21.09.19, 12:14
...woda perfumowana馃槂
Zawsze mi si臋 podoba艂 i zawsze chcia艂am mie膰 ten ci臋偶ki zapach.
Ale otoczenie stwierdzi艂o, 偶e jedzie ode mnie star膮 szaf膮 babci馃ゴ
Jak odbieracie ten zapach u innych os贸b?
Edytor zaawansowany
  • ms.piggy 21.09.19, 12:34
    ludziom tyle rzeczy si臋 podoba i nie podoba, 偶e mam to totalnie gdzie艣, a opium uwielbiam od czas贸w nastoletnich i uzywam kiedy tylko mam ochot臋
  • scarlett74 21.09.19, 12:37
    馃槂
  • pani-nick 21.09.19, 12:42
    Lubi臋.
  • snakelilith 21.09.19, 14:17
    Cho膰 lubi臋 starsze orientalne zapachy, czyli te kt贸re wesz艂y na rynek przez latami 90-tymi, to Opium to dla mnie te偶 troch臋 stara szafa babci. wink Podobnie odbieram Casmir Chopard. To takie dziwne po艂膮czenia sk贸rzano- drzewnych akord贸w z c臋偶k膮 s艂odko艣ci膮, jako艣 tak pachn膮 na starych ludzi. Sorry. M艂odziej odbieram du偶o l偶ejsze Dune Diora. A je偶eli zale偶a艂oby mi na tych ci臋偶kich drzewnych akordach, to u偶y艂abym od razu raczej m臋skiego Fahrenheit Diora, te偶 staro膰, ale nie ma tam tych zle偶a艂ych rodzynk贸w. wink
    Co ciekawe, klasyczne Chanel nr. 5 te偶 tr膮ci myszk膮, ale na m艂odych kobietach odbieram ten zapach jako bardzo interesuj膮cy, pewnie za odwag臋.
  • snakelilith 21.09.19, 14:25
    Dodam, 偶e przy Opium i podobnych ci臋偶kich zapachach, najwa偶niejszy przy odbiorze jest chyba wiek kobiety, znaczy im m艂odsza, tym zapach na zasadzie kontrastu, bardziej interesuj膮cy, tak jak przy tym Chanel nr.5. Ale gdybym jako kobieta ponad 50-letnia nosi艂a Opium albo Chanel nr. 5, to outuj臋 si臋 natychmiastowo jak stara nudziara. Ale to moje zdanie i jak kto艣 uwa偶a, 偶e znalaz艂 zapach na 偶ycie, to niech nosi na zdrowie.
  • jasnoklarowna 21.09.19, 21:04
    ooooooooo a ja Casmir Choparda pokocha艂am w艂a艣nie w latach 90 kiedy by艂am biedna studentk膮 i nie by艂o mnie na niego sta膰.
    Jak potem by艂o mnie sta膰 to znikn膮艂. Wiele lat szuka艂am podobnych zamiennik贸w i zawsze czego艣 w nich brakowa艂o.
    A jaki艣 czas temu zn贸w si臋 pojawi艂 i kupuj臋 go nami臋tnie, stacjonarnie w Rossmanie chyba tylko, czasem za p贸艂 ceny. Nie uwa偶am si臋 za babci臋, cho膰 to faktycznie dla lubi膮cych s艂odkie zapachy.
    Ale mimo to to ca艂kiem odmienny zapach od Opium
  • mrs.solis 21.09.19, 15:07
    Uwielbiam meskie opium, pewnie dlatego, ze facet, w ktorym kiesys bylam szalenie zakochana uzywal tego zapachu.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • scarlett74 21.09.19, 15:52
    Tym Opium w艂a艣nie gdzie艣 w latach 80-tych pachnia艂a moja elegancka Ciocia . I zawsze ten zapach za mn膮 chodzi艂... Ale wydawa艂o mi si臋 偶e jestem na niego za m艂oda ( tak sobie t艂umaczy艂am, brak kasy 馃槈), a teraz jak ju偶 sobie go kupi艂am , to jestem jak szafa z naftalin膮...馃ゴ
  • livia.kalina 21.09.19, 19:06
    Kocham smile

To by艂 ulubiony zapach mojej mamy.
    Zawsze jej go kupowa艂am ( w r贸偶nych wariacjach).

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, cho膰 ludob贸jca, by艂 jednak cz艂owiekiem du偶ego formatu."
  • pasquda77 21.09.19, 19:18
    Lubi臋 , ale nie u偶ywam odk膮d powsta艂 krajowy odpowiednik Curara (100lat temu).Ka偶dy kto poczu艂 zaraz meldowa艂 oooo pachniesz curara...
  • kk345 21.09.19, 21:36
    Przypomnia艂a艣 mi, ze przepada艂am za fioletow膮 Currar膮!
  • maja0026 21.09.19, 22:36
    W艂a艣nie moj膮 babcia u偶ywa艂a 馃榾, bardzo ci臋偶ki i dla mnie babciny zapach
  • aqua48 23.09.19, 10:21
    Nie ma "babcinych zapach贸w", "m艂odych zapach贸w", przy odbiorze perfum wa偶ne jest jak uk艂adaj膮 i rozwijaj膮 si臋 na sk贸rze konkretnego cz艂owieka. Na mnie wszystkie te "lekkie" 藕le pachn膮, te偶 lubi臋 ci臋偶kie perfumy z tzw. ogonem. Je艣li nosicielowi jaki艣 zapach odpowiada to niech go u偶ywa na zdrowie. A Opium to dobre perfumy.

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka