmażą a beza rozmoczy. beza jest smaczna tylko w dniu zrobienia.
  • turzyca 21.09.19, 10:08
    Nie, skądże, całkiem smaczne, tylko trzeba jeść zmrożony a nie czekać aż się rozciapie.

--
    "Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach, dlatego myją te naczynia w krowim moczu."
  • kropkaa 21.09.19, 10:16
    Bitej śmietany się nie mrozi.
    Robiłam cytrynowy z Moich Wypieków, tam jest masa a la budyniowa. Tiramisu z MW nie robiłam.
  • mikams75 21.09.19, 11:18
    Czemu? Robie lody nabazie bitej smietany, tylko sie je smietane jak lody a nie rozmraza
  • memphis90 21.09.19, 21:00
    Pewnie, że się mrozi! Najlepsze lody są z ubitej śmietany!

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • vodyanoi 21.09.19, 21:06
    Mrożone tiramisu z tego przepieu jest obłędne. To deser, ktorym mam zawsze w zamrazarce. Nie bawie sie w tort - wsadzam do gotowych foremek na lody (wafelki) albo przekladam jak wafle i mroze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka