Dodaj do ulubionych

I znów kieca pierwszej damy...

23.09.19, 20:17
www.se.pl/wiadomosci/polityka/agata-duda-zadala-szyku-w-usa-byly-tez-wzruszajace-chwile-zdjecia-aa-XfsD-AAY5-sZPz.html
Po raz pierwszy, naprawdę, miałam ochotę powiedzieć "no, dzisiaj to ma ładną sukienkę". A potem zobaczyłam co jest od pasa w dół. Baskinka....

--
"Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
Edytor zaawansowany
  • daniela34 23.09.19, 20:20
    To nie jest baskinka! To jest baskina-gigant smile
  • kropkacom 23.09.19, 20:28
    Sukienka bez tej falbanki i dłuższa by lepiej wyglądała. Materiał fajny.
  • memphis90 23.09.19, 20:40
    Materiał jest świetny, bardzo mi się podoba...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • kochamruskieileniwe 23.09.19, 22:45
    wiem, że to pewnie nie to, ale ja nie mogę się pozbyć wrażenia, że to kremplina big_grin big_grin D
  • kieszonkowa 23.09.19, 20:30
    Kiecka ujdzie w tłumie.

Fryzura jak zawsze najkoszmarniejsza z koszmarnych. Kolor wstrętny.

Ale nowością jest fatalnie przebotoksowana i nastrzykana do granic obłości twarz.
  • damartyn 23.09.19, 20:34
    Mnie się bardzo podoba. Szczególnie ten wzorek. Włosy ma zawsze beznadziejne ale figura do pozazdroszczenia. Co do baskinek to ksiezana Kate tez ma w nich wielkie upodobanie.
  • sofia_87 23.09.19, 20:38
    Ksiezna Kate jest filigranowa i ma bardzo wąskie biodra
  • la_mujer75 23.09.19, 20:53
    Baskinka jest dobra dla kobiet o wąskich biodrach, a słabiej zaznaczonej talii. Poszerzają się biodra, a talia optycznie robi się węższa.
    Kate ma bardzo wąskie biodra i dosyć szerokie ramiona. Taka mocno sportowa figura. Jak założy szeroki dół, to zanikają dysproporcje i wygląda super.
  • kropkacom 23.09.19, 20:39
    Tak, tylko sukienka Agaty Dudy wygląda jak Diany a nie Kate. big_grin
  • kropkacom 23.09.19, 20:40
    www.kobieta.pl/artykul/ksiezna-kate-w-polsce-co-to-za-sukienka
  • ichi51e 24.09.19, 06:29
    Nie no jak Kate nosi to i Dudowej bedzie pieknie 🙄🙄🙄

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • daniela34 23.09.19, 20:35
    Ja się zastanawiam, czy naprawdę nie ma fryzjera, który potrafiłby jej zrobić dobrą fryzurę.
  • roks30 23.09.19, 20:37
    Co ona taka opuchnięta?
  • double-facepalm 23.09.19, 21:09
    roks30 napisała:

> Co ona taka opuchnięta?
    Bo nie zdążyła umówić się wcześniej na botox i poszła w ostatniej chwili
  • 35wcieniu 23.09.19, 21:13
    Jednak jak to się ematkom szybko odmienia. Dopiero co była dyskusja że kasy ma jak lodu a nawet się nie ostrzyknie big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • kieszonkowa 23.09.19, 20:39
    Ja tez Daniela34 😆 to chyba najbardziej antykobiecą, nietwarzowa, odstraszająca fryzura jaka znam, może poza pazurkami farbowanymi na rudo utrwalonymi żelem 😂
  • sofia_87 23.09.19, 20:37
    Zastanawiam się dlaczego ta kobieta nie kupi lustra i nie zatrudnieni stylistki.
  • alicia033 23.09.19, 20:39
    kieszonkowa napisał(a):

> Ale nowością jest fatalnie przebotoksowana i nastrzykana do granic obłości twarz.

fakt.

--
    volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
    "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
    czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
  • la_mujer75 23.09.19, 20:39
    A gdzie ona nabotoksowana ? Ma mocno porżnięte czoło, zmarchy w okolicach oczu. Chyba byłaby gładka, jakby stosowała botoks????
    Sama kiecka ujdzie. Mam sentyment do baskinek. Moja matka w latach 80' miała mnóstwo takich kiecek. Fajnie wygladała. Sama Agata ma niezłą figurę.
    Ale fryzura i ten kolorek....
  • kieszonkowa 23.09.19, 20:47
    la_mujer75 napisała:

> A gdzie ona nabotoksowana ? Ma mocno porżnięte czoło, zmarchy w okolicach oczu.
    > Chyba byłaby gładka, jakby stosowała botoks????

Czoło napięte, broda poprawiona, dolina łez kiści policzkowe marionetka pięknie wypełnione. lekarz może i jest niezły, ale i tak przeszarżowała mocno.
  • la_mujer75 23.09.19, 20:50
    Nie znam się. Mnie się wydawało, że po botoksie to jesteś gładziutka, tylko masz problem z mimiką.
    Tak - jak Nicole Kidman.
  • pani-nick 23.09.19, 21:03
    Nie, czoło usiane jest zmarszczkami, podobnie jak okolice oczu.
  • mum2004 23.09.19, 20:40
    Czyżby "trwała ondulacja", myślałam, że już nigdzie tego nie robią.
  • 35wcieniu 23.09.19, 20:43
    Gdzie tu widzisz trwałą?

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • pani-nick 23.09.19, 21:02
    Ej, gdzie ty tam botoks widzisz? Czoło i oczy - zmarszczki jak tralala.
    Ja tu widzę po prostu plus 3-5 kg - co dobrze na twarz zrobiło. Ale zabiegów medycyny estetycznej nie widzę.
  • kieszonkowa 23.09.19, 21:08
    To ze TY nie widzisz to nie znaczy ze ich nie ma. Są, i to w zbyt dużej ilości.
  • pani-nick 23.09.19, 21:19
    Nie skarbie, to ze ty widzisz, nie znaczy ze są. Obstawiam, ze ty z opcji „natura” i sobie tak pitolisz, bo ci się coś wydaje. Spójrz na jej biodra - u mnie efekt opuchnięcia twarzy tez idzie w parze ze zwiększeniem obwodu bioder. Ona zawsze chuda jak nitka. Tu wyglada normalnie. Nie chudo. I na twarzy to tez widać.
  • kieszonkowa 23.09.19, 21:28
    Nie skarbie, to dla ciebie zabiegi medycyny estetycznej są nowością ktora dopiero uczysz się używać i rozpoznawać smile Nie przejmuj się, każdy kiedyś zaczynał w tym temacie.
  • pani-nick 23.09.19, 21:32
    😂 dziękuję 👍😘
  • la_mujer75 23.09.19, 21:49
    A czy botoks nie powinien jej wyprasować tych zmarszczek?
    Rozumiem, że kwas powoduje wypełnienia, co daje (przy nadmiarze) efekt opuchlizny.
    Botoks paraliżuje mięśnie, co daje efekt wyprasowania.
    To nie tak działa ?
  • pani-nick 23.09.19, 21:56
    Tak, tak działa botoks. Jeśli miała utrwalone, to by jej „doktor” ostrzyknal kwasem. Ja tu ani botoksu (na który ciut późno), ani kwasu nie widzę.
  • alicia033 23.09.19, 20:38
    kiecka wygląda jak z primarka albo innej niskobudżetowej sieciówki. Zaczęło się oswajanie suwerena z twardym lądowaniem, jaki za moment będzie zaliczał?
    Anyway - przy tym chełmie, który ma na głowie, żadna kiecka jej nie pomoże.

--
    45rtg o muzykach:
    "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
  • pade 23.09.19, 22:24
    Dokładnie. To jest paskudny hełm i tu żadna figura nie pomoże. "Fryzura" za bardzo rzuca się w oczy.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • 35wcieniu 23.09.19, 20:39
    Znalazłam zdjęcie całości. Jak dla mnie wygląda spoko, ale ja się nie znam.

https://i.wpimg.pl/1600x1067/d.wpimg.pl/1237865965-1041787620/duda.jpg
  • ewkadrzewka 23.09.19, 20:55
    Fajnie wyglada
  • jak_matrioszka 23.09.19, 21:06
    Dla mnie też, ale ja mało że sie moda nie interesuje, to jeszcze mało czepliwa jestem smile
  • 35wcieniu 23.09.19, 21:10
    Za to prezydent na tej fotce wypisz-wymaluj Roman Kołtoń big_grin

--
    - Ale jak przez głowę?
  • nangaparbat3 23.09.19, 21:29
    Ślicznie wygląda. W kazdym razie na tym zdjęciu.
    Jest też biało -czerwona, wydaje mi się, że jadąc do Stanów dostosowała się do tamtejszych zwyczajów (? - ale tak sądzę po modowych dokonaniach pani ambasadorki USA w Warszawie) w bardzo elegancki sposób, dyskretnie.

--
    "Tolerancja u nas od wieków kwitła i dlatego nie musimy jej już praktykować."
  • ichi51e 24.09.19, 06:31
    To zdjecie jest mocno poprawione photoshopem

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • inka754 24.09.19, 06:55
    Zgadzam się, wygląda spoko. Pewnie dlatego jest krytykowana bo jest z PiS-u. Na tym forum A. Dudę można krytykować zawsze i wszędzie, a Owsiaka nigdy i nigdzie (taka smutna refleksja zupełnie nie na temat).
  • kropkacom 24.09.19, 07:06
    No tak, po Komorowskich się po prostu jeździło a Kwaśniewskich obśmiewało. Pociesze cię, są miejsca w internecie gdzie do państwa Duda się modli big_grin Tylko musisz je znaleźć.
  • la_mujer75 24.09.19, 07:38
    Babka -obiektywnie- jest zgrabna, szczupła, wysoka, ma ładne włosy, twarz też nie dramat, a całość nie powala.
    A mogłaby wyglądać super.
    Maria Kaczyńska była maleńką myszką, żoną człowieka, którego absolutnie nie darzyłam szacunkiem. A bardzo ją lubiłam. Widać było, że to dobra kobieta. Ta- nawet jakby wyglądała jak milion dolarów- nie cieszyłaby się moim poważaniem- za charakter, a raczej jego brak. Dla mie - Agata nie ma ani wygląd ani charakteru. O jej mężu nawet nie wspomnę.
    P.S. Owsiaka uwielbiam. I darzę wielkim szacunkiem.
  • milva24 24.09.19, 07:33
    Jak dla mnie kiecka też ok, fryzura nie bardzo. Lepiej wygląda jak ma tak włosy na bok zaczesane.
  • dzikka 24.09.19, 10:04
    Jak mam negatywny stosunek jako do osoby pierwszej damy, to od szyi w dół wygląda bardzo dobrze. Ale ten kask na głowie to porażka, i kolor i forma.
  • marta_monika 24.09.19, 14:52
    Mnie sie ona kojarzy z stewardessa albo hostessa w firmowym ubranku jakiejs firmy. Za bardzo firmowe, za malo eleganckie. I te buty pod kolor...
  • 21mada 23.09.19, 20:54
    Ma proporcjonalna figurę. Może chodzić w baskinkach. Szerokie biodra to atut u kobiety, niby dlaczego ma je maskować?
  • memphis90 23.09.19, 21:13
    Bo daje to efekt nieproporcjonalnej sylwetki i wielkej dudy
    mobile.twitter.com/prezydentpl/status/1175894630656815105?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1175894630656815105&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.se.pl%2Fwiadomosci%2Fpolityka%2Fagata-duda-zadala-szyku-w-usa-byly-tez-wzruszajace-chwile-zdjecia-aa-XfsD-AAY5-sZPz.html
    --
  • szarsz 23.09.19, 22:24
    imho nie daje.
  • bazia8 23.09.19, 20:57
    O jak ładnie, moja Ciotka miała taką fryzurę w latach siedemdziesiątych.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • chicarica 23.09.19, 21:01
    Kiecka jak kiecka, ale ta d... po prawej zdecydowanie psuje efekt.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • kropkaa 23.09.19, 21:03
    A powiedziała coś? Czy za dużo wymagam?
  • jak_matrioszka 23.09.19, 21:07
    Powiedziała smile
  • memphis90 23.09.19, 21:14
    Coś.

--
  • kropkaa 23.09.19, 23:32
    U, zawsze to coś więcej od męża - na konferencji prasowej nie powiedział ani słowa.
  • agonyaunt 23.09.19, 21:14
    Nie jest źle. Tylko ta sukienka jest ze sztywnego materiału i widać jak się ciągnie przy ręce w górze i jak sterczy przy dekolcie w przykucu. Zresztą garniak prezydenta też się ciągnie - albo źle skrojony, albo zły materiał. A jak już się wkłada futerał, to nie można w nim tańczyćsmile
  • mary_lu 23.09.19, 21:26
    To jest przykład kobiety, która we wszystkim wyglada źle mimo teoretycznie dobrej figury. Zawsze jest to garbaty manekin z dziwną fryzurą, nic nie upiększającym makijażem i niezgrabnym ruchami. Niby ma najlepsze wymiary, ale nawet gruba Komorowska lepiej się czuła w swoich namiotach. A Kwaśniewska to w ogóle przy niej była druga Jacqueline Kennedy.
  • alpepe 23.09.19, 21:35
    podpiszę się, aczkolwiek coś się zmieniło na plus w jej twarzy.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • mary_lu 23.09.19, 21:39
    Shell ma rację - utyła. W zabiegi nie wierzę, bo wiem od czego każdy specjalista by zaczął, a to jest nietknięte kwasem czy botoksem.
  • princy-mincy 23.09.19, 22:10
    Zgadzam się, wyglądałaby i wiele lepiej gdyby się nie garbila ale ona chyba nie chce wyglądać na wyższą od męża.
  • inka754 24.09.19, 06:58
    Nie przesadzasz trochę?
  • starczy_tego 24.09.19, 10:00
    ma absolutną rację, ruski trollu. teraz napisz coś o Owsiaku big_grin
  • mary_lu 24.09.19, 19:39
    Ruski troll źle trafił, w pracy mam 3/4 sprzętu od WOŚP big_grin Jak Dudy coś pożytecznego planują zrobić, to mogę na zachętę powiedzieć, że Pierwsza Dama Mutyzmu często ma ładne szpilki.
  • bazia8 24.09.19, 21:32
    Kurde, kupuję do sygnaturki 😂

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • pikokik 23.09.19, 21:34
    przeciez to jakas inna kobieta!!!
  • marcelina4 23.09.19, 21:36
    Matko bosko, co ona ma na głowie???? Zwlakierowany czerep, straszna jest ta fryzura, straszliwa, jak można robić sobie takie kuku? Kiecka też straszna, czyli jedna spójna całość
  • majenkir 23.09.19, 21:58
    Sukienka calkiem przyzwoita, choc mam wrazenie, ze lekko na nia za duza.
    Fryz tragedia i chyba faktycznie troche przytyla.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • jola-kotka 23.09.19, 22:00
    To jest akurat chyba najlepsza kreacja w jakiej ta pania widzialam. I jedyna ktora jakbym skrocila z 15 cm to bym zalozyla osobiscie. Reszta jakie miala byla okropne.
  • ck2 23.09.19, 22:01
    Adrianowa jest wysoka i zgrabna, co ratuje większosć jej stylizacji. Ale tego hełmu na głowie nie rozumiem. Przecież można np. tak.

https://data1.ibtimes.co.in/cache-img-0-450/en/full/533921/1415403000_kaley-cuoco-sweeting.jpg
  • 35wcieniu 23.09.19, 22:08
    Miała. Też dyskutowano że brzydko i że może gdyby tak do tyłu zaczesała...

https://bi.im-g.pl/im/d5/a8/11/z18514389V,Agata-Duda--nowa-pierwsza-dama.jpg
  • damartyn 23.09.19, 22:11
    E, tak zdecydowanie lepiej.
  • ck2 23.09.19, 22:11
    Nie no, tutaj jest dużo lepiej.
  • daniela34 23.09.19, 22:13
    Lepiej niż w tym nalakierowanym kasku.
  • gama2003 23.09.19, 22:16
    Tu milion razy lepiej. Co ja mówię, nieskończenie lepiej. I kolor i fryzura. We włosach do ramion byłoby jeszcze fajniej.
  • pade 23.09.19, 22:27
    Dokładnie. I bez tej czarnej kreski na oku.

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • majenkir 23.09.19, 22:27
    Moze czytala na emamie, ze kobietom po 40-ce nie wypada miec dluzszych wlosow?

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • ferra 23.09.19, 22:40
    Melania ma długie.
  • 35wcieniu 23.09.19, 22:34
    To jest stare zdjęcie. Jej się ostatnio taki podbródek nieciekawy zrobił i długie włosy by to podkreślały. Zresztą ja tam w sumie nie widzę problemu, ma jakie ma, wstydu wyglądem nie przynosi, niech sobie lakieruje.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • inka754 24.09.19, 07:01
    A może nie lubi włosów do ramion, może włosy do ramion jej się źle układają. Kompletnie nie rozumiem krytyki tej pani i udzielanych jej rad. Ważne żeby sama sobie się podobała.
  • mgla_jedwabna 24.09.19, 09:18
    Ale ta pani pełni funkcje reprezentacyjne, filozofię "ważne, żeby się sobie sama podobała" to można uprawiać u cioci na imieninach, a nie na wizycie państwowej.
  • 35wcieniu 24.09.19, 09:22
    Jest ubrana stosownie do okazji, uczesana, nie przynosi wstydu. Twarzy nie zmieni, a wyglądem żadnego skandalu nie wywołuje.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • hanusinamama 23.09.19, 22:33
    Myslałam ze bedzie ładnie rozkloszowana kiecka do kolana albo dłużej....kto szyje baskinki z tak grubego materiału???
  • malgosiagosia 23.09.19, 22:36
    Nie rozumiem. Jej wyglad "po calosci" jest okropny. A przeciez kobieta ma warunki wygladac pieknie.
  • double-facepalm 24.09.19, 00:17
    medycyna estetyczna last-minute. plus kieca na miarę wyborców pissu. taka "nie za bardzo"
  • obrus_w_paski 23.09.19, 23:46
    Sukienka ładna, ale ta pani wyglada jakby miała jajecznicę na głowie.

I przytyła chyba, zwłaszcza na twarzy
  • rosapulchra-0 24.09.19, 00:05
    Bardzo ładna sukienka i PD wygląda w niej bardzo dobrze. Fryzurę mogłaby zmodyfikować na bardziej twarzową.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • pruszynkaaa 24.09.19, 02:05
    Sukienka to akurat najmniejszy problem... KTO JĄ K****A TAK CZESZE??? Za to kryminał jakiś powinien być! Za publiczne znieważenie głowy państwa (no, małżonka) wielokrotne i z premedytacją! Lustra przed nią chowają czy jak?!
  • inka754 24.09.19, 07:04
    Wypij kubek melisy i pokaż nam swoje zdjęcie. Zapewniam cię, że poleje się fala hejtu, nawet gdybyś wyglądała jak miss. Pomyślałaś, że może p. Duda dobrze czuje się w takiej fryzurze i innej nie chce?
  • nuta15 24.09.19, 08:42
    Podobno baskinki wracają, pojawiły się na pokazach mody znanych projektantów. Nie jestem fanką stylu Agaty Dudy, podoba mi się w niewielu stylizacjach ale trzeba przyznać, że w tym fasonie wygląda bardzo korzystnie. Baskinka wyrównuje proporcje jej sylwetki, podkreśla wąską talię i biodra. Chyba lubi takie fasony, bo wiele żakietów, w których się pokazała ma odciętą talię, często podkreśloną kontrastowym materiałem lub paskiem i lekko rozszerzany dół. Mnie się wydaje, że nie przytyła, a taki efekt daje drobny i gęsty wzór sukienki. Chełm na głowie okropny sad
  • 35wcieniu 24.09.19, 08:46
    Hełm...

--
    - Ale jak przez głowę?
  • nuta15 24.09.19, 09:11
    jasne, jak ja to naprawię? sad hełm, hełm i tak sto razy...
  • viridiana73 24.09.19, 21:56
    Jak w "Zmiennikach":

- "Hełmy" się pisze przez samo "h"!
    - A Chełm Śląski?
    - Aaa, pisz pan "kaski"!
  • pruszynkaaa 24.09.19, 19:22
    różnica między mną a p. Dudą jest taka, że ja nie reprezentuję państwa Polskiego... a ona owszem. Dobrze moze się czuć, u siebie w domu na kanapie... a nie na oficjalnej wizycie.
  • mgla_jedwabna 24.09.19, 09:10
    Sukienka ok, nawet z tą baskinką. Natomiast czerwony krawat Dudy w tym wszystkim jest tak cudownie dopasowany do jej paska, jak u chłopaka, któremu na studniówkę Zespołu Szkół Gastronomicznych w Koziegłowach wybrala krawat pod kolor swojej kreacji zeszłoroczna miss szkoły.
  • lilia.z.doliny 24.09.19, 10:12
    sukienka paskudna
    wlosy przemilcze

--
    Melisa uspokaja mnie tylko wtedy, kiedy ją gorącą wyleję komuś na mordę.
  • szafireczek 24.09.19, 10:29
    Wygląda bardzo ładnie, chociaż z wypełniaczami last minute (m.in. likwidacja "chomików" i podniesienie kości policzkowych - na każdym zdjęciu oczy - szparki). Moim zdaniem nietrafiona zbyt mocna opalenizna, w kreacji ciemnej już lepiej to wygląda...
    mobile.twitter.com/prezydentpl/status/1176270789664026625/photo/3
    Ogólnie jednak - na pewno nie odstaje, a przy niektórych paniach ze szczytu ONZ - wyraźnie znacząco lepiej i bardziej elegancko...
  • pani-nick 24.09.19, 12:07
    Stań przed lustrem i weź się szeroko roześmiej, a potem wróć i powiedz jak szerokie masz oczy w tym momencie i gdzie się znajdują wtedy twoje policzki.
  • szafireczek 24.09.19, 12:24
    Ja tam mam zawsze oczy szeroko otwarte.
    A już serio, mimika uśmiechu zależy od intencji...można usmiechać się oficjalnie, a wtedy oczy są nieruchome, a i brwi też zastygaja, w ruchu są tylko policzki...
    Podpowiem, że lepiej jest napisać, że to od błysku fleszy...nie dziękujsmile
  • 35wcieniu 24.09.19, 13:59
    "Ja tam mam zawsze oczy szeroko otwarte. "

Pfff, każda ematka tak ma. Nawet przy kichnięciu. Wielkie mi halo.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • jak_matrioszka 24.09.19, 15:01
    Zwłaszcza przy kichnięciu. A wogóle ematka ma wieksze oczy jak je zmruży niż AKD kiedy swoje wytrzeszczy.
  • pani-nick 24.09.19, 15:12
    😂👍

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka