Dodaj do ulubionych

dlaczego Jędraszewski zwolnił swoje pracownice?

22.09.19, 19:52
czyżby były nieheteronormatywne?

--
Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
Edytor zaawansowany
  • woman_in_love 22.09.19, 20:24
    to dlaczego nasz niedrogi arcybiskup Lobbysta (wiadomo jakiego lobby to członek) zatrudnia na umowy śmieciowe?
  • taniarada 22.09.19, 21:13
    woman_in_love napisała:

> to dlaczego nasz niedrogi arcybiskup Lobbysta (wiadomo jakiego lo
    > bby to członek) zatrudnia na umowy śmieciowe?
    No i co z tego .Po co się godziły.Większość zatrudnia na umowy cywilne.Bo tak to się nazywa.Widziałem cię na oślej.Super.
  • livia.kalina 22.09.19, 21:16
    No i co z tego, że przybili Jezusa do krzyża? Po co się na to godził?

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • yva-na 22.09.19, 21:25
    On się na to narodził.
  • woman_in_love 22.09.19, 21:33
    A one się narodziły, by nimi pomiatał kościół. Amen.
  • yva-na 22.09.19, 21:48
    a ty?
  • woman_in_love 22.09.19, 22:02
    Ja nie.
  • yva-na 22.09.19, 22:13
    Aha
  • attiya 23.09.19, 07:01
    100/100

--
    Mrożona zygota w ciekłym azocie - bez wątpienia człowiek obdarzony "duszą nieśmiertelną". Niechciane dziecko księdza... no, to takie ni to, ni sio...
    redheadfreaq
  • iimpala 22.09.19, 21:06
    krul państwa powiedział, że rodzina to mąż i zona + dzieci, a one były żona + dzieci więc jędrula przestraszył się, ze kasiory nie dostanie zaś...
    Jednak jakos nie żal mi tych kobiet - wcześniej nie widziały, dla kogo pracują? Nie przeszkadzało im to?
    no to majo...zostały potraktowane dokladnie tak, jak wszyscy inni, których ich pryncypał obrzucał błotem.
    Mam nadzieje, że zmądrzeja po szkodzie i zagłosuja przeciwko pisuarom, pseudokatolikom.
  • gama2003 22.09.19, 21:31
    Ale krul już dodał, że samotna mama/tata i dziecko to też rodzina. Musi trochę takich rodzin przy urnie wyborczej też się przyda, to po kilku dniach uzupełnił wypowiedź.
    Co z tym zrobi arcybiskup ?
  • morekac 22.09.19, 22:33
    Ale dodał to dopiero w tym tygodniu, a JE Niedoszły Kardynał zwolnił panie w zeszłym. Bo usłyszał, że tak trzeba. Zbyt lotny to on nie jest, nawet na tle episkopatu.
    Arcybiskup zatrudni teraz Biustynę z Pieściwojem i wszystko będzie ok.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • ultimate.strike 22.09.19, 22:36
    Arcybiskup zrobi z tym to samo, co z Biblią, włoży między bajki.

--
    Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
  • taniarada 22.09.19, 21:10
    Mało aktywne podczas nagonki LGBT. Amen.
  • livia.kalina 22.09.19, 21:18
    Mówisz, że Jędraszewski wyrzucił z pracy samotne matki z adoptowanymi dziećmi bo były mało aktywne, podczas robienia nagonki na ludzi lgbt?

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • woman_in_love 22.09.19, 21:31
    No za mało podżegały do ostatecznego rozwiązania, to je zwolnił.
    Teraz zatrudniać będzie Hoser, ten znany rozwiązywacz problemów z Ruandy.
  • antoniakotta 22.09.19, 21:54
    To ty jesteś zakonnikiem z Częstochowy?
  • woman_in_love 22.09.19, 22:01
    To nie zakonnik, tylko pedoojczulek smile.
  • cruella_demon 22.09.19, 22:09
    W sumie to nie wiem. W trosce o moralność?
    Przecież z ministrantami i tak nie miały szans...
  • super_hetero_dyna 22.09.19, 23:07
    Ciekawe. Jakoś nie przypominam sobie, żeby jakieś emamy zastanawiały się, dlaczego Jedraszewski zatrudnił pracownice. Kiedyś zatrudnił, a teraz zwolnił. Komunikat jest kuriozalny, bo takiej szczerości raczej się w tego rodzaju dokumentach nie spotyka. Widocznie arcybiskup poważnie traktuje polecenie: „Mowa wasza niech będzie prosta - tak, tak, nie, nie. Co więcej, od złego pochodzi.”

• morekac 23.09.19, 06:00
    Skoro mowa ma być prosta, na cóż biskupowi czy kurii biuro prasowe? Zrozumiałabym, gdyby postanowili zrezygnować/ograniczyć liczbę zatrudnionych i takie podaliby wyjaśnienie, a nie łamiąc RODO i inne przepisy brnęli w mętne wyjaśnienia.
    Ale... dobre obyczaje wymagają poinformowanua zwolnionych osobiście, nie SMSem. Druga sprawa - taka instytucja nie powinna zatrudniać na długoletnie umowy zlecenia. Nie wypada.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • ichi51e 23.09.19, 08:09
    „W ostatnich dniach media informowały, że arcybiskup Marek Jędraszewski zwolnił całe biuro prasowe . "To pięć matek z dziećmi" - podkreślano. Teraz na stronie Archidiecezji Krakowskiej pojawił się specjalny komunikat w tej sprawie.
    W dalszej części pojawia się informacja, że zwolnienie Joanny Adamik było odpowiedzią na jej prośbę, a przy jej odejściu z pracy zachowano umowny okres miesięcznego wypowiedzenia i wynagrodzenia."Natomiast dwie pozostałe osoby, które w życiu prywatnym jako matki tworzą wraz ze swymi mężami katolickie rodziny, nadal pozostają pracownikami Biura Prasowego Archidiecezji Krakowskiej" - podkreślono.”

Tak to wygladalo. Chcieli naprawiac akwarium siekiera po prostu.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • bei 23.09.19, 06:41
    Moja znajoma już kilka lat temu prowadziła innemu biskupowi sekretariat. Zwolnił ją, bo nie chciała mu sprzedać swojej pracy doktorskiej, która miała na ukończeniu. Chciał ją kupić dla kogoś na pracę magisterską. Miała już wówczas męża i dziecko, (męża zwolnili z pracy). To był czas przed świętami Bożego Narodzenia.
  • nangaparbat3 23.09.19, 07:00
    Przyznam się, że nie wierzyłam, podejrzewałam fejk, wraże potwarze, elukubracje antyklerykalnej wyobraźni.
    Jednak szukajcie, a znajdziecie. Czarno na bialym, na pallotyńskim posrtalu:

www.idziemy.pl/kosciol/nowy-komunikat-kurii-krakowskiej-dot-zmian-personalnych-w-biurze-prasowym-archidiecezji-krakowskiej/61450
    --
    "Tolerancja u nas od wieków kwitła i dlatego nie musimy jej już praktykować."
  • triss_merigold6 23.09.19, 08:30
    Ale co, spodziewałas się po kurii czegoś etycznego czy sensownego?
  • lauren6 23.09.19, 08:20
    Może ojczulek należy do tej mniejszości wśród hierarchów w KK, którą seksualnie kręcą kobiety, i czuł zbyt dużą pokusę wobec tych samotnych pracownic. Zwolnił je tak na prawdę dla ich dobra.
  • paskudek1 23.09.19, 10:09
    Odpowiedź jest prosta i brutalna zarazem - bo MÓGŁ. I doskonale wiedział że nawet jak poda takie a nie inne powody to mogą mu naskoczyć

--
    nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka